Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 123, kokku 127 EsimeneEsimene ... 2373113121122123124125 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 441 kuni 2 460, kokku 2535
  1. #2441
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Mul pea plahvatab, kui ma selle toitumisspetsialisti nõuandeid loen. Standard on selline vastus, et "te olete 14 aastane, kaalute 70 kilo, mis jääb normaalkaalu piiresse, igaks juhuks piirake rasva ja valke ja nuumake ennast edasi süsivesikutega."
    LOL

    Andis meile üht ainet TTÜs, seal ajas väga rangelt näpuga järge igast vitamiinide, mineraalide jms tarbimise suhtes.

  2. #2442
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    ei ole 100 % kindel, aga minu meelest või on loomsest rasvast ja margariin taimsest rasvast tehtud. tundub hea ettepanek kasutada margariini.

    E. aga vbl on tõesti sitt sait. ei tea. pole spetsialist.

  3. #2443

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    ei ole 100 % kindel, aga minu meelest või on loomsest rasvast ja margariin taimsest rasvast tehtud. tundub hea ettepanek kasutada margariini.

    E. aga vbl on tõesti sitt sait. ei tea. pole spetsialist.
    Margariin on ilge si**. Kui keegi "toitumisspetsialist" seda soovitab süüa või asemel, siis saada julgelt per**.

  4. #2444
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Ise tarbingi maakohast saadud naturaalset taluvõid. Maitse on ikka hoopis teise teraga kui poes müüdav, margariinist rääkimata.

  5. #2445

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    margariin lol :D kes seda ostab üldse

  6. #2446
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    kes üldse võid vms määrdelaadset ostab? :) Pole juba aastaid miskit leivale määrinud. sink+kurk/tomat+juust on täiesti piisav võiku jaoks. Muidugi nimetus võiku kaotab natsa oma väärtust :)

  7. #2447
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    326

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    kes üldse võid vms määrdelaadset ostab? :) Pole juba aastaid miskit leivale määrinud. sink+kurk/tomat+juust on täiesti piisav võiku jaoks. Muidugi nimetus võiku kaotab natsa oma väärtust :)
    Wrong, või (at least 80% rasva) on kasulik ja tasuks seda leiva peale ikka määrida

  8. #2448
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    kes üldse võid vms määrdelaadset ostab? :) Pole juba aastaid miskit leivale määrinud. sink+kurk/tomat+juust on täiesti piisav võiku jaoks. Muidugi nimetus võiku kaotab natsa oma väärtust :)
    Miskit olen ikka harjunud määrima. Kas või, pasteet, harva sulatutud juust jne. Kuidagi kuivaks jääb ilma, maitseasi .

  9. #2449

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    kes üldse võid vms määrdelaadset ostab? :) Pole juba aastaid miskit leivale määrinud. sink+kurk/tomat+juust on täiesti piisav võiku jaoks. Muidugi nimetus võiku kaotab natsa oma väärtust :)
    this imo. saab kiiremini valmis ka :D

  10. #2450
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    kes üldse võid vms määrdelaadset ostab? :) Pole juba aastaid miskit leivale määrinud. sink+kurk/tomat+juust on täiesti piisav võiku jaoks. Muidugi nimetus võiku kaotab natsa oma väärtust :)
    mina ostan. ilge nuss on tavalist võid külmana leiva või saia peale määrida.

  11. #2451

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Imo on asi lihtne, kas määrdeaine või (sulatatud) juust.

  12. #2452

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    leiva peale ei määri, kui siis harva, aga praadimisel/pruunistamisel lisan alati võid

  13. #2453

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    toorjuust on hüva asi, mida leivale määrida

  14. #2454

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Pole küll praekardulad but still nuts imo. Tweakisin veits "azuud" .. Kalkunirinnafilee + hapukurk + oliivid + kartulid + tomatipasta + küüslauk + päikesekuivatatud tomatid.. love it

  15. #2455

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    http://www.kuku.ee/index.php?pid=16&...d_broadcast=74

    Eelmine kuu kuulasin seda seda saadet ja jäin kohe mõtlema, kuidas on mingi smørrebrød rahvusvahelise gurmeeköögi osa. Kas tõesti on taanldased võileiva valmistamise ja maitse muutnud millekski enamaks? Minu Taani jõudmine on kahtlane, aga kindlasti on neid, kes nii seal, kui mujal käinud ja erinevaid võileibu maitsnud.

  16. #2456
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Kas keegi pannidest oskab midagi rääkida või ei ole neil sarnases(~$100) hinnaklassis erilist vahet?

  17. #2457
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    ~$100 ei peaks eriti vahet olema... Oleneb sinu nõudmistest millist panni vajad

  18. #2458
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Taani köök suht sitt imo, toit kuiv ja ei ole maitsev

  19. #2459
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    suvel sai ka 3 päeva Taanis ühes rantsos veedetud. Enamus toite ja miski lääge pläust. Ei old ka minu maitse.

  20. #2460
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
    ~$100 ei peaks eriti vahet olema... Oleneb sinu nõudmistest millist panni vajad
    Ega ma väga nõudlik ei ole. Elektripliit, keskmine kuumustaluvus, ühtlase soojusjaguvusega ja võiks mittekleepuv või minimaalse õlivajadusega olla. Ma ei tea mis seal veel vaja teada on. Mul kunagi oli $120 Tefal, kaalus palju ja üliaeglaselt läks soojaks, aga kinni ei jäänud ja olin muidu üsna rahul sellega. Nüüdseks paraku on see kellegi käes hoiul olles ära hävitatud.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES