Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 18 EsimeneEsimene ... 910111213 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 352
  1. #201

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Ma ei unusta suhkrusöömise juttu ära.Hambad peavad kauem vastu, kui söögikordade vahel on pikad ajad, siis PH tase normaliseerub suus. Neil kes palju suhkrut söövad, neil pikki vahesid söökide vahel ei eksisteeri ja seega koguaeg hammastele kahjulik keskkond suus.
    Ma ei pea isiklikult kotkast silmas, vaid üldiselt. Igasugune vahepaladega söömine võib ju mõnel kehakaalule ja veresuhkrule hästi mõjuda, hammastele kindlasti mitte.

  2. #202
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Ma ei pea isiklikult kotkast silmas, vaid üldiselt. Igasugune vahepaladega söömine võib ju mõnel kehakaalule ja veresuhkrule hästi mõjuda, hammastele kindlasti mitte.
    kotka hambad imo suht ok, aga vapsik ja taipupole pmst istuvad kommipoes 24/7 :(

  3. #203
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Ju ma olen geneetiline hambafriik. Söön magusat väga palju ja tihti aga still all good.

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Ma ei unusta suhkrusöömise juttu ära.Hambad peavad kauem vastu, kui söögikordade vahel on pikad ajad, siis PH tase normaliseerub suus. Neil kes palju suhkrut söövad, neil pikki vahesid söökide vahel ei eksisteeri ja seega koguaeg hammastele kahjulik keskkond suus.
    Ma ei pea isiklikult kotkast silmas, vaid üldiselt. Igasugune vahepaladega söömine võib ju mõnel kehakaalule ja veresuhkrule hästi mõjuda, hammastele kindlasti mitte.

  4. #204

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Jah, näiteks kui tatt jookseb hästi, neil käib puhastus kiiresti ja probleeme vähem.

  5. #205
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 693

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Ma pesen 2x päevas , magusat söön väga harva (pm aint kohvi sees ja seda joon korra paari päeva tagant) ja hambad lagunevad , varsti ka tripid ära tegema

  6. #206

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ma pesen 2x päevas , magusat söön väga harva (pm aint kohvi sees ja seda joon korra paari päeva tagant) ja hambad lagunevad , varsti ka tripid ära tegema
    vähem metaamfetamiini...

  7. #207
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    vähem metaamfetamiini...
    Kõigist headest asjadest ka nüüd loobuda ei saa.

  8. #208
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Antidepressandid lõhuvad ka hambaid nagu metamf.

  9. #209
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Ma olen terve elu väga hea suuhügieeniga olnud ja mingi esimesed 20 aastat oli kõik täiesti okei, aga siis hakkasid vaikselt kohati lagunema. Tol hetkel ei saanud põhjusest aru, aga kui esimest korda hambaarsti juures ära käisin, siis tuli välja, et see on otseselt suitsetamise tulemus.

  10. #210

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Ma olen terve elu väga hea suuhügieeniga olnud ja mingi esimesed 20 aastat oli kõik täiesti okei, aga siis hakkasid vaikselt kohati lagunema. Tol hetkel ei saanud põhjusest aru, aga kui esimest korda hambaarsti juures ära käisin, siis tuli välja, et see on otseselt suitsetamise tulemus.
    metamfetamiini suitsetamise?

  11. #211

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Kuulasin kunagi mingit hambaarsti raadiost, pikalt rääkis ja jutt oli paljuski erinev sellest, mida lapsest saadik mujalt olin kuulnud. Näiteks soovitas hambaid pesta ainult õhtul, seda siis juhul, kui 3x päevas on söömine. Hommikune pesu ainult muul vajadusel (et ei haiseks näkku näiteks kellelegi). Peale sööki pesemine pidi olema täielik hammaste mõrv. Kirjeldas, kuidas soomest tulevad maasikakorjajad tagasi ja hambad on paar mm ära kulunud pealt.

  12. #212
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Kuulasin kunagi mingit hambaarsti raadiost, pikalt rääkis ja jutt oli paljuski erinev sellest, mida lapsest saadik mujalt olin kuulnud. Näiteks soovitas hambaid pesta ainult õhtul, seda siis juhul, kui 3x päevas on söömine. Hommikune pesu ainult muul vajadusel (et ei haiseks näkku näiteks kellelegi). Peale sööki pesemine pidi olema täielik hammaste mõrv. Kirjeldas, kuidas soomest tulevad maasikakorjajad tagasi ja hambad on paar mm ära kulunud pealt.
    Jup. Peale sööki 30 - 60 minutit ei tohiks hambaid pesta, kuna happeline keskkond suus, muudab hambavaaba - ja emaili pehmemaks ning pesemine kulutab ja kahjustab hambaid.

    Brushing your teeth right after a meal may not be the good habit you think it is.

    Research suggests that the exposure to acidic food and drinks during meals softens the enamel of your teeth. Brushing your teeth immediately after consuming acidic foods and drinks increases the chance of enamel erosion.

    Therefore, to help prevent dental erosion, it is recommended you avoid brushing for at least 60 minutes after eating or drinking acidic foods or drinks.

  13. #213
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    YOLO, siin saab paari euri eest hambad korda:


  14. #214
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Tuimestav peamassaz ka hinna sees, samas VÕrus visad hinged

  15. #215
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Kuulasin kunagi mingit hambaarsti raadiost, pikalt rääkis ja jutt oli paljuski erinev sellest, mida lapsest saadik mujalt olin kuulnud. Näiteks soovitas hambaid pesta ainult õhtul, seda siis juhul, kui 3x päevas on söömine. Hommikune pesu ainult muul vajadusel (et ei haiseks näkku näiteks kellelegi). Peale sööki pesemine pidi olema täielik hammaste mõrv. Kirjeldas, kuidas soomest tulevad maasikakorjajad tagasi ja hambad on paar mm ära kulunud pealt.
    Samamoodi on pesemisega. Pesemine on kahjulik. Pasakiht-higi kaitseb meid viiruste eest. Kodutud pole kunagi haiged.

  16. #216
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    ei tea, ise pesnud ainult hommikuti ja viimased 6-7 aastat vb niimoodi olnud et 1-2 aasta jooksul 1 väike auk vaja olnud lappida.. ainuke asi mis võiks olla on see et valgemad võiks olla

  17. #217
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Samamoodi on pesemisega. Pesemine on kahjulik. Pasakiht-higi kaitseb meid viiruste eest. Kodutud pole kunagi haiged.
    Sa vist pesed liiga tihti, et nii haiget juttu ajad :D

  18. #218

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    keegi tallinnas weedi ei müü`?

  19. #219
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    metamfetamiini suitsetamise?
    muidugi suitsetatkse seda, bongist, kui bongi pole võtta siis käib lambipirn ka. võiks ikka selliste asjadega kursis olla, mine jaluta getodes rohkem.

  20. #220
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    keegi tallinnas weedi ei müü`?
    PMed

Lehekülg 11, kokku 18 EsimeneEsimene ... 910111213 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES