Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 59, kokku 127 EsimeneEsimene ... 949575859606169109 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 161 kuni 1 180, kokku 2535
  1. #1161
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Kõige paremad Itaali moodi pizzad Tallinnas ja üldse Eestis on Attimos.

    Kui pole seal käinud, siis soovitan soojalt - Peterburi tee 49, Tallinn.

    Sisustus annab soovida, aga maitseelamus on garanteeritud.

    edit: Pastad samuti head
    Attimo on päris akuraatne koht, ei vaidle vastu. Absoluutseid üldistusi ise ei julge teha, pole teabmis tihe pizzasööjagi. Aga kui, siis ikka head, mitte selveri suvalist või mingit sügavkülmaasja.

  2. #1162

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    päris nii ei ole Tartus on La Dolce Vita nimeline koht olemas
    Jah, ma ei saa üldistada. Ütlen siis nii, et mina pole paremat mujalt saanud.

    Kui Tartu satun, siis külastan La Dolce Vitat.
    Kesklinnas asub?

  3. #1163
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Jah, ma ei saa üldistada. Ütlen siis nii, et mina pole paremat mujalt saanud.

    Kui Tartu satun, siis külastan La Dolce Vitat.
    Kesklinnas asub?
    Jah tartus asub kõik kesklinnas pms :P
    Aga kui sulle Attimo meeldib söökide poolest siis usun tasub külastada ka dolce vitat. Ma ise pole Attimos käinud aga tahaks kunagi minna kindlasti Olen juba aastaid mõelnud selle peale aga tlns pole meeles olnud ja nüüd olin sootuks unustanud

  4. #1164
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Mida keegi targem ütleks veregrupi järgi söögi valimisest nd stuff ?
    Sattus selline huvitav raamat kätte, kuid ei tea kas võtta tõena või mingi bullshit :D. Põhinenud küll uurimistöödel aga ikkagi.
    Nt: 0 grupi veri peaks hoiduma maapähklitest aga soovitatud kreeka omad. Ning sööma rohkelt loomaliha, kuid hoiduma täisterviljadest jms. jneeee väga põhjalikult ikka kõik lahti räägitud lihtsalt tõin paar näidet.

    /Out of curiosity, erplander ega sa äkki A grupp pole ? (:

  5. #1165

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Mida keegi targem ütleks veregrupi järgi söögi valimisest nd stuff ?
    Olen proovinud seda kunagi. Suutsin seda järgida ca ku aega. Probleemseks osutus asjaolu, et raamatu info puhul olid paljud endale maitsvad asjad nö vastunäidustatud. Lisaks sellele ei näinud kuu möödudes mingit tervise boostimise toimet.

    Tasakaalustatud toitumine ftw!

    ( Click to show/hide )

  6. #1166
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    suht savi oled sa kaalujälgija või veregurpi diiedi pidaja.. tasakaalustatud toitumine viib nii ehk naa sihile.

  7. #1167

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    RIMI kreeka pizza on päris hea, kui kaasa tahad osta.
    Kreeka pizzat proovinud küll pole, aga Rimi singi-šampinjoni on küll tublisti üle keskmise hea kraam.

  8. #1168

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Mida keegi targem ütleks veregrupi järgi söögi valimisest nd stuff ?
    Sattus selline huvitav raamat kätte, kuid ei tea kas võtta tõena või mingi bullshit :D. Põhinenud küll uurimistöödel aga ikkagi.
    Nt: 0 grupi veri peaks hoiduma maapähklitest aga soovitatud kreeka omad. Ning sööma rohkelt loomaliha, kuid hoiduma täisterviljadest jms. jneeee väga põhjalikult ikka kõik lahti räägitud lihtsalt tõin paar näidet.

    /Out of curiosity, erplander ega sa äkki A grupp pole ? (:
    Type O Negative :)

    Aga ei suuda eriti tõsiselt võtta seda. Neist nn dieetidest ainus tõsiseltvõetav ja soovitatav on pH-dieet.

    Ja muidugi loomulik toitumine on täistaimetoitlus, seda ei oska isegi dieediks pidada :)

  9. #1169
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    suht savi oled sa kaalujälgija või veregurpi diiedi pidaja.. tasakaalustatud toitumine viib nii ehk naa sihile.
    Ma arvan ka, et kui püüad üldlevinud tervisliku toitumissoovituste raames enam-vähem püsida, biidid sa juba jõhkralt eesti meeste liferate'i. Igasugu ekstreemsed ja kummalistel alustel põhinevad dieedid on väljatöötatud tooted, mis lähtuvad kellegi ärihuvidest, mitte inimeste tervisest.

    Tervise Arengu Instituudi uus toitumisportaali programm on toitumise tasakaalustamisel päris abiks, tõsine töö on ära tehtud. Tasuta ka, riigi rahastusel ja teaduslikel alustel, ei ole mingid soolapuhujad ja kerge raha otsijad.

    http://tap.nutridata.ee/

  10. #1170
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Ty, seda arvasin minagi, et tasakaalustatud toitumine ftw ja see veregrupi oma suht BS.

  11. #1171
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Järjekordne piimapropaganda lastele tuli just välja:)

    http://www.lastekas.ee/index.php?go=web&t=1&id=3571

  12. #1172
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Juhtusin kodusoleva sojaõli pudeli pealt lugema, et õli valmistatud geneetiliselt muundatud sojaubadest. Lausa 70% sojatoodetest olla GM-sojast.
    Mida Sa arvad sellest uuringust http://www.responsibletechnology.org...objectID=4888#
    Ja sellest jutust http://www.naturalnews.com/026334_soy_Roundup_GMO.html

    Tervislikkusest paistab asi väga kaugel olema.

    Bump - nõuab asjatundja erp kommentaare:)

    Ja küsiks veel, et sojapood.ee promob sojapiimamasinat - maksab "ainult" 1800.- . Kas sa ka kasutad seda?

    (ise ma veel soja puutund pole:)

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud kilu6 poolt : 26.07.10 at 14:57

  13. #1173

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust

    Ja muidugi loomulik toitumine on täistaimetoitlus, seda ei oska isegi dieediks pidada :)
    No kuidagi ei jõua pärale, kuidas täistaimetoitlus just see ainuõige loomulik toitumine on

  14. #1174

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    No kuidagi ei jõua pärale, kuidas täistaimetoitlus just see ainuõige loomulik toitumine on
    Harivat materjali sel teemal on lademes, kui huvi, siis anna ainult minna :)

    http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...&postcount=736

    http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...&postcount=560

    http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...postcount=1087

    http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...postcount=1088

    http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...&postcount=531

  15. #1175

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Sa muudkui korrutad seda, et piimatooted on kahjulikud ja siis tood ainsa "õige" alternatiivina välja taimetoitluse. Lisaks piimatoodetele on veel muide loomaliha, kala, linnuliha, munad jms, või tõmbad varrukast mõne neid maatasa tegeva uuringu ka välja? Minu jaoks kuulub taimetoitlus samasuguse vaimse kõrvalekalde valdkona nagu paduusklikkus ja homoseksualism.

  16. #1176
    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest Kasutaja macroTilt avatar
    Liitus
    May 2010
    Postitusi
    629

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    [QUOTE=sm112;234426]Sa muudkui korrutad seda, et piimatooted on kahjulikud ja siis tood ainsa "õige" alternatiivina välja taimetoitluse. Lisaks piimatoodetele on veel muide loomaliha, kala, linnuliha, munad jms, või tõmbad varrukast mõne neid maatasa tegeva uuringu ka välja? Minu jaoks kuulub taimetoitlus samasuguse vaimse kõrvalekalde valdkona nagu paduusklikkus ja homoseksualism.[/QUOTE]

    hahahaahahahahahahahaha, see on raudselt selle aasta parim nali!


    unreal storys

  17. #1177
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    keegi võtab veel erplanderi juttu tõsiselt?

  18. #1178

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    Minu jaoks kuulub taimetoitlus samasuguse vaimse kõrvalekalde valdkona nagu paduusklikkus ja homoseksualism.
    Erlplanderi stiilis taimetoitlus ongi paduusklikus, sest uskuda võib igasugu stuffi, mitte ainult konkreetsesse jumalusse. Homoseksualism on aga natuke teine teema, sest homoks reeglina sünnitakse, mitte ei areneta.


    Erplander, ma vaatasin kiire pilguga kõik sinu antud teema postitused läbi ja SINU enda arvamust kohtasin ülivähe, ikka link siia ja sinna, tsitaat sellelt ja teiselt jne. Tood ehk välja 5-10 punkti, miks SINU arvates on taimetoitlane parem/võimekam/õigem/jne ???


    PS. Jätame mängust välja sinu isikliku enesetunde jms. peale taimetoitlaseks muutumist, usk teeb imesid ja ka klaasist veest võib purju jääda.

  19. #1179

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    Sa muudkui korrutad seda, et piimatooted on kahjulikud ja siis tood ainsa "õige" alternatiivina välja taimetoitluse. Lisaks piimatoodetele on veel muide loomaliha, kala, linnuliha, munad jms, või tõmbad varrukast mõne neid maatasa tegeva uuringu ka välja? Minu jaoks kuulub taimetoitlus samasuguse vaimse kõrvalekalde valdkona nagu paduusklikkus ja homoseksualism.
    Ma ikka olen korrutanud seda, et KÕIK loomne on kahjulik, paistab, et sa pole eriti tähelepanelikult jälginud seda teemat :)

    Lisaks piimatoodetele on veel muide loomaliha, kala, linnuliha, munad jms, või tõmbad varrukast mõne neid maatasa tegeva uuringu ka välja?
    Poleks uskunud, et mõni vajab selleks ka veel uuringuid :)
    Suitsetamise kahjulikkuse kohta ei vaja uuringuid?

    Minu jaoks kuulub taimetoitlus samasuguse vaimse kõrvalekalde valdkona nagu paduusklikkus ja homoseksualism.
    Ja täpselt samuti on minu jaoks ülim perverssus süütute loomade pidamine totaalselt haigetes tingimustes, nende killimine nii nagu see toimub ja siis nendest roiskuvatest korjustest toidu tegemine, sickness. Omaette klass on ülirasvase ja kontsentreeritud loomaeritise ehk piima kasutamine toiduks. Ja sellest põhjustatud lugematute allergiate ja seedeprobleemide, rääkimata tõsisematest haigustest, käes vaevlemine.

  20. #1180

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Erlplanderi stiilis taimetoitlus ongi paduusklikus, sest uskuda võib igasugu stuffi, mitte ainult konkreetsesse jumalusse.
    Ja täpselt nii ongi, uskuda võib ka laibatoodete ja lehmaeritiste tarbimise vajalikkusesse, nii et oleme täpselt võrdsel tasemel :)

    Erplander, ma vaatasin kiire pilguga kõik sinu antud teema postitused läbi ja SINU enda arvamust kohtasin ülivähe, ikka link siia ja sinna, tsitaat sellelt ja teiselt jne. Tood ehk välja 5-10 punkti, miks SINU arvates on taimetoitlane parem/võimekam/õigem/jne ???

    PS. Jätame mängust välja sinu isikliku enesetunde jms. peale taimetoitlaseks muutumist, usk teeb imesid ja ka klaasist veest võib purju jääda.
    Siinkohal tõingi välja eelkõige postitused välistele allikatele, et saaksid end harida, kui selleks soovi on. Oma arvamusi ja kogemusi olen ikka omajagu kirjeldanud kogu teema jooksul, selleks pead siiski kogu teema läbi vaatama, kui seda veel teinud pole.

    Aga omnivoorluse usk on tõesti üks võimsamaid uske tänapäeval

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES