Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 110, kokku 127 EsimeneEsimene ... 1060100108109110111112120 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 181 kuni 2 200, kokku 2535
  1. #2181

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    mingi poolteist tundi ahjus ja see lihh haudub eriti pehmeks, laguneb kahvliotsas ära, full nuts

  2. #2182
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    yeah, mul sama pott aga punane :)
    nutsid söögid for sure!
    ma lisaks veel küüslaugu ka sinna patta :)

  3. #2183

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    paninpanin, terve küüslaugu jagu :)

  4. #2184
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    n1!

  5. #2185

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Unustasin pilti teha aga täna sai päris epic pasta tehtud - chorizo, tsilli, küüslaugu ja sibulaga. veits tomatikastet ka sekka ja lõpuks värske petersell .. buuya

  6. #2186
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    kas tsilli on sul värske kaunana või pulbrina või mingis kolmadas olekus?

  7. #2187

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    enamus nn ahjukartuleid on fritüüris tehtud ja suht bs
    jep. Tõelist toitu suht raske saada väljas. Kasutatakse külmutatud köögivilju suvisel ajal jne. Tihti ostetakse tunnustatud kokalt oma söögikohale menüü ning siis lihtsalt keeratakse mingi kräpp kokku vastavalt juhendile. Puudub igasugune loomingulisus või säde.

    18€ praega tulid uusrikka anekdoodid meelde.

  8. #2188
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    jõuludeks sain ahjupoti, tõsiselt hea asi, tegin eila ahjupada: seakaelakarbonaad, porgand, kartul, kaalikas, sibul, küüslauk, rosmariin, chilli, sool, pipar, ja ~pool liitrit vett. kõrvale hapukoort. kõigil kel puuküttega ahi, siis soovitan soojalt muretseda.

    ( Click to show/hide )
    ahjutoitude suureks plussiks on see, et sa paned kõik koostsiosad potti ja samal ajal kui söök valmib, saad teha mida tahad, ei pea pliidi ääres koogutama.


    väljas söömas pmt ei käi. põhjuseks halb tooranine (kõik see odavam suure tõenäosusega) ning mikrouunis soojendatud, teflonpannil praetud jne.

    toidul on suurem roll me elus kui enamus arvatagi oskavad. meie enestunne, väljanägemine (punnid, halb nahk vms), füüsiline vorm sõltuvad toidust - selle kvaliteedist ja kogusestest.

    con, sa sööd mida? ma eeldan, et sa päris mahetoidu peal pole.
    Viimati muudetud Cashmer poolt : 17.02.12 at 07:41

  9. #2189

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    kas tsilli on sul värske kaunana või pulbrina või mingis kolmadas olekus?
    kaunast ise hakkisin, seemned ennem eemaldades .. need teevad liiga hotiks imo

  10. #2190

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
    ahjutoitude suureks plussiks on see, et sa paned kõik koostsiosad potti ja samal ajal kui söök valmib, saad teha mida tahad, ei pea pliidi ääres koogutama.


    väljas söömas pmt ei käi. põhjuseks halb tooranine (kõik see odavam suure tõenäosusega) ning mikrouunis soojendatud, teflonpannil praetud jne.

    toidul on suurem roll me elus kui enamus arvatagi oskavad. meie enestunne, väljanägemine (punnid, halb nahk vms), füüsiline vorm sõltuvad toidust - selle kvaliteedist ja kogusestest.

    con, sa sööd mida? ma eeldan, et sa päris mahetoidu peal pole.
    ei tea päris nii öelda ei saa, solid toitu saab ka .. ilmselgelt siis toit ei valmi ka 4 minutiga ning ilmselgelt tuleb keskmiselt rohkem maksta ..

  11. #2191
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    ei tea päris nii öelda ei saa, solid toitu saab ka .. ilmselgelt siis toit ei valmi ka 4 minutiga ning ilmselgelt tuleb keskmiselt rohkem maksta ..
    nimeta ´solid´ söögikohad?

  12. #2192

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
    nimeta ´solid´ söögikohad?
    sinule alla gloria vist ei saa soovitada .. nagu sa siuke high end inimene oled

  13. #2193
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    sinule alla gloria vist ei saa soovitada .. nagu sa siuke high end inimene oled

    jutt oli hoopis toidu päritolust ja kvaliteedist. see on midagi, mis minu jaoks toidu juures olulisem, kui pringi pepuga sommeljee, fancy sisekujundus ja moetoit.

    mulle meeldib süüa ja kodus süüa teha. see, et ma ei söö kiirtoitu või sööklatoitu, ei tee minust high end inimest.
    ma ei arva ka halvasti inimestest, kes seda teevad, lihtsalt tean, et toit võib väga palju inimese meeleolu ja väljanägemist mõjutada.

    ja pealegi, sa ei vastanud mu küsimusele, vaid lugesid sealt eiteamida välja ja kukkusid lahmima.
    Viimati muudetud Cashmer poolt : 17.02.12 at 16:35

  14. #2194

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    etvs oli saade köögikodanikud, seal oli päris palju solid toidukohti kus oli täiesti kvaliteetne tooraine jne.. vähemalt tundus

  15. #2195

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    ma tahaks cashmeri pilti näha, et see ideaalne nahk, positiivselt mõjutatud väljanägemine ja muu värk. silm saaks puhata ning veelgi olulisemana: argumendid kinnitust.

  16. #2196
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    yep Cashmer pics or gtfo

  17. #2197
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
    jutt oli hoopis toidu päritolust ja kvaliteedist. see on midagi, mis minu jaoks toidu juures olulisem, kui pringi pepuga sommeljee, fancy sisekujundus ja moetoit.

    mulle meeldib süüa ja kodus süüa teha. see, et ma ei söö kiirtoitu või sööklatoitu, ei tee minust high end inimest.
    ma ei arva ka halvasti inimestest, kes seda teevad, lihtsalt tean, et toit võib väga palju inimese meeleolu ja väljanägemist mõjutada.

    ja pealegi, sa ei vastanud mu küsimusele, vaid lugesid sealt eiteamida välja ja kukkusid lahmima.
    Kiirtoit on üks asi, aga sööklatoit? Kust sinu kartulid ja hakkliha siis peavad pärit olema, et sööklas kartul-kaste ei kõlba?

  18. #2198

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kiirtoit on üks asi, aga sööklatoit? Kust sinu kartulid ja hakkliha siis peavad pärit olema, et sööklas kartul-kaste ei kõlba?
    lehma sitast obv .. or veel parem enda fekaalidega väetatud pinnasest .. väetised on ju OUT .. P ja N ühendid TAPAVAD!

    ja cashmer dolcevita on solid söögikoht

  19. #2199
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Mnja ega see piim mis poes on ei tule ka ju lehma seest vaid kuskilt mujalt üldse.

  20. #2200
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    yep Cashmer pics or gtfo
    ei tule mingeid pilte ja ei lähe ma ka mitte kuhugi.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES