Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 92, kokku 127 EsimeneEsimene ... 42829091929394102 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 821 kuni 1 840, kokku 2535
  1. #1821

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tegin Azuu stiilis rooga, liha polnd kodus seega tegin ilma .. panin tomatit,paprikat,tomatipastat,kartulit,sibulat,kü üslauku ja palju erineaid ürtse ... jube hea tuli

  2. #1822

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    tubli-tubli, leits :)

    Endal viimati selline roog, et riisinuudlid hakk-sojaga ja wokitud köögiviljadega (suvikõrvits, sibul, paprika) ning baklažaanipüree:



    Eile oli menüüs kollaste herneste ja odrakruubi puder/hautis küüslaugu ja tilliga. Sojakotletid ja wokitud köögiviljad (suvikõrvits, sibul, porru, paprika).

  3. #1823

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Btw, kodumaisesse kaubandusvõrku on jõudnud ka 100% taimsed vorsti- ja suitsuvorstilõigud ning samuti viinerid:



    ( Click to show/hide )


    Saadaval Stockmannis ja Kaubamajas, võibolla jõuab mujale ka.
    Viimati muudetud erplander poolt : 25.10.10 at 02:09

  4. #1824
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    ROFL taimne suitsuvorst, sellist jama veel vaja :)

  5. #1825
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Võiks siis vähemalt taimne sink olla. Vorst on ju kräpp nagunii. :)

  6. #1826

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    taimne vorst .. wtf .. võilille maitse :D?

  7. #1827
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    taimne vorst .. wtf .. võilille maitse :D?
    pakun, et umbes sama maitse mis suvalisel odaval vorstil, lihasisaldus ju suht sama:D

  8. #1828

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Kuis ta kräpp on, kui ei sisalda loomset rasva ega kolesterooli, lisaks ka mitte mingeid nitriteid ega säilitusaineid, millest tavalised loomsed vorstid kubisevad. Rääkimata mingist kondijahust ja rupskitest ja ei tea millest veel, mida muidu vorstidesse topitakse. Maitse on ka super muidu.

    Taimset sinki müüakse UK-s.
    Viimati muudetud erplander poolt : 25.10.10 at 11:00

  9. #1829

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    l2hen uurin homme kaupsi, tahaks puht huvi p2rast 2ra proovida

  10. #1830
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Kuis ta kräpp on, kui ei sisalda loomset rasva ega kolesterooli, lisaks ka mitte mingeid nitriteid ega säilitusaineid, millest tavalised loomsed vorstid kubisevad. Rääkimata mingist kondijahust ja rupskitest ja ei tea millest veel, mida muidu vorstidesse topitakse. Maitse on ka super muidu.

    Taimset sinki müüakse UK-s.
    tegelikult ma isegi usun, et see pole halva maitsega, sest igasugu jama sissetoppimiseks tõesti vajadust pole ja seda sojavalku kütame suvaliste vorstitoodetega nagunii kogu aeg sisse.

  11. #1831

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    l2hen uurin homme kaupsi, tahaks puht huvi p2rast 2ra proovida
    Tjah, tundub, et Kaupsis siiski vist pole neid veel, sest üks veg.ee foorumi tegelane just uuris sellelt firmalt:

    "Helistasin UusAlgusesse ja nende sõnul müüvad nad neid vorste Stockmannis. Kuna Stockmann ei julge palju sisse võtta, siis tellitakse igat vorsti 5 kaupa. Kaup läheb Stocki kolmapäeviti. Maitsvaid viinereid esialgu ei olevat, kuid aastalõpul on plaanis neid Poolast veel sisse osta."

    Samas anti aga teada:

    "kaupsis on igast uusi eesti tofuasju, nt tofukreem goji marjadega ja jaanikaunaga ning miski hapuk (hapukoorelaadne kaste)"

  12. #1832

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Kas siis taimetoitlus on põhimõtteliselt liha asendamine lihamaitseliste toitudega? Nagu mingi organismi petmine käib koguaeg. Ma arvasin, et lihaisu kaob ära, kui taimetoitu sööma hakata.

  13. #1833
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Kas siis taimetoitlus on põhimõtteliselt liha asendamine lihamaitseliste toitudega? Nagu mingi organismi petmine käib koguaeg. Ma arvasin, et lihaisu kaob ära, kui taimetoitu sööma hakata.
    Nagu aru saan siis sellele on ka maitseainetega liha maitse antud. Isiklikult ei tarbiks ühtegi lihamaitselist asja.

    Lihasööjatele ehk mingi uus või tervislikum maitseelamus

  14. #1834
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tundub mingi kahtlane värk. Selles mõttes, et kui ma tahan liha, siis ma ei hakka ju võilillest tehtud "vorsti" ostma ja kui ma tahan heina, siis leiab ka seda mõistlikul kujul liha kõrvale...

  15. #1835
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    Tundub mingi kahtlane värk. Selles mõttes, et kui ma tahan liha, siis ma ei hakka ju võilillest tehtud "vorsti" ostma ja kui ma tahan heina, siis leiab ka seda mõistlikul kujul liha kõrvale...
    Just just

  16. #1836

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Kas siis taimetoitlus on põhimõtteliselt liha asendamine lihamaitseliste toitudega? Nagu mingi organismi petmine käib koguaeg. Ma arvasin, et lihaisu kaob ära, kui taimetoitu sööma hakata.
    Taimetoitlus on laibatoodete ja loomaeritiste mittekasutamine toiduks.

    Taimetoitlus on toitumine taimedest. Taimne vorst ei ole lihamaitseline, vaid on soja- jm taimede maitseline. Tegelikult ka loomne vorst maitsestatakse taimsete maitseainetega. Lihtsalt toorained on erinevad. Loomtoidulistel on loomade liha, taimetoitlastel taimsed valgud.

    Organismi petmine? Kuis saab olla tervislik toitumine ja laibatoodetest loobumine, nende asendamine taimsetega organismi petmine?
    Viimati muudetud erplander poolt : 25.10.10 at 12:43

  17. #1837

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Sellesmõttes petmine, et proovitakse ju võimalikult täpselt järele aimata liha maitset? Mulle on jäänud mulje, et enamus ostab ikka selle järgi toodet, mida rohkem on ära tabatud õige liha maitset, mitte et see toode on nüüd väga soja maitsega. Täpselt nagu organism vajaks liha ikka edasi.

  18. #1838

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Sellesmõttes petmine, et proovitakse ju võimalikult täpselt järele aimata liha maitset? Mulle on jäänud mulje, et enamus ostab ikka selle järgi toodet, mida rohkem on ära tabatud õige liha maitset, mitte et see toode on nüüd väga soja maitsega. Täpselt nagu organism vajaks liha ikka edasi.
    No kaudses mõttes küll, aga seda ei saa nimetada, et organism vajab liha, vaid et organism vajab valku, organism vajab toitu. Või minu pärast nimeta seda nii, kui sa mõtled liha all taimset liha. Igal juhul selge on, et organism ei vaja tingimata loomset valku, vaid saab suurepäraselt hakkama taimse valguga.

    See on tõsi, et need taimsed vorstid ja singid on maitse poolest sarnased lihatoodetele. Samas neil puudub see lihatoodetele omane eemaletõukav laibalõhn. Ja UK-s on saadaval ka selliseid tooteid, mis pole maitse poolest sarnased mitte ühelegi loomsele lihale, kuigi väliselt näevad välja samasugused nagu muud lihatoodete asendustooted:

    Viimati muudetud erplander poolt : 25.10.10 at 13:04

  19. #1839

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    ma ei saa aru sellest, miks proovitakse väliselt, väljanägemiselt kopeerida laibatooteid? ja maitselt?
    miks mitte olla just erinev?

    lõhna kohta.
    kas sulle on sünnist saati olnud vastuvõetamatu laibatoodete lõhn või hakkas see sulle vastu peale vegeniks hakkamist?


    mulle meeldib näiteks värske saslõki lõhn.....
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 25.10.10 at 13:31

  20. #1840
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    läheb lahti jälle

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES