Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 114, kokku 127 EsimeneEsimene ... 1464104112113114115116124 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 261 kuni 2 280, kokku 2535
  1. #2261
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    jah, sellepärast ma paningi "värske"

    kuna ise ostan tuunikala konserve, siis vähemalt nendega on valik : kas tükid või purustatud
    obv hinnavahe u. 0,10€ viitab sellele, et tükid on elitaarsemad, kui puru, seega võib arvata, et ütleme 1st kalast tehakse kõigepealt siis need tükid, pannakse karpi ... ja siis see ülejäänud soga lükatakse teistesse karpidesse, kirjutatakse peale "purustatud" ja jääb mulje, et sihilikult on purustatud

    ma laiendan enda teooriat kõikidele konservidele ja spekuleerin, et lihakonservide sees on "ebakvaliteetsem" osa
    Viimati muudetud Jeebus poolt : 16.07.12 at 01:30

  2. #2262

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Jahimehelt saadud põdravorst......mmmmmmmmmmmm kui hea!!!
    Üks mu sugulane on jahimees ja toob umbes kord kvartalis mu emale ala 20 latti, kes omakorda toob mulle mõned, no blääääää......see on niii nuts lihtsalt!!!!

  3. #2263

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    jah, sellepärast ma paningi "värske"

    kuna ise ostan tuunikala konserve, siis vähemalt nendega on valik : kas tükid või purustatud
    obv hinnavahe u. 0,10€ viitab sellele, et tükid on elitaarsemad, kui puru, seega võib arvata, et ütleme 1st kalast tehakse kõigepealt siis need tükid, pannakse karpi ... ja siis see ülejäänud soga lükatakse teistesse karpidesse, kirjutatakse peale "purustatud" ja jääb mulje, et sihilikult on purustatud

    ma laiendan enda teooriat kõikidele konservidele ja spekuleerin, et lihakonservide sees on "ebakvaliteetsem" osa
    Peale seda, kui ostsin valge tükkidega tuunikala, mis maksis peaaegu 2€, siis enam seda purustatud jama ei suuda osta. Väga suur vahe on sees.

  4. #2264

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
    see konservi eelarvamus samasugne nagu kas osta suvalisi musti sokke stockist või maximast.

    Osad metsea- või kopraliha konservid ikka sitaks maitsvamad, kui lambi liha. Eriti hea on silmud õlis. Suht samasse auku imo on ka vorstipõlgus. Ma võtan kõige odavama kondipuru-juustuvorsti alati enne mingit suvalist kallist veiselihasinki, mis on nii õhukeseks viilutatud, et 6 viilu isegi ei anna mingit maitset korraga ja kõlbavad need ainutl muinaseelstalstele tare akna ette venitada, sest valgus hästi läbi paistab.

    edit: Kunagi buildupiga vist arutasime, et võiks teha balleritele eksklusiivpidusid. Et kui megarikastele on epic poker lifestyle standard, siis teha pakett, kus kalli pileti eest võetakse kõik kaardid ja muu kraam käest ära. Saavad pundi peale igaüks natuke raha näkku ja siis peab kuskil hrustšovka pruuni sektsiooniga korteris peo klappima kartulisalati viina ja pealekaga. Et oleks eksootika.
    Mine osta parem turult maasuitsusinki - hind on ok ja maitse väga hea. Parem ikka kui konte ja jahu sisse ajada :)

  5. #2265
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Peale seda, kui ostsin valge tükkidega tuunikala, mis maksis peaaegu 2€, siis enam seda purustatud jama ei suuda osta. Väga suur vahe on sees.
    Mis see "valge tükkidega" tähendab? Ise ka suur tuunikala fänn ja ei saa aru praegu.

  6. #2266

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Kuskil poes seda nö tuunikala fileed ka päris saab, toda punast i mean ?

  7. #2267

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Kuskil poes seda nö tuunikala fileed ka päris saab, toda punast i mean ?
    Stockmanist saab ca 25€/kg.

  8. #2268

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Ballahollic Vaata postitust
    Mis see "valge tükkidega" tähendab? Ise ka suur tuunikala fänn ja ei saa aru praegu.

  9. #2269

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Kuskil poes seda nö tuunikala fileed ka päris saab, toda punast i mean ?
    Lõunakeskuse Rimis on müügil olnud.

  10. #2270
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
    Kas siin bodybuilderlike eluviisidega pokerdajaid? Kuidas live turkadel "ellu" jääte?
    Syntha-6 shakeris ja proteka batoonid taskus, full time kaasas

  11. #2271
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    powerball

  12. #2272
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    500g hakkliha
    riivsai
    sool
    pipar
    tsilli
    muna

    Sellest vormi lihapallid.

    Kartul
    porgand
    sibul
    küüslauk
    tomatipasta (mitte ketsup)
    puljongikuubik

    Pruunista sibul ning küüslauk potis, lisa tomatipasta. Mõne aja pärast köögiviljad ning vesi ja puljong. Lase keema ning lisa lihapallid. Keeda kuni valmis.


  13. #2273

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    On keegi Asian Chefis konnakoibi proovinud? Kas tasub proovimist või mitte. Nimelt üks sõbranna on tahtnud konnakoibi proovida ja ükskord chefi menüüd sirvides jäid silma. Või on ehk mujalgi Tartus taolist kraami pakkuvaid söögikohti?

  14. #2274

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Ma olen .. kani vesine maitse oli, ilmselgelt mingi sügavkülmiku teema ja ei olnud just parim maitse imo .. olen parermaid saand

  15. #2275

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    http://www.ulejoekohvik.ee/

    odavamalt süüa tellida pole kuskilt voimalik + imo hea kodune maitse .. tellisin just 4 praadi, kuna nii odav on ..

  16. #2276
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    http://www.ulejoekohvik.ee/

    odavamalt süüa tellida pole kuskilt voimalik + imo hea kodune maitse .. tellisin just 4 praadi, kuna nii odav on ..
    Ma ei näe kodukalt palju transport ise maksab ?

  17. #2277

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    http://www.ulejoekohvik.ee/

    odavamalt süüa tellida pole kuskilt voimalik + imo hea kodune maitse .. tellisin just 4 praadi, kuna nii odav on ..
    Kaardiga saab maksta koju tellides?

  18. #2278

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Ma ainult korra sirvisin, aga kui arve oli üle 5€ siis linna piires tasuta vist, muidu 1€.

  19. #2279

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    tundub vinge, 5 euri eest saab sealt ilusti kraami

  20. #2280
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    krt Tartus ikka müstilised hinnad. seljanka 1.50.- 300g nagu wtf????? Viimsis odavaim seljanka miski 3+ euri.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES