Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 18 EsimeneEsimene ... 7891011 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 352
  1. #161
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    sooviks tervitada freakyt, kes on väga kaugele jõudnud PP freerollil!

  2. #162
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas ristik Vaata postitust
    https://www.facebook.com/video.php?v=10154486175320640

    nõrganärvilistel ei soovita vaadata
    https://www.youtube.com/watch?v=i1Eqe5s1rmY
    Must check, keda huvitab Isis teema


    +

    http://www.dailymail.co.uk/news/arti...join-ISIS.html
    Kui seda lugesin siis mõtlesin, tahaks nende nägu näha kui nad ükskord aru saavad kuhu nad sattund on

    (white teen girls join Isis)
    Viimati muudetud EestiAA poolt : 10.10.14 at 22:02

  3. #163

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    kel huvi veel taoliste videode vastu, siis googlisse lükata ISIS liveleak, näeb mõnigaid veel hullemaid videosi vast. Ise olen alati selliseid asju võtnud kui inimeste lollust ja paratamatust, aga neid videosi enam vaadata ei taha.

  4. #164
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    sooviks tervitada freakyt, kes on väga kaugele jõudnud PP freerollil!
    ROFL. Ma tänan sellise tunnustuse eest master Jedi :D

  5. #165

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    kuidas tiskoga väljaspool facebooki kontakti saaks?

    pm pls

  6. #166

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Ostan 2 piletit Eesti-Inglismaa mängule. PM!

  7. #167
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***


  8. #168
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    http://epl.delfi.ee/news/kultuur/nih...si?id=69930409

    Kui keegi viitsib täistekstiga aidata oleks väga tänulik.

  9. #169

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Ilma toimetuseta veebiväljaande peatoimetaja kinnitab, et näidend „Kaurita” sündis autori lootusetusetundest.
    Tänavu loodud veebileht Nihilist.fm on muutunud üsna loetud kultuuriväljaandeks. Või kuidas seda liigitada?

    Kui ma saaksin ainult ühe lausega öelda, siis: Robert Kurvitza fännisait.

    Ettevõtmine hargnes ZA/UM-ist?

    See on ZA/UM-i spin-off. Aga need on totaalselt erineva loogikaga väljaanded. ZA/UM-is on hästi tugev toimetusepoliitika, aga Nihilist.fm on vaba kõigile. Me ei tee kultuuriajakirja. Meie lood sünnivad kohvikutes ja kodudes juttu ajades, ta on ikka selline platvorm, kus inimesed saavad asju teha.
    Ei mingit ideoloogilist sõela?

    Nihilism.
    Nihilism?

    Ahto Lobjakas vaidleb sellele vastu, aga minu jaoks lähevad nihilismi juured Protagorase juurde: inimene on kõige mõõt. Seesama Protagorase relativism, mida Nietzsche nimetas perspektivismiks. Ja seal kõrval ka Gorgias, kes ütles, et midagi ei ole, juhul kui ka midagi on, pole seda võimalik teada. Juhul kui on võimalik teada, pole sellest võimalik rääkida, ja juhul kui on võimalik rääkida, pole sellest võimalik aru saada. Osalusnihilism. Mõtet ei ole, aga ikka sügeleme.
    Alternatiivsel saidil kirjutavad ka peavooluautorid nagu Ahto Lobjakas või Hardo Pajula. Kust sa neid leiad?

    Inimestele meeldib sinna kirjutada, see on põhiline asi. Teiseks – täiesti selgelt oli puudu kohast, kus selliseid tekste avaldada. Üldine usk on praegu, et inimesed tahavad ainult Twitterit ja kolme lõiku. Ahto Lobjaka ja Hardo Pajula asjad on ikka nii 25 000 – 30 000-tähemärgised, aga neil on ikka tuhandeid lugejaid. Ju siis oli vaja sellist saiti, kus ei oleks piiranguid, ei oleks ka oma peas väljamõeldud piire.
    Enne romaani „Comeback” ilmumist pidasid raamatutega mitu aastat vahet. Kas ära tüütas kirjutamine või avaldamine?

    Jätsin selle asja hooletusse, mul oli tunne, et seda kõike ei ole vaja. Aga siis hakkasin rääkima ZA/UM-i omadega – Robert Kurvitza ja Martin Luigaga – ja 2010. a ilmus Siim Nurkliku raamat „Kas ma olen nüüd elus”. Nurklik kirjutas kuskil, et põlvkondadevahetus jääb ära. Mulle tundus sama, et eesti kirjandus jäeti täiesti jubedate inimeste kätte ja muutus mutantkirjanduseks. See tuli nüüd tagasi võtta. Põhjus, miks põlvkondadevahetust ei toimunud, oli selles, et eelmine põlvkond on värvanud jubedaid noori vanainimesi nagu Mihkel Kunnus. Tema sobib väga hästi seda põlvkonnavahetuse ärajäämist illustreerima – põhimõtteliselt räägib ta sama juttu, milleni jõudmiseks läks Rein Veidemannil 60 aastat.
    Kes siis on ebaõiglaselt pjedestaalile tõstetud?

    Sellest ei ole isegi enam mõtet rääkida, sest see pjedestaal enam ei loe, oleme ikkagi rebimas kogu sellele asjale uut p***auku, nii et las nad olla, kus nad on.
    Näidend „Kaurita” erineb sisult ja ennekõike vormilt su eelmistest raamatutest. Siin on sellist ootamatut maailmavalu ja õrnust, isegi luulet. Oled ka mujal vihjanud, et ei viitsi enam epateerida ja karme lugusid kirjutada, pigem võtad eeskuju Tõnu Õnnepalust ja... Kas sa tunned, et oled nagu pehmomaks muutunud?

    Ma olen kogu aeg lugenud Tõnu Õnnepalu, tema „Piiririik” on põhjus, miks meil on selline raamat nagu „Iseseisvuspäev”. Kirjanduslikus mõttes olen ma ikka Õnnepalu poeg, see teos oli nagu immuunreaktsioon ja kuna algimpulss oli nii tugev, siis osutus ka „Iseseisvuspäev” päris tugevaks. Aga mida pehmo tähendab? See on jälk sõna. Et kas ma olen **** või mis sa päriselt tahad küsida? Kas ma olen tundlik? Ma olen kogu aeg tundlik olnud. Ma ei saaks raamatuid kirjutada, kui ma tundlik ei oleks. Tundlikkus on needus, mille üks tagajärgi on kirjutamine.
    „Comeback” oli „Iseseisvuspäeva” järg. Kui rahul oled sellega praegu, paar aastat pärast ilmumist?

    Vormiliselt täiuslik. Tahtsin kirjutada umbes 20 päevaga romaani. Teadsin täpselt vormi, mida tahan kasutada. Tahtsin teha Dashiell Hammetti stiilis, 21. sajandi joova probleemilahendaja raamatu. Seal on palju naljakaid kohti, mis mulle seniajani meeldivad. Kui sa vaatad peategelast Karl Pajupuud, on tema ka „Iseseisvuspäevaga” võrreldes palju tundlikumaks muutunud... See, et ma räägin asjadest neile hinnangut andmata, ei tähenda, et ma ei tunne. See on meetodivalik. Ma ei taha targutada, ma tahan näidata.
    Räägime veel sinu väärtustest. Viha on sinu silmis ikka pigem voorus kui patt?

    Viha on nõme, mulle viha ei meeldi. Aga raev meeldib, just Peter Sloterdijki mõistes: raevumajandus, raevupangandus. Raev on ühiskonnas kindlasti edasiviiv jõud. Olen ise vahel meeletult pikk vihapidaja. See on asi, mis mulle enda juures ei meeldi, ja töötan sellega. Plahvatuslik raev on hästi mõnus. Ta annab sulle selle väe, et sa tahad võtta ja ära teha.
    Näidend „Kaurita” räägib armastuse luhtumisest. See tekst valmis ka raevust?

    Võib-olla pigem lootusetusest. Põhieesmärk oli tõestada maailmale, lugejale, et mul on hing, mul on empaatia, mul on süda. Selline väljapääsmatu olukord. Teiseks – tahtsin võtta ühest suhtest välja selle suhte dialoogimootori ja panna ta vaatamiseks välja. Lootsin, et pärast lugemist ei ole võimalik enam rääkida sellest suhtest, vaid tuleb rääkida näidendist. Õnnestus. Vabastab hulga protsessorivõimsust, kui ei pea enam selle juraga tegelema. Nii et see oli ka mulle endale väga teraapiline tekst pärast väga valusaid sisevaatlusi.
    Kuskil sa ütlesid, et nihilistiks said sa ka lootusetusest. Millele sa lootsid ja kuidas see üle läks?

    Nihilismi võib jagada mitut moodi, aga üks moodus on see jagada Martin Luiga kombel pannihilismiks ja annihilismiks. Sõltuvalt päeva meeleolust olen üks või teine – esimene usub, et kõik, mis on väärt, on juba hävitatud ja vahet ei ole, kuidas läheb ja mida teha. Annihilist usub, et kõigel, mis on, on väärtus ja selle hävitamisele tuleb kaasa aidata, ainult siis on võimalik uus. Neil päevadel, kui lootust ei ole, olen pigem pannihilist. Mõtlen, et niikuinii on kõik juba läbi... Aga muidu usun nietzschelikku ideesse, et võib-olla kui nihilism on kõik hävitanud, tuleb inimkonnale midagi uut.
    Mis on olnud su kõige huvitavamad kohtumised lugejatega?

    Küllap kõige vingem oli, kui me käisime Olavi Ruitlasega Tartu vanglas 55 kinnipeetavale esinemas. Mul ei ole elus sellist publikut olnud. Iga mõte, iga paus, iga puänt kandis, kõik oli hästi ehe ja toores, inimesed olid totaalselt kohal. See oli väga raputav, kuidas nad naersid, kuidas nad kaasa elasid. Kirjandus ja luule muutusid kuidagi hästi elavaks.
    Millise oma raamatuga praegu ise kõige rohkem rahul oled?

    Mu lemmik on ümbertöödeldud „Check out”, mis ilmus e-raamatuna natuke lühemal ja kompaktsemal kujul. Alguses oli lepingus tähemärkide arv ja raamat läks natuke pikemaks kui vaja, müra oli sees. Meeldib ka väga „Kuidas saada isaks”, see on paljude lemmik.
    Milline valik tähendaks sinu kui kirjaniku jaoks oma näo kaotamist?

    Nihilistina ei ole see vist võimalik. Mul ei ole üldse mingit nägu, mille kaotamisel mingi tagajärg oleks. Kelle silmis? Meedia? Pargid korra valesti, oled ka juba kirjanikuna meedia silmis oma näo kaotanud. Aga sõprade silmis... Kõiki patte on tehtud ja elu läheb ikka edasi.
    Nihilist.fm arvudes


    16 nädala jooksul on veebileht avaldanud 128 lugu 29 autorilt.
    48 989 külastajat on lugenud lugusid 180 802 korda.
    Saidil on 638 registreeritud kasutajat.
    Google Analyticsi andmeil on lehe loetuim lugu üleskutse asutada Kurjategijate Eesti Erakond (7. okt), mida on klikkinud 7652 unikaalset lugejat.
    Allikas: nihilist.fm


  10. #170
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Keegi erinevate elektripakkujatega on kursis? Siiani Eesti Energia olnud, aga lasin end Elektrumil eile Selveris ära rääkida. Müügimehe sõnul pidavat kõik täpselt sama olema peale selle, et arve peal on Eesti Energia logo asemel Elektrumi logo ja arved väiksemad, muud midagi. Nad ostavad võrguteenust vms Eesti Energialt ja kui katkestus või midagi siis seda klaarib ikka Eesti Energia, mitte ei ole nii, et Lätist hakkab auto startima :D

    Arve vahe suht olematu muidugi, üsna korraliku tarbijana mul arved €60-70 kuus, siis nüüd pidi mingi 10% ehk €5-7 odavamaks minema. Aga meeldisid argumendid, et konkurentsi turul aitab minu lahkumine suurendada - kui kõik taovad käega vastu rinda ja ütlevad, et Eesti Energia ELAGU, siis Eesti Energial polegi motti paremaid hindu jms teha, sest nagunii keegi ei vaheta mingi väljamõeldud põhjuse pärast + Eesti Energia pidi heasti sügelema hakkama, tüüp pmst kindla peale ütles, et mingi nädala jooksul Eesti Energia hakkab kõnedega pommitama ja paremaid hindu pakkuma, et ma ikka ei switchiks (vahetus toimuks alles jaanuar 2015, selle ajani EE võib kaubelda mind tagasi).

    Sain üle või kutt rääkis suures pildis õiget juttu?
    Kuradi m*nn valetas... Eesti Energia hellas ja ütles, kuidas seda arvutada ja confirmisin Elektrumiga telefonis üle ka. Mul solid tarbimine ~ 7,300kWh aastas, aga Elektrum pakkus marginaali 0.00190kWh ja varasem Eesti Energia oli 0.00290kWh, see teeb siis aasta peale €7.30 miinus Elektrumi kuutasu €0.30, mis teeb aastas €3.60 = aasta peale soodsamaks €3.70 LOL.

    Valetamise eest hui vahetan, vana hea Eesti Energia jääb... Ja sain kõva sooduka Eesti Energialt, marginaal langetatakse 0.0026kWh peale, mis teeb aastas tervelt €2.19 võitu, easy money!

  11. #171
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    mis ülejääva rahaga peale hakkad?

  12. #172
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    ostan iphone 6

    ahv aint lepingule allkirja ka pannud, nime pole, muidu viiks metsa
    Viimati muudetud Codecci poolt : 13.10.14 at 13:17

  13. #173
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kuradi m*nn valetas... Eesti Energia hellas ja ütles, kuidas seda arvutada ja confirmisin Elektrumiga telefonis üle ka. Mul solid tarbimine ~ 7,300kWh aastas, aga Elektrum pakkus marginaali 0.00190kWh ja varasem Eesti Energia oli 0.00290kWh, see teeb siis aasta peale €7.30 miinus Elektrumi kuutasu €0.30, mis teeb aastas €3.60 = aasta peale soodsamaks €3.70 LOL.

    Valetamise eest hui vahetan, vana hea Eesti Energia jääb... Ja sain kõva sooduka Eesti Energialt, marginaal langetatakse 0.0026kWh peale, mis teeb aastas tervelt €2.19 võitu, easy money!
    No aga vb valid siit midagi?


  14. #174
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Korralik tekst jookseb all :)

  15. #175
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    HOIATUS! Hoiatame tööpakkumiste eest, mille tegelik eesmärk on suure tõenäosusega rahapesu. Skeemi eestvedajad võtavad tööotsijatega ühendust e-posti teel ning pakuvad tööd välisfirmas. Tööotsijatele saadetakse heas inglise keeles korralikult vormistatud töökirjeldus ja -leping. Pakutava töö ülesannete hulka kuulub oma pangakontole välisriigist laekuva summa sularahas väljavõtmine ja edasisaatmine mõnele eraisikule, reeglina Venemaale või Ukrainasse.
    Keskkriminaalpolitsei rahapesu andmebüroole on viimastest kuudest teada üheksa juhtumit, kus tööotsija on skeemiga kaasa läinud. Kõigil kordadel liigutati kuritegelikku raha, mis on saadud arvutikelmuse läbi.
    Palume kirjeldatud tööpakkumise saamisest teada anda telefonil 612 3840 või e-posti aadressil rahapesu@politsei.ee.


    -----------

    Päris huvitav tööpakkumine. :D

  16. #176
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    -----------
    Päris huvitav tööpakkumine. :D

    Ära näe vaeva, tööd ei leia anywayz.

  17. #177
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    HOIATUS! Hoiatame tööpakkumiste eest, mille tegelik eesmärk on suure tõenäosusega rahapesu. Skeemi eestvedajad võtavad tööotsijatega ühendust e-posti teel ning pakuvad tööd välisfirmas. Tööotsijatele saadetakse heas inglise keeles korralikult vormistatud töökirjeldus ja -leping. Pakutava töö ülesannete hulka kuulub oma pangakontole välisriigist laekuva summa sularahas väljavõtmine ja edasisaatmine mõnele eraisikule, reeglina Venemaale või Ukrainasse.
    Keskkriminaalpolitsei rahapesu andmebüroole on viimastest kuudest teada üheksa juhtumit, kus tööotsija on skeemiga kaasa läinud. Kõigil kordadel liigutati kuritegelikku raha, mis on saadud arvutikelmuse läbi.
    Palume kirjeldatud tööpakkumise saamisest teada anda telefonil 612 3840 või e-posti aadressil
    Huvitav, et kelmid usaldavad raha kanda suvalistele vantidele, et nad edasi kannaks:Plool

  18. #178
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 683

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Huvitav, et kelmid usaldavad raha kanda suvalistele vantidele, et nad edasi kannaks:Plool
    aga küsi ka

  19. #179
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Summadest polegi juttu.
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 14.10.14 at 15:29

  20. #180
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Huvitav, et kelmid usaldavad raha kanda suvalistele vantidele, et nad edasi kannaks:Plool
    Sellepärast "usaldaksegi" suvalistele :) neist pole kahju hiljem.

Lehekülg 9, kokku 18 EsimeneEsimene ... 7891011 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES