Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas Ivar saab autoraha?

Hääletajad
42. Sa ei tohi hääletada
  • Jah, hakkab crashima

    22 52,38%
  • Vaevalt, tõmbab pehmoks ja sõidab rattaga edasi

    20 47,62%
Lehekülg 21, kokku 28 EsimeneEsimene ... 111920212223 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 401 kuni 420, kokku 556
  1. #401
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    vs 24/20/3 reg sb vs btn võitlus, kas peaks turni slowpleima?


  2. #402
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Minu jaoks on b/c turn ja decide river, kuna b/3b liin oleks käe üle mängimine.

    Kui vastane foldib cbetidele, siis check turn, kui ei foldi, siis bet turn. Ei taha, et ta oma drawsid ja pocketeid foldima hakkaks, kui neid oli.

    See võib vabalt selline BE rexi nõu olla.

  3. #403
    Grinder Kasutaja trasadonkad avatar
    Liitus
    May 2014
    Asukoht
    idiot from northern europe
    Postitusi
    672

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    võtaks hoogu maha turnis jah, as played ma bet/foldiks (vahest x-iks ette ja x/calliks maha) kuna ei usuks et ükski reg mind sellises spotis bluffima hakkab. sissekütmisel ei näe kä mingit valued, keerad pmst SDV blufiks reppides quadse??? v millelt sitemalt sa nuppe saad?
    Viimati muudetud trasadonkad poolt : 05.03.15 at 01:25

  4. #404

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Arvan kokkuvõttes midagi sarnast nagu "p0l1" ja "***sadonkad".
    Enda mängudes võtan turnist alates enamasti check-call liini ja äctin aeglaselt.

    Edit: BvB reg võitluses üldiselt turnis bet ja slow call hea, riveris check-call jah.

    Eks seal vastasel mingeid tõmbeid on vahel aga tugevate tõmmete peale kes stäkkida tahavad ei saa loota, seda harva. Vahel mind seal turnis callib lihtsalt K-high ka flõutides. Agro vastu kelle arvates sa ise tight vb check turnis parem.
    Viimati muudetud musaire poolt : 05.03.15 at 08:19

  5. #405
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    väärt nõu, tänud

    Uus olukord, liiga väärkoheldavalt mängitud vist vs 25/20 regs, agro 4, flop reise 5/29- 17%, 2k kätt
    UTG on 60/10 vaal

    ( Click to show/hide )




    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud ivar866 poolt : 05.03.15 at 10:35

  6. #406

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Shippiks ära turnis. Kui set vastas siis gg, aga tal on igasugu muid asju ranges mida sa biidid, palju rohkem.

    EDIT. Flopis shipiks ära ikka, my bad. Fold ei meeldi üldse ja kui calliksid siis turnis nagunii jääks ainult veidi üle poole poti taha ja kui tuleb mingi A, K, ärtu, laud paardub siis suht ebamugav shippida ja vastane saab meie suhtes fold equityt juurde. Samuti ei pruugi drawidelt calli saada turnis, kui tuleb brick.
    Viimati muudetud Yolonaator poolt : 05.03.15 at 10:54

  7. #407
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Thumbs down Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Tsitaat Algselt postitas Yolonaator Vaata postitust
    Shippiks ära turnis. Kui set vastas siis gg, aga tal on igasugu muid asju ranges mida sa biidid, palju rohkem.

    EDIT. Flopis shipiks ära ikka, my bad. Fold ei meeldi üldse ja kui calliksid siis turnis nagunii jääks ainult veidi üle poole poti taha ja kui tuleb mingi A, K, ärtu, laud paardub siis suht ebamugav shippida ja vastane saab meie suhtes fold equityt juurde. Samuti ei pruugi drawidelt calli saada turnis, kui tuleb brick.
    EI!

    Ok kui statte vaadata, siis pole nii lihtne fold: siiski flop on 3 way ja drawdega agromine käib rohkem 1 on 1. Siiski ship on halvem kui call imo. Ma võtaks turni ja vaataks edasi.

    Samuti ma arvan, et see suht hea koht kus c-betida kuni 2x pot ja turnis Ai vajutada.
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 05.03.15 at 13:27

  8. #408

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Call erilisi vaateid edasi ei jätaks IMO, sest pot oleks 10 taala ja taha jääks 6 taala turni jaoks. Tuleb brick - vastane ei pruugi oma drawidega seda ekstra 6 taala enam sisse panna. Tuleb miski draw kokku - ei tahaks ise enam eriti callida, kui vastane shoveb. Samuti kui draw tuleb kokku võib vastase TT, JJ või A9 ära hirmutada.
    Aga see my opinion, ma veel noob.

  9. #409
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Imo,on ta ajukahjustusega kui ta tahab nii drawga kui setiga vaal välja pangast peksta....mõlemad peaks olema call temal,vb on nii kuse et kardab setiga seal slowda....

  10. #410

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    väärt nõu, tänud

    Uus olukord, liiga väärkoheldavalt mängitud vist vs 25/20 regs, agro 4, flop reise 5/29- 17%, 2k kätt
    UTG on 60/10 vaal

    ( Click to show/hide )




    ( Click to show/hide )

    QQ

    Minu jaoks on see väga võõras et cold-callitakse 6BB ja action pole suletud (võib veel tulla 3bet limperi poolt), niiet mind huvitab eelkõige regsi range. Seal teil see tavaline väikeste paaridega, 99 vist küll?
    Minu mängudes selliseid cold-calle regide poolt ei ole, va. kui regsil on KK ja AA (ja siin spotis sobib vb ka AK/AQ) ja ta tahab vaala ja/või hero't sees hoida olukorras kus tal teie kohta andmed et foldite tihti 3betile.

    Nii et pre ma kipun ta esmalt panema suht cäpitud range peale. AK/AQ ja KK, AA ja antud käe actionit vaadates tundub et need viimased (suht loogiline nendega regil tõsta sind flopis ja kaitsta tõmmete vastu ja loota et fish hittis midagi ja okei kui Ivaril ka lisaks TT vms., mille ta muidu pre vb foldiks).

    Ja flopil ma ausaltöelda chekin ette, kui ma tean et ma tõstele foldima hakkaks (muidu puudub loogika, tuleb ette mõelda). Näha on et siin läheb regi vastu andmiseks ja oled tema vastu OOP ja esialgu ma püüaks QQ alaesindada chekkides, kui tegemist agro regiga (fishi unustaks üldse ära seniks kuni regiga asjad aetud, ega kui regi kätt ei võida, siis ei võida fishilt ka sentigi, QQ haavatav küll tõmmete vastu aga tuleb vist potkontrollida ja hiljem re-eväljueitida).

  11. #411
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Saan kasulikku nõu. tnx
    Ma vaatasin et vaala vastu ikka cbet, laud on drawine, regs foldib kui tal midagi pole. Kas siis tõesti chekkida?

    "Samuti ma arvan, et see suht hea koht kus c-betida kuni 2x pot ja turnis Ai vajutada." by Timz,
    Kui nüüd regs tõstaks seda 2xpot tõstet, siis peaks ma foldima, vaala vastu oleks ok jah suur cbet (kas just 2x).

  12. #412

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    Saan kasulikku nõu. tnx
    Ma vaatasin et vaala vastu ikka cbet, laud on drawine, regs foldib kui tal midagi pole. Kas siis tõesti chekkida?
    Kusjuures tahtsingi tulla praegu siia uuesti edit'ima et öelda et bet-fold ei tundu üldse halb sellise range vastu nagu ma talle andsin ja samas arvestades et fish sees.
    Et regil seal vist range natuke laiem küll kui ma alguses arvaks (oleneb kuidas tal cold callimine kombeks), vb 99+, AQ+. Ma ei tea kas seal flopil TT tõstaks, muidu tal siis AA, KK, JJ, väga harva QQ.
    Rändom reg vastu bet-calliks, kui tema pre coldcall range'i ei tea. Aga tema kohta sul 2k kätt ja kui pole varem coldcallimas kehvaga näinud, siis mina panen ta peamiselt AA/KK peale.
    Samas ma ei tea millega 100BB mängudes coldcallitakse kui teine reg + fishid sees jne. 99+, AQ kindlasti vist okei.
    Nagu eespool keegi märkis, 99 siin flopil ei tõstaks jah.

    Kokkuvõtteks siis olenevalt regist pole ükski liin väga halb. Mis on hea uudis, sest sa ei kaota ühegagi liialt palju.
    Viimati muudetud musaire poolt : 06.03.15 at 07:26

  13. #413
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    vs täitsa unknown


    ( Click to show/hide )



    vs loosem 100/43, 7 kätt, võib lihtsalt callida?

    ( Click to show/hide )



    kuu selline, coachi juurde sauna nädala vahetuseks.


    ( Click to show/hide )

  14. #414
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    J9s ma ei annaks odavat floppi.

    KTs call flop

  15. #415

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    coachi juurde sauna nädala vahetuseks.
    Okei, varsti jõuad vist siis ja kommin viimaseid käsi laivis.

    Panen traktori mootori ka juba tiksuma. Sest viimane raund õues.
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud musaire poolt : 17.03.15 at 17:45

  16. #416
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    9Js raisiks 3 bb peale (0.3$), sest tahaks limperi käest calli ja postflop mängida positsioonis.
    Kuna sa isoleerid vastaseid siin suht tugeva rangega (kuna küsimus oli, kas seda kätt üldse pre raisida), siis teenid rohkem kui ta callib.

    TKs; tundmatute limp/3bet ranged on enamasti tugevad. Call flop ja xback või call turn.

  17. #417
    Grinder Kasutaja trasadonkad avatar
    Liitus
    May 2014
    Asukoht
    idiot from northern europe
    Postitusi
    672

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    TKs saad aru ju, et vastane on rec. sellist venda ei blufiks, calliks flop ja vaataks edasi

  18. #418

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    +1 kõigile

  19. #419

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    See küll cäsh päevik, aga muidu slow stakes turniirihuvilistele (kel RIO tellimus) soovitan treeningvideot, kus hero olen mina ja üks jaapanlane analüüsib - http://www.runitonce.com/pro-trainin...ger-11-part-1/

  20. #420
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    Mind huvitab hoopis see blond neiu saunalaval. Või RIO tellimuse väike kasutus downloadimise eesmärgil.

Lehekülg 21, kokku 28 EsimeneEsimene ... 111920212223 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES