Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 44
  1. #1

    Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    Tervist!

    Olen mänginud online cashi juba omajagu - 1M handi ning jõudsin septembri alguses nl100-sse, kust aga tänu vältimatutele cashoutidele ning põrunud liveshoti tõttu tagasi 50-sse kukkusin. 100 hetkel veel plussis. Lisaks olen pikemat aega pidanud pokkeripäevikut, mille leiab siit. Lisaks olen loonud Skype grupi eesti FR mängijatele, milles on liikmed nl25-nl1000 biitivad regularid.

    Selle aasta 25 graphi leiad SIIT
    Selle aasta 50 graphi leiad SIIT
    Selle aasta 100 graphi leiad SIIT

    Kuna minu nägemus on, et elus tuleb suur osa ajast teha seda, mida sa naudid, siis sooviksingi Olympicu LIVE 2/2 cashi regulariks hakata, sest naudin live cashi kordades rohkem, kui viimasel ajal tuimaks muutunud online grindi, olgu see siis homegames või Olympicu cash. Viimast mänginud seni kainelt ja eesmärgiga profitit näidata, kuid ebaõnnestusin aasta esimeses pooles umbes 3BI shoti ning eile 2/2 shoti, kui kaotasin veidi üle 2BI. Arvan, et see sample on olematu, et teha mingeid järeldusi, kas biidin, kuid olen igakord näinud, et tase on seal üpris nõrk ning suudaksin seal jätkusuutlikult profitit näidata. Homegamesidel jäänud kõik peale 1 korra plussi nl2-nl10€ ning kokku vast 200€ sealt plussis(1 korra jäin -1€ nl2€, plussis 10-14 sessi).

    Tingimused:

    Stake suurus: 4000 EUR-i
    Osakute arv investoritele müügiks: 55 tk-i
    Osaku hind: 40 euri
    Minimaalne osakute ostmise arv: 1
    Eduka stake korral pikkus: 240 tundi 3 kuu jooksul
    Stake tulemus: Profitis lõppeva stake korral 1 osak=1% kogu profitist ning lisaks saavad investorid sellisel juhul tagasi algse investeeringu 40 euri osaku kohta.
    Potensiaal: Eduka stake korral võib-olla veel 1 potensiaalne stake või cashgame trippide staked
    Mängimise algusaeg: Koheselt peale stake väljamüümist ning rahade laekumist.
    Mängimise ja tulemuste kajastamine: Kinnitan oma mängimist ennem igat live sessi siin teemas ning hiljemalt 24 tundi peale sessi lõppu kajastan siin:mängitud tundide arvu, sessi seisu, muud lühiülevaade, võimalusel küsitavad või suuremad mängitud käed.
    Sisseost cashis: Ostan korraga sisse 50-100bb olenevalt lauas mängitavate mängijate stackidest, kuid mitte üle 100bb. Kui stack väheneb, lisan juurde nii palju raha, et stack oleks samuti 50-100bb vahemikus. 1 sessiooni stoploss 300bb-d ehk 3BI-d ehk 600 euri.
    Investorite/stakejate õigused: Katkestada stake, kui investorid tunnevad, et minu mindset ei pea suurele swingile, kaotuse lainele vastu või mindset on vale jätkamiseks. Kui mõni investor soovib oma osaku/osakud müüa projekti käigus, siis on tal selleks võimalus omalt valitud hinnaga ostja leidmisel ning muudan õnnestumise korral investorite nimekirja.

    PS! Kinnitan teile, et minu maine on kordades rohkem väärt, kui 4000 euroga matkama minek. Seni puuduvad igasugused probleemsed võlad ning scämmid, mida võivad kinnitada järgnevad kasutajad: bluelite, altzie, kaldapoiss, kotkas1000, Ints, saugakarel, noborder, ahangama, maunzz, owner85, overbet, Priidix, Cypher, talendijaht, donkament, pikk28, pastilaa, -Andres-(moderaator) jne. Samuti kinnitan, et stake all mängides ei tarbi Olympicu cashis alkoholi.

    Osakute seis:
    Välja müüdud!
    Viimati muudetud Majandaja poolt : 17.10.14 at 11:51

  2. #2
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    Nazi lööb pärast sitta sessi välja: potentsiaal.

  3. #3

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    Aga mis saab siis, kui tingimusi rikud, ala mängid segi peaga või mängid ühe sessi jooksul üle stoplossi, nt 5bi-d maha?

  4. #4
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    ilus ja kena aga kurat live cash resulte trackida ei saa ju... veits dodgy

  5. #5

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    Huvitav pakkumine.

    Minu soovitus: Osta sisse vähemalt 200bb-ga (soovitan 200-400bbd, peaasi et laua suurima vaala ära katad). OBv, et suurem stack tähendab natuke keerulisemat mängu, kuid fishide ja vaalade vastu (isegi nõrgemate regularide vastu) peab suuremat stacki omama.

    Deepstack poker= longterm on su winrate kõrgem .

    NB! Osta end sise VÄHEMALT 100bbga (50bb poker is so 2010). Kuna lauad on väga softid, siis suurem stack juba esimesest käest on väga +EV.
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 04.10.14 at 04:32

  6. #6
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    +1 cocale ja lisaks veel niipalju juurde, et imo su mindset pole veel valmis selliseks live cashiks.

    Väga suur viga on see, mis sa tegid, kui nii kui 100sse enamvähem pidama jäid ja mingi sample said, siis kannad kohe rahad välja ja hakkad oma mindseti proovile panema ja lollusi tegema. Kui ma õigesti mäletan, siis see pole ka esimene kord sul.

    Minu soovitus sulle: Võta online grindi tõsiselt (Mida tundub, et oled teinud ka, sest oled suutnud ennast sealt nl16st lõpuks nl100sse grindida- suur tunnustus selle eest). Aga pea seal vastu mõned kuud ja ära torma oma mindsetist ja skillist ette ning sa ei pea selliseid tobedaid stakesi anuma, mis minu silmis on sul juba läbi kukkunud (Muidugi Matka Madise näide on näidanud, et idioote ikka leidub, kes sellised stakesi võtavad).

    Igatahes GL sulle ja ehk kunagi räägib juba lives lähemalt...
    Viimati muudetud hakkameimema poolt : 04.10.14 at 05:19

  7. #7
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    Kas 2/2 jookseb üldse igapäevaselt? Mis siis teed kui mingi megafish 1/1 istub, iga käsi pre AI kütab, jätad mängimata, sest 2/2 steik?

    Ja pane siis pilt ka juba kui live steik, investorid oskavad siis silma peal hoida kui samasse mängu satuvad :D

  8. #8

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Aga mis saab siis, kui tingimusi rikud, ala mängid segi peaga või mängid ühe sessi jooksul üle stoplossi, nt 5bi-d maha?
    Ega ma nii ebastabiilne ka pole. Kui peaks juhtuma, siis obv need sessid ei lähe stake alla ja minu enda rahakotist.

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Huvitav pakkumine.

    Minu soovitus: Osta sisse vähemalt 200bb-ga (soovitan 200-400bbd, peaasi et laua suurima vaala ära katad). OBv, et suurem stack tähendab natuke keerulisemat mängu, kuid fishide ja vaalade vastu (isegi nõrgemate regularide vastu) peab suuremat stacki omama.

    Deepstack poker= longterm on su winrate kõrgem .

    NB! Osta end sise VÄHEMALT 100bbga (50bb poker is so 2010). Kuna lauad on väga softid, siis suurem stack juba esimesest käest on väga +EV.
    No mul pole suuremaid swinge ju vaja 20BI bankrolliga ja kui jõuaks investoritega kokkuleppele, kui bankroll mingi tasemeni jõudnud, siis saab vajadusel obv suuremalt sisse osta. Lisaks tihti ostavadki enamus seal 100-ga sisse(2/2 siis). Sellepärast ongi 50-100bb sisseost märgitud. Kui vaal 100bb+, siis ostan ka 100bb.

    Tsitaat Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
    +1 cocale ja lisaks veel niipalju juurde, et imo su mindset pole veel valmis selliseks live cashiks.

    Väga suur viga on see, mis sa tegid, kui nii kui 100sse enamvähem pidama jäid ja mingi sample said, siis kannad kohe rahad välja ja hakkad oma mindseti proovile panema ja lollusi tegema. Kui ma õigesti mäletan, siis see pole ka esimene kord sul.

    Minu soovitus sulle: Võta online grindi tõsiselt (Mida tundub, et oled teinud ka, sest oled suutnud ennast sealt nl16st lõpuks nl100sse grindida- suur tunnustus selle eest). Aga pea seal vastu mõned kuud ja ära torma oma mindsetist ja skillist ette ning sa ei pea selliseid tobedaid stakesi anuma, mis minu silmis on sul juba läbi kukkunud (Muidugi Matka Madise näide on näidanud, et idioote ikka leidub, kes sellised stakesi võtavad).

    Igatahes GL sulle ja ehk kunagi räägib juba lives lähemalt...
    Online ei ole pooltki nii fun nagu live nagu ka esimeses postis kirjutasin minu jaoks. Soovin ikka teha seda, mida naudin. Muidugi võtan ma kõike tõsiselt, mida teen. Aga tundub, et huvilisi nagunii pole.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kas 2/2 jookseb üldse igapäevaselt? Mis siis teed kui mingi megafish 1/1 istub, iga käsi pre AI kütab, jätad mängimata, sest 2/2 steik?

    Ja pane siis pilt ka juba kui live steik, investorid oskavad siis silma peal hoida kui samasse mängu satuvad :D
    1/1 ei jookse Olympicus enam 3 kuud umbes juba. Aint 2/2 ja nv-l suuremad kui soovijaid on.

  9. #9

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    10 osakut

  10. #10
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    10 osakut

  11. #11

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    Suht shady on see värk, pmst kui võidad 3-bi nt ja hakkad poole pealt jooma, siis pärast võid ju kirjutada, et mängisin enda rahadega kuna jõin.

    Ei ütle, et sa midagi sellist teeks või kahtlustaks vaid niisama siin mõtlen, et nii gei on see live stake trackimine ikka. xd

  12. #12
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    et nii gei on see live stake trackimine ikka. xd
    Nii läheb iga õhtu mängima
    ( Click to show/hide )

  13. #13

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Suht shady on see värk, pmst kui võidad 3-bi nt ja hakkad poole pealt jooma, siis pärast võid ju kirjutada, et mängisin enda rahadega kuna jõin.

    Ei ütle, et sa midagi sellist teeks või kahtlustaks vaid niisama siin mõtlen, et nii gei on see live stake trackimine ikka. xd
    Kui pakud midagi paremat välja selle asemel, siis ootan huviga. Lisaks ma ei teeks midagi sellist. Ei hakka oma rahaga sesse tegema seal, kui stake peal. 80 tundi ikka omajagu.

  14. #14
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    Ma ei tea kuidas need lauad seal on, aga kas mitte pool mängijatest pole müüri talist, mis teoreetiliselt võetuna teevad m'ngu nitiseks ja mõttetuks
    Aga kindlasti tuleks väga deep mängida, et üldse võita

  15. #15

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    Üldiselt on nii, et kui mina kohal olen, siis võidavad kõik, peale minu obv...tasub ära :)

  16. #16

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    järgmine nädal olympicus cashgame festival. kolmap-laup. 24h võimalik lasta, hea aeg alustada ja tunnid kirja saada.

    http://www.cashgamefestival.com/
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 05.10.14 at 01:53

  17. #17

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Ma ei tea kuidas need lauad seal on, aga kas mitte pool mängijatest pole müüri talist, mis teoreetiliselt võetuna teevad m'ngu nitiseks ja mõttetuks
    Aga kindlasti tuleks väga deep mängida, et üldse võita
    Nii kindlasti ei ole, üks kord ainult oli. Me cashi ei mängi ja ma oma kutte cashi ei steigi.

  18. #18

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    järgmine nädal olympicus cashgame festival. kolmap-laup. 24h võimalik lasta, hea aeg alustada ja tunnid kirja saada.

    http://www.cashgamefestival.com/
    Oleks hea jah, kuigi 2/2 jookseb igapäev. Nädalavahetused kõige mahlasemad muidugi.

  19. #19

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    Tsitaat Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
    Kui pakud midagi paremat välja selle asemel, siis ootan huviga. Lisaks ma ei teeks midagi sellist. Ei hakka oma rahaga sesse tegema seal, kui stake peal. 80 tundi ikka omajagu.
    Iga käsi paberile kirja, nimedega (koos allkirjadega), kes võivad tõestada, et käsi toimus + pilt kaartidest laual.

  20. #20

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Iga käsi paberile kirja, nimedega (koos allkirjadega), kes võivad tõestada, et käsi toimus + pilt kaartidest laual.
    See ei vääri isegi kommenteerimist.

    Hoian paar päeva veel asja üleval ning kui ei parane seis, siis lükkub mu livecashi plaan edasi. Tänasest läheb selle kuu korralik online grind peale ja bankrolli kasvades võtan õigel hetkel uue shoti live cashi omadel finantsidel ning tõestan, kui heast diilist te ilma jäite, kui see ei täitu siin

Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES