Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 53, kokku 127 EsimeneEsimene ... 343515253545563103 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 041 kuni 1 060, kokku 2535
  1. #1041

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.


  2. #1042
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    meie meedias kõige enam figureerivate toitumisteadlaste (Zilmer, Kokassaar, Vokk, Maser) puhul, kes on nii kõvasti oma stagnaaegsetes teadmistes kinni, et neid ei kõiguta miski...
    Siinkohal küsiks su arvamust Soomes tuntud dietoloogi, arsti ja mitmete raamatute autori Antti Heikkilä ideoloogia kohta, kelle üks põhiteese on:

    *** Piira otsustavalt süsivesikute tarbimist, söö selle asemel kvaliteetset looma-või linnuliha, köögivilju ja kala.

    Muud asjad ikka samad, nagu tervisliku toimumise misjonäridel ikka, aga jah taimetoitlaste meelehärmiks soovitab hoopis liha, rasvast piima, muna jne ja seda lausa suhkruhaigetele, kõrge kolesteroolitasemega inimestele jne.

    Nädalavahetusel üks vend tutvustas seda ideoloogiat:) Ta on keskealine mees, ülekaaluline, suhkruhaige ja järginud Heikkilä dieeti juba pool aastat. Ütles, et tunneb ennast oluliselt paremini kui enne, kui oli põhimõtteliselt veggie.

    http://www.anttiheikkila.com/
    Viimati muudetud kilu6 poolt : 08.07.10 at 19:53

  3. #1043

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Kui ühes ääres on tüüpilise ameeriklase toitumine ehk enese aeglane tapmine ja teises ääres on taimetoitlus ehk organismi puhastumine, siis see anttiheikila teooria on suur samm paremuse poole ja kui inimene on harjunud endale igast saasta sisse ajama ja siis hakkab tema soovituste järgi sööma, on tulemused ilmsed. Aga alati saab paremini. Tervise seisukohalt on see pool maad, aga ega igaüks ei tahagi lõpuni minna.

  4. #1044

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Jess sian kodu ... v2rske kartul, guljašš, tomari-kurgi salat on ikka bro

  5. #1045

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Kui ühes ääres on tüüpilise ameeriklase toitumine ehk enese aeglane tapmine ja teises ääres on taimetoitlus ehk organismi puhastumine, siis see anttiheikila teooria on suur samm paremuse poole ja kui inimene on harjunud endale igast saasta sisse ajama ja siis hakkab tema soovituste järgi sööma, on tulemused ilmsed. Aga alati saab paremini. Tervise seisukohalt on see pool maad, aga ega igaüks ei tahagi lõpuni minna.
    Taimetoitlus on lõpuni minek?

  6. #1046

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    tervise seisukohalt küll.

  7. #1047
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Taimetoitlus on lõpuni minek?
    Heikkilä ütleb, et ärge sööge üldse viljatooteid, sest see on paha paha. Samas veggie erp sööb kuskusi (nisutoode, enamikus süsivesikud) ja ütleb, et see on hea.

    St et siin on ideoloogiate erinevus.

    Ja ma ei tahagi öelda, kellel õigus on, lihtsalt päris huvitav, et eri koolkonnad.
    Viimati muudetud kilu6 poolt : 08.07.10 at 21:30

  8. #1048

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Ei saa sellega nõus olla

  9. #1049
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Taimetoitlus on lõpuni minek?
    Taimetoit on loodud inimesele, nii on kirjas juba 5000 aastat tagasi Veda raamatutes, mis on absoluutne tõde ehk Jumala poolt kirjutatud. Toitu on vaja inimese keha elushoidmiseks ja selleks toiduks ei ole liha. Liha on lihtsalt meie enda poolt tekitatud lisa nagu alkohol ja muud rõõmud. Me ei peaks jooma, sest seda ei ole vaja keha elushoidmiseks aga ikka teeme sest see on ju fun Mõelge ise kuidas lapsed kasvavad, kas neil on vaja liha? Nad võiks rahulikult tõmmata tissi ja pudru peal üles kasvada.

    Tegelikult oleks vaja täpselt niipalju toitu, et oma materiaalselt keha üleval hoida ei vähem ega rohkem, kõik see üleliigne tilu lilu mida me näost sisse ajame on enda meelte rahuldamiseks ja kõik need teadlased võivad igaüks oma teooriaga lagedale tulla aga niipalju kui on teadlasi on ka erinevaid arvamusi

    Samuti läbi aegade kõik arukamad inimesed ja teadlased olid taimetoitlased ja praegused staarid ja muusikud on ka enamus kõik taimetoitlased.

    Youtubes sada linki kuulsustest, kes on taimetoitlased. Näiteks see link: http://www.youtube.com/watch?v=iOG3b...eature=related

  10. #1050
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Taimetoit on loodud inimesele, nii on kirjas juba 5000 aastat tagasi Veda raamatutes, mis on absoluutne tõde ehk Jumala poolt kirjutatud. Toitu on vaja inimese keha elushoidmiseks ja selleks toiduks ei ole liha. Liha on lihtsalt meie enda poolt tekitatud lisa nagu alkohol ja muud rõõmud. Me ei peaks jooma, sest seda ei ole vaja keha elushoidmiseks aga ikka teeme sest see on ju fun Mõelge ise kuidas lapsed kasvavad, kas neil on vaja liha? Nad võiks rahulikult tõmmata tissi ja pudru peal üles kasvada.

    Tegelikult oleks vaja täpselt niipalju toitu, et oma materiaalselt keha üleval hoida ei vähem ega rohkem, kõik see üleliigne tilu lilu mida me näost sisse ajame on enda meelte rahuldamiseks ja kõik need teadlased võivad igaüks oma teooriaga lagedale tulla aga niipalju kui on teadlasi on ka erinevaid arvamusi

    Samuti läbi aegade kõik arukamad inimesed ja teadlased olid taimetoitlased ja praegused staarid ja muusikud on ka enamus kõik taimetoitlased.

    Youtubes sada linki kuulsustest, kes on taimetoitlased. Näiteks see link: http://www.youtube.com/watch?v=iOG3b...eature=related
    +1 .. Puhas kuld :)

  11. #1051
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Taimetoit on loodud inimesele, nii on kirjas juba 5000 aastat tagasi Veda raamatutes, mis on absoluutne tõde ehk Jumala poolt kirjutatud. Toitu on vaja inimese keha elushoidmiseks ja selleks toiduks ei ole liha. Liha on lihtsalt meie enda poolt tekitatud lisa nagu alkohol ja muud rõõmud. Me ei peaks jooma, sest seda ei ole vaja keha elushoidmiseks aga ikka teeme sest see on ju fun Mõelge ise kuidas lapsed kasvavad, kas neil on vaja liha? Nad võiks rahulikult tõmmata tissi ja pudru peal üles kasvada.

    Tegelikult oleks vaja täpselt niipalju toitu, et oma materiaalselt keha üleval hoida ei vähem ega rohkem, kõik see üleliigne tilu lilu mida me näost sisse ajame on enda meelte rahuldamiseks ja kõik need teadlased võivad igaüks oma teooriaga lagedale tulla aga niipalju kui on teadlasi on ka erinevaid arvamusi

    Samuti läbi aegade kõik arukamad inimesed ja teadlased olid taimetoitlased ja praegused staarid ja muusikud on ka enamus kõik taimetoitlased.

    Youtubes sada linki kuulsustest, kes on taimetoitlased. Näiteks see link: http://www.youtube.com/watch?v=iOG3b...eature=related
    no offence, aga see on lihtsalt padupropaganda, mis pigem tõukab eemale kui huvi tekitab. Minul ei ole midagi taimetoitlaste vastu, aga absoluutse tõe jutlustamise vastu küll.

  12. #1052
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    no offence, aga see on lihtsalt padupropaganda, mis pigem tõukab eemale kui huvi tekitab. Minul ei ole midagi taimetoitlaste vastu, aga absoluutse tõe jutlustamise vastu küll.
    Eks sarnane seisukoht ongi 99% inimestel, kergem on ju nii öelda, et elan üks kord elus, kui uurida näiteks Veda kirjandust jne..

  13. #1053

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tra kustutage see teema ära, tõsiselt. Iga teine vend targutab ja kõik läheb nii mööda...tra tõsiselt, tehke teema selgeks ja tulge rääkimda. Tilti ajab

  14. #1054

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas g00000se Vaata postitust
    Tra kustutage see teema ära, tõsiselt. Iga teine vend targutab ja kõik läheb nii mööda...tra tõsiselt, tehke teema selgeks ja tulge rääkimda. Tilti ajab
    Valgusta meid

  15. #1055
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas g00000se Vaata postitust
    Tra kustutage see teema ära, tõsiselt. Iga teine vend targutab ja kõik läheb nii mööda...tra tõsiselt, tehke teema selgeks ja tulge rääkimda. Tilti ajab
    See on väga tähtis teema, tegelikult tähtsam teema, kui seda on pokker aga igaüks peabki sööma mida ta ise õigeks peab ja tahab, see ongi ainuke õige lahendus.

  16. #1056
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Eks sarnane seisukoht ongi 99% inimestel, kergem on ju nii öelda, et elan üks kord elus, kui uurida näiteks Veda kirjandust jne..
    siin ei ole küsimus selles, kui ignorantne ma olen (mis on täiesti võimalik), vaid selles, et ma pole sellise ülima tõe jutlustamise fänn. Taimetoitlusel on kindlasti palju häid külgi, on ka ohte ning sellest kõigest tuleb rahulikult rääkida, kui huvi on. Erplander on väga veendunud pooldaja, aga tal on kodutöö tublisti tehtud ja suudab väga hästi ja emotsioonivabalt argumenteerida, seega ilmselt on suutnud mitmeid inimesi veenda. Mul pole sellega mingit probleemi.

    Aga öelda, et nii on ja nii peab, sest tuhandeid aastaid tagasi osad inimesed nii kirjutasid (sest kogu lugupidamisega, igasugune maa peal eksisteeriv jumalasõna on tegelikult ikkagi inimeste välja mõeldud ja kirja pandud) ja sellepärast, et superstaarid ja "maailma arukaimad inimesed" nii teevad.... needsamad staarid on fännanud ka Atkinsi dieeti, saientoloogiat, ilukirurgiat ja nii edasi, mitte just ülima kirkuse märk.

    Tõesti, see pole enam diskussioon, see on ukselt-uksele Vahitorni jagamine. Kes lihtsalt sellise jutluse peale taimetoitlaseks hakkab, ostab ka ilmselt 20K tolmuimejaid, herbalife toidulisandeid ja loodab Nigeeriast meili kaudu miljoneid saada. Ehk siis veidi naiivsed ja kergestimõjutatavad.

  17. #1057

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    ...
    Ja seda oled sa siin vist kolm korda raiunud sama pimesi, et Zilmer ja Kokassaar on oma stagnaaegsetes teadmistes kinni. Oled sa nendega isiklikult diskuteerinud? Miks sa arvad, et oma igapäevases töös ei tutvu nad uute teadustööde ja uuringutega ja ei suuda analüüsida?

  18. #1058

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Eks sarnane seisukoht ongi 99% inimestel, kergem on ju nii öelda, et elan üks kord elus, kui uurida näiteks Veda kirjandust jne..
    Miks on vaja uurida Veda kirjandust, kui ma olen erinevaid toitumisi proovinud enese peal juba viimased 9-10 aaastat ja tean väga hästi, milline toitumine mulle sobib?

    Mina tahan väita, et ei ole olemas absoluutset tõde toitumise seisukohast. Mul ei ole taimetoitlaste vastu mitte midagi - õde on mul ka taimetoitlane ja igati tore inimene.
    Mis aga häirib siin, on pidev äärmustesse laskumine a'la piimatooted on saatanast ja neid ei tohiks tarbida. Sama teema lihaga.

    Okei. Mõni 60kg kaaluv õbluke meesterahvas võib-olla tõesti suudab toituda vaid taimedest, kui ta füüsiliselt eriti aktiivne ei ole.
    Ma kunagi proovisin lihast loobuda, aga paraku tõi see kaasa kõike muud peale parema tervise. Trenni ei jõudnud enam teha sama intensiivselt kui varem ja üldiselt olin ka uimasem.

  19. #1059
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Mina võin öelda kohe, et ma ei hakka kunagi taimetoitlaseks :D Ma ei suudaks grill-liha taldriku peal niisama vaadata :D

  20. #1060

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Mina võin öelda kohe, et ma ei hakka kunagi taimetoitlaseks :D Ma ei suudaks grill-liha taldriku peal niisama vaadata :D
    +1 :D

    grill-liha, mitte tervislik toit ftw
    sellesmõttes, et aegajalt peab "rämpsu" sööma, ma ei suudaks never päevast päeva süüa rohelist, juurikaid ja muud kräppi. Arvan, et kõike peaks võrdselt olema :)
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 08.07.10 at 21:40

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES