Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 76, kokku 127 EsimeneEsimene ... 2666747576777886126 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 501 kuni 1 520, kokku 2535
  1. #1501
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Kui üks teadlane räägib üht ja teine teist, peavad nende teadmised olema ebatäiuslikud.

    Teadlased on inimese eluiga lühendada aidanud. Vanasti elati sada aastat, nüüd aga harva kauem kui 60-70 aastat. Ja veel on teadlased tuumaenergia avastanud - nüüd saavad nad miljoneid inimesi tappa.

    Minujaoks on teadlased üks suur O ja ma ei raiska enda aega nende jaburduste uurimisele

    Nagu Nobeli preemia kohta öeldakse, mis on teadlaste elu kõrgeim eesmärk. Nobel on see isiksus, kes leiutas dünamiidi. Ta on loonud suure õnnetuse ning jätnud raha, et veelgi enam õnnetusi luua.
    Ma alustasin mitu korda seda lauset, aga ei ... ma lihtsalt ei leia sõnu.

  2. #1502
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Wow, wtf lihtsalt pole midagi öelda
    well
    Millal kurat need inimesed veel 100 aastat elasid ?



    Jah, teadlased on halvad zzz
    no
    ma
    zz
    ma ei tea mida öelda lihtsalt

    head õhtut

  3. #1503

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    tigrano see on nyyd loll jutt, et enam õnnetusi luua ... enamus nobeli preemia saanutest /teadlased/ on ikka tõesti midagi korda saatnud imo ja maailma "aitanud" ka kaudselt ... p2ris nii pimesilmi ei ole ka mõtet ringi käia. Jah tema oli dynamiidi poiss, aga mis peale teada j2rgi tulI? Seee on tegelt v2ga pikk sammm ...

    Millegipärast taimetoilased on v2ga vastu kõigesööjate teadlaste arvamusele :)

    Seegi tunistab imo seda, et taimetoitlaste uuringud on tegelikult "backitud" nagu on kõik uuringud siin ilmas ... nendel taimetoitlaste bossidel k2ivad samamoodi dollarid silme ees nagu slottide masinatel ... kõik siin ilmas on rahast kõigutatavad ... nii et yhtset tõde imo polegi olemas ... Inimene elab nii kuidas ta tahab ja nii kuidas ta tunneb end h2sti ... Siukest asja ei saa öelda, et kelelgi õpetuse v ütlemise j2rgi elada imo ..

    Aga see on ka kõigest minu arvamus ja head ööd :)

  4. #1504
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tigranole veel lisaks, et kui Nobel poleks lõhkeainet leiutanud, poleks sul täna kodus elektrit. Eesti Energia kasutab põlevkivi kaevandamiseks lõhkamist iga päev. Küll mitte vana head dünamiiti, aga selle nooremat venda. Seega - show some respect - nõme oleks grindida kui elektrit poleks :)

  5. #1505
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Leitsi kokkuvõte on suht õige tegelikult, pole ise viitsinud pikemalt niimoodi kirjutada siia.

    Tänu teadlastele me üldse nii kaugel oleme ja ntx oma arvuti kuvari taga istume.

  6. #1506
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    wow, midagi nii lolli nagu Tigrano postitus ma pole siin foorumis veel küll lugenud. Inimese IQ, kes sellist asja kirjutab ei saa olla tema kinganumbrist küll suurem.

  7. #1507

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Ka mind pani selline rumalus imestama

  8. #1508
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    ma arvan, et keegi häkker on tigrano eest postitanud. rumal häkker.

  9. #1509
    Klubi Liige Kasutaja MM avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    129

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Kesse!!!!? Nobel on poisike. Võtame nt Hr. Karl Benz, keda nimetatakse auto leiutajaks - tema süül hukkub aastas ca 1,1 miljonit inimest!

  10. #1510
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    wow, midagi nii lolli nagu Tigrano postitus ma pole siin foorumis veel küll lugenud. Inimese IQ, kes sellist asja kirjutab ei saa olla tema kinganumbrist küll suurem.
    Täiesti võimalik, et kinganumbri suurune aga olen õnnelik selle üle, mis mulle antud on aga kindlasti ma ei tunnista enam igat tänapäeva teadlaste arvamust, kui järelproovitud ja tõestatud tõde.

  11. #1511
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    vetis OT läheb :D

  12. #1512

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Kus tartus normal vegeterian sööke on ... kala toidud oleks ka ok .. kuna ma liha ei tarbi atm .. siis mingid pastad jms ... Dolce vitast saaks midagi hamba alla, kust veel?

  13. #1513

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Nojah, kui teadus ei huvita ja süüakse seda mida tahetakse, mis ma oskan öelda. See on igaühe vaba valik. Kindlasti on ka nt palju suitsetajaid, kes ütlevad, et neid teadus ja uuringud ei huvita ja neile lihtsalt meeldib seda teha.

    Vähemalt on selline mõttekäik aus. Hoopis teisest mastist on see, kuidas Campbell väänab ja moonutab Hiina uuringut jätmaks muljet, et see näitab loomsete toitude kohutavat kahjulikkust tervisele.

    Naljakad on ka Campbelli vastused kriitikale. Kõigepealt räägib, et kriitika kirjutas keegi noor ja kogenematu, kes ta üldse on ja kelle jaoks ta töötab, vb liha- ja piimatööstuse jaoks, siis süüdistab seotust mingite organisatsioonidega kellega tal on kana kitkuda, seejärel süüdistab, et korrelatsioonid on kohandamata segavatele faktoritele jne. Kuigi Campbell ignoreerib suurt osa Hiina uuringu tulemustest üldse ja kasutab ise väidete polsterdamiseks kohandamata korrelatsioone, mis aga segavaid faktoreid arvesse võttes kaovad.

    Seejärel räägib, et tema näeb suurt pilti ja need mõned numbrid teda üldse ei huvita. Mis sest, et nt vähiga korreleerub taimne valk tugevamalt kui loomne valk, tema on asju aastaid uurinud ja teab, et tõenäoliselt on ikka loomne valk süüdi ja seetõttu võib ta kasutada kohandamata korrelatsioone ja jätta mulje, et Hiina uuring leidis tõesti vähis süüdlasena loomse valgu.

    Ühesõnaga, kes viitsib Campbelli vastuseid lugeda, siis sealt leiab väga palju hämamist ja tõstatatud vastuoludest kõrvale hiilimist:

    http://tynan.net/chinastudyresponse
    http://www.tcolincampbell.org/filead...ercritique.pdf

    Ja üleüldse on selle Hiina uuringu näol tegemist vaatlusliku uuringuga, see ei saa juba põhimõtteliselt tõestada, et taimne või loomne toit on parem, ainult leida seoseid ja vihjeid.

  14. #1514

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Pähh...korrelatsioon ei tõesta iialgi põhjus-tagajärg seost.
    Samal põhimõttel - kas taimetoitlased on parema tervisega sellepärast, et nad on valinud taimetoitluse või on inimestel, kes on üldiselt tervislikumate eluviisidega, ka suurem tõenäosus taimetoitlaseks hakata?

  15. #1515

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    t2isv22rtuslik louna tellitud tokosyt ... hetkel siis kreveti wok nuudlitega, õhtuks suitsulõhe maki, hommikuks pohmelliks california maki ... tuleb neid asju ette n2ha ..

  16. #1516
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    t2isv22rtuslik louna tellitud tokosyt ... hetkel siis kreveti wok nuudlitega, õhtuks suitsulõhe maki, hommikuks pohmelliks california maki ... tuleb neid asju ette n2ha ..
    lol :D

  17. #1517

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Hommikul kõht putru täis ja sealt edasi midaiganes.

  18. #1518

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Veisesisefilee, kukeseened füüsaliga, roheline salat.

    ( Click to show/hide )

  19. #1519

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    mis see füüsal on?

    kahju et ma liha eis aa tarbuda

  20. #1520

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Oled ka taimetoitlaseks hakanud?

    Kui on kahju, et liha ei saa, siis liha järelikult ikka maitseb? Sunnid ennast taimetoitlaseks mõnel põhjusel?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES