Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 99, kokku 127 EsimeneEsimene ... 4989979899100101109 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 961 kuni 1 980, kokku 2535
  1. #1961
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Lillkapsas on 40g valke 100g kohta? Miks igalpool mujal väiksemad numbrid on? Mingi vandenõuteooria või ma ei saa üldse aru kuidas need asjad käivad?

    http://en.wikipedia.org/wiki/Cauliflower#Nutrition

  2. #1962
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Kurgis on 24% valku?? Äkki on mõeldud kuivaines oleva valgu protsenti. Et kõigepealt tuleb arvestada, et kurgis on 96% vett.

  3. #1963
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Vees mingi 20% valku siis :D
    Tglt taimedes on nii vähe valku, et seda pole mõtet mainidagi. Rõveda soja jätame välja.

  4. #1964

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    jehh, see kõik on tore küll, aga taimseid valke ei omasta nii hästi kui loomseid. Inimene ei ole veis. Küsimus oli jõutrenni dieedis. Ei ole kuulnud, et mõni raskejõustiklane oleks taimetoidu peal.
    Amazing that vegetables have more protein than nuts, seeds, or grains!

    Victoria Boutenko describes in her award-winning book “Green For Life” how and why dark leafy greens have the most digestible and assimilable proteins available to humankind. They are also the best source of minerals and calcium. And Kale is the most nutrient dense food measured by Agreggate Nutrient Density, or the most nutrients per calorie.

    http://jinjeetalifero.com/?p=158

    Küsiks, et kui inimene pole veis, miks ta siis seda veiste poolt looduslikult üksnes nende järeltulijatele (elik vasikatele) kohandatud superkontsentreeritud eritist (lehmapiima) ja sellest valmistatud tooteid nii meeletutes kogustes tarbib!? Vasikad kahekordistavad oma kaalu 47 päevaga (imikud 180 päevaga), kasvatavad neli magu ja kaaluvad üle 500 kilo kahe aasta pärast. Lehmapiim on kolm korda valgurikkam kui inimese piim ja sisaldab ligi 50% enam rasva. Lehmapiim on inimesele ebaloomulikult kõrge toiteväärtusega ja samas ei sisalda piisavas koguses kõiki inimese arenguks vajalikke aineid, samas piimavalk kaseiin põhjustab seedeprobleeme ja lugematuid allergiaid.

  5. #1965

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    ( Click to show/hide )


    All fine and dandy, aga sellel pildil olev viide viib ikka sama asutuse lehele, mida ma enne enda arvutustes kasutasin. Ei loe sealt kuskilt selliseid numbreid välja, nagu sinu postitatud tabelis olemas on. Kas sa üldse tutvud ka vastaspoole argumentidega ja nende poolt viidatud materjalidega või tulistad kogu aeg puusalt?

  6. #1966

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Sain aru, kuna lihaskasvuks on vaja 1,5g valku iga kehakilogrammi kohta, seega ma vajan 150g valku päevas ja selle vajaduse rahuldab 2 kilo arbuusi, seega ma ei tea miks ma kanaliha söön. Hea küll, pole naljakas, aga kas keskmine taimetoitlane saab ikka aru, et see nii ei ole? Kui neid tableleid väljastatakse ja promotakse, siis kas te ei karda, et inimestele jääbki selline mulje?

  7. #1967

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Keegi tubli matemaatik võiks nüüd välja arvutada, et mitu kg kurki peaks ära sööma, et saada sama suure koguse valku kui klaasist piimast. Arvestades Asjaoluga, et kurgis on 96% Vett

    PS: Jõin just klaasi keefiri ja tunnen ennast rambona.

    Edit: Panin keefiri energialaksu ise ka väikse feili maha. :D
    Viimati muudetud masterpuppet poolt : 16.05.11 at 13:55

  8. #1968

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas ceni Vaata postitust

    All fine and dandy, aga sellel pildil olev viide viib ikka sama asutuse lehele, mida ma enne enda arvutustes kasutasin. Ei loe sealt kuskilt selliseid numbreid välja, nagu sinu postitatud tabelis olemas on. Kas sa üldse tutvud ka vastaspoole argumentidega ja nende poolt viidatud materjalidega või tulistad kogu aeg puusalt?
    Problem? What’s your problem. Ikka veel mures, et taimedes pole piisavalt valku? Või et erinevad allikad annavad valgu sisalduse erineval moel? Kui annavadki, miks sellest siis nii suurt probleemi teha?

  9. #1969

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Problem? What’s your problem. Ikka veel mures, et taimedes pole piisavalt valku? Või et erinevad allikad annavad valgu sisalduse erineval moel? Kui annavadki, miks sellest siis nii suurt probleemi teha?
    =>

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Sain aru, kuna lihaskasvuks on vaja 1,5g valku iga kehakilogrammi kohta, seega ma vajan 150g valku päevas ja selle vajaduse rahuldab 2 kilo arbuusi, seega ma ei tea miks ma kanaliha söön. Hea küll, pole naljakas, aga kas keskmine taimetoitlane saab ikka aru, et see nii ei ole? Kui neid tableleid väljastatakse ja promotakse, siis kas te ei karda, et inimestele jääbki selline mulje?
    Ehk taaskord on leidnud tõestamist, et statistika on uskumatu relv, millega saab kõike kõige parimas valguses näidata. Protsendid on toredad, kuid neid peab õigesti kasutama.

  10. #1970

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Sain aru, kuna lihaskasvuks on vaja 1,5g valku iga kehakilogrammi kohta, seega ma vajan 150g valku päevas ja selle vajaduse rahuldab 2 kilo arbuusi, seega ma ei tea miks ma kanaliha söön. Hea küll, pole naljakas, aga kas keskmine taimetoitlane saab ikka aru, et see nii ei ole? Kui neid tableleid väljastatakse ja promotakse, siis kas te ei karda, et inimestele jääbki selline mulje?
    Haha, et sa võtsid nõuks hakata plaksti fruitaarianiks? Ei, pole midagi öelda, päris tubli ju, soovin vaid edu. Ma ka ei tea, miks sa seda kanaliha pidid sööma. Tead ka üldse millistes tingimustes tänapäeval kanu kasvatatakse!? Arbuusid FTW!

  11. #1971

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    Tõsiselt, mis pask see on? Absoluutselt ei soovi vana tolmu hakata üles keerutama, aga sellist tabelit saavad uskuda inimesed, kellel pole õrna aimugi toitumisest ja toiduainete toiteväärtusest. Absurd kuubis.

  12. #1972

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Tõsiselt, mis pask see on? Absoluutselt ei soovi vana tolmu hakata üles keerutama, aga sellist tabelit saavad uskuda inimesed, kellel pole õrna aimugi toitumisest ja toiduainete toiteväärtusest. Absurd kuubis.
    Ok, veel paar tabelit, kus on valgu allikad toodud nii protsendi kui kaalu järgi, tasub lugeda tähelepanelikult lisatud selgitusi.

    The below listings are based on a 100 gram serving of each (the equivalent of 3.53 ounces), listed in a descending order from the highest amount of protein to the lowest amount of protein. We ended the table at a protein level of 4.5 grams, then added "Milk, Human" (breast milk) for comparison and added other foods with the same level of protein. Keep in mind, human milk contains the protein intended for infants to grow and develop. The source of the data listed here is the USDA Nutrient Database: http://www.nal.usda.gov/fnic/cgi-bin/nut_search.pl . Please notify us of any errors. As foods containing cholesterol may pose a threat to human health, all foods in the following chart containing cholesterol have had the amount of cholesterol highlighted in red. In addition, as fiber is important to human health, all foods with no fiber have had the fiber section highlighted in red.

    The collumn, "Protein as % of calories", is based on the food's protein value as a percentage of its calories.

    http://www.soystache.com/protein.htm

    http://www.soystache.com/sources_of_protein.htm

  13. #1973

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Okei, see on palju mõistlikum - esialgne tabel, mis postitasid on ilma selgitusteta eksitav.

  14. #1974
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Annan 100€ sellele, kelle lihased paneb kaalikas, peet, porgand või lillkapsas kasvama :)
    Tglt võite siis kasvõi kogu mu bankrolli võtta...

  15. #1975
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Amazing that vegetables have more protein than nuts, seeds, or grains!

    Victoria Boutenko describes in her award-winning book “Green For Life” how and why dark leafy greens have the most digestible and assimilable proteins available to humankind. They are also the best source of minerals and calcium. And Kale is the most nutrient dense food measured by Agreggate Nutrient Density, or the most nutrients per calorie.

    http://jinjeetalifero.com/?p=158

    Küsiks, et kui inimene pole veis, miks ta siis seda veiste poolt looduslikult üksnes nende järeltulijatele (elik vasikatele) kohandatud superkontsentreeritud eritist (lehmapiima) ja sellest valmistatud tooteid nii meeletutes kogustes tarbib!? Vasikad kahekordistavad oma kaalu 47 päevaga (imikud 180 päevaga), kasvatavad neli magu ja kaaluvad üle 500 kilo kahe aasta pärast. Lehmapiim on kolm korda valgurikkam kui inimese piim ja sisaldab ligi 50% enam rasva. Lehmapiim on inimesele ebaloomulikult kõrge toiteväärtusega ja samas ei sisalda piisavas koguses kõiki inimese arenguks vajalikke aineid, samas piimavalk kaseiin põhjustab seedeprobleeme ja lugematuid allergiaid.
    Hmm, sa paned lingi, kus sisaldub seesama tabel, mis on kas täiesti vale või siis käib see valgusisaldus kuivaine kohta. Keegi ei hakka kurki valgu pärast sööma, ole täiesti rahulik.
    Suhteliselt palju valku on hernes, ubades, täisteraleivas, pähklites jne, mis sisalduvad ka kulturistide dieedis - aga seda lisaks loomsele valgule.

    See jutt lehmapiimast ei puutu asjasse. Piima juuakse, kuna see on kättesaadav ja toitev.

    Minu väide oli, et taimsed valgud ei ole inimesele nii hästi omastatavad kui loomsed ja sportlased vajavad oma dieedis ka loomseid valke. Selge see, et on olemas ekstremiste.

  16. #1976

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    Ei ole kuulnud, et mõni raskejõustiklane oleks taimetoidu peal.
    [YOUTUBE]nIcSuA2b_Wc[/YOUTUBE]

    http://www.veganbodybuilding.com/?page=bios
    http://gymmorris.com/documents.asp?m=l

    [YOUTUBE]ouotPFFSIKQ[/YOUTUBE]

    Selle lehe allosas ka list vegan sportlastest ja video Kenneth Williamsi kohta:
    http://michaelbluejay.com/veg/natural.html

  17. #1977

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Problem? What’s your problem. Ikka veel mures, et taimedes pole piisavalt valku? Või et erinevad allikad annavad valgu sisalduse erineval moel? Kui annavadki, miks sellest siis nii suurt probleemi teha?
    Selles, et taimed valku sisaldavad, ei ole küsimus - ilma valkudeta nad ei saaks elada.

    Probleem on selles, et sinu poolt postitatud andmed on sellisel kujul sügavalt eksitavad. Mõni ullike vaatabki, et vapsee, kurgis niipalju valku - söön 2 kurki päevas ja kogu valguvajadus kaetud! Kahjuks see nii ei ole.
    Analoogiana - lepime kokku, et müüd mulle 200 dollari eest iPodi - sina ootad USA dollareid, mina ilmun kohale zimbawbe dollaritega.

  18. #1978
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Erplander kui mugav/sobiv sulle tunduks see kui sa peaksid oma praegust päevast toidukogust kahekordistama?

  19. #1979

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas ceni Vaata postitust
    Probleem on selles, et sinu poolt postitatud andmed on sellisel kujul sügavalt eksitavad. Mõni ullike vaatabki, et vapsee, kurgis niipalju valku - söön 2 kurki päevas ja kogu valguvajadus kaetud! Kahjuks see nii ei ole.
    Analoogiana - lepime kokku, et müüd mulle 200 dollari eest iPodi - sina ootad USA dollareid, mina ilmun kohale zimbawbe dollaritega.




    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Erplander kui mugav/sobiv sulle tunduks see kui sa peaksid oma praegust päevast toidukogust kahekordistama?
    Kahekordistamise vajadus on ilmselt liialdatud, nagu ka need arbuuside ja kurkide näited, te ei toitu ju üksnes neist. Ja kui tõesti peaks hakkama mingit intensiivset bodybuildingut tegema, siis loomulikult tarbiks mõnevõrra suuremaid toidukoguseid ja ei näeks selles mingit probleemi. Sama kehtib ju omnide puhul, kui mõni neist hakkab kulturismiga tegelema, kasvavad ka tema omni-toidukogused.

  20. #1980

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    ( Click to show/hide )


    Kas argumendid said otsa, et lolcatside ja gifide peale üle pidi minema?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES