Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 67, kokku 125 EsimeneEsimene ... 1757656667686977117 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 321 kuni 1 340, kokku 2535

Hübriidvaade

  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Igakord kui siin loen, tuleb suur grilli isu peale. Eriti sellist, kus lihal on pekki ka juures .. liiga hea (Y)

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    lold

  3. #3

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    tuli huupi meelde 1 vanem blogipost
    http://madzhood.spaces.live.com/blog...A10B!188.entry

  4. #4

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    see teema on lihtsalt epic :D
    ma ei oska midagi öelda

  5. #5

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    See ju nii ilmne teadmine ja see pole taimetoitlaste poolt nii eristatud, vaid ikka enamik arste ja toitumisteadlasi väidavad nii.

    jah see on lihtsalt nii ilmne :D
    FFFUUU
    need "spetsialistid" on kindlasti juba samasuguse ajupesu läbinud või vanadusest seniilseks muutunud. see asi on ikka päris kontrolli alt väljunud juba...hullem veel kui linnas need jehoovatunnistajad

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 275

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Natuke feilid siinkohal, sest liha söömine tõstab testosterooni taset, mis on kõige tähtsam meeshormoon. Ilma selle hormoonita ei oleks meestel kahejalavahel meile tuntud riistapuud. Aga kõige suuremad lihakiitjad ja sööjad on ka kõige suuremad õllejoojad, mis jällegi alandavad testosterooni taset.

    Taimetoitluse vastu ei ole mul mitte midagi, vastupidi pooldan seda ja üldiselt on väga tore, et olemas on inimesed, kes sellist eluviisi tutvustavad. Sojapiim tõi näite, et taimetoitlased on inimvared, nahk inetu jne jne. Samasuguseid näiteid võin tuua ka lihasööjate hulgas aga me ei saa eirata fakti, et enamuste haiguste ravimite tootmiseks ning samuti kaebuste leevendamiseks kasutatakse erinevaid taimi. Samuti taimed (köögi ja puuviljad) on suured vitamiiniallikad, tugevdavad immuunsüsteemi ning aitavad mitmeid haigusi enneteada või ravida. Kahjuks ma ei ole kuulnud ühtegi lugu liha ravivast toimest ning kui mul oleks valida, et saaksin süüa ainult kartulit ja liha või ainult taimetoitu siis valiksin oma tervise seisukohast viimase.

    Erplander võib tunduda, et on liialt äärmustes AGA ta on vähemalt omale selgeks teinud, mis ja miks on hea.

  7. #7

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    kaladest Silmud peaks olema kõige tipus sest nad söövad laipu nagu meiegi
    loomadest Siga sest ta situb sinna kuhu sööb ja on muidu rõve elajas ja meie sööme teda
    lindudest Kajakas sest teda ei kannata üldse süüa

  8. #8
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu/Tln/Arensburg
    Postitusi
    428

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas sojapiim Vaata postitust
    kaladest Silmud peaks olema kõige tipus sest nad söövad laipu nagu meiegi
    loomadest Siga sest ta situb sinna kuhu sööb ja on muidu rõve elajas ja meie sööme teda
    lindudest Kajakas sest teda ei kannata üldse süüa
    Ainult selle vahega et silm ei ole kala

  9. #9

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas makz Vaata postitust
    Ainult selle vahega et silm ei ole kala
    FFUUU ei olejah , sõõrsuu on :D
    unustasin ära krt

  10. #10

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    mingi uus troll v2lja ilmunud:)
    peen:P

  11. #11

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    jep a aint selles teemas hetkel
    prääga loen Moshmani sng strateegiat ja siis tuleb päevik kah

  12. #12
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    See ikka on haruldus kui peaks mõni pokkerimängija olema taimetoitlane. Miks? Väga lihte, sest see ei sobi absoluutselt selle elustiiliga. Palju vaba aega, fun, peod, jook, grill, kasiinod, naised, seltskond või eriala, kus ikka väga raske taimetoitlane olla

    Üks staar tõesti on :)



    “I’m a vegan, so obviously I won’t do a McDonald’s ad,” Negreanu said. “The main thing is to continue to do the best I can at poker.”

  13. #13

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    samas ei häirigi kedagi selline asi kui veganid vaikselt oma juuri söövad ja kodus on, olgu nad pokkerimängijad voi kes iganes
    häiriks see kui hakatakse poes kisama et miks te siin liha müüte vms.
    või siis terve foorumi linke täis pritsivad ja oma vaateid peale suruvad ja teisi maha teevad, samas mitte leides kindlaid argumente vaid copy-pastedes oma tobedaid linke.

    pmst sm112 jutt.

  14. #14
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Samas ei ole midagi toestatud. Ka rasvarullid elavad 100 aastaseks.
    Ja ei usu, et vegarite kondiklibudel viirused kylge ei hakka...

  15. #15
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    balansseeritud söögisedel ftw (liha, juurviljad, puuviljad jne.)

  16. #16
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    No offence, aga minu meelest on see teema ärandatud järjekindla propaganda tegemiseks.

    Mul pole kunagi midagi olnud taimetoitlaste vastu, aga siinset teemat lugedes tekib küll väike vastumeelsus. Erplander, kas on ikka vaja igast sõnast kinni haarata ja vaidluse üles kiskuda? Lase ükskord minna, vaevalt et sa eriti kedagi veenad. Tõesti, mina olen täiesti tüdinud.

  17. #17

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    No offence, aga minu meelest on see teema ärandatud järjekindla propaganda tegemiseks.

    Mul pole kunagi midagi olnud taimetoitlaste vastu, aga siinset teemat lugedes tekib küll väike vastumeelsus. Erplander, kas on ikka vaja igast sõnast kinni haarata ja vaidluse üles kiskuda? Lase ükskord minna, vaevalt et sa eriti kedagi veenad. Tõesti, mina olen täiesti tüdinud.
    Heh, olen püüdnud mõnelgi korral minna lasta, aga siis arvab mõni tüüp heaks ikka eriti jabura asjaga lagedale tulla. Näiteks see eilne Postimehe artikkel.

    Kui oled tüdinud, lihtsalt ignoreeri teemat. Üks võimalus on ka kasutaja blokkida.

  18. #18

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Istusin eile sünnipäeval lauas kahe taimetoitlasega. Toidud olid vastavalt valmistatud, et kõik süüa saaksid.
    Pikast vestlusest selgus, et lihast loobumine oli põhimõtteline küsimus ja mõlemad ütlesid, et enesetunne on läinud paremaks peale lihast loobumist.
    Küsimuse peale, kas liha on halb tervisele, pööritasid mõlemad silmi ja ei saanud täpselt aru. Rääkisin, siis sellest arutelust, mis meil siin on, ja seepeale vastati, et kahjulik on soja liigtarbimine ja sellest peaks hoiduma. Kana, kalkuni ja veiseliha soovitati süüa vajalike aminohapete tõttu.

    Mõlemad inimesed olid arstid ja on pädevamad rääkima sellest teemast kui meie esiveegan.

  19. #19
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    alates täna õhtust proovin ma nädalakese välismaal olla taimetoitlane

  20. #20
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    alates täna õhtust proovin ma nädalakese välismaal olla taimetoitlane
    suitsetamise jätsid ka maha?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES