Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 2535

Hübriidvaade

  1. #1
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    toitudega on nagu naiste ja filmidega - kellegi maitset ei saa usaldada, siin lugedes on iga suva toit ka "nuts" :D

  2. #2

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    toitudega on nagu naiste ja filmidega - kellegi maitset ei saa usaldada, siin lugedes on iga suva toit ka "nuts" :D
    Ma olen päris palju alla võtnud viimaselajal ja ainuke taktika ongi enamvähem vältida toite, mille kohta siin on kirjutatud "nuts".

  3. #3

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Ma olen päris palju alla võtnud viimaselajal ja ainuke taktika ongi enamvähem vältida toite, mille kohta siin on kirjutatud "nuts".
    Ka mina olen viimasel ajal palju alla võtnud, ent pole vältinud ühtegi "nuts" toitu :) saab teisiti ka
    Nonii, jagage siis saladusi veidi. Üritan juba ca pool aastat 10 kilo kaotada, aga kuidagi ei õnnestu...180 cm ja 90 kg, tahaks 80 peale saada.

  4. #4

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Endal sama soov, oleks umb 10kg vaja maha saada kuidagi, aga no ei suuda loobuda headest söökidest ning muidugi .. õllest. 183cm ja 95kg, saaks 85 kanti oleks super.

  5. #5
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas wousha Vaata postitust
    Endal sama soov, oleks umb 10kg vaja maha saada kuidagi, aga no ei suuda loobuda headest söökidest ning muidugi .. õllest. 183cm ja 95kg, saaks 85 kanti oleks super.
    ma olin 2009 alguses 190cm ja 97kg
    2009 lõpuks olin 190cm ja 83kg, praegugi veel 83-84kg

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES