Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 14, kokku 18 EsimeneEsimene ... 41213141516 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 261 kuni 280, kokku 352
  1. #261
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    2 nädalat jõusaali , söön 3x päevas + 3x päevas proteiini , trenni päeval veel kreatiini ... ja olen kaalust 0.5 kilo alla võtnud :(
    Sa ei söö piisavalt, 99% kordadest pole see kuidagi seotud mingite individuaalsete seedimiskiiruste iseärasustega, nii et see unusta ära. Pane kirja iga kui viimane kalor, mis sa sisse võtad. Siit saad välja arvestada enda TDEE(palju sa kaloreid kulutad päevas) ja näha palju sa kaloreid pead sisse võtma, et x kg võrra kaalus juurde võtta per nädal. Sihi kuskile 200g proteiini per päev kui jõutrenni teed, kõik, mis sealt üle võtad sa lihtsalt urineerid välja anyway.

    Siit saad ka väärt infot toidust/trennist.

  2. #262
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    ( Click to show/hide )

  3. #263
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    lenC oled vahepeal 100kg peale võtnud? :D

  4. #264
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Kellegil täna autol küte ka kinni oli? Mõtlen dislaomanikke sis. Endal küll polnud aga päris mitmel tuttaval ja Tartus sai nähtud ka omajagu autosid, mis olid keset teed välja surnud eeldatavasti sellel põhjusel.

  5. #265

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Parim kava by far: http://stronglifts.com/5x5/

    7-harjutust-õlalele-kavad on utter bs.

    Sheik võta ainult peale trenni, muul ajal söö toitu.

    Söö 4-5 korda päevas niipalju, kui sisse mahub.

    Söö peekonit, mune, kohupiima, kodujuustu, tuunikala, kanafileed, kala, pähkleid, kalamaksaõli, kookosõli, külmpressitud oliiviõli, köögivilju ja puuvilju, pruuni riisi, tatart, täisterakaerahelbeid.

    Järjepidevus on põhiline märksõna.

    Öeldakse, et keskmiselt on võimalik aastas juurde kasvatada 6kg lihast, ülejäänu on rasv. Alguses ehk veidi rohkem.

    Ise võtsin nii aastaga ligi 15kg juurde, sellest 6kg esimese kolme kuuga.

  6. #266
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    lenC oled vahepeal 100kg peale võtnud? :D
    I wish, 80+ olen olnud küll, aga suvel olin pikalt haige, nii et jälle kondiks tagasi langenud. Lihtsalt huvitav teema imo. Eksperimendi mõttes olen paari nädala kaupa kaloreid trackinud ja üritanud 3000kcal dieete ehitada, millest 200g proteiini. Saab hakkama küll, aga viimast einet on paljudel päevadel sundida vaja.

    Kui teda ennekõike huvitab kaalu kasv, siis see tuleb rasva arvelt niikuinii. Ehk siis ei ole vaja tingimata kanafileed järada, kintsust saad sama valgu rasva kõrvalt. Teised võtmesõnad on piim ja peanut butter(mul kohalikus selveris on üks tüüp seda "õiget" - samas sellega tuleb ettevaatlik olla, isiklikult mul pähklite ületarbimine rikub näonaha ära). Ehk siis esteetiliselt mingiks calvin kleini pesumodelliks on raske kiiresti tõmmata, aga kui praegu korralikult alustada, siis saad enne suve dieedil olla, rasva ära kaotada ja lihase (suures mahus) alles jätta.

  7. #267
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 807

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Eks ma võtan nõuanded kõrva taha :P

    ty

  8. #268
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Sa ei söö piisavalt, 99% kordadest pole see kuidagi seotud mingite individuaalsete seedimiskiiruste iseärasustega, nii et see unusta ära. Pane kirja iga kui viimane kalor, mis sa sisse võtad. Siit saad välja arvestada enda TDEE(palju sa kaloreid kulutad päevas) ja näha palju sa kaloreid pead sisse võtma, et x kg võrra kaalus juurde võtta per nädal. Sihi kuskile 200g proteiini per päev kui jõutrenni teed, kõik, mis sealt üle võtad sa lihtsalt urineerid välja anyway.

    Siit saad ka väärt infot toidust/trennist.
    Kust sa tead ta kaalu? Soovitatakse 1,8 grammi valku kehakaalu kohta, kui oled intentsiivne sportlane (arvan, et seda ka kakahirmutis on) ning 2,2g kehakaalu kohta, kui tegeled kulturismiga.

    E: Ülejäänud urineed küll välja, aga valkude ületarbimine koormab neere. Seega mina nii lampi ei lahmiks ja prooviks jääda soovitatavate koguste piiridesse.

  9. #269
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kust sa tead ta kaalu? Soovitatakse 1,8 grammi valku kehakaalu kohta, kui oled intentsiivne sportlane (arvan, et seda ka kakahirmutis on) ning 2,2g kehakaalu kohta, kui tegeled kulturismiga.
    Ega vahet ei ole ju - raske hinnata, kui palju ta n-ö max oleks, millest kõik läheks asja ette(parem on veel kaalust lahutada rasv ja selle järgi hinnata), üleliigne ei ole kuidagi kahjulik ja parem selle kana järamisega võimalikult vara ära harjuda. Samuti võtaks ma varuga oma kulutatud kalorite numbrit - täiesti võimatu on täpselt hinnata, kui palju sa päevas kulutad. Kui see kalkulaator ütleb, et peaksid 2500 sööma igapäevaselt, ma paneks sinna ka igaks juhuks 100-200 otsa, mõõdaks ja kirjutaks enda kaalu üles iga hommik ja mingi hetk hakkaksin järeldusi tegema.

  10. #270
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Kui laktoosi talumisega probleeme pole ja lean massi juurde võtmine just eesmärgiks pole seatud, siis on selline variant nagu GOMAD (gallon of milk a day) ka võimalus, et kiiresti kilosid juurde saada. 4L piima päevas peaks olema mingi 2500kcal kanti ja kui sinna veel nt. 2000kcal toitu otsa süüa, siis on küll üsna ebatõenäoline, et kaal tulema ei hakka.

    //Ja kava võiks alguses võimalikult lihtne ja efektiivne olla. Esimesed 3-6 kuud teha näiteks Starting Strength 3x5 kava ja siis edasi vaadata.
    Viimati muudetud Fabulous poolt : 24.10.14 at 19:55

  11. #271
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Ega vahet ei ole ju - raske hinnata, kui palju ta n-ö max oleks, millest kõik läheks asja ette(parem on veel kaalust lahutada rasv ja selle järgi hinnata), üleliigne ei ole kuidagi kahjulik ja parem selle kana järamisega võimalikult vara ära harjuda. Samuti võtaks ma varuga oma kulutatud kalorite numbrit - täiesti võimatu on täpselt hinnata, kui palju sa päevas kulutad. Kui see kalkulaator ütleb, et peaksid 2500 sööma igapäevaselt, ma paneks sinna ka igaks juhuks 100-200 otsa, mõõdaks ja kirjutaks enda kaalu üles iga hommik ja mingi hetk hakkaksin järeldusi tegema.
    Kui me räägime ikka veel valkudest, siis üleliigse valgu tarbimine on kahjulik - just neerudele ja maksale. Vähemalt tänapäevaste teadmiste seisukohalt ning mina kohe kindlasti üle 2 grammi valku ühe keha kilogrammi kohta ei tarbiks.

  12. #272

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Kui kreatiini võtad, siis joo 4 liitrit vett päevas ja kaal tõuseb kohe vee arvelt.

  13. #273
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Kui laktoosi talumisega probleeme pole ja lean massi juurde võtmine just eesmärgiks pole seatud, siis on selline variant nagu GOMAD (gallon of milk a day) ka võimalus, et kiiresti kilosid juurde saada. 4L piima päevas peaks olema mingi 2500kcal kanti ja kui sinna veel nt. 2000kcal toitu otsa süüa, siis on küll üsna ebatõenäoline, et kaal tulema ei hakka.

    //Ja kava võiks alguses võimalikult lihtne ja efektiivne olla. Esimesed 3-6 kuud teha näiteks Starting Strength 3x5 kava ja siis edasi vaadata.
    GOMAD-i kohta ma soovitaks enne pilte googledada - probleem on selles, et sa lähed vett täis ja hakkad ringi käima major õllekaga, vähemalt mingiks teatud perioodiks. Laktoosi talumine ei ole minu teada täiesti binaarne asi ja selliste kogusteni lambist minnes tekib seedimisega enamusel probleeme, aga peale nädalat-kahte harjuvad ära.

    SS-i soovitavad kõik algajatele, kes midagi teavad imo. Amazonist Rippletoe raamat ja let's go, samuti kõikidele jõuka rookiedele peaks meeldima just võimalikult lihtne programm.


    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kui me räägime ikka veel valkudest, siis üleliigse valgu tarbimine on kahjulik - just neerudele ja maksale. Vähemalt tänapäevaste teadmiste seisukohalt ning mina kohe kindlasti üle 2 grammi valku ühe keha kilogrammi kohta ei tarbiks.
    Pole sellest midagi kuulnud, võimalik et eksin.

  14. #274
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Räägin oma kogemustest.

    Kaalun tänasel päeval 63.7 kilogrammi (algne kaal oli 80,2 kg). Kui toona mõtlesin, et minu pikkune mees alla 70 kilogrammise kehakaaluga on väga kondine ja näeb välja haige, siis eksisin.

    6-7 aastat tagasi käisin viis päeva nädalas trennis ning kaalusin 72 kilogrammi. Rasvaprotsent oli suhteliselt suur. Nüüd 63,7 kilogrammi ja teen ka suht tihti trenni. Hetkel olen enda kehaga tunduvalt rohkem rahul kui toona.

    See sama artikkel, mis enne andsin, räägib põhimõtteliselt samast asjast. Kui suure rasvaprosega on keha proportsioonist väljas, siis väiksemaga on kõik reljeefsem. Hetkeseisuga saan isegi hea tahtmisega 6-packi välja.

    Seega miski suureks õgimine, trenn ja siis dieedile ei ole ainus variant. Jah see on parim ja kõige kiirem, aga kui ei ole iseloomu ega püsivust, siis jõuad ühel hetkel sinna, kus ma olin. Õgisin ka räigelt 5-7kg juurde ning siis jätsin trenni poolikuks. Kaal kasvas veelgi ning pärast need liigsed kilod maha saada on pain in the ass - topelt moraali ja motivatsiooni langus.

    Lisaks ma pimedas ma vette ei hüppaks. Ei ole nii, et tahan midagi saada, ja siis hakkan sööma valku-kana, rebin paar korda kangi ja siis peavad tulemused tulema. See on minu arvates väga vale. On erinevaid eesmärke ja erinevate eesmärkide täitmiseks on erinevad kavad ja lahendused.

    Toon näiteks oma eesmärgi.

    Selle kuu lõpus soovisin kaaluda 63 kilogrammi ning see oleks saanud viimaseks piiriks. Siis lisada dieeti süsivesikuid, valgud ja tõsta üldist päevast kaloraazi, et saaks keha kalori defitsiidist välja ning hakata vaikselt lihase arvelt massi kasvatama. Niikaua kuni soovitud tulemus käes.

    Samuti oli plaan suitsetamine maha jätta, sest siis anyway eeldan kaalu tõusu, aga võib-olla jääb see ära, sest hetke seisuga võitlen kolmandat päeva suitsunäljaga. On isegi tunne, et saan seekord hakkama :)

  15. #275
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Pole sellest midagi kuulnud, võimalik et eksin.
    http://www.toitumine.ee/valgud-2/
    http://tervis.postimees.ee/2705300/k...vist-kahjustab

    Siis fitness foorumid teemal «neerud ja valgud»
    https://www.google.ee/search?q=prote...ums.fitness.ee

    Üldiselt sama teema nagu alati, et enamus ajast, kui tarbida mistahes produkti üle, ei juhtu midagi, aga parem on siiski olla soovitatud koguste piirides ning üle 2 grammi ühe kilo kehaakaalu kohta ei ole mõtet omale sisse ajada. See on küll ja veel.

    Tegelt ma üleüldse ei jälgiks valke esimestel kuudel. Sööks maybe kodujuustu. Hiljem, kui areng peatub või oled/tahad tõsisemalt tegelema hakata, siis hakkaksin piinlikult valku jälgima ning lisaksin sheigid.

  16. #276

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Kui mina olin noor, siis ma konkreetselt ilma mingi trennita võtsin ühe suhkrukoti (50kg) ühele õlale ja teise teisele ning tegin 5 kükki. Natuke ülekaaluline olen kogu aeg olnud, aga lisaks tegin sellel ajal ühe käega koguni 3 kätekõverdust.

    Kalorifänne siis veel ei kohanud, trennifänne juba oli.

  17. #277

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Äkki oli ikka 25 kg?

  18. #278

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Alaska, sa peaks ikka piisavalt vana olema teadmaks, et enne sajandivahetust oli 25 kg. suhkrukott haruldus. Nüüdseks on need 25-sed paberkotid moodi tulnud.

  19. #279
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    kaka ega see alguse asi polegi lihtne, aga kui järjest ajad koguseid suuremaks siis lõpus läheb lihtsamaks. ise kunagi hakkasin ka 4k päevas sööma ja ikka väga raske oli, alguses suutsingi mingi 2k ära süüa, lihtsalt füüsiliselt ei jaksand rohkem. Pärast läheb seedimine kiiremaks loodetavasti ja vb kõht ka suuremaks :D siis on juba nii et portsud hakkavad väikseks jääma ja suht suur kogus toitu hakkab tavalisena tunduma

  20. #280
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Räägin oma kogemustest.

    Kaalun tänasel päeval 63.7 kilogrammi (algne kaal oli 80,2 kg). Kui toona mõtlesin, et minu pikkune mees alla 70 kilogrammise kehakaaluga on väga kondine ja näeb välja haige, siis eksisin.
    wtf, jõhker, sa mingi 180 pikk?

    pead 78kg fat sanderi ka aitama ilusaks vorpida

Lehekülg 14, kokku 18 EsimeneEsimene ... 41213141516 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES