Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 77, kokku 127 EsimeneEsimene ... 2767757677787987 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 521 kuni 1 540, kokku 2535
  1. #1521

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    mis see füüsal on?
    ( Click to show/hide )

  2. #1522

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    A jajaj, mul oli see t2na sushi wokitud asja peal .. v2ga ei maitsend

    Ei ole hakanud taimetoitlaseks .. üritan kuu aega "pool kõva taimetoitlane" olla. Kala ja mereande siiski tarbin ..

  3. #1523

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Heh, ei pea tametoitluse piire laiendama hakkama. Võibolla on see jaapani dieet siis vms. Ei tea, mida täpselt tarbid.

  4. #1524

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Ei tea neid fancisyd asju ... jah. Proovin ilma lihata vaatab, kas on ka midagi tesitmoodi vms

  5. #1525

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Kas keegi oskab öelda, kust saab Tartus väga head grillliha. Mitte ise tegemiseks vaid söömiseks. Ma ei suuda pärast Crepi teise korruse sulgemist midagi välja mõelda.

    Kergelt praetud makaronide ja seente ning sinihallitusjuustuga täidetud ja ahjus küpsetatud parika kirsstomatitega, ümbritsetud praetud makaronidega

  6. #1526
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    mmmmmmmmm....... very nice!

  7. #1527
    Jube Noob Kasutaja MissLiz avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    112

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Väga lahe menüü sul Leits, teinekord tahaks isegi midagi kergemat ja tervislikumat, aga ma lihtsalt ei tulegi selle peale, et taolisi toite olemas on, veelvähem oskan ma ise selle peale tulla, et neid valmistada. Nüüd on siis mõni idee kah :)

    Samas täna hommikul, kui mõtlesin et võtan korraliku toidu enne tööd, mis sisaldaks võrdselt rasvu, süsivesikuid ja valku, siis avastasin, et ega poest kaasa haaramiseks midagi tervislikku naljalt ei leiagi. Valmistoidud - liialt rasvased. Saiakesed ja koogid ka ei kõlba normaalseks hommikusöögiks. Jäävad üle erinevad jogurtit, puuviljad jne. Kuid midagi soolast, mis sisaldaks normaalses koguses rasvu - no minu silm lettidelt ei leia :)

    Ühesõnaga, kui hommikul on kiire, et ei jõua kodus putru süüa, siis ega ongi päev nässus mul, poest midagi tervislikku ja toitvat kaasa pole haarata (kui tööjuures just kööki pole, kus saab keeta ja küpsetada hehe).

    Kas keegi sellest foorumist jälgib ka igapäevaselt, et söödud toidukogused ei oleks üle normaalse kaloraaži ja et trenn oleks elustiiliks?

  8. #1528

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Metroo grillitud tofuga võileib hommikuks ... damn .. nuts

  9. #1529
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Miks mitte näiteks müsli jogurtiga ja mingi tomati võileib kõrvale. Valmib minutiga :)

  10. #1530

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Ideaalne hommikusöök on omlett tomati-kurgi-hapukooresalatiga. Valmib kiirelt, hoiab kõhu kaua täis ja meeled erksad.

  11. #1531
    Jube Noob Kasutaja MissLiz avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    112

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tegelikult ega ma lihtsalt olen õnnetu juhus ise ka, muud midagi. Tööjuures ei ole võimalusi soojendada, külmas hoida ega küpsetada. Saab osta 1 toidukord korraga, muidu läheb halvaks.

    Ja kuna ma jälgin kaloreid, siis on raske ka teepealt miskit kaasa haarata. Eks ma ise teen ka omal elu keeruliseks. Ega muud vist üle ei jää, kui et ei tohi hommikul sisse magada hehe, aga no pokkeris on hea aeg vastu ööd mängida, ega siis kell 7.30 naljalt üles ei saa hehe :)

  12. #1532

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tegin ka eile hommikuks omletti küüslaugu, sibula, tonatiga. Kõrvale standard hapukurk .. Tho rohkem kukkus ta munapuder v2lja, aga hea oli ikkagi :)

    Ma pean ka mõtlema, mis t2na teha. Pastast on kell ees kergelt .. Mõtlesin ehk lõhet salatiga, kuid seda sai ka alles üleeile söödud .. läheb keeruliseks

  13. #1533
    Jube Noob Kasutaja MissLiz avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    112

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Vahest kui ideid ei tule, siis olen toidutare.ee uurima hakanud ja populaarsuse järgi üles rivistanud menüüd. Paar päris head pärlit sealt saanud. Näiteks kanafileetükid kooreses ja juustuses pastas basiilikuga. Mina kes ma makarone üldse ei söö, pidin ära minestama söömise ajal :) super

  14. #1534
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Tegin ka eile hommikuks omletti küüslaugu, sibula, tonatiga. Kõrvale standard hapukurk .. Tho rohkem kukkus ta munapuder v2lja, aga hea oli ikkagi :)

    Ma pean ka mõtlema, mis t2na teha. Pastast on kell ees kergelt .. Mõtlesin ehk lõhet salatiga, kuid seda sai ka alles üleeile söödud .. läheb keeruliseks
    Kukeseene-loomaliha strogonof, värske kartul, standart hapukurk ja standart GIN.

  15. #1535
    Jube Noob Kasutaja MissLiz avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    112

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Leits vist ei tarbi hetkel liha ju? :)

  16. #1536
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas MissLiz Vaata postitust
    Leits vist ei tarbi hetkel liha ju? :)
    Japp, my bad.

  17. #1537
    Jube Noob Kasutaja MissLiz avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    112

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Ahjaa, kui kedagi peaks näiteks huvitama kaalust alla võtmine, sport ja tervislik eluviis üleüldse, siis parim mis teha saab, on liitumine www.kaaluabi.ee keskkonnaga. Teeb imesid :)

  18. #1538
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas MissLiz Vaata postitust
    Ahjaa, kui kedagi peaks näiteks huvitama kaalust alla võtmine, sport ja tervislik eluviis üleüldse, siis parim mis teha saab, on liitumine www.kaaluabi.ee keskkonnaga. Teeb imesid :)
    Sa oled ka taimetoitlane või ? :P

  19. #1539
    Jube Noob Kasutaja MissLiz avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    112

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Ei, söön peaaegu kõike, kuid jälgin lihtsalt, kustkohast läheb piir :)
    Sööme ju selleks et elada, mitte vastupidi

  20. #1540
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    No täpselt jah :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES