Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 76, kokku 125 EsimeneEsimene ... 2666747576777886 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 501 kuni 1 520, kokku 2535

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Ideaalne hommikusöök on omlett tomati-kurgi-hapukooresalatiga. Valmib kiirelt, hoiab kõhu kaua täis ja meeled erksad.

  2. #2
    Jube Noob Kasutaja MissLiz avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    112

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tegelikult ega ma lihtsalt olen õnnetu juhus ise ka, muud midagi. Tööjuures ei ole võimalusi soojendada, külmas hoida ega küpsetada. Saab osta 1 toidukord korraga, muidu läheb halvaks.

    Ja kuna ma jälgin kaloreid, siis on raske ka teepealt miskit kaasa haarata. Eks ma ise teen ka omal elu keeruliseks. Ega muud vist üle ei jää, kui et ei tohi hommikul sisse magada hehe, aga no pokkeris on hea aeg vastu ööd mängida, ega siis kell 7.30 naljalt üles ei saa hehe :)

  3. #3

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tegin ka eile hommikuks omletti küüslaugu, sibula, tonatiga. Kõrvale standard hapukurk .. Tho rohkem kukkus ta munapuder v2lja, aga hea oli ikkagi :)

    Ma pean ka mõtlema, mis t2na teha. Pastast on kell ees kergelt .. Mõtlesin ehk lõhet salatiga, kuid seda sai ka alles üleeile söödud .. läheb keeruliseks

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Tegin ka eile hommikuks omletti küüslaugu, sibula, tonatiga. Kõrvale standard hapukurk .. Tho rohkem kukkus ta munapuder v2lja, aga hea oli ikkagi :)

    Ma pean ka mõtlema, mis t2na teha. Pastast on kell ees kergelt .. Mõtlesin ehk lõhet salatiga, kuid seda sai ka alles üleeile söödud .. läheb keeruliseks
    Kukeseene-loomaliha strogonof, värske kartul, standart hapukurk ja standart GIN.

  5. #5
    Jube Noob Kasutaja MissLiz avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    112

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Vahest kui ideid ei tule, siis olen toidutare.ee uurima hakanud ja populaarsuse järgi üles rivistanud menüüd. Paar päris head pärlit sealt saanud. Näiteks kanafileetükid kooreses ja juustuses pastas basiilikuga. Mina kes ma makarone üldse ei söö, pidin ära minestama söömise ajal :) super

  6. #6
    Jube Noob Kasutaja MissLiz avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    112

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Leits vist ei tarbi hetkel liha ju? :)

  7. #7
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas MissLiz Vaata postitust
    Leits vist ei tarbi hetkel liha ju? :)
    Japp, my bad.

  8. #8
    Jube Noob Kasutaja MissLiz avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    112

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Ahjaa, kui kedagi peaks näiteks huvitama kaalust alla võtmine, sport ja tervislik eluviis üleüldse, siis parim mis teha saab, on liitumine www.kaaluabi.ee keskkonnaga. Teeb imesid :)

  9. #9
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas MissLiz Vaata postitust
    Ahjaa, kui kedagi peaks näiteks huvitama kaalust alla võtmine, sport ja tervislik eluviis üleüldse, siis parim mis teha saab, on liitumine www.kaaluabi.ee keskkonnaga. Teeb imesid :)
    Sa oled ka taimetoitlane või ? :P

  10. #10
    Jube Noob Kasutaja MissLiz avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    112

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Ei, söön peaaegu kõike, kuid jälgin lihtsalt, kustkohast läheb piir :)
    Sööme ju selleks et elada, mitte vastupidi

  11. #11

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas MissLiz Vaata postitust
    Ei, söön peaaegu kõike, kuid jälgin lihtsalt, kustkohast läheb piir :)
    Sööme ju selleks et elada, mitte vastupidi
    Mis elu see ilma söömise/joomiseta ka oleks

  12. #12
    Jube Noob Kasutaja MissLiz avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    112

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Mis elu see ilma söömise/joomiseta ka oleks
    Hehe, mina isiklikult mitte ei näljuta ennast, vaid uurisin järgi, kui palju peaksin päevas sööma et kaalu hoida, ning mitte juurde koguda keharaskust.

    Ja kui ma peaksin valima, kummast loobun täielikult (kas rasvane ent maitsev söök või kena figuur) siis kindlasti loobuksin söögist, sest mis elu see on, kui igal sammul peab muretsema oma kehakaalu pärast.

  13. #13
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    No täpselt jah :D

  14. #14

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Muuseas, südamerabanduse, südamereuma, ajurabanduse ja mitmete teiste haigustega oli selle sama Hiina uuringu andmetel üks tugevamaid seoseid nisul. Need seosed olid tunduvalt tugevamad kui loomse toidu ja haiguste vahel, mis olid sisuliselt olematud. Lihtsalt teadmiseks neile, kes loevad läbi raamatu The China study, hakkavad taimetoitlaseks selle nn tervislikkuse pärast, aga söövad hoolega makarone ja pastat.

    Lisaks veel soja kohta mõned hirmuäratavad faktid ja uuringud:

    http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1868922

    Uuringus anti katsealustele 3 kuud 30 g sojaube päevas. Pooltel 3 kuud sojaube saanutel oli tulemuseks häired kilpnäärme töös.

    http://www.ajcn.org/cgi/content/abstract/60/3/333

    Selles uuringus anti naistele 60 g sojavalku päevas 1 kuu jooksul. Tekkisid häired menstruatsioonitsüklis (viivitatud menstruatsioon) ja muud hormonaalhäired.

  15. #15

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas samedumpster Vaata postitust
    Muuseas, südamerabanduse, südamereuma, ajurabanduse ja mitmete teiste haigustega oli selle sama Hiina uuringu andmetel üks tugevamaid seoseid nisul. Need seosed olid tunduvalt tugevamad kui loomse toidu ja haiguste vahel, mis olid sisuliselt olematud. Lihtsalt teadmiseks neile, kes loevad läbi raamatu The China study, hakkavad taimetoitlaseks selle nn tervislikkuse pärast, aga söövad hoolega makarone ja pastat.

    Lisaks veel soja kohta mõned hirmuäratavad faktid ja uuringud:
    T2istera pasta ftw :) kuigi seal ka mingi kogus nisujahu

  16. #16
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Oeh trenn on küll elustiiliks ja see on hea mis mulle meeldib endal, aga probleemiks on see, et kõhupeal pekki palju ja see on kõige raskem koht üldse kust seda eemaldada. Muidu on kõik okei. Käisin hiljuti ka spordiarsti juures kus tehti igast mõõtmisi ja protseduure siis. Siis arstitädi ütles, et mul on 8% rohkem rasva kehal kui võiks olla. Kõik pmst ongi kõhupeal ehk õllekas siis. Tean, et jooksu ja kõhulihaste treenimisega pidavat kõige paremini põletada seda aga no kuidagi ei taha kaduda. Kõige hullem ikka on see, et rasvud vähehaaval ja siis oled 25-ja rohkem siis juba mõnus rasvakiht ümber mida sel ajal juba palju raskem ümber ära saada. Seega mida rohkem tuleks noorena ehk 20 ja nii kandis trenni teha minu arvamus.

    Ma ei tea kas OT aga ma ei tea lihtsalt kirjutasin.

  17. #17

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas soouni Vaata postitust
    Kõik pmst ongi kõhupeal ehk õllekas siis. Tean, et jooksu ja kõhulihaste treenimisega pidavat kõige paremini põletada seda aga no kuidagi ei taha kaduda.
    Kõhulihaste treenimine ei vähenda kõhu pealt rasvu, see on müüt.

    Kõhulihaste treenimine tugevdab lihaseid. Rasvu põletatakse muud moodi.

  18. #18
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 275

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Kõhulihaste treenimine ei vähenda kõhu pealt rasvu, see on müüt.

    Kõhulihaste treenimine tugevdab lihaseid. Rasvu põletatakse muud moodi.
    See väga levinud müüt. Rasva ei saa põletada kindlalt kehapiirkonnalt vaid rasv põleb kogu kehalt korraga.

    Ma ei tea kas see on ka müüt aga olen kuulnud jutte, et kui oled õllekõhuga ning teed kõhulihaseid siis kõht ei muutu väiksemaks vaid vastupidi rohkem suuremaks kuna suure pekikorra alla tekivad nüüd ka lihased.

  19. #19

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    See väga levinud müüt. Rasva ei saa põletada kindlalt kehapiirkonnalt vaid rasv põleb kogu kehalt korraga.

    Ma ei tea kas see on ka müüt aga olen kuulnud jutte, et kui oled õllekõhuga ning teed kõhulihaseid siis kõht ei muutu väiksemaks vaid vastupidi rohkem suuremaks kuna suure pekikorra alla tekivad nüüd ka lihased.
    Kõht otseselt suuremaks ei lähe, vähemalt märgatavalt, kuna lihas hoiab/stabiliseerib torsot.

    Küll on oht alaseljale liiga teha, kui keskendutakse ainult kõhu treenimisele ja alaselg jääb unarusse.

    Spewmonkey poolt kirjutatu on õige.


    Aga toidu poole pealt. Poest võtsin just lõhe, porrut, tsillit, shampinjone, sinihallitusjuustu, sibulat. Läheb kokkamiseks.

    edit:typo
    Viimati muudetud Godspeed_EJ poolt : 13.08.10 at 16:16

  20. #20
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas soouni Vaata postitust
    Oeh trenn on küll elustiiliks ja see on hea mis mulle meeldib endal, aga probleemiks on see, et kõhupeal pekki palju ja see on kõige raskem koht üldse kust seda eemaldada. Muidu on kõik okei. Käisin hiljuti ka spordiarsti juures kus tehti igast mõõtmisi ja protseduure siis. Siis arstitädi ütles, et mul on 8% rohkem rasva kehal kui võiks olla. Kõik pmst ongi kõhupeal ehk õllekas siis. Tean, et jooksu ja kõhulihaste treenimisega pidavat kõige paremini põletada seda aga no kuidagi ei taha kaduda. Kõige hullem ikka on see, et rasvud vähehaaval ja siis oled 25-ja rohkem siis juba mõnus rasvakiht ümber mida sel ajal juba palju raskem ümber ära saada. Seega mida rohkem tuleks noorena ehk 20 ja nii kandis trenni teha minu arvamus.

    Ma ei tea kas OT aga ma ei tea lihtsalt kirjutasin.
    Söö ainult taimsest+piimatooteid ja pekk kaob ise poole aasta või paariga, sõltub kui paks oled Ei pea mingeid kalureid kuskilt pakilt jälgima või mingeid ime trenne tegema.

    Naistest ei saa üldse aru, kes kaalujälgmist teevad rofl, taimsest toitudes ei anna rasva minna lihtsalt + igasugused tselluliidid ja muud liidid lihtsalt kaovad ära, söö kasvõi iga 2h tagant ja palju jõuad. Aga las söövad igas saasta, siis saavad miljonid ärikad pappi kokku ajada alates mingitest tablettidest, mis kõhnaks teevad, mingitest ulme kallitest dieet toitudest ja lõpetades mingi kaaljujälgija.ee lehekülgedega

    Nagu ennem ütlesin, olin ise pea 100 kg nüüd olen 75kg vist umbes ja ei teinud mingit ime trenne. Muidugi jalutamine oleks vahva ja venitused võiks olla aga muidu söö ennast pooleks ja pekk kaob ajaga.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES