Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 17, kokku 127 EsimeneEsimene ... 715161718192767117 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 321 kuni 340, kokku 2535
  1. #321
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Leivalistest veel see, et Porgandi Pille kuklid on ka üleprahi kraam. Müüakse kõikides suuremates poodides leivariiuli läheduses.

  2. #322

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Erplander, ma ei tea kas sa saia/leiba tarbid, aga mida sinna peale määrid? Ise olen ainult oapasteeti ja pestot saanud.
    Saia mitte, täisteraleibasid ainult ja leivakatteks sobivad mitmed asjad:

    - tofuvõie tilliga või tofuvõie küüslauguga
    - hummus (kikerhernevõie)
    - isetehtud oapateet või mõni muu ökopoodides müüdav taimne pasteet

    Lemmikasi neist on hummus, kahju et seda veel Eesti kaubanduses saada pole, ise ei viitsi alati teha, palju möllamist sellega (kikerherned vaja keeta jne). UK-s on see aga laialt saadaval igas poes, suuremates marketites on isegi kuni kümmekond erinevat sorti, erinevate lisandite ja maitsetega (punase paprikaga, sibulaga, küüslauguga, koriandriga, oliividega, pestoga, jalapenoga jne), mõned pildid: http://www.tastespotting.com/tag/hummus

  3. #323

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Täisterajahust spagetid hakitud soja, oliivide, porru ja punase sibulaga, kurgi-tomati-paprika-jääsalati-päevalilleseemnete salat soja salatikastmega ja apelsinimahl:


  4. #324
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas erplander
    Täisterajahust spagetid hakitud soja, oliivide, porru ja punase sibulaga, kurgi-tomati-paprika-jääsalati-päevalilleseemnete salat soja salatikastmega ja apelsinimahl:

    Seda sööks juba isegi.

  5. #325

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Seda sööks juba isegi.
    varsti sööte kõik silo ;D

  6. #326
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Mul nii praegu, et kui söön midagi siis hakkab kolmnurga piirkonnast räigelt valutama, magu ptsis, jah?

  7. #327
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Dogers
    Mul nii praegu, et kui söön midagi siis hakkab kolmnurga piirkonnast räigelt valutama, magu ptsis, jah?
    Pigem tühja kõhuga valu peaks mao probleemidele viitama. Vb kuskile ulluks juba arenenud ja paneb söömise ajal ka valud sisse. Mul endal on olnud maohaavandid ning piima joomine aitab alati. Neelasin ka ohtralt tablakaid mingi periood. Sõjaväkke minnes oli ka see jama küljes ning tablakad peal ja esimesel päeval oli wismarisse sõit kuna mingid proovid näitasid naq ma oleks narko võõrutusravil. lol

  8. #328

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    tervislik: roheline sibul, hapukurk,tomat,hiinakapsas,ahju kana ... delizi kastet salati oma ja soola .... njuuts

  9. #329

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    mis vahe on tavalisel spagetil ja t2istera spagetil .. t2istera oma on 100x kallim?

  10. #330
    Õpihimuline Mängur Kasutaja marxiku avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    471

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas leits
    tervislik: roheline sibul, hapukurk,tomat,hiinakapsas,ahju kana ... delizi kastet salati oma ja soola .... njuuts
    :-* kodune hapukurk on ikka üle kõige. Parimaid "snäkke" üldse. Ja eriti veel pohmelliga.. ohhh.. :)
    marineeritud ei kõlba.

  11. #331

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas marxiku
    :-* kodune hapukurk on ikka üle kõige. Parimaid "snäkke" üldse. Ja eriti veel pohmelliga.. ohhh.. :)
    marineeritud ei kõlba.
    see oligi marineeritud kodune .. äädikane .. NUUTS

  12. #332

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas leits
    mis vahe on tavalisel spagetil ja t2istera spagetil .. t2istera oma on 100x kallim?
    Täisterajahu

    inglise keeles: Wholemeal flour

    Täisterajahu võib olla nii Nisu-, Kaera- või Rukkijahu. Terad on jahvatatud koos kestade ja iduga. Tänu rikkalikule kiudainetesisaldusele on jämeda jahvatusega jahu tunduvalt tervislikum kui peenike jahu.

    Laenasin seletuse siit: http://nammy.pbworks.com/T%C3%A4isterajahu

    Ja ei ole 100x kallim, umbes 2x ainult.

  13. #333

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Rohelised läätsed hakitud soja, seente, porru ja punase sibulaga, kurgi-tomati-paprika-jääsalati-oliivide salat soja salatikastmega ja apelsinimahl:


  14. #334
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Kus on alles viitsimist kokata :D

  15. #335

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Ma ei viitsi endale võileibugi teha.

  16. #336

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Mulle meeldis väga üks lõik Neeme Korvi tänasest arvamusloost (http://www.postimees.ee/?id=182946) üks lõik:

    "Ma ei ole toidu osas kuigivõrd radikaalsete vaadetega. Mulle on alati meeldinud professor Mihkel Zilmeri seisukoht, kes oma avalikes esinemistes ikka ja jälle ütleb, et süüa võib kõike, peaasi, et ei laskutaks äärmustesse. Toidusedel võiks olla mitmekesine."

    Nõustun.

  17. #337

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas taipupole
    Mulle meeldis väga üks lõik Neeme Korvi tänasest arvamusloost (http://www.postimees.ee/?id=182946) üks lõik:

    "Ma ei ole toidu osas kuigivõrd radikaalsete vaadetega. Mulle on alati meeldinud professor Mihkel Zilmeri seisukoht, kes oma avalikes esinemistes ikka ja jälle ütleb, et süüa võib kõike, peaasi, et ei laskutaks äärmustesse. Toidusedel võiks olla mitmekesine."

    Nõustun.
    Selles ongi kogu point, nagu inimene saaks ise valida, kas ta laskub äärmustesse või mitte. Kiired süsivesikud panevad veresuhkru kõikuma ja sealt hakkabki pidev näljatunne ja ülesöömine pihta. Mihkel Zilmeri jutt kõlab mõistlikult 80 aastatel poest toitu ostes, mitte praegu, kus enamus tooteid on paksult suhkruid täis ja vajalikud rasvad välja võetud. Iga toiduaine müüja tahab, et tema toodet rohkem ostetakse ja ta teeb kõi mis võimalik, et seda saavutada. Alates suhkrute lisamisest, mis tekitab lühiajalise heaolutunde ajus, aga peagi suurema näljatunde, ja transrasvade lisamisest, mis teevad toote odavamaks, aga rikuvad ainevahetuse, kuna keha pole harjunud sellise jamaga hakkama saama ja midagi muud ei oska sellega peale hakata, kui puusadele varuda.

    Vähemalt on meil koolitoiduga asjad veel korras siin eestis, mingit lootust on.

  18. #338

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Mihkel Zilmeri jutt kõlab mõistlikult 80 aastatel poest toitu ostes, mitte praegu, kus enamus tooteid on paksult suhkruid täis ja vajalikud rasvad välja võetud. Iga toiduaine müüja tahab, et tema toodet rohkem ostetakse ja ta teeb kõi mis võimalik, et seda saavutada.
    Kõlab nagu vanasti ei tahtnud ükski kaupmees kasumit teenida. Muidugi taheti ja on alati tahetud, lihtsalt meetodid on erinevad. See ei tähenda aga kuidagi, et sa ei saa poes olles või välja sööma minnes valikuid teha. Alati saab. Ja selleks ei pea isegi eriti viitsima.

    Ehk ma pole absoluutselt nõus, et peaks sööma ainult rohtu ja sojat ning meeletu häda korral strassivabalt elanud lehmi ja juua tuleb orgaaniliselt kasvatatud ploomide mahla. Vabalt võib süüa ka mäkki ja juua kõige kalorirohkemat kokat. Seda ei pea lihtsalt iga päev tegema.

    Lisaks ei usu ma iialgi, et ainult rohust toituv inimene, kes toitub maru tervislikult, kuid persetab kodus, on minust, kes ma söön kõike, mida ma soovin, kuid teen ka trenni, a) paremas vormis ja b) tervem.

    Ehk küsimus pole ainult toidus, vaid teisteski tegevustes.

  19. #339
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    mis te arvate spordijookidest?

  20. #340
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    ja mineraalvesi VS kraanivesi ? :D

    suht tüütu on googledada..
    mõni sait räägib täpselt risti vastupidiselt teisega

    (lihtsalt huvi pärast küsin)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES