Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 52, kokku 127 EsimeneEsimene ... 242505152535462102 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 021 kuni 1 040, kokku 2535
  1. #1021
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Ja sibulat kindlasti peale. Mmm.

  2. #1022

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    20% on väga optimistlik, enamasti on hommikuhelvestes kuskil 80%.
    Wow, 80% suhkruid. Ega sa süsikaid ei mõtle üldiselt?

    Need, mis endal kapist leidsin oli vastavalt 17g ja 10g suhkrut 100g kohta.

  3. #1023
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Wow, 80% suhkruid. Ega sa süsikaid ei mõtle üldiselt?

    Need, mis endal kapist leidsin oli vastavalt 17g ja 10g suhkrut 100g kohta.
    Heh, poes just vaatasin, AXAl polnud suhkrute % toodud, rasva on 16%.

  4. #1024

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
    Lätlased on jah hästi ära tabanud inimeste maitsemeeled.

    Aga arvestada tuleb, et sellistel toodetel on ca 20% suhkrut sees, nii et tervisetootest on asi kaugel selles mõttes.
    Enamust poes müüdavaid müslidest ja müslitahvlitest on tõesti raske tervisetoodeteks pidada nende ülemäärase suhkrusisalduse tõttu. Siiski on nad mõnevõrra tervislikumad kui muud nn hommikuhelbed (Kellogs jm kräpp).

    Kui süüa neid koos lehmapiimaga, siis see on veel muidugi topeltpõnts tervisele.

    Täitsa vabalt võib müslisid segada ka ükskõik millise puuviljamahlaga või taimset päritolu piimaga (soja-, kaera-, pähkli-, riisi- jne, valikut on).

    Tegelikult on ükskõik millist müslit ka lihtne ise kokku segada endale sobivatest komponentidest ja seega vältida suhkurt üldse. Näiteks rosinad annavad niigi piisavalt magusust ja kui sellest ei piisa, siis võib lisada mett või mõnda naturaalset/tervislikku suhkruvaba siirupit.

    Üks ülilihtne variant on kaerahelbed + rosinad segada mingi mahlaga või taimse piimaga. Suveperioodil võib lisada ka maasikaid või muid marju.

  5. #1025

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust

    Kui süüa neid koos lehmapiimaga, siis see on veel muidugi topeltpõnts tervisele.
    Lehmapiim on siis saatanast ?

  6. #1026

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Kilu voileib ja keedetud muna .. tervis kuubis
    hehe, neljast komponendist vaid üks on enam-vähem tervislik

  7. #1027

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Lehmapiim on siis saatanast ?
    Sa vist pole seda teemat eespoolt sirvinud

  8. #1028

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Sa vist pole seda teemat eespoolt sirvinud
    Tegelikult olen ma isegi teadlik piimavastase religiooni olemasolust. Lihtsalt minu jaoks on naljakas, kuidas saab midagi elu jätkumiseks hädavajalikku olla kellegi arust hoopis kahjulik

  9. #1029
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Tegelikult olen ma isegi teadlik piimavastase religiooni olemasolust. Lihtsalt minu jaoks on naljakas, kuidas saab midagi elu jätkumiseks hädavajalikku olla kellegi arust hoopis kahjulik
    +1

    Inimene on nii ma ei tea deformeerunud tänapäeval, et mingeid x asju mõeldakse välja.

  10. #1030
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    TLihtsalt minu jaoks on naljakas, kuidas saab midagi elu jätkumiseks hädavajalikku olla kellegi arust hoopis kahjulik
    Ei teadnudki, et lehmapiim on inimsoo jätkumiseks vajalik. Arvasin siiani, et see ikka vasikatele on mõeldud.

  11. #1031

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    LOL, kuskohast sa sõna inimsugu välja lugesid

  12. #1032
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Müslist edasi rääkides siis ma ei ole öelnudki, et see nüüd best health product of the year.
    Lihtsalt on hea asi ja reklaamisin, kuid nii suurt suhkrusisaldust antud tootes nüüd küll pole nagu siin arutletud. Ja müsli piimaga on ja jääb. Awesome

    Head söömist.

  13. #1033

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Wow, 80% suhkruid. Ega sa süsikaid ei mõtle üldiselt?

    Need, mis endal kapist leidsin oli vastavalt 17g ja 10g suhkrut 100g kohta.
    süsivesikud ongi suhkrud. Minu müslipaki peal oli 66%.
    80% oli mingites pruunides helvestes, mida igalpool hästi odavalt müüakse.

  14. #1034
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    LOL, kuskohast sa sõna inimsugu välja lugesid
    Aga mida sa siis oma lausega silmas pidasid? Et lehmapiim on lehmade elu jätkumiseks vajalik? Täiesti nõus. Aga miks inimesed seda jooma peaksid? Isegi vasikas joob seda ainult kuni 14 nädalat ja ongi kõik. Kui mul lapsed sündisid, siis oleks saanud inimestele mõeldud piima ka juua, aga millegipärast polnud soovi ja ei ole täiskasvanuna erilist soovi ka tarbida teiste imetajate lastetoitu. See aeg on möödas. Nüüd joon õlut :)

  15. #1035

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    http://www.tarbija24.ee/?id=135367

    http://www.kaaluabi.ee/news/health/n...-peitub-piimas

    Ehk nii ja naa, kuid Erplanderi poolt varem viidatud piimatoodete tarbimise seos osteoporoosiga kuulub siiski pigem huumorinurka, kui kuhugile mujale.

  16. #1036

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Seepärast peaksid lapsed ja täiskasvanud jooma vähemalt pool liitrit piima päevas, kirjutab www.mjolkframjandet.se.

    heh, polnud just kõige õnnestunum viide... ehk tegu on siis otseselt Rootsi piimapromo saidiga, sisuliselt sama, mis http://www.piimaliit.ee/

  17. #1037

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    süsivesikud ongi suhkrud. Minu müslipaki peal oli 66%.
    80% oli mingites pruunides helvestes, mida igalpool hästi odavalt müüakse.
    Jah, süsikad on suhkrud, aga kõik ei ole kahjulikud. Kiudained on näiteks väga kasulikud.

  18. #1038

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Eks viita siis mõnele tõsiseltvõetamale lingile, mis väidab vastupidist. Tõsiseltvõetav tähendab muidugi seda, et seda saiti aksepteerib 50%+ inimesi, mitte 50%+ taimetoitlasi.

    Üldiselt on minu arust niimoodi, et praktiliselt igal taimel/loomal/jne. meie maailmas on midagi hingelaadset (sounds grazy ???). Seega ei ole taimetoitlane olemises midagi vastutusest vabastavat. Iga suutäis, mida enamus inimesi sööb on võetud reeglina kellegi teise arvelt, olgu see teine siis loomse või taimse päritoluga.

  19. #1039

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Jah, süsikad on suhkrud, aga kõik ei ole kahjulikud. Kiudained on näiteks väga kasulikud.
    Kiudained on ikka väga minimaalne osa sellest. Näiteks teraviljas leiduvate kiudainete kasulikkuses enam väga kindel ei olda, kui palju süüa, viib vajalikud vitamiinid organismist välja.

  20. #1040

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Eks viita siis mõnele tõsiseltvõetamale lingile, mis väidab vastupidist. Tõsiseltvõetav tähendab muidugi seda, et seda saiti aksepteerib 50%+ inimesi, mitte 50%+ taimetoitlasi.
    Eespool olen andnud neid viiteid lademes, kel huvi, eks see uurib. Aga see on igaühe enda mõttemaailma avatuse ja analüüsioskuse küsimus, mida ta võtab uskuda ja mida mitte. Kas ta suudab kahelda mingeid sajandeid kehtinud dogmaatilistes teadmistes või on need dogmad nii võimsalt tema ajudesse sööbinud ja ta sisuliselt automaatselt blokib kõik uued teadustulemused ja kinnitused, mis vanad dogmad ümber lükkavad.

    Paraku need piima tervislikkusega seotud dogmad on tõesti nii kõvasti veel ühisteadvuses ja on täiesti mõistetav, et ega üleöö neid ei murra. Millest me räägime, kui see ajublokk ilmneb eriti ehedalt just meie meedias kõige enam figureerivate toitumisteadlaste (Zilmer, Kokassaar, Vokk, Maser) puhul, kes on nii kõvasti oma stagnaaegsetes teadmistes kinni, et neid ei kõiguta miski...

    Üldiselt on minu arust niimoodi, et praktiliselt igal taimel/loomal/jne. meie maailmas on midagi hingelaadset (sounds grazy ???). Seega ei ole taimetoitlane olemises midagi vastutusest vabastavat. Iga suutäis, mida enamus inimesi sööb on võetud reeglina kellegi teise arvelt, olgu see teine siis loomse või taimse päritoluga.
    Nii loomal kui taimel on muidugi üksnes neile omane teadvus olemas, aga hoopis eri tasanditel. Üldiselt on see hoopis eraldi teema, piirduks siin ehk ainult tervislikkusega.

    Tegelikult olen ma isegi teadlik piimavastase religiooni olemasolust. Lihtsalt minu jaoks on naljakas, kuidas saab midagi elu jätkumiseks hädavajalikku olla kellegi arust hoopis kahjulik
    Samahästi võib piimapooldajaid pidada piimareligiooni järgijateks, nii et oleme täiesti võrdsel tasemel

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES