Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 127 EsimeneEsimene 123451353103 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 2535
  1. #41

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    oi blae, see teema muutus heaks praegu. Pange ka kohti, kust saab parimaid sööke öösiti, panen need kohe kõik insta kirja !

    Ise oskan öösel Tallinnas aint Söögiplatsilt burksi osta, aga vähemalt on see suht kõva burks ;D
    öösel on suht hea asi tommi grilli juustusupp asub seal vineeri tehase juures kus lõuna keskus on (talinna oma) grillid ja mu jura muidu suht keskpärane aga süüa saab 7-ni hommikul

  2. #42
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    hmm Rämpstoit on hea ja kokkan endale ka seda päris tihti :)

  3. #43
    Bännitud
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    143

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Võimalikult palju üritan ikka ise toitu teha. Tuleb vähe odavam.

    Tartus saab Entris maruhead hommikusööki. Viimasel ajal on 60's grill jubedalt meeldima hakanud, liha tehakse suht hästi seal. Hea lähedal ka, ainult trepist alla. Trehv on kuidagi jamaks jäänud. Tiidu rull on häbiväärselt pisikeseks tehtud ja rahvast ei paista ka sittagi käivat.

  4. #44

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    60 mulle ei istunud v2ga .. krdi gay maitse on asjadel .. aga rääkige, mis kuradi moodi te saate odavamalt ise sydya teha kui väljas ... nahui mingi söögi tegemiseks l2heb must miljon asja +´j22b yle viskad minema .. kõike ei jõua syya .. kylmalt on paks jne jne .. a'la kui v2ljas saad 35 eegu eest p2evaprae on ju teh nuts??

  5. #45
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    söön hetkel kohupiimatoru näiteks.

  6. #46

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu
    söön hetkel kohupiimatoru näiteks.
    ma tarbin jack danielsi DIEET KOKAGA ... päris hea on .. inimesemoodi joomine on ka tegelt äge, mitte pidevalt t2is lakkuda end ... nautida seda suurepärast viskit ... see oli nuts poiss, kes selle välja mõtles =)

  7. #47
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas leits
    ma tarbin jack danielsi DIEET KOKAGA ... päris hea on .. inimesemoodi joomine on ka tegelt äge, mitte pidevalt t2is lakkuda end ... nautida seda suurepärast viskit ... see oli nuts poiss, kes selle välja mõtles =)
    jõime eile homegame`i ajal jrgn hell-ga koduõlut täiega ;D niidab hoopis teisiti kui tavaline alko imo, aga hommikul pea valutas jubedasti :o

  8. #48

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    kodu õlu (N)... mul l2heb iga jumala kord küht lahti .. pole just parim seedmine ilmselt

  9. #49
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    kas keegi Tartus seal vana kaupsi taga kebabi putkas on käinud?
    Kuda too koht on?

  10. #50

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Väljas söön päris tihti. Viimase nädala jooksul olen vist iga päev väljas söönud. Pärnu mehed, rääkige kus veel sööte?!

    Nuts koht on Steffani. Interjöör ja toit on mega, aga kui tihti söömas käia seal, siis muusika viskab rämedalt koppa.(mingi 30min hispaania torjetooride gariba mängib seal pidevalt)
    Kiirtoit aint Hessis pmts.
    Hani pubi normaalne koht, aga praed on vähe väiksed minu jaoks.
    Viies Villem. Juustusnitsel on ülihea.
    ...

  11. #51

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tallinna kesklinnas on Teatri väljakul bussipeatuse juures Türgi kebabi koht, nädalavahetusel lahti
    hommiku 6ni, edulisem küll kui Söögiplats. Nuuh vahel omanik ise tööl, siis kärab ainult türgi või kehakeel ;D

    Nõmme teel natuke Staabist edasi on gruusia koht,lambašaslõkk on üle prahi, Nõmme tee alguses on ka Antalia,
    ka kena kebabi koht, saab ka šaslõkki ja muid toite.
    Merimetsa haigla juures šaslõki koht on kaa söödav ja lahti siis 24h

    Tommi grilli siin mainiti, muidugi hommikupoole ööd on ka seal ikka igasugu karvaseid ja sulelisi.
    Tommis kõlbab küll süüa vaid kebab või burks. Ärge mingil juhul wok toite seal sööge ;D
    Hipodroomo vastas olev kebab kõlbab ka keskmise näljga süüa

    Suviti aga, kui vaja väljas istuda siis Kalevi Jahtklubi õueterass Pirital on kindel laks
    Lisaks mõistlikule hinnatasemele on ka päris hea veinivalik.

  12. #52
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Vastik teema, mul tuli kohutav söögiisu peale ja külmikus pole miskt võtta :(

  13. #53

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    homme teen fancy söögi .. patrick tahtus ka...

    *hiinakapsas
    *tomat
    *kurk
    *punane sibul
    *sink
    *juust
    *felixi itaalia kaste
    *sool
    *pipar
    *hapukurk


    TERVISEPOMMID ME OLEME

  14. #54
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator
    kas keegi Tartus seal vana kaupsi taga kebabi putkas on käinud?
    Kuda too koht on?
    ei oska millegiga võrrelda aga soovitan vähemalt korra ära proovida.. mitte just parim imo.

    aga kannu snitsel on nuts!

  15. #55
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas vennike
    võin uhkusega öelda, et olen kõvasti üle keskmise kokk, sellealast haridust küll pole, aga fantaasia on hea ja kätt kah natsa on. oma lemmikud on sushi, ahju kartuli-hakkliha-juustuvorm, pikkpoiss ahjukartulitega, igasugused vürtsikad pastad ja oa-singi-porru salat.

    teine asi on viitsimine. kuna mu parim sõber ja korterikaaslane pole nii laisk ja on veelgi parema käega, siis õnneks ei pea ma ennast tihti vaevama. väljas käin söömas iga nädal üks kuni seitse korda väga erinevates kohtades. 1 kord nädalas on tšurkade lambakebab nagu aamen kirikus.
    mmmm, sushi

  16. #56

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    ei oska millegiga võrrelda aga soovitan vähemalt korra ära proovida.. mitte just parim imo.

    aga kannu snitsel on nuts!
    sitt. see kebab mida tyrgis saad ... no offence aga eesgis antakse mingit rasvast liha sitta

  17. #57

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    mmmm, sushi
    LEITS ÕPPIS EELMINE KORD AINUKESE SUSHI SÖÖMISE ÄRA. nimeks mingi makira sahukra vms .. sees mingi kurks, toorjuust ja lõhe..väljast v alge ,,, ainuke sushi mida ma söön

  18. #58
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas leits
    õlletare, kus see :D?
    see on vana Alexander

  19. #59

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    ma oskan juustu tükkideks lõigata ja veni pudeleid lahti teha. eile võtsin uue prooviks. Torres, Valentino, ..... vms see mahedam variant. gambler, hinnang? :) ja üldse viska mingeid uusi soovitusi......

    kunagi tegin palju süüa, aga sellega oli see jama, et söögi tegemise ajal kaob pool isu insta ära. seega jätan selle teiste teha enamasti.

  20. #60
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Ma arvan, et ma söön teist kõigist vähem ja käin 4x nädalas trennis aga kaalu poolest jällegi teist kõigist suurem ma arvan elik 100kg. Midagi on kuskil katki

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES