Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 18 EsimeneEsimene ... 89101112 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 352
  1. #181
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Idee on tegelikult neil hea ja ma suht kindel, et nad ei riski isegi oma rahaga seal. Haxxitud krediitkaardide tegu nagunii kust kantakse raha edasi.

    Mustalt turult saab päris hea diiliga neid ise ka kokku osta. Kui ainult julged asjaga tegeleda.
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 14.10.14 at 19:16

  2. #182
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Paistab, et hambaarstid ka ikka parajad kelmid. Polnud mõnda aega remontimas kikusid käinud ja asjad olid tsipa käest läinud. Otsutasin, et no matter what et teeb kõik korda.
    Võru PMA vaatas asja üle ja ütlesid, et kogusummas umbes 3000 eur saavad kõik korda. Esimene maksumus kahe suhteliselt väikse augu eest tuli 130 EUR.
    Alguses arvasin, et prolly hambaravi ongi siis tänapäeval lihtsalt nii kallis ja las minna.

    Tuttava soovitusel sai siiski tiiru ka Tartus käidud ja seal öeldi, et 3000 eur on naljanumber. Esimese korra eest 28, millega tehti 2 hammast korda. Täna sai uuesti käidud ja tunni aja töö eest, kus puuriti, pandi mõni prooviplomm,raviaine vms, tehti pilt ja tuimestus ka. Läks kokku ainult naeruväärne 15 EUR. :D. Sama töö eest oleks Võrus ilmselt läinud ~200 EUR.

    Ja tegu pole isegi mitte mingi lambika nurgataguse arstiga vaid paarikümne aastase kogemusega arstiga, keda soovitatakse igalpool.

    Kust küll siuke vahe??

  3. #183

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Ma ütlen sulle seda, et kui sa ei jaga hambavärgendusest mitte sittagi, siis pole mõtet etteruttavaid järeldusi teha. Kõik ju oleneb, mida ja kuidas tehakse. Mis kroonid, mis tihvtid jne. hindade vahe võib olla 10x ja kvaliteedivahe samuti. Kui sul 12 aasta pärast tihvt suust välja tuleb, siis mõtled, et nahui ma pidin seal odavas kohas tegema. Mul naine töötab hambakliinikus ja olen natukene asjadega kursis. Minu 2 hammast lähevad maksma 3,5K€ (ainult materjal ilma katteta) kuksil kokku. Tipptehnoloogia. Kuskil tõnismäel tehakse obv 1K€ ära ja asjatundmatule võib jääda mulje, et nüüd sai ilgelt odavalt. Tegelikult pandi suhu kõige odavam virts kõige arhailisema tehnoloogiaga.
    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 16.10.14 at 16:34

  4. #184
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Ma ütlen sulle seda, et kui sa ei jaga hambavärgendusest mitte sittagi, siis pole mõtet etteruttavaid järeldusi teha. Kõik ju oleneb, mida ja kuidas tehakse. Mis kroonid, mis tihvtid jne. hindade vahe võib olla 10x ja kvaliteedivahe samuti. Kui sul 12 aasta pärast tihvt suust välja tuleb, siis mõtled, et nahui ma pidin seal odavas kohas tegema. Mul naine töötab hambakliinikus ja olen natukene asjadega kursis. Minu 2 hammast lähevad maksma 3,5K€ (ainult materjal ilma katteta) kuksil kokku. Tipptehnoloogia. Kuskil tõnismäel tehakse obv 1K€ ära ja asjatundmatule võib jääda mulje, et nüüd sai ilgelt odavalt. Tegelikult pandi suhu kõige odavam virts kõige arhailisema tehnoloogiaga.
    Kuule take it iiisi. Offcourse ma ei jaga sellest asjast sittagi kuna ma ei peagi seda jagama. Kas ma kuidagi riivasin oma postiga sinu tegemisi või solvasin su abikaasa tööd?

    2 hammast 3500 eur. Oled kindel, et üle ei maksa? Tundub vägagi unreal.

    Mu post oli mõnevõrra informeeriv ka , et hinnad erikohtades erinevad väga suurelt. Jah kvaliteet on muidugi tähtis nii tähtsal tööl aga olgem ausad nii palju ta ka nüüd ei erine.
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 16.10.14 at 16:53

  5. #185
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Samas hambaarstid ei tutvusta ju mis variandid on ja mida nad panevad jms? Võivad €3K arve esitada ja sama sitta panna mis €500 poisid. Või isegi kui ütlevad mis panevad, siis see tavainimesele ei ütle midagi...

  6. #186

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Kui suhkrut sisse ajada näost endale siis ei ole ükski raha piisav.
    Omal on keskmiselt läinud 30 eur puurimine ja plomm, kestavad aastaid. Kunagi lasin igaks juhuks tarkusehambaid välja tõmmata, 2 tk võeti ära 300/tk, enne arsti juurde minekut googeldasin, kuidas rahvas maksis 2500-3000 eeks sama asja eest.

  7. #187
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    300€ = 3000 eek btw

  8. #188
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    300€ = 3000 eek btw
    Ta pidas silmas krooniaega btw. Siis kui teised maksid 3000 eek maksis tema 300 eek.

    Ja 300 EUR ei võrdu 3000 EEK.

  9. #189
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    võrdub. enne läks väljas 1000 eeki, nüüd 100€. enne oli mingi asi 50 eeki, nüüd 5€. standard arvutamine

  10. #190
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Paistab, et hambaarstid ka ikka parajad kelmid. Polnud mõnda aega remontimas kikusid käinud ja asjad olid tsipa käest läinud. Otsutasin, et no matter what et teeb kõik korda.
    Võru PMA vaatas asja üle ja ütlesid, et kogusummas umbes 3000 eur saavad kõik korda. Esimene maksumus kahe suhteliselt väikse augu eest tuli 130 EUR.
    Alguses arvasin, et prolly hambaravi ongi siis tänapäeval lihtsalt nii kallis ja las minna.

    Tuttava soovitusel sai siiski tiiru ka Tartus käidud ja seal öeldi, et 3000 eur on naljanumber. Esimese korra eest 28, millega tehti 2 hammast korda. Täna sai uuesti käidud ja tunni aja töö eest, kus puuriti, pandi mõni prooviplomm,raviaine vms, tehti pilt ja tuimestus ka. Läks kokku ainult naeruväärne 15 EUR. :D. Sama töö eest oleks Võrus ilmselt läinud ~200 EUR.

    Ja tegu pole isegi mitte mingi lambika nurgataguse arstiga vaid paarikümne aastase kogemusega arstiga, keda soovitatakse igalpool.

    Kust küll siuke vahe??
    Kus Tartus käisid? See €15 tundub väga unreal number, sest tavaliselt on tuimestus juba €5.

    Eelmise aasta sügisel käisin ka Võrus PMA's ja ühe hamba juureravi läks kokku maksma umbes €150 kolme visiidi eest. Järgmise kuu alguseks on Kaarsilla kliinikusse aeg pandud ja eks siis saab hinnavahet võrrelda.

  11. #191
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Kus Tartus käisid? See €15 tundub väga unreal number, sest tavaliselt on tuimestus juba €5.

    Eelmise aasta sügisel käisin ka Võrus PMA's ja ühe hamba juureravi läks kokku maksma umbes €150 kolme visiidi eest. Järgmise kuu alguseks on Kaarsilla kliinikusse aeg pandud ja eks siis saab hinnavahet võrrelda.
    PMin sulle selle kohanime. Aga ei valeta summat ja protseduure.

  12. #192

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    pese rohkem hambaid

  13. #193
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Olen raekoja plats 6 käinud tartus ainult ja pole üle 15€ kunagi läinud :D Samas pole kunagi midagi puuritud ja parandatud ka vaid ainult tehnokontroll ja hakmbakivist puhastamine kui vajadus.

  14. #194

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Kus õppevideote lehel on kõige paremad Omaha videod nii hu kui 6max?

  15. #195
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Minu arvates on tänapäeval ainult 2 saiti jäänud kes korralikult ajaga kaasas käivad ja kelle koosseisus ka hetke tippmängijad on - RunItOnce ja IveyLeague. IveyLeagues pole endale kasutajat teinud, aga RunItOnces olen pikemat aega liige ja PLO koha pealt väga meeldivad Phil Galfondi videod.

  16. #196
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    hetkel TV3 PCA ME FT müür kommib müüri

  17. #197
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Kahe hamba eest 3.5k€,ei oska kommenteeridagi,isegi kui ta niiöelda 12a pärast ära laguneb siis las laguneb,tehakse uus ja siis paraku pole nigunii enam hambaid suus kuna hauas aga still 10x odavamalt :)

  18. #198

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Te ei tea, millest te räägite. Eksisin selles, et 3,5k läheb maksma 3 hammast. Rääkisin kahest, kuna need praegu tegemises. Kolmandat saab hakata tegema alles aasta pärast, kuna see alles eemaldati. Praeguseks on paigaldatud kaks implantaati lõualuusse. Ühe implantaadi müügihind ilma töörahata on 650€. Sinna otsa keeratakse metallokeraamiline kroon, mille tk hind on 350€. See on materjali hind ilma töörahata. Lisanduvad nipet-näpet abimaterjalid. Jah, võid paigaldada 200€ sitast materjalist impalantaadi ja sinna otsa panna plastikust hamba, saab 2x odavamalt, kui tegu on minu suu ja minu tervisega. Ma ei ole idioot, et selle koha pealt kokku hoian. Küll aga olin idikas, et oma hambad sellisesse seisu lasin üldse. Mingi suhkru jutu võite ära unustada. Inimestel on hambad väga erinevad ja minule on sattunud geneetiliselt eriti sitad, pehme hambavaabaga hambad, seetõttu lagunevadki.

  19. #199
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    Äkki Kotkas1000 räägib täiesti uue hamba panekust?

  20. #200
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: *** OKTOOBERfest OFFTOPIC ***

    tundub et räägibki

Lehekülg 10, kokku 18 EsimeneEsimene ... 89101112 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES