Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 95, kokku 127 EsimeneEsimene ... 45859394959697105 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 881 kuni 1 900, kokku 2535
  1. #1881

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Okei, l2hen täna ostma. Õhtul ilmselt proovin .. siis annan teada. Kas sa kallad sojakastet hiljem peale või mism oodi? Mäletan aasias olles kallasid nad igast manti pannile ja lõpuks põhmst ujus kõik selles kastmes ja siis tõstsid kuidagi v2lja sealt ..

  2. #1882
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    panni ära lampi saast osta, mul oli mingi rott mis kingiti panid palju õli tahtsid põhja kinni tahtis jääda ikka kõik

  3. #1883
    FPP Pro
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    232

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Mul on Ken Homi pann. Ostsin vist kaupsist ja kui õigesti mäletan siis ei olnud see ka eriti kallis.

  4. #1884
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Okei, l2hen täna ostma. Õhtul ilmselt proovin .. siis annan teada. Kas sa kallad sojakastet hiljem peale või mism oodi? Mäletan aasias olles kallasid nad igast manti pannile ja lõpuks põhmst ujus kõik selles kastmes ja siis tõstsid kuidagi v2lja sealt ..
    Kalla sojakastet ikka tegemise ajal, jõuab maitsestuda.
    Ma olen porgandeid viilutamise asemel ka kõige jämedama riiviga riivinud, mugav mees nagu ma olen.

    Kui vürtsikad asjad meeldivad, siis karripastad on toredad asjad. Neid on erinevaid tegelikult, mahedamaid ja päris jõhkraid, peab omale sobivad leidma. Alles ostsin "mild curry paste" nimelise purgi, väga hea. Aga sellega peab ettevaatlik olema ja alles lõpupoole lisama. Ma alguses nagu seni ikka karripastaga, panin kohe koos sibula-küüslaugu-jms pannile, see sunnik kõrbes kohe
    põhja, hea panninühkimise trenn kohe soolas.

  5. #1885
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas CheekyMullet Vaata postitust
    Mul on Ken Homi pann. Ostsin vist kaupsist ja kui õigesti mäletan siis ei olnud see ka eriti kallis.
    See on see süsinikterasest või mis ta nimi oligi? Mul kas selline. Sellega peab meeles pidama, et nõudepesuvahendiga ei tohi pesta, siis hakkab saadanas kohe kinni jääma. Alguses pidi õliga veits aega ka kuumutama ka.

  6. #1886
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    üks lihtne ja mõnus supp, mida aegajalt teen. Ostad poest mingi külmutatud köögiviljade segu vastavalt oma maitsele, see potti ja vett ca kahe sõrme jagu üle viljade ja keedad läbi, kurnad vedeliku kuhugi teise anumasse ja siis keedetud poti sisu lased saumixeriga pudruks, lisad sinna terve topsi merevaiku või creme bonjoiri või toorjuustu vms.. lased selle ka saumixeriga sinna segamini (parema maitse annavad kana ja suitsuliha sulatatud juustud, millel on intensiivsem maitse) ja siis valad vastavalt maitsele kurnatud vett tagasi, et asjast supp saaks, soola jms paned ka maitse järgi juurde. Üldjuhul on tegemist väga maitsva supiga ja kaloraasi poolest on ka tegemist suhteliselt lahja supiga, liitri kohta tuleb ca 400-500kcal. Juhul kui kellegi jaoks tundub supp ilma lihata väga jura, siis võib proovida sinna juurde lisada näiteks sibulaga praetud hakkliha vms, ma ise pole proovinud. Selle supi puhul on eeliseks ka valmistamise kiirus, ca 20minutiga on valmis.

  7. #1887
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Alaska sa sööd veits liiga vähe imo. Kuigi koguseid pole välja toodud obv. Mis tempos kaal langeb u.?
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 28.01.11 at 16:47

  8. #1888

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    3kg, 3 nädalat.
    Ise ei arva, et vähe söön, kuna kui selliselt süüa, siis organism hakkab kõike ära kasutama, mida sisse ajad. Kui süüa päts saia Rma margariini ja valla vorstiga, siis peaks see kogus, mis tagant välja tuleb, olema umbes samasuur ja see mis keha endale jätab võrdub poole porgandiga.
    Ma ei propageeri seda absoluutselt, aga olin oma tervise huvides selle kasutusele võtma. Mingil hetkel õpib keha ka rasva energiaks kasutama, nagu ta on looduse poolt mõeldud toimima, meie ühiskonna inimene elab suhkru peal, mis on looduses ainulaadne. Keskmine ameeriklane sööb 1,5 kg suhkrut nädalas, päris karm arv.

  9. #1889

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    poolteist k, täitsa munnis ju :O

  10. #1890
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    3kg, 3 nädalat.
    Ise ei arva, et vähe söön, kuna kui selliselt süüa, siis organism hakkab kõike ära kasutama, mida sisse ajad. Kui süüa päts saia Rma margariini ja valla vorstiga, siis peaks see kogus, mis tagant välja tuleb, olema umbes samasuur ja see mis keha endale jätab võrdub poole porgandiga.
    Ma ei propageeri seda absoluutselt, aga olin oma tervise huvides selle kasutusele võtma. Mingil hetkel õpib keha ka rasva energiaks kasutama, nagu ta on looduse poolt mõeldud toimima, meie ühiskonna inimene elab suhkru peal, mis on looduses ainulaadne. Keskmine ameeriklane sööb 1,5 kg suhkrut nädalas, päris karm arv.
    Ei-ei, ma ei väidagi, et sa peaks suhkrut ja teravilju uuesti sööma. See on hea, et need eemaldasid ja samuti on rasv hea. Osad inimesed elavadki aastaid keto-dieedi peal(vahepeal teevad laadimisperioode) ja rasv moodustab nende päevasest kaloraazhist protsentuaalselt väga suure osa. Kuigi õige keto-dieet on veits keerulisem "teadus" juba. Mõtlesin pigem seda, et sööd lihtsalt liiga vähe. Päevane maksimaalne rasvapõletus on ideaalse toitumise juures ~100g, soovitav on u. 500g nädalas, üle selle hakkab organism elus püsimiseks hävitama lihaseid, sest tal ei ole piisavalt toitaineid. Otseselt midagi soovitada nagu ei oskagi, lisada neljas söögikord juurde ehk või miski toekam vahepala. Kuna piimatoodete vastu tegelikult midagi ei ole, siis äkki leiad kuskilt ökopoest(dunno samas, pole kunagi üheski käinud ise) kvaliteetset kohupiima/kodujuustu vahepalaks. Aga kui enesetunne hea, energiat jagub ja aju töötab korralikult(mitte lihtsalt paremini kui suhkru ja teraviljaga), siis mis seal ikka.

  11. #1891

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Alaska sa sööd veits liiga vähe imo. Kuigi koguseid pole välja toodud obv. Mis tempos kaal langeb u.?
    Alaska, mis sinu ideaalkaal oleks ?

  12. #1892

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Mingil hetkel olin 83, siis oli kõhulihas õrnalt näha. Praegu 88, alustasin 92. Samas olen olnud 100kg, ja välja nägin ainult natsa pekisem, kui praegune jõuludeaegne 92 kg. Lihast oli vist rohkem.

  13. #1893
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Soovitage Tln kesklinnas mingit resotrani, mida eriti kiidate oma hinnangu järgi.

  14. #1894
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas raunsz Vaata postitust
    Soovitage Tln kesklinnas mingit resotrani, mida eriti kiidate oma hinnangu järgi.
    narva mnt.-l "Islandis" on solid praed ja mõnus väljanägemine/töötajad.
    edit: aga see pigem lounge.
    Viimati muudetud andu_andu poolt : 31.01.11 at 00:40

  15. #1895
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    kas keegi on viimasel ajal poes sellist juustu nagu "pikantne" kohanud? pole enam aasta näinud. haiseb küll vastikult, aga kuradi hea juust on.

  16. #1896

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Päris see vist pole aga Farmi Juustu snäkk ja Saaremaa Kadaka juust on ka variandid.

  17. #1897
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    need ei ole need. ilmselt selle "pikantse" juustu järgi nimetatakse haisvaid jalgu juustudeks. ikka päris rõvedalt haiseb see pikantne juust. ma millegi pärast arvan, et see on mingi vene retsepti järgi tehtud. seda müüdi nõuka ajal ka vist.

  18. #1898
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    farmi juustu snäkid on nämm nämm.

  19. #1899

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas raunsz Vaata postitust
    Soovitage Tln kesklinnas mingit resotrani, mida eriti kiidate oma hinnangu järgi.
    vapiano.
    ainult pizzasi ei soovita

    E: soliidne söögikoht, päris resto pole.
    Viimati muudetud con poolt : 31.01.11 at 01:38

  20. #1900

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Sai ka tehtud tervist salat.
    Tomat, kurk, salatilehted, tuunikala, majonees, sinepi-mee kaste, juust.
    Kõrvale klaas piima ja leib. Peab meeldima.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES