Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 38, kokku 127 EsimeneEsimene ... 2836373839404888 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 741 kuni 760, kokku 2535
  1. #741

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    täiesti unreal mida siit lugema peab.

    Hapukoorest saadavad rasvad on ühed kõige kasulikumad. Samuti on piim ja enamus muud piimatooted ftw. See , et kusagil artiklis (eriti vegide artiklis) on välja toodud et piim ja piimatoode on paha paha on täiesti BS . See on umbes sama kui mingid pokkerivastased inimesed teevad artikli kui halb pokker on ning samastavad selle slotimängudega.

    Veidike infi hapukoorest

    - südamelihase tööks vajalikud lühikeseahelalised küllastatud rasvhapped
    - puuduvad trans-rasvhapped
    - põhitoitainete rühmad on soodsas vahekorras
    - kui ei eksi, siis E- ja D-vitamiine peaks ka sisaldama

    Ning tervisliku toitumise aluseks on tasakaalustatud toitumine.

  2. #742

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Olen nõus põhjusega nr 3, väljaarvatud searasva kahjulikkusega. Mina julgen väita, et eelpoolnimetatud haiguste põhilised põhjused on suur teraviljatoodete ja suhkru tarbimine. Läänemaailma kiire rasvumine on tingitudki sellest suurest rasvahirmust, margariinide võidukäigust või asemel, rapsiõlist searasva asemel, jogurtitest kohitsetakse rasv välja ja pannakse suhkur asemele, et vähegi söödav ja müüdav oleks, piim ei ole enam piim, vaid mingi pastöriseeritud lurr.
    Miks sa arvad, et Eestis märgatavalt rohkem suhkurt ja teraviljatooteid tarbitakse kui mujal Euroopas?? Tegelikult selles osas on eestlased isegi tervislikumad, kuna tarbivad enam rukkijahul põhinevaid leibasid võrreldes muude eurooplastega, kes üksnes nisujahust leibasid tarbivad. Lisaks olen märganud, et meil toodetavad leivad ei kubise nii palju e-ainetest kui näiteks Ungaris ja Hispaanias.

    Võrreldes piimatoodete tarbimise erinevusega ja sellega, mis liiki liha eelistatakse Eestis ja mujal Euroopas, on need (suhkur ja teravili) täiesti tühised erinevused.

  3. #743

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Kas sa pead hüdrogeenitud ehk tahkestatud taimerasva organismile piimarasvast kasulikumaks (vähem kahjulikumaks)?
    Ei pea, ei tarbi (või püüan vältida) hüdrogeenseid taimerasvu.

  4. #744

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas k1ly Vaata postitust
    täiesti unreal mida siit lugema peab.

    Hapukoorest saadavad rasvad on ühed kõige kasulikumad. Samuti on piim ja enamus muud piimatooted ftw. See , et kusagil artiklis (eriti vegide artiklis) on välja toodud et piim ja piimatoode on paha paha on täiesti BS . See on umbes sama kui mingid pokkerivastased inimesed teevad artikli kui halb pokker on ning samastavad selle slotimängudega.

    Veidike infi hapukoorest

    - südamelihase tööks vajalikud lühikeseahelalised küllastatud rasvhapped
    - puuduvad trans-rasvhapped
    - põhitoitainete rühmad on soodsas vahekorras
    - kui ei eksi, siis E- ja D-vitamiine peaks ka sisaldama

    Ning tervisliku toitumise aluseks on tasakaalustatud toitumine.
    Palju õnne, et kannad vapralt edasi seda ilmselt Mihkel Zilmerilt ja Urmas Kokassaarelt pärinevat segatoitumise teooriat, iseküsimus on mida nende tegelaste sügavalt stagnaaegsetel teadmistel põhinevate teooriatega tänapäeval peale hakata?

  5. #745
    Õpihimuline Mängur Kasutaja paradigmlost avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    421

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    ma olen kuulnud et 0,5 liitrit Coca-colat sisaldab 20 supilusikatäit suhkrut... seda on minumeelest rohkem kui palju puhtfüüsiliselt juba. Ostan mäkis eine kõrvale alati Coca Zero, mis jääga külmalt juues on hea maitsega. Oskab keegi kommenteerida mida kuradit see Zero sisaldada võib, et ilma suhkruta saavutatakse peaaegu tavalise coca taoline maitse? pakun, et mingi karmim keemia, mis äkki on veel kahjulikum kui tavaline koola?hmm.

  6. #746

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Miks sa arvad, et Eestis märgatavalt rohkem suhkurt ja teraviljatooteid tarbitakse kui mujal Euroopas?? Tegelikult selles osas on eestlased isegi tervislikumad, kuna tarbivad enam rukkijahul põhinevaid leibasid võrreldes muude eurooplastega, kes üksnes nisujahust leibasid tarbivad. Lisaks olen märganud, et meil toodetavad leivad ei kubise nii palju e-ainetest kui näiteks Ungaris ja Hispaanias.

    Võrreldes piimatoodete tarbimise erinevusega ja sellega, mis liiki liha eelistatakse Eestis ja mujal Euroopas, on need (suhkur ja teravili) täiesti tühised erinevused.
    Ma ei arva. et eestis neid rohkem tarbitakse, vaid et eesti hakkab euroopale ja ameerikale järele jõudma nende tarbimises. Samuti ei ole ma kindel, et eestlased nii hullumoodi haigemad on, kui muu maailm, pigem tundub mulle, et tervemad on siiamaani olnud. Minuteada surevad eestlased varem tänu õnnetusjuhtumitele nooremas eas, kui teatud iga on saavutatud, siis ollakse muu maailmaga samal tasemel.

    Ma ei vaidle sulle üldsegi vastu taimetoidu kasulikkuses ja enamuses taimetoitlaste vaadetes, aga ma ei saa mööda vaadata viimase aja uurimustest, kus on ümber lükatud kolesterooli ja loomsete rasvade tarbimise seosed, südamehaiguste ja rasvade seosed, diabeedi ja rasvade seosed jne.

  7. #747
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas paradigmlost Vaata postitust
    Oskab keegi kommenteerida mida kuradit see Zero sisaldada võib, et ilma suhkruta saavutatakse peaaegu tavalise coca taoline maitse? pakun, et mingi karmim keemia, mis äkki on veel kahjulikum kui tavaline koola?hmm.
    Coca Zero magustatakse sellise ainega nagu aspartaam. Kokkuvõtlikult on sellest kirjas siin:http://lassie.wordpress.com/2006/06/14/aspartaam/

    Mina igatahes väldin sööke-jooke kus sellist ainet on kasutatud.

  8. #748
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Ilm lõpuks lubab ja ratas tartust käes. Ja värskelt sõitmas käidud, tln on ikka super võrreldes tartuga nii palju häid/ilusaid kohti, kus sõita.

    +EV

  9. #749

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Palju õnne, et kannad vapralt edasi seda ilmselt Mihkel Zilmerilt ja Urmas Kokassaarelt pärinevat segatoitumise teooriat, iseküsimus on mida nende tegelaste sügavalt stagnaaegsetel teadmistel põhinevate teooriatega tänapäeval peale hakata?
    Tegelikult ei saa seda vaadata päris nii must-valgelt, et piimsed saadused on halvad ja kõik.
    Toituma peab mitmekülgselt. Ise olen tarbinud piimasaadusi lapsest saati ja luud on alati tugevad olnud. Pole kordagi tekkinud ei mõrasid ega murde. Ma söön päevas kindlasti paki hapukoort + piima + kodujuustu.

    See, et skandinaavias on osteoporoosi % kõrge võib olla tingitud mitmest eri faktorist. Peale selle, et seal piimseid saadusi tarbitakse juuakse seal ka äärmiselt palju kohvi, mis iseenesest on diureetikum ja viib kehast mineraale välja. Põhjuseid võib veelgi tuua.

    Aga eks igaüks ise teab, kas tahab piima juua või mitte.

  10. #750

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Kris Vaata postitust
    Pakk hapukoort päevas hakkab ajudele imo.
    Näha on jep ...

  11. #751
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    erplander, kuidas muiud ainult taimetoitu süües tervis on?

    Mõnda pilti pole endast netis

    vb mul mingi eelarvamus, aga nii palju kui ma tean täis taimetoitlasi, on kõik suht kidurad.
    Ei ürita ilkuda ka kuidagi, lihtsalt ei kujuta ise ette ilma lihata

  12. #752

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Kris Vaata postitust
    Pakk hapukoort päevas hakkab ajudele imo.
    Kui sa oma kogemusest räägid, siis pean nõustuma. Endal on kõik korras. Tänan!

  13. #753

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Palju õnne, et kannad vapralt edasi seda ilmselt Mihkel Zilmerilt ja Urmas Kokassaarelt pärinevat segatoitumise teooriat, iseküsimus on mida nende tegelaste sügavalt stagnaaegsetel teadmistel põhinevate teooriatega tänapäeval peale hakata?
    Ei tea ma ühtegi Zilmerilt ega Kokassaaret ning samuti ei ole ma ise just kõige tervislikum toituja aga lugeda sellist BS-i viskas mul lihtsalt üle. Sa vaatad asja liiga kitsalt , oma vegeni põhimõtete seisukohast ning see on vale , sest sa võid siin mõned inimesed ära ehmatada oma "artiklitega" ning "uurimustega" .

  14. #754

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    kui ma peaks meranni pastast loobuma, siis ma parem ei elaks :D

  15. #755
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Kui ma peaks suved mööda saatma ilma grill-liha ja šaslõkita, siis ma ka parem kärvaks.

  16. #756
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Kui ma peaks suved mööda saatma ilma grill-liha ja šaslõkita, siis ma ka parem kärvaks.
    +1

    Ise ei ole tervislikult toituja ja ei jaga seda asja väga, aga nii palju küll, et oskan seda blogi soovitada.

  17. #757
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Peaasi, et toitumine on mitmekülgne, ei kaldu liialdustesse ja äärmustesse ning võimalikult puhtast toorainest. Muu on juba teisejärguline.

  18. #758
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Noja, minu kartulid on kõik enda maalt mahepõllundusest. Peab meeldima.
    Iseasi, kui tervislik praetud kartul on :D, noh tegelt tihti peale ikka keedetult...

  19. #759

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    prae kartul on rõve rasvane ... mu lemmik .. keeda kartulid ja 15min ahjuu ei ilma rasvata jms .. kordi parem ja sama tervislik :) isegi vegeritele ehk maitseb

  20. #760

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    tulen tagasi coca-cola jne. jookide juurde,sisaldavad jube palju suhkurt. Väga kahjulikud joogid.Ise viimasel ajal proovinud vähem juua neid.
    suhkur annab sulle hetkelise energia,kuid kui see kaob,hakkad tundma väsimust,nõrkust jne.trenni inimestel mitte tihedalt tarbida neid jooke.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES