Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 70, kokku 127 EsimeneEsimene ... 2060686970717280120 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 381 kuni 1 400, kokku 2535
  1. #1381

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Ah erplander on täiesti mõtetu troll. Korrutab ühte ja sama jama ja arvab, et on kõige pädevam inimene teemas.

  2. #1382

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Neid trolle ja trollikesi paistab jah eriti tihedalt olevat ses teemas, kel nagu midagi sisuliselt kaasa rääkida pole, aga kes siiski arvavad heaks aeg-ajalt oma peanupu välja pista ja vahele kähvatada: "ise oled loll", "ise oled troll", "mina enam ei mängi". Paistavad eriti valus venniksed olema. Nutame koos.

  3. #1383

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Nutta võid üksi

  4. #1384
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Kirjutan siia niisama ajaviiteks veel mingeid asju, vastuseid tegelikult ei loodagi.
    "Nähtavasti hakkas lihasöömine levima siis, kui võitlus olemasolu eest raskemaks ja toiduvarumine tülikamaks muutus. Hiljem muutus lihasöömine hädavajalikkusest harjumuseks. "

    Fakte on selles lõigus päris palju, üldist hämamist mitte eriti. Pakun omalt poolt ka siis natuke "Like most good ideas in the West, vegetarianism was developed by the ancient Greeks." Whoops, taimetoitlus on algusest peale moekas liikumine olnud.
    Inimese eellased olid semi-veganid muideks, see "inimrass on algusest peale taimetoitlane" on taimetoitlaste enda poolt ümber lükatud või kahtluse alla seatud. Toimib ainult usuhullude pealesurujate ajus.
    "It may surprise many people to hear that our early ancestors lived on a semivegetarian diet for several million years. "
    THE ORGINS OF MODERN VEGETARIANISM
    from "The New Vegetarians" by Paul R. Amato, PH. D. and Sonia A. Partridge
    "Kõik need on vaid kunstlikult tekitatud harjumused, samuti nagu lihasöömine inimese puhul. "
    But the computer says no again: "The earliest records of (lacto) vegetarianism come from ancient India and ancient Greece in the 6th century BCE."
    Leiab ka fakte, et inimeste eellaste eellased vahepeal sõid ainult puuvilju, aga nende eellased sõid ikkagi liha. Samas söödi need puuviljasööjad suht kergelt välja, sest nad olid füüsiliselt kehvemad.
    Selle nimi on vist evolutsioon, mitte kunstlik harjumus.

    Millegi pärast läheb igasugu faktide otsimise peale keskmiselt 2 minutit aega, aga mõnel on 12 aastat läinud ja ikka ei saa päris täpselt aru.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 30.07.10 at 14:50

  5. #1385

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    ma poile 4 päeva söönud liha (va kala ja mereannid), aru kyll ei saa, et midgai muutnud oleks vms :D Kohati olen hommikuti veel rohkem väsinud .. Kavatsen sellise plaaniga augusti lopuni lasta (mereande tarbin) .. Ehk oskan ka nats kaasa siis rääkida

  6. #1386

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Minul ei ole midagi taimetoitlaste vastu vastu, kuid tõsise vastureaktsiooni tekitab minus erplanderi viisil taimetoitluse propageerimine. Kusjuures ma arvan, et ega siin foorumis ei leidugi eriti palju ´´paadunud lihasööjaid´´, kuid erplander oma jutuga viib potentsiaalsed taimetoitlased (või vähemalt taimetoidu osakaalu kogumenüüst kasvatada mõtlevad isikud) pigem taimetoidust kaugemale, mitte lähemale.

    Näiteks Tigrano jutt on palju huvitavan, kuigi tekitab samuti mõningaid küsimusi. Näiteks häiris mind eile lõik:

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Veda filosoofia kohaselt on veel öeldud, et inimesed kuuluvad erinevatesse klassidesse ja kui sul on mingi amet näiteks oled jahimehe perre sündinud, siis ei ole midagi valet, et sa tapad metsloomi või teed seda tööd. Sarnane võrdlus, kui tapad inimese kuskil mingil omal põhjusel on see patt aga kui oled sõjamees ja kuuled kindrali käsku siis on okei, sest sa teed oma tööd.

    Reeglina on ikka nii, et kõige ´´kõrgemate klasside´´ esivanemad olid ise kõige suuremad vargad, röövlid ja mõrtsukad, mitte mingid spirituaalsed eeskujud ja paipoisid. Seda eelkõige küll kristliku maailma kontekstis
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 30.07.10 at 14:14

  7. #1387
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Minu arust pole vahet, kes neid kitsi või sigu siis tapab, kas teine kiskja või inimene, aga keegi peab seda tegema niikuinii. Sellisel juhul miks ei võiks see inimene olla ja ise ka sellest midagi kasu saada.

  8. #1388

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    India filosoofia juures häiribki mind kastidesse jaotamine kõige rohkem. Muus mõttes on väga huvitav.
    /offtopic

    Aga jah, siin toitumisest rääkimine on sellise usu levitamise maiguga küll. Teadlased ei tunnista midagi õigeks enne, kui on autoriteetide ülekaalukas konsensus saavutatud. Antud teemas seda pole. Ometi mõned mehed teavad, mis "õige" on. :P

  9. #1389
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Ps. mul pole taimetoitluse vastu midagi, enamus selle järgijad on mõistlikud. Paadunud usuhullud, kes pole endalegi asja veel korralikult selgeks teinud võiks enne selle jagamist veel 12a tudeerida.

  10. #1390
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    erplander veidi offtopic....aga kas sul naine on?

  11. #1391

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    erplander veidi offtopic....aga kas sul naine on?
    peale vegetaarlase peaks olema tegemist ka meil tubli hermafrodiidiga

  12. #1392

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Täna tellisin rannas 10 suurt lobsterit omale ... 7-8 usd maksin. Tavaliused v2ikesed saab 3 usd eest 10 vms .. krt neist ma ei suuda never loobuda. Peaksid lihaga võrreldes ka v2ga tervislikud olema :D päris taimetoitlus on vb tõesti raske .. aga imo peale ca n2dalat ei saagi nagu aru et "päris" liha vaja oleks, ala kanad/veised/lambad/sead .. tho mingist krevetipastast ei suuda siiani loobuda ..

    Aga see tundub kohati naljakas.. ala tofupallid, -kotledid, -pihvid jne jne ... Et just sama nimi antud neile, mis lihatoodetel ... miks nad ei võiks olla ntx mingi ma ei kujuta ette xyz? Et just see "kotleti" sarnane nimi ... mingi mental shit?

    Juustust, munadest jms "loomsetest" asjadest loobumine oleks minule enesetapp

  13. #1393
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Reeglina on ikka nii, et kõige ´´kõrgemate klasside´´ esivanemad olid ise kõige suuremad vargad, röövlid ja mõrtsukad, mitte mingid spirituaalsed eeskujud ja paipoisid. Seda eelkõige küll kristliku maailma kontekstis
    Jep nii ongi, inimesed on Veda filosoofia järgi jaotatud nelja klassi ja nii see paraku on ka tänapäeval. See ei tähenda seda, et sinu mõeldud kõrgemas klass oleksid mingid ideaalid jne, loomulikult on tihti sellised mõjukad inimesed kõige hullemad üldse.

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Minu arust pole vahet, kes neid kitsi või sigu siis tapab, kas teine kiskja või inimene, aga keegi peab seda tegema niikuinii. Sellisel juhul miks ei võiks see inimene olla ja ise ka sellest midagi kasu saada.
    Sinu arust jah ei ole vahet aga Veda filosoofia kohaselt on vahe ehk kui lõvi murrab kitse on okei, sest see on ta toit ju.

    Kui jahimees tapab, siis on see okei, sest see on ta elukutse.

    Kui sa lihtsalt lähed jahile kaasa või lähed lihtsalt metsa oma püssiga ja tapad, siis see on põhimõtteliselt väär ja teed seda oma meelte rahuldamiseks. Isegi, kui sa sööd liha, siis see ei ole su elukutse metslooma tappa ja saad seda osta siis näiteks jahimehelt,

    Aga ma andsin lihtsalt vastuse kellegi küsimusele, kes küsis minult kas metsloomi on tappa okei ja kuna ise seda seletada ei oskaks või on väga raske siis filosoofia andmebaasist saab kõigile vastuse

  14. #1394

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Mis veda kalapyygi kohta räägib .. ka ju tapmine nö :D?

  15. #1395
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    ffs täna uurisin peegli ees kas mul on manboobsid ja õnneks ei ole. nii et su pilt on eksitav erp.

  16. #1396

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Ma ei saa aru enam... Kui ma tõin välja, et soja liigtarbimine on kahjulik, siis sain jälle mõnituse osaliseks, et blabla esimene tark asi blabla, iga asi on kahjulik, kui liigtarbida. Ja nüüd paneb siia mingi paksu venna pildi, kes arvatavasti enamuse oma "lihast" saab Mäkist ja pizzakohtadest ja vb ka vahest pelmeene.

  17. #1397

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    trademaa ja USA,
    tegin oma esimese sng (0.25) täna ja see teema on lihtsalt selline et ei saa mängida noh. i hate vegans

    gg Erp

  18. #1398
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Sinu arust jah ei ole vahet aga Veda filosoofia kohaselt on vahe ehk kui lõvi murrab kitse on okei, sest see on ta toit ju.

    Kui jahimees tapab, siis on see okei, sest see on ta elukutse.

    Kui sa lihtsalt lähed jahile kaasa või lähed lihtsalt metsa oma püssiga ja tapad, siis see on põhimõtteliselt väär ja teed seda oma meelte rahuldamiseks. Isegi, kui sa sööd liha, siis see ei ole su elukutse metslooma tappa ja saad seda osta siis näiteks jahimehelt,

    Aga ma andsin lihtsalt vastuse kellegi küsimusele, kes küsis minult kas metsloomi on tappa okei ja kuna ise seda seletada ei oskaks või on väga raske siis filosoofia andmebaasist saab kõigile vastuse
    Ma tegelikult ei mõelnudki, et ma ise lähen ja tapan, vaid pigem seda, et ostan liha ja tapavad teised.
    Minu silmis on lihtsalt nii loomad kui taimed ühes pundis, kui me arvestame seda, et mõlemaid kasvatatakse toidu eesmärgil. Sama hästi võime hakata vaidlema ka selle üle, kas redisel on hing ja kas tal on valus ning kuna tal on valus? Kas siis kui ta maast välja tõmmatakse või siis kui ta tükikesteks hakitakse.

  19. #1399
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas g00000se Vaata postitust
    iga asi on kahjulik, kui liigtarbida. J
    Ega kõik ei saagi sellele järeldusele kohe jõuda :D
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 30.07.10 at 16:54

  20. #1400
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    eesti megamix 1997

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES