Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 2535

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    3kg, 3 nädalat.
    Ise ei arva, et vähe söön, kuna kui selliselt süüa, siis organism hakkab kõike ära kasutama, mida sisse ajad. Kui süüa päts saia Rma margariini ja valla vorstiga, siis peaks see kogus, mis tagant välja tuleb, olema umbes samasuur ja see mis keha endale jätab võrdub poole porgandiga.
    Ma ei propageeri seda absoluutselt, aga olin oma tervise huvides selle kasutusele võtma. Mingil hetkel õpib keha ka rasva energiaks kasutama, nagu ta on looduse poolt mõeldud toimima, meie ühiskonna inimene elab suhkru peal, mis on looduses ainulaadne. Keskmine ameeriklane sööb 1,5 kg suhkrut nädalas, päris karm arv.

  2. #2
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    3kg, 3 nädalat.
    Ise ei arva, et vähe söön, kuna kui selliselt süüa, siis organism hakkab kõike ära kasutama, mida sisse ajad. Kui süüa päts saia Rma margariini ja valla vorstiga, siis peaks see kogus, mis tagant välja tuleb, olema umbes samasuur ja see mis keha endale jätab võrdub poole porgandiga.
    Ma ei propageeri seda absoluutselt, aga olin oma tervise huvides selle kasutusele võtma. Mingil hetkel õpib keha ka rasva energiaks kasutama, nagu ta on looduse poolt mõeldud toimima, meie ühiskonna inimene elab suhkru peal, mis on looduses ainulaadne. Keskmine ameeriklane sööb 1,5 kg suhkrut nädalas, päris karm arv.
    Ei-ei, ma ei väidagi, et sa peaks suhkrut ja teravilju uuesti sööma. See on hea, et need eemaldasid ja samuti on rasv hea. Osad inimesed elavadki aastaid keto-dieedi peal(vahepeal teevad laadimisperioode) ja rasv moodustab nende päevasest kaloraazhist protsentuaalselt väga suure osa. Kuigi õige keto-dieet on veits keerulisem "teadus" juba. Mõtlesin pigem seda, et sööd lihtsalt liiga vähe. Päevane maksimaalne rasvapõletus on ideaalse toitumise juures ~100g, soovitav on u. 500g nädalas, üle selle hakkab organism elus püsimiseks hävitama lihaseid, sest tal ei ole piisavalt toitaineid. Otseselt midagi soovitada nagu ei oskagi, lisada neljas söögikord juurde ehk või miski toekam vahepala. Kuna piimatoodete vastu tegelikult midagi ei ole, siis äkki leiad kuskilt ökopoest(dunno samas, pole kunagi üheski käinud ise) kvaliteetset kohupiima/kodujuustu vahepalaks. Aga kui enesetunne hea, energiat jagub ja aju töötab korralikult(mitte lihtsalt paremini kui suhkru ja teraviljaga), siis mis seal ikka.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES