Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 127 1231151101 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 2535
  1. #1

    Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Huvitab selline teema et kuidas pokkerimängijatel toitumisega on?
    Kas üksi elades süüa viitsite teha ja millised on peamised road.
    Või ei tee üldse kodus süüa ja käite enamasti kuskil väljas söömas?
    kuidas rämpstoidua lood on?

    Teema aiendatud kukkamisest saadud inspiratsioonist.
    discuss

  2. #2
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba
    Huvitab selline teema et kuidas pokkerimängijatel toitumisega on?
    Mina olen kiirtoidu poiss

    Kas üksi elades süüa viitsite teha ja millised on peamised road.
    Või ei tee üldse kodus süüa ja käite enamasti kuskil väljas söömas?
    Ainult väljas, tegelt 2 korda olen muna ka praadinud viimase aasta jooksul. Ja võikusid oskan ka hästi teha.

    kuidas rämpstoidua lood on?
    Väga head


  3. #3

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Teen tavaliselt ise süüa..väga harva käin kusagil söömas. Teen seda, mille järgi isu tuleb ning tavaliselt käib see hooti. Nädal pastatoite, nädal lihatoite, nädal kastmeid jne.

    Süüa teen tavaliselt fantaasia pealt ehk siis vaatan, mis kokku tuleb.

  4. #4

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet
    Teen tavaliselt ise süüa..väga harva käin kusagil söömas. Teen seda, mille järgi isu tuleb ning tavaliselt käib see hooti. Nädal pastatoite, nädal lihatoite, nädal kastmeid jne.

    Süüa teen tavaliselt fantaasia pealt ehk siis vaatan, mis kokku tuleb.
    anna mingeid retsepte, ma olen ka mõtölend midagi teha .. a peal spagettide hakklihaga muuud ei tule nagu v2lja:D

  5. #5

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    süüa meeldib. üksi ei ela. süüa ei tee ise(reeglina). kodus söön naise tehtud toite- tervislikud salatid, pastasid, liha jne. üldiselt tervislikku toodet.
    rämpsu söön regulaarselt mõned korrad nädalas. restosse üle paari korra kuus ei jõua.......

    ajendatuna sellest teemast astusin üle aasta kaalule.
    (x) väike tilt, viimase aastaga, kui olen rohkem pokkerit mängima hakanud, +5 kg.

  6. #6

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    AHJU:O? **** ma nii fancy vend ei ole veel, et suudan seal asju teha :D
    imo ise on süüa juba kalloim teha kui väljas käia ... ostad mingi ilge tavaari paska kokku .. poole loobid minema jne jne ... käid 6tiest kannus söömas, 50 eeku ja oki doki

  7. #7

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas leits
    AHJU:O? **** ma nii fancy vend ei ole veel, et suudan seal asju teha :D
    imo ise on süüa juba kalloim teha kui väljas käia ... ostad mingi ilge tavaari paska kokku .. poole loobid minema jne jne ... käid 6tiest kannus söömas, 50 eeku ja oki doki
    lol osta veerpalu ahjukana seda oskab iga mees teha

  8. #8

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Harjuta friikartulitega. 750 g pakk. Pane ahju. 220 kraadi. LAse veits küpseda võta ahjust välja. Raputa soola peale. Lisa 9 viinerit. Ootad kuni pealt kuldpruunid ja valmis. Hea pokkerdaja söök.

  9. #9

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Hmm, üks mu lemmikpastasid siis.

    Spagette tunde järgi keema. Samal ajal tükeldad sampinjonid, kana, sibula ja küüslaugu. Paned siis alguses kana pannile praadima, kui selline mõnus kuldne kiht kanal peal, siis lisand ülejäänud tükeldised. Praed mõnusalt läbi. Samal ajal kuumutad väikses potis kohvikoore. Kui koor parajalt kuum, lisald murendatud sinihallitusjuustu ja merevaigu. Segad kuni mass on vaikselt paksenema hakanud. Lisad spagettid pannile, praed mõned hetke läbi ning siis lisad koore. Lased veel pannil natuke haududa, et kaste täielikult pakseneks. Serveerimisel lisada maitse järgi juustu või siis veel sinihallitusjuustu. Maitseained siis ka juurde, need vabal valikul.
    Head isu.

  10. #10
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Soojad võileivad on kõige peenem asi millega hakkama saan. Moosisaia tegemine ei tekita ka raskusi.

    Ühikas olles mõnikord ostan poest midagi süüa ja vahel kasutan mikrolaine ahju liha ja kartulite või mõne muu asja soojendamiseks, mille olen kodust kaasa saanud. Siis kui kodust olen söön seda, mida vanemad pakuvad. Väljas käin harva söömas ja kiirtoidu ostan kuskil kord kuus või isegi veel harvemini.

  11. #11

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Nii palju kui ma netist olen neid retsepte vaadanud...kõik on mingid üli fancyd jms .. moingi 3h mässaks nendega. lihtsat ja tervislikku tahaks midgai .. hiinakapsa erinevad salatid väg amaitsevad .. oskaks ainult ise midagi teha ka _D

  12. #12

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet
    Hmm, üks mu lemmikpastasid siis.

    Spagette tunde järgi keema. Samal ajal tükeldad sampinjonid, kana, sibula ja küüslaugu. Paned siis alguses kana pannile praadima, kui selline mõnus kuldne kiht kanal peal, siis lisand ülejäänud tükeldised. Praed mõnusalt läbi. Samal ajal kuumutad väikses potis kohvikoore. Kui koor parajalt kuum, lisald murendatud sinihallitusjuustu ja merevaigu. Segad kuni mass on vaikselt paksenema hakanud. Lisad spagettid pannile, praed mõned hetke läbi ning siis lisad koore. Lased veel pannil natuke haududa, et kaste täielikult pakseneks. Serveerimisel lisada maitse järgi juustu või siis veel sinihallitusjuustu. Maitseained siis ka juurde, need vabal valikul.
    Head isu.
    mitu kalorit seal on .. 2600 :D?

  13. #13
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas leits
    mitu kalorit seal on .. 2600 :D?
    Arvad, et seda on palju?

  14. #14

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas kuco
    Arvad, et seda on palju?
    Ilmselt liiga vähe ..

  15. #15
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas leits
    Nii palju kui ma netist olen neid retsepte vaadanud...kõik on mingid üli fancyd jms .. moingi 3h mässaks nendega. lihtsat ja tervislikku tahaks midgai .. hiinakapsa erinevad salatid väg amaitsevad .. oskaks ainult ise midagi teha ka _D
    üks basic hea söök on pasta "polognese" kastmes:

    Küüslaugu-sibula-hakkliha pastakaste

    Mis meil vaja on?
    250 g hakkliha
    2 suurt sibulat
    3 suurt küüslauguküünt
    2 purki purustatud tomateid
    soola
    Santa Maria purustatud musta pipart
    Santa Maria kuivatatud basiilikut

    Retsept
    Kuumuta peenestatud sibulat õlis 10 minutit, lisa noaga peenestatud küüslauk ja kuumuta veel paar minutit. Pane pannile ka lahtinäpitud hakkliha ja kuumuta segades kuni hakkliha punase värvuse kadumiseni. Lisa otsekohe tomatihoidis, veidi soola ja pipart ning lase 15 minutit vaikselt haududa, pritsmete püüdmiseks aseta anuma peale tagurpidi pööratud suur sõel või rasvapüüdmisvõrk. Maitsesta lõplikult alles valmimise eel; serveeri kohe koos äsjakeedetud kuuma pastaga.

  16. #16
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    võin uhkusega öelda, et olen kõvasti üle keskmise kokk, sellealast haridust küll pole, aga fantaasia on hea ja kätt kah natsa on. oma lemmikud on sushi, ahju kartuli-hakkliha-juustuvorm, pikkpoiss ahjukartulitega, igasugused vürtsikad pastad ja oa-singi-porru salat.

    teine asi on viitsimine. kuna mu parim sõber ja korterikaaslane pole nii laisk ja on veelgi parema käega, siis õnneks ei pea ma ennast tihti vaevama. väljas käin söömas iga nädal üks kuni seitse korda väga erinevates kohtades. 1 kord nädalas on tšurkade lambakebab nagu aamen kirikus.

  17. #17

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Ma enne Taanis elamist polnud eriti ise midagi valmistanud, enne kui ema koju ei jõudnud töölt, siis tuli nälgida või võileibu süüa ;D

    Kuna nüüd juba peaaegu 2 aastat üxi elan, siis tuleb nagu ise süüa, kuid tänu sellele on söömine suht pask kah hetkel. Kõige kergem ja kiireim asi on ahjus külmutatud kartulid valmis teha ja kõht mõneks tunniks täis! Aga ka kanakoivad ahjus, mille valmistamisaja olen juba enamvähem täiuslikkuseni lihvinud, kuskil 41-44 minutit 225 kraadi juures tuleb kõige mahlasem ja parem ;D ;D

    Hakkliha ja spagettidega saan ka hakkama ning ega rohkem nagu polegi midagi. Aga üldiselt, kuna töötan laos ning näen kui suht räpastest tingimustest need tooted läbi tulevad poeletile, siis ei ole absull isu mitte midagi osta ka, ärge Jumala eest lattu kunagi tööle minge, siis kaob kõikide söögitoodete ostmise isu ära :)

    Kokendaks ja katsetaks muidu kõvasti rohkem, kui ühisköök polex, ei viici seal taanlaste vahel tõmmelda.

    Ahjaa, ning maailma parimad toidud on vanaemade toidud, unreal milline skill neil mõlemal on! Kahjuks ei saa seda öelda mu ema kohta, kes igalepoole mingit paska juurde mixib ja sellega täielikult ära rikub kõik.Loodetavasti kui ma temast kunagi vanaema teen, siis asi muutub 8) ;D

  18. #18

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Toidutegemises peaks NL600 beatima. Kooki oskan teha. Kotletti ka.

  19. #19
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Ahjaa, ning maailma parimad toidud on vanaemade toidud
    Mul sama lugu, vanaema toidud panevad ikka puuga ära teistele.

  20. #20

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    mul täiesti vastupidi... vanaemad on 0 kokkamises ja ema oskab normilt. Ise piirdun tavaliselt pelmeenide, kalapulkade, nuudlitega...vahepeal harva viitsin mingit pasta bologneset teha vms. Kunagi käisin pms igapäev sirkas söömas, kuna elan siin lähedal:D Üldiselt söön rämpsu palju, korra nädalas reeglina.

Lehekülg 1, kokku 127 1231151101 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES