Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 41, kokku 127 EsimeneEsimene ... 3139404142435191 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 801 kuni 820, kokku 2535
  1. #801
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Erplander, aga mis su seisukoht alkoholiga on ? Õlu, vein, viin. Väikestes kogustes on needki nö tervislikud

  2. #802

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Taimetoitlased on siiski keskmisest omnivoorist kordi terviseteadlikumad ja naljalt ei söö saia rama margariiniga, pigem söövad nad täisteraleiba soja- või kikerhernevõidega või mingi taimse pasteediga.

    Mis puutub sojakotletti, siis see on kordi tervislikum ükskõik mis lihast valmistatud kotletist, kuna see on vaba loomsetest mürkidest, kahjulikust kolesteroolist jne.

    Mis puutub sojajäätisesse, siis neid ei valmistata transrasvadest/hüdrogeniseeritud taimerasvadest, vastasel juhul terviseteadlikud taimetoitlastest inimesed lihtsalt ei ostaks neid :)
    Nii et kokkuvõttes on ka sojajäätis tervislikum nii tooraine (sojapiim vs lehmapiim) kui muude komponentide osas võrreldes tavaliste jäätistega.

    Suhkrut täis mahlalaadseid jooke, samuti aspartaamil ja muudel keemilistel magusainetel põhinevaid väldin samamoodi kui loomsetest eritistest valmistatud jooke.

    Alkohoolsetest tarbin ainult õlut, üliharva ka vahuveini, veinisõber pole, kanget alkoholi pole tarbinud 12 aastat ehk umbes sama periood kui olen olnud taimetoitlane.

  3. #803

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    otsisin yksp2ev rimis soja peekonit, ei leidnud. on neid eestis yldse? tahaks ka soja kotletti proovida ja soja jäätist? Kust poest neid saab .. mul rimides/selverites pole silma hakand, vb ei otsi ka piisavalt

    mis miatse sellel sojakotletil on yldse, nagu mingi kohupiim v :D eesti pealt rääkis yksp2ev et soja ongi nagu kohupiim vms, aga mis tra moodi neist kotletid tekivad :D
    Viimati muudetud leits poolt : 18.04.10 at 15:30

  4. #804

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    otsisin yksp2ev rimis soja peekonit, ei leidnud. on neid eestis yldse? tahaks ka soja kotletti proovida ja soja jäätist? Kust poest neid saab .. mul rimides/selverites pole silma hakand, vb ei otsi ka piisavalt
    Parim valik on Prismades, seal on kõike. Kaubamaja Toidumaailmas on ka üsna laialt. Selverites on saadaval soja grill-kotletid, sojapallid, tofukroketid, võibolla ka muud, pole ise eriti leidnud. Kõige närusema valikuga on Rimid, sealt võib leida aint Ingmani sojajäätiseid.

    Tofud on võibolla kohupiima maitsega, aga sojakotletid ja sojapallid on ikka rohkem liha maitsega :)
    Midagi kanaliha moodi ehk. Aga UK-s saada olevaid erinevaid soja- ja nisuvalgust tooteid on maitsestatud nii, et neid müüakse Chicken Style, Turkey Style, Beef Style jne nime all:
    http://www.redwoodfoods.co.uk/produc...atin/index.php

    ... ja need ka maitsevad vastavalt :)
    Viimati muudetud erplander poolt : 18.04.10 at 15:46

  5. #805

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    no nah ennast petta vaja on. Kui siga maitseb siis söö sealiha mitte mingit seaaroomiga vetikat.

  6. #806
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.


  7. #807

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Ja kuidas on võimalik saada sojakotletile sealiha maitse?

  8. #808

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Keemia abil kindlasti. Jumala tervislik arvatavasti.

  9. #809

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    jeez, ma tahan lihtsalt proovida, pole never yhtegi soja asja söönd :D

  10. #810

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Tofud on võibolla kohupiima maitsega, aga sojakotletid ja sojapallid on ikka rohkem liha maitsega :)
    Ma kunagi keetsin ja praadisin ka neid sojakotlette, aga hiljaaegu sain maitsta ühe taimetoilase valmistatud varianti, mis muutis mu maailmapilti:) No see oli megahästi tehtud. Täilik elamus, ei jäänd alla parimale lihatoidule, pigem vastupidi. Nii et asi on selles, kuidas valmistada. Kui liha koguaeg ühtemoodi keeta, siis vist kaoks liha isu kiiresti.
    Kahjuks ei saand ma seda valmistamisõpetust, oli nagu mingis kerges marinaadis tehtud või kastmes või midagi. Ei tea, kas sojaõpradel on ka kuskil netis omad retsepitkogumid?

  11. #811

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas räim Vaata postitust
    Ma kunagi keetsin ja praadisin ka neid sojakotlette, aga hiljaaegu sain maitsta ühe taimetoilase valmistatud varianti, mis muutis mu maailmapilti:) No see oli megahästi tehtud. Täilik elamus, ei jäänd alla parimale lihatoidule, pigem vastupidi. Nii et asi on selles, kuidas valmistada. Kui liha koguaeg ühtemoodi keeta, siis vist kaoks liha isu kiiresti.
    Kahjuks ei saand ma seda valmistamisõpetust, oli nagu mingis kerges marinaadis tehtud või kastmes või midagi. Ei tea, kas sojaõpradel on ka kuskil netis omad retsepitkogumid?
    Ma kahtlustan, et tegu võis olla selle Bon kaubamärki kandva soja grill-kotletiga, mis on juba tootja poolt mingis vastavas marinaadis töödeldud:



    Teine variant on neil soja hakk-kotlet:



    Siis on saadaval veel mingid kuivatatud sojakotletid (vist Tšehhi päritolu), neid saaks küll tahtmise korral mingis oma marinaadis teha.

    Sojasõprade kohta ei tea, aga üldised taimetoidu retseptikogud:
    http://www.taimetoit.net/
    http://kadri10.pri.ee/veg/retseptid.php
    http://www.nami-nami.ee/recipe.php?q...y=liik&code=48

  12. #812
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    niikaua ei hakka ilma argumentideta vaidlema ,kuni sa rohkem ei räägi mingitest psüühilistest võimetest, mida aju peidab

    nastja moodi segast pole mõtet peksta


    muidu edu! ilma irooniata

  13. #813

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Andsin endale uueaasta lubaduse selle aasta lõpuks liha söömine lõpetada, nii et see inf kulub ära. Mõtlesin, et peab ennast kurssi viima ja harjutama uue menüüga, ei saa nii, et lihtsalt jättad liha ära ning sööd kartuleid ja makarone jahukastmega edasi.

  14. #814
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas räim Vaata postitust
    Andsin endale uueaasta lubaduse selle aasta lõpuks liha söömine lõpetada, nii et see inf kulub ära. Mõtlesin, et peab ennast kurssi viima ja harjutama uue menüüga, ei saa nii, et lihtsalt jättad liha ära ning sööd kartuleid ja makarone jahukastmega edasi.

  15. #815

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    ostsin t2na siis soja grill kotlette neid boni omasid, huivatv maitse minu meelest. mulle maitsevadki :D .. nagu minig kihiline kook vms aga liha maitse meenutusega :D

  16. #816
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    neljast ärkasin siis tegin 4viljahelbe putru ja sõin seda õunamoosiga
    ja kõrvale suitsutatud räimed õlis mis olid leiva peal, mis oli rösteris maximum auru saanud

    kurgi/avokaadosalat ka kõrvale paar ampsu

  17. #817

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    avokaado .. grose

  18. #818
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    kusjuures arvasin samamoodi, kuni sõin baklažaani
    vot see on s*tt!

  19. #819
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    mmmm... baklažaan, aus köögivili

  20. #820

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    mesistel kanavarrastel bigpenis on minu meelest grillitud baklazaan vahel .. see oukei

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES