Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 14, kokku 127 EsimeneEsimene ... 412131415162464114 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 261 kuni 280, kokku 2535
  1. #261

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Igas restoranis, kus veise sisefileed pakutakse, saab paluda see pooltooreks jätta. Ise teen seda alati. Vahel olen seda ka täiesti toorelt söönud :P (mitte restos obv).

    Ning jah, see rasvade jutt veenis mind täielikult - lihtsalt fanatism.

  2. #262

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Ei teagi, kuis seda kõige õigem nimetada oleks, mida viimati tegin, kas paella, risotto või hoopis biryani riis (soja grillkotletiga), joogiks tomatimahl:


  3. #263
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas leits
    kus trtus seda pooltoorest asja voiks saada? ple kunagi proovind .. motsin ehk oleks aeg
    La Dolce vitas peaks ok olema ja kui ei eksi siis Crepis ülemises osas kah (seal pole ise söönud)
    Vanasti oli ka Vildes väärt kraam aga seda siis 4 aastat tagasi. Mujal ei mäelta et oleks söönud. Tihti peale rikuvad kokad selle ära isegi kui nõuad pool toorest suudavad nad selle kuivaks käkiks küpsetada. Kergem on alati kana võtta seda on raske ära rikkuda. Samas see olen mina, mul on toidu suhtes väga kõrged ootused alati mille tõttu väljas süües tuleb tihti palju pettuda.


    EDIT: Aga kõiksugu soja asjad mulle üldse ei maitse

  4. #264

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn
    Kergem on alati kana võtta seda on raske ära rikkuda.
    Mina näiteks just kana ei julge tellida, sest tihtiliugu on see mingiks kuivaks käkiks kokku lastud. :) Ilmselt sõltub, kes mida sööma ja ka ise kokkama on harjunud.

  5. #265
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas ActionJackson
    Mina näiteks just kana ei julge tellida, sest tihtiliugu on see mingiks kuivaks käkiks kokku lastud. :) Ilmselt sõltub, kes mida sööma ja ka ise kokkama on harjunud.
    olen halba kana vähem saanud kui veise fileed. Vahepeal tundus et keegi ei suuda seda normaalselt teha. On olnud olukord kus restos pauguti vastu et ei saa pool toorelt et nii õhukesed viilud on et kohe küpsed. Lõpuks sain jutule et kokk laseb panni tuliseks ja paneb ainult hetkeks mu liha pannile ja siis pöörab ja mulle seejärel taldrikule.

  6. #266
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Ma arvan, eestlaste keskmine eluiga on seetõttu nii all, et Eestis on lihtsalt depressiivne elu ja see omakorda toob kaasa massiliselt enesetappe, alkoholismi, õnnetusi ja muud jama. Jaapanlased vist peaks ühe kõrgeima elueaga inimesed olema ja vaevalt nad seal kõik taimetoitlased nüüd on. Kala ja linnuliha ei tohiks küll midagi paha teha ja samuti metsloomade söömine. Ma saan aru, et kuskil tänapäevases farmis, kus antakse peale vitamiinide ja jõusööda ka spets hormoone, mis loomad ja linnud kiirelt kasvama panevad on tõesti inimestele kahjulik mõningal määral. Mitmekülgne toitumine võiks ikka kõige alus olla ja kõige tähtsam on mõtlemine. Ma tean isiklikult inimesi, kes elu aeg liha söönud ja alkoholi tarvitanud, aga ikka üle 90a elanud. Samas tegemist ka maainimestega, kes oma elu rahulikult ilma liigse tõmblemiseta mööda saatsid. Ei oleks aidanud ainult tatra ja salati söömine kauem või paremini elada ma usun.

    Aga eks igal inimesel olla ikka omad tõekspidamised ja tuleks toimida oma parema äranägemise järgi ja sisetunnet kuulata. Mina näiteks ei joo enam lehmapiima ja ei tarbi valget suhkrut naljalt. Samuti on tavalise soola asemel pan sool kasulikum just nagu oliiviõligi tavalise rapsiõliga võrreldes. Igasugused taimeteed on väga head. Ja on veel muidki nippe kuidas tervislikult toituda.

    Aga päris äärmuslikuks ka ei tasu minna, arvan.

  7. #267
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas erplander
    Olen ka uurinud, kes tuntud pokkerimängijatest on veganid või taimetoitlased, selline nimekiri hetkel:

    Veganid - Daniel Negreanu, Prahlad Friedman, Ed Miller (pokkeriraamatute autor)

    Taimetoitlased - Cyndy Violette, Shannon Elizabeth, Howard Lederer, Steve Zolotow
    enamus on fishid... kokkusattumus?

  8. #268
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    erplander plz ära postita neid toidupilte, mulle täiega meeldib kui on 100 erinevat asja taldriku peal, pärast lähen ka taimetoiduliseks kätte ära... seda jama veel vaja

    ma siiani arvanud, et taimetoidu värk aint selle eetika värgi pärast vms, selle pärast ma küll ei jätaks liha söömata, aga tervislikult sööks küll hea meelega... juba erplanderi ajupesu töötab mu peal, fuck :(

  9. #269
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Vastupidi, pls postita. Mu sõbranna ei söö liha ja olen tema pool söönud mõningaid taimsemaid toite ja need on olnud ikka päris maitsvad!

  10. #270
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    A kuule, kas taimetoitlus tuleb siis Eestis kallimm kui nn normaalselt söömine?

  11. #271

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    tilt tekib selle taimetoitluse promo peale.
    ofc on see vaba valik, keda või mida sa sööd, ise ainult silo sisse ajada ei suudaks.

  12. #272
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  13. #273
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    inimene on aegade algusest saati olnud nii liha kui juurika sööja.. ja mingi ebaloomulikul viisil liha omastamise juttu ma lihtsalt ei usu.. lihast saame me lihtsalt oluliselt kiiremini energia kätte kui juurikast.

  14. #274
    Klubi Liige Kasutaja MM avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    129

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    tore vaadata kohe, et arutelu käib. selliseid asju peab mõtlema jah.

    ise arvan järgmist:
    - ega kui liha ei maitseks niivõrd, siis hakkaks kohe taimetoitlaseks.(teine jama on sellise toidu kättesaadavus - otsi tiku ja tulega, kui kuskil väljas sööd nt -EV rsk)
    - taimne toit on keskmiselt tervislikum, kui loomne.
    - samas on võimalik tervislikult toituda ka olles lihasööja. (süüa niipalju, kui sa kulutad. süüa mitmekülgselt. hoiduda rasva ja suhkrurohketest toitudest)
    - väidan, et ei ole vahet kas sa oled taimetoitlane või lihtsalt tervislik toituja. taimetoitlase nn "eelised" (kui neid on) jäävad kindlasti piisavalt tühisteks. näiteks alkohooli tarbimine, millest ma(enamus) iialgi ei loobuks, on kordades kahjulikum tervisele, kui mõõdukas liha, piima, misiganes söömine. asja tuleb arvutada ikka risk vs reward vaatevinklist. (btw alkoholiga on reward ikka tummine)
    - eetikaga on selline lugu, et kui asja evolutsiooniliselt võtta, siis on eetika ja moraalitunne arenenud välja liigisiseselt. st et põhimõtteliselt eetika ega moraal ei ole "mõeldud" väljaspool oma liiki kasutamiseks :). miks me aga tunneme kaasa loomadele on mõnesmõttes aju möödapanek - talle on lihtsalt sisse programmeeritud tundma kaasa igasugustele liigutavatele asjadele - samamoodi nagu kõik loomapojad tunduvad eriti armsad (evolutsioonilist kasu saad ju ainult sellest, et oma liigi loomapojad tunduksid armsad ja sa neid hoiaksid).
    teisalt on selge, et see ei ole piisav argument :P. kui aju selline fishine juba on, siis on teda vaja ka piisavalt rahuldada.
    kolmas point on see, et enamus loomi keda me sööme on just inimeste poolt disainitud. nad ei saaks ise looduses hakkama, nad vajavad hooldajat ja söötjat. kas taimetoitlased väidavad, et kõik sellised loomad peaksid nö välja surema? mõnesmõttes on just need loomad ühed maailma edukamad imetajad(lehmad) või linnud(kanad), kui pidada silmas koguarvu. mis neil viga - kõik tehakse ette-taha ära, röövloomi ei ole. easy life :P. just sellepärast ei koti mind niiväga need pudulojused keda me sööme. vastupidiselt tunnen ma liikide vastu, kes on metsikud. kui mingi liik välja sureb siis on natuke kass küll, kui just minu pärast mõni neist välja sureb.
    - looduse säästmine on minu arvates kõige pädevam argument taimetoitlaseks hakkamiseks. teadagi, kui palju läheb 1kg liha tootmiseks loodust ja loodus on enivei nii üles songitud, et kaua ei saa enam lasta normaalselt. plus see, et liigid hävivad rsk.

  15. #275
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas erplander
    Natuke OT vbolla, aga kes sul seal avatari peal on? Võiksin vanduda, et nägin seda tüüpi täna Pirital palja ülakehaga ringi jooksmas.

  16. #276

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Kris
    hakkasin mõtlema, et oleme ju ahvidest pärinenud, vähemalt arvatakse nii, ahvid liha ei söö , või söövad?
    Ahvid söövad kõike kuhu käpad külge saaavad. Hiiri, konni, putukaid kõike sorti rohelist otseloomulikut.. Üksteist ka mõnikord.

  17. #277

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas LuuK
    Natuke OT vbolla, aga kes sul seal avatari peal on? Võiksin vanduda, et nägin seda tüüpi täna Pirital palja ülakehaga ringi jooksmas.
    Bombay ülikooli audoktor, rahvusvaheliste astroloogiaühingute liige, Tema Kõrgeausus Maharishi Ayurveda Tagore juunior

  18. #278
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Taimetoitlusest nii et iga inimene ikka teab ise mis teeb ja pole teise asi kedagi arvustada :).

    But ... Beer+Meat dam kui hea. Kahjuks sai otsa.

    Liha on/oli öko ja poega võrreldes ikka teistmoodi maitsega küll ! Kuid ilma lihata ei kujutaks söömist siiski ette. Kuid harjumusi saab muuta kui vaid põhjus/vajadus tuleb.

  19. #279
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    hakkaisn täna kalamaksaõli võtmisega peale ja kuanma ei viitsi lusikaga kurku kallata ja joon otse pudelist seda, siis pean tunnistama, et ääretult pask asi

  20. #280

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    hakkaisn täna kalamaksaõli võtmisega peale ja kuanma ei viitsi lusikaga kurku kallata ja joon otse pudelist seda, siis pean tunnistama, et ääretult pask asi
    Nädalaga harjub ära.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES