Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 24, kokku 127 EsimeneEsimene ... 1422232425263474124 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 461 kuni 480, kokku 2535
  1. #461
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    beat that taimetoitlased
    Jah, arvestades, kui vähe liha viineri sisse jõuab, on sisuliselt tegu taimetoiduga :D

  2. #462

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot
    Jah, arvestades, kui vähe liha viineri sisse jõuab, on sisuliselt tegu taimetoiduga :D
    Vale fish. Need kõikse kallimad viinerid eestis vist liha tervbelt 60 prossu :D Ülejäänd tõsti jahu seakamar ja soja.

  3. #463
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Ja üldse, kes siin kurdavad, ei oska/viitsi süüa teha - paljud road on päris lihtsad, ainult tahtmist on vaja, erilisi oskusi küll mitte.

    Näiteks kanakoivad sulajuustuga, retsepti leiate siit: http://www.toidutare.ee/retsept.php?id=8856



  4. #464

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    erplander räägi joomisest söögi kõrvale. Kas sa jood enne, pärast või söömise ajal? On seal vahet?

  5. #465
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas doublemint65
    erplander räägi joomisest söögi kõrvale. Kas sa jood enne, pärast või söömise ajal? On seal vahet?
    parim pidavat olema, peale sööki juua, siis ei lahjenda oma seedevedelikke ja kõhule mõjub paremini
    pead pakule ei pane, aga ise söögi ajal enamasti ei joo


    P.S. Ma ei ole tegelikult erplander!

  6. #466

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot
    Ja üldse, kes siin kurdavad, ei oska/viitsi süüa teha - paljud road on päris lihtsad, ainult tahtmist on vaja, erilisi oskusi küll mitte.

    Näiteks kanakoivad sulajuustuga, retsepti leiate siit: http://www.toidutare.ee/retsept.php?id=8856
    ( Click to show/hide )


    kui see nii ez on, siis oleks v6inud oma tehtud pildi sellest samast toidust teha, mitte netist võetud:P

  7. #467

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    parim pidavat olema, peale sööki juua, siis ei lahjenda oma seedevedelikke ja kõhule mõjub paremini
    pead pakule ei pane
    nii ta on jah.

  8. #468
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn
    mulle meeldib see salat aga üldsielt ei panda sinna pool kilo fetat eeldan sealt see hind tuleb. Ja kas vastu ei hakka kui ühe söömaga nii palju feta juustu süüa?

    edit: kas sul on kahte sorti salatit seal? Tundub et on roheline salat ja miski tumedamat kah sekka pandud. Või jääb mulje pildil lihtsalt selline
    Seal on nii jääsalat kui ka tavaline roheline salat. Ja fetat tuleb ikka korralikult panna, siis toidab.

  9. #469
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas
    kui see nii ez on, siis oleks v6inud oma tehtud pildi sellest samast toidust teha, mitte netist võetud:P
    See oli vaid kiireks näiteks, kust saada lihtne retsept ja milline see toit välja näeks.

    Usu mind, minul ei ole perele igapäevase toiduvalmistamisega mingeid raskusi:)
    Teinekord kui kokaraamatust midagi keerulisemat katsetan, siis jah, vahel ikka läheb veidi untsu, aga seda juhtub ka parimatel.

    Pilte ei ole jaganud siin sellepärast, et mobiiliga pildistatud toit ei näe eriti ilus välja.

  10. #470
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Kahjuks fotokat kaasas ei olnud ja pilte pole, aga täna oli siis selle aasta parim söömiselamus ehk siis sai käia vanaema juures sünnipäeval ja päris palju häid asju sai mekkida. Näiteks jäneserulaad, seakeel, juust (suht tavaline asi, aga kuskilt meiereis saadud ja IMHO 10 korda parem kui tavaline). Tavaline praad (sealiha + jäneseliha + ahjukartulid ning hapukapsad) oli muidugi nuts nagu alati ja nii head napoleoni kooki pole ammu saanud ja tavalisest natukene teistsugune Charlotte kook oli ka üsna hea.

  11. #471

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Aga mina hetkel vaaritan koos Andresega ahjulõhe, ahjukartulitega. Hell jeah.

  12. #472
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet
    Aga mina hetkel vaaritan koos Andresega ahjulõhe, ahjukartulitega. Hell jeah.
    ma soendasin üleeilset magedat suppi
    hell yeah!

  13. #473

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    ma söön praetud räime ja joon kohvit
    hell yeah

  14. #474

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Ma söön kartulisaltit ja joon õlut peale, kapis ootab LaYs ja õllesnack.

  15. #475

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    mul on suitsuliha, marineeritud sibulad, marineeritud kurk, suitsuvorst ja valge viin.

    ilus laupäev.

  16. #476

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    ei tea kaua tervis nii vastu peab, kui sööd pmts kord päevas ja päevläbi pmts suits ja kohv?Viimased päevad on küll kahtlane valu kõhtu tekkinud kui söönud olen...

  17. #477

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Saad nii veel maohaavad ja terve elu p***is.

  18. #478
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk
    Saad nii veel maohaavad ja terve elu p***is.
    maohaavad on ravitavad. Aga kord päevas söömine ei ole tõesti hea. Esiteks keerab ainevahetuse tuksi ning teiseks kui suitsetad ja kohvitad palju, siis hakkab suht lühikese ajaga maole. Proovi kasvõi mõni pirukas päeva peale vahepalaks sebida ning asi peaks paranema. Kui juba maos imelik tunne sees, siis jookse apteeki ning Ranisan on ilma retseptita ravim mis peaks maovalusid leevendama. Proovimise küsimus. Kui ei aita on kindlasti vaja arsti poole pöörduda. Mul on mohaavandid mitmel korral olnud kuna ma pole kunagi korralikult neid välja ravinud ja kinnita, et suht tüütu on.

  19. #479
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas
    ei tea kaua tervis nii vastu peab, kui sööd pmts kord päevas ja päevläbi pmts suits ja kohv?Viimased päevad on küll kahtlane valu kõhtu tekkinud kui söönud olen...
    sul on varsti tervis ******......mul algas mingi värk juba 17 aastaselt kui sügiseti ilged valud tekkisid. peale sõjaväge kadusid ära ja õnneks pole siiamaani uuesti tekkinud.

  20. #480
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Provoker
    maohaavad on ravitavad. Aga kord päevas söömine ei ole tõesti hea. Esiteks keerab ainevahetuse tuksi ning teiseks kui suitsetad ja kohvitad palju, siis hakkab suht lühikese ajaga maole. Proovi kasvõi mõni pirukas päeva peale vahepalaks sebida ning asi peaks paranema. Kui juba maos imelik tunne sees, siis jookse apteeki ning Ranisan on ilma retseptita ravim mis peaks maovalusid leevendama. Proovimise küsimus. Kui ei aita on kindlasti vaja arsti poole pöörduda. Mul on mohaavandid mitmel korral olnud kuna ma pole kunagi korralikult neid välja ravinud ja kinnita, et suht tüütu on.
    soe piim, tilk viskit põhja ja mesi - selline kompott aitab ka. samuti porgandimahl. mõlemad rõvedad aga valu käes piinelda veel hullem.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES