Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 127 EsimeneEsimene 12341252102 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 2535
  1. #21
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Üritan süüa tervislikult. vahest ikka peab rämpsu kah sööma. Väljas käin söömas nädalas korra kaks.
    Tüdruk teeb kodus vahest mulle paar võileiba muidu valmistan toite ALATI ise kuna siis saan kindel olla et tuleb meelepärane kraam. Pealegi mulle meeldib köögis möllata, vanal ajal kui veel tööl sai käidud siis olingi kokk :)

  2. #22

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Õhtuti väga maitsev ja tervislik on kodujuust tuunikalaga ning juurde kurki või tomatit. Nuts!

  3. #23

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    niisama kodjuust on ka hea ... see tuunikala võib ära j2tta :D

  4. #24

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Õhtul on hea küpsis vorsti ja ketsupiga ja mustikasiidrit kõrvale.

  5. #25
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    üks õige päev lõppeb õlle ja pitsaga

  6. #26

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Õhtul on hea küpsis vorsti ja ketsupiga ja mustikasiidrit kõrvale.
    wtf, miuke kypsis :D?

  7. #27

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    võimalikult magus.

  8. #28

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    mida veel ... a teh nuts on olnud see kui mu sõber praadis t2ispeaga hapukurki .. tema meelest yli nuts .. minu meelest maailma sitem :D

  9. #29

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    rämpstoitu, mäkdoonalds jne

  10. #30

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tallinna linnas üldiselt on rämpstoiduga sitad lood, eriti öösiti.
    Poodide valmisköökidele võib panna hinnangu halb-väga halb-mõrvakatse/mingi jube eksperiment selle lollikesega, kes seda sodi ostab

    Aga mõned kohad siiski leiab ja neile on ma valmis lausa häbitul kombel siin rõvedat reklaami tegema
    Selline link http://www.goldendragon.ee/ parim hiina toit mis ma olen saanud Eestis(Chedisse pole veel jõudnud).

    Restorani headusest räägib üks ja ainus fakt-ta on olnud sellel aadressil nüüd juba vist 15 aastat või 16.
    Mina olen sealt toitu tellinud mingi 4 aastat,
    kordagi pole pettunud. Lisapluss siis see, et tuuakse kohale ja tasuta kui tellimus on üle 400 eegi.
    Kindlasti soovitan ka selle koha lõunad(kella 12-16) 75 eegi eest saab supi prae ja salati sinna kõrvale, lisakulu tuleb siis
    jookide arvelt per inimene a 15 eeki.
    Ahjaa valikus on mingi 5-6 suppi ja 30 praadi. Kokkuvõttes parim lõunasöögi koht hinna ja kvaliteedi suhtelt vanalinnas.

    Rämpstoidust on parim koht Tallinnas Nõmme keskuse kõrval asuv Grill-Kebab, kes proovib ,sellele meeldib.
    Täpseks koha leidmisesk lokaliseeriga keskuse parkla kõrval olev väike roheline majake ;D

    ja lõpetuseks kõigile abiks selline link www.toidutare.ee
    Retseptide juures on ka aeg, kaua selle asja valmistamiseks läheb.
    Sest miks on valmistoit poodides sitt, nad kasutavad kõige odavamat toorainet ,mis kätte saavad.
    Pissab vaid sellest, et kord kuus osta, kui leiata endas inspiratsiooni ise kukata



  11. #31

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    kusjuures see grill-kebab seal nõmme keskuses tõesti hea, ma võtsin sealt mingit tortillat ja oli ikka jõhker.

    Korralikest restodest tartus on parimad crepi ülemine korrus ning gruusia saatkond, kus parim lambašašlõkk, mida mina saanud olen.

  12. #32

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Gambler


    Rämpstoidust on parim koht Tallinnas Nõmme keskuse kõrval asuv Grill-Kebab, kes proovib ,sellele meeldib.
    Täpseks koha leidmisesk lokaliseeriga keskuse parkla kõrval olev väike roheline majake ;D


    don't even get me started too koht on ikka epic nuts

  13. #33

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    armeenia köök on ka hea ... mingi 6km võru poole sõita .. nuts šašlõk seal
    kus see gruusia teema asub?

  14. #34
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Gruusia saatkond on tõesti hea asi.

    Aga kes tahab tartus lõunaks korralikult kõhu täis parkida, siis mingu turu tänaval vana tarmeko asemel olevasse mööblimajja. Seal on üks kohvik(nimi ei tule meelde) kus päevapraad on mingi 45 eeku, aga selle eest saad endale meelepärase koguse ise tõsta. Ehk siis pane sinna taldrikule päevapraes ettenähtud asju nii suur ports kui süda lustib. Ja taldrikud on ka neil ikka suured :D

  15. #35

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    gruusia saatkond rüütli tänavas, poole 6 lähedal. See võru poole naose šašlõki baar ei ole võrreldav gruusia saatkonnaga, šašlõki osas sis :)

  16. #36

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    ma olen viimasel ajal ise 6teist kannus k2ind söömas .. 35 eeku p2evapraad ja parjalt suur.. teine he akoht on kuskil raadis, mingi tehase maja vms 2. korrus .. saab koduseid sööke mingi 30 krooni eest vms.

    Ahjaa ja big ben ja see faking teine baar ei tule meelde nimi (samad omanikud) ... nende söök on kyll sitt mis sitt

  17. #37
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas leits
    ma olen viimasel ajal ise 6teist kannus k2ind söömas .. 35 eeku p2evapraad ja parjalt suur.. teine he akoht on kuskil raadis, mingi tehase maja vms 2. korrus .. saab koduseid sööke mingi 30 krooni eest vms.

    Ahjaa ja big ben ja see faking teine baar ei tule meelde nimi (samad omanikud) ... nende söök on kyll **** mis ****
    kus juures 16 kannu on jah suht nuts koht. Sõbraga lõunale lähme siis käime suht tihti seal hinnad head ja toidud kah head igati väärt koht. Plus pole linnas vaja parkimis kohta otsida. Muidugi kui otsid maitse elamusi siis tuleb mujale minna sööma. Aga lihtsaks sööma ajaks parim.
    Big benis sõin mõni aasta tagasi ja peale seda kunagi enam ei taha.
    Kes mainis Crepi teist korrust siis see on tõesti väga viis koht eelmine nädal sai käidud seal just, lendasime sõbraga sisse mingi romantiline atmosfäär seal paarikesed sõid ja jõid veini me mõtlesime mis siis ikka õlled lauda ja praed ette ning küünal põlema.
    Veel meeldib mulle Õlletare kus parim seljanka on tartus ja ja muud toidud ka 5+
    Kui pitsa isu on siis lähen Dolce vitasse

  18. #38

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    õlletare, kus see :D?

  19. #39

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba
    don't even get me started too koht on ikka epic nuts
    Parim.

  20. #40

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    oi blae, see teema muutus heaks praegu. Pange ka kohti, kust saab parimaid sööke öösiti, panen need kohe kõik insta kirja !

    Ise oskan öösel Tallinnas aint Söögiplatsilt burksi osta, aga vähemalt on see suht kõva burks ;D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES