Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
Mis tõesti mõtled, et inimene, kes ei söö liha, sööb ainult kartulat ja riisi jne, pigem inimene, kes sööb liha unustab kõrvalt rohelise ära aga vaevalt, et taimetoitlane seda teeb, sest keegi ei suudaks süüa ainult kartulat, riisi puhtalt jne, see tuleb loomulikust, et sa paned siis kõrvale juba, herneid, uba, kõike rohelist, salateid, sööd rohekm puuvilju jne see tuleb siis juba loomulikult, sest midagi pead sa koguaeg kõrvale ju panema ja vaevalt, et siis vägapalju enam midagi uurida on
yo tigrano!
see m6nus powa millega sa selle kirjutasid on super!
kuradima hasti 6eldud. ses suhtes, et siin on hea v6rrelda 2 tulise taimetoitluse pooldaja erinevat lahenemist "teema tutvustamisel". haha.
erplander lahtub pigem teadlaste dokumenteeritust, loopides linke ja korduvkopeerides enda varem kirjutatut, tigrano laheneb asjale aga fiilinguga. sest suhtes, et lihtsate m6tete/lausetega loob imo vagagi
s66gik6lbuliku image. Tema m6ttekaigust peaks igamees aru saama.

Taimetoitlaseks paeva pealt ei hakata. See on teema, milleni j6utakse, kui aeg on selleks kyps, arvan mina :) See on umbes nagu kaid naisega kohtingul.
Et saad iga korraga jarjest rohkem tema kohta teada. Vahest proovid kah, lahed taimetoidu restorani ja degusteerid, eks. Hmm, ehk viib keele alla?
M6nel viibki. Siis uurib jalle edasi. Ja laheb jalle...

Haha, ma ise s66n obv tana ja ka homme liha. Kuid olles piisavalt teemaga kokku puutunud labi paljude tuttavate, sealhulgas endine elukaaslane 1,5a kooselu, usun, et ehk millalgi olen ka mina "selles pundis"


Ja spewmonkey too post paar lehte tagasi, kus ta raagib enda versiooni heast toitumisest on imo kuld. kui suudaks tanasel paeval selle jargi elada, oleks kuradima happy! Teed tiba trenni ka ja oled supervormis. Ja terve.

Haha, mu absoluutne lemmik see teema. siin ajavad vaga paljud mehed vaga tarka juttu. lihtsalt m6nu!

happy reede 6htut!