Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 15, kokku 127 EsimeneEsimene ... 513141516172565115 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 281 kuni 300, kokku 2535
  1. #281
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Nädalaga harjub ära.
    ei noh, ma enne ka seda söönud ohtralt, aga suvel ei viitsi võtta. aga eks harjub ära jh

  2. #282

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    võta seda sidruniga varianti mingi mülleri oma rohelises pudelis
    väiksena laksisin suht reaalne oli

  3. #283
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 319

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    hakkaisn täna kalamaksaõli võtmisega peale ja kuanma ei viitsi lusikaga kurku kallata ja joon otse pudelist seda, siis pean tunnistama, et ääretult pask asi
    Seda ainult apteegist saab?

  4. #284

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Seda ainult apteegist saab?
    seal kõige suurem valik
    saad kapslit pudelit ja erinevaid maitseid

  5. #285
    Klubi Liige Kasutaja MM avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    129

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Kris
    hakkasin mõtlema, et oleme ju ahvidest pärinenud, vähemalt arvatakse nii, ahvid liha ei söö , või söövad?
    neid ahvi sarnaseid loomi, kellest me pärinenud oleme, tänapäeval ei eksisteeri.
    šimpansid, kes ei on inimesele lähim liik sööb igatahes igal võimalusel liha. osad jahivad nt väikseid ahve jne.
    teada on ka see, et üks suurimaid tegureid inimaju arengus on just liha ja eriti küpsetatud liha menüüsse tulek. tol ajal oli valida, kas nälg või ebatervislik lihakäntsakas, mis suutis toita üha rohkem energiat kulutavad inimaju. risk vs reward oli eellastal paigas! meie liik on osanud tuld kasutada vähemalt 800 000 a - järelikult on meie liigil olnud piisavalt aega praelihaga kohastuda.
    sama ei saa öelda piima kohta, mille taluvus on suht hiljutine teema: "Researchers at University College London have found evidence that the milk-digesting gene emerged in Europe more recently than 5000 BC. The gene spread quickly across Europe, conferring a giant survival advantage in those who had it, because they could live on milk through cold, hard winters."


    ma loodan, et ma ei pea kuulma jutte, et "meie kehad pole liha jaoks "loodud"" - inimese keha talub liha täiesti normaalselt(isegi, kui liha targimine maksab kätte kui sa oled 70 või 80 - evolutsioonilisel mõttes, keda kotib kas sa vegeteerid 80nda või 88 eluaastani - reprodutseerijat sust ikka pole :P). inimese kehe pole millegi jaoks loodud, kui sama sama analoogiat kasutada. silmad, mis ei näe, luud mis lähevad kergelt katki jne.

  6. #286
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 319

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba
    seal kõige suurem valik
    saad kapslit pudelit ja erinevaid maitseid
    Palju maksab, käin homme ära.

  7. #287

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Palju maksab, käin homme ära.
    pakun mingi 70-80 eest peaks lapiku ära saama

  8. #288

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Sedapuhku sattus menüüsse kapsa-kartuli hautis, lisaks oranži paprika ja punase sibula stir-fry soja grillkotletiga, joogiks tomatimahl:



    Igati maitsev silo jällegi.

  9. #289

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    http://www.liquidpoker.net/poker-for...avorite...html
    kellel kõht tühi siis ei soovita seda teemat vaadata! jooksed instalt külmkapi juurde.

  10. #290

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Booyaka
    http://www.liquidpoker.net/poker-for...avorite...html
    kellel kõht tühi siis ei soovita seda teemat vaadata! jooksed instalt külmkapi juurde.
    pigem jooksed järka burksi :D

  11. #291
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Kes Pärnusse satub, siis minge jahtklubi restosse ja sööge Grillitud maks barbeque kastmes praekartuli ja mees keedetud porganditega. Tra see on nuts.

    See umbes nagu Matso´s Brewery mingi well done stake + monsoonal blonde õlu kõrvale

    ja miellegi pärast stocksi viienda need wokid on ka mulle ülimaitsvad

  12. #292

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    erplander ehk viidsid siia vastata või pmäi panna mulle mingi lihtne kava, mida syya vms

    'Kuna olen kuu ajalisel kainus perioodil, siis motlesin, et proovin olla kuu aega taimetoitlane (mune ja juustu jms jama ikka sööks), et liha ei tarbiks siis :D Vüi 2kki viidsid mingi lingi anda ... Eksperimendi mõttes võib ju ära proovida .. Kõigepealt peab vaatama, kui paljusid asju ma üldse nendest söön :D Aga ok ..

  13. #293

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tekib kohe küsimus, et mis oleks selle eksperimendi mõte. Kui võimalikult tervislikult toituda, siis peaks peale liha miinimumini viima ka muude loomsete asjade tarbimise. Sest nagu mainisin, on lehmapiim ülimalt kontsentreeritud toiduaine, mis pole inimtoiduks mõeldud ja juust, mis sisaldab üliraskesti seeduvat piimavalku kaseiini, on tervisele ohtlikumgi kui ükskõik milline liha.

    Mingit üldist kava on raske anda, kui ei tea, kas oled valmis ise ka toite valmistama retseptide järgi või oled harjunud ainult valmistoite sööma. Aga kõige lihtsam nõuanne on asendada lihatooted saadavalolevate alternatiividega, leia supermarket, kus on sojatooted jm tervisetooted kõik olemas ja tee oma valik. Tallinnas on parim valik Prismades. Sa vist oled Tartust, aga Tallinnas saab taimetoitu ka tellida:
    http://www.maitsevtervislik.ee/pood/...hp?language=ee

    Eestikeelsed retseptid:
    http://www.taimetoit.net/
    http://kadri10.pri.ee/veg/retseptid.php
    http://www.nami-nami.ee/recipe.php?q...y=liik&code=48

  14. #294

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Mina alustaks teraviljatoodetest loobumisega ja piimaga tõmbaks samuti koomale.

  15. #295
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=f8Mw2R66PGc[/youtube]

  16. #296

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    No seda ma silmas pidasingi, teraviljatoodetega läheb alati jamaks...

  17. #297
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Mina alustaks teraviljatoodetest loobumisega ja piimaga tõmbaks samuti koomale.
    Ma miskipärast usun, et piima armastus on mul üks põhjus miks ei ole 24 aastat juba vajadust olnud hambaarsti järele. Nooruses jõin seda ikka väga palju. Nüüd tiba harvemini.

  18. #298

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Piima ma joon v2he yldse .. korra kuus vms, a juust on nuts :D .. Krt see soja on jube asi .. seda tofut olen proovind ... see ei l2inud kuidagi alla :D

    Eks ma m,otlen ja vb proovin .. Tho hiinakapsa + tomati + sibua salat on nuts, seda voiks terve kuu järada kui vaja :D
    Leib on paha v .. tean et sai on

  19. #299
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    ma puusalt tulistan, aga kas soja liigen tarbimine ei olnud ka kahjulik. Et liiga plaju östrogeeni. Ja miks kaseiin on kahjulik?

  20. #300
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    ja krt, kuidas juust saab kahjulik olla, aegalselt imenduv valk ju. Jällegi puusalt

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES