Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 44
  1. #21

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    2 põhilist asja, miks huvi leige on:
    1. läbipaistmatus. ausõna ei ole selliste summade ja tundmatute inimeste vahel piisav.

    tükk tühja maad......

    2. 50bb mängus ei ole edged nii suured, et jubedat profitit näidata saaks live aeglase mängu juures.

  2. #22

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    2 põhilist asja, miks huvi leige on:
    1. läbipaistmatus. ausõna ei ole selliste summade ja tundmatute inimeste vahel piisav.

    tükk tühja maad......

    2. 50bb mängus ei ole edged nii suured, et jubedat profitit näidata saaks live aeglase mängu juures.
    Tänan, et tõid välja võimalikud põhjused, miks huvi leige.

    1. Kas stake suuruse reguleerimine(3K peale näiteks) tõstaks sinu arust antud stake vastu huvi? Nimelt paljud pokkerituttavad on arvanud, et tegelt pole vaja 20BI-d. Eks ma selle vastu jah midagi teha ei saa, et paljud mind veel ei tea, sest kogukond suur, kuigi Skype õppegruppist on meid juba omajagu ligi 50 vast läbi käinud ja 20 kanti pidama jäänud ja EMV-del ka osasid kohanud või tean varasemast mõnda pokkerimängijat. Samuti olen valmis oma õige nime PM-ma stakejatele ning ka lepinguga nendega sõlmima. Sest nagu eelnevalt mainisin, siis minu huvi tõesti pole matkama minna. See pole lihtsalt minu stiil. Lisaks 1/1 kaotamine ei aita ka kaasa. Muidu saaks 2 korda väiksema stake teha.

    2. 50bb-100bb panin ka sinna kirja, seda olenevalt fishide/vaalade stackist. Samuti on mul tuttavad, kes on näidanud ka 50bb BI mänguga seal 100h kohta väga häid tulemusi. Sample ikka väike, aga kahjuks paremat pole võtta. Usun, et suudan samuti mängu väga korralikult biitida ja kenasid tulemusi longrun näidata.

  3. #23
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    Otseselt vouchida ei julge kedagi peale lähedaste sõprade, aga nii palju kui majandat tean siis mingeid jorris peaga nuppude vajutamisi ja hustlemist ei ootaks temalt.
    Miski mobla appiga saad korrektsed ülevaated ja graphid ka teha fwiw.

    Üldiselt ma ei saa aru mis sa selle livega üldse kipitad, aja onlines oma rida edasi ja kui vaheldust vaja siis lähed lihtsalt oma plekiga ja vastavalt võimalustele.
    Pole vbl rauast sadulat lihtsalt ja siukses projektis osaleks vist aint prop beti raames.

  4. #24

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Otseselt vouchida ei julge kedagi peale lähedaste sõprade, aga nii palju kui majandat tean siis mingeid jorris peaga nuppude vajutamisi ja hustlemist ei ootaks temalt.
    Miski mobla appiga saad korrektsed ülevaated ja graphid ka teha fwiw.

    Üldiselt ma ei saa aru mis sa selle livega üldse kipitad, aja onlines oma rida edasi ja kui vaheldust vaja siis lähed lihtsalt oma plekiga ja vastavalt võimalustele.
    Pole vbl rauast sadulat lihtsalt ja siukses projektis osaleks vist aint prop beti raames.
    Ty mate!

    Live on minu jaoks lihtsalt funim, kui online. Chat lauas ja kõik muu sinna juurde kuuluv. Pole lihtsalt nii arvutiinimene, et lasta online 150h kuus aastaid, aga lives ehk isegi laseks ja naudiks rohkem sellise volüümiga mängu. Aga eks ma lähengi oma rolliga peale, sest siin on huvi väike. Lisaks tulevikus eesmärk kindlasti EPT-del cashi lasta, kui asja käima saab. Visioon ja ootused mängule lihtsalt teised, kui tavalisel online grinderil.

  5. #25

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    live turkasid ei taha grindida?

  6. #26

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    Vsiu, level? Live turkasid pole teenistuse mõttes küll mõtet grindida. Heal juhul up to 30% ROI, mis teeks €110 turka puhul päeva teenistuseks €33 väga suure variatsiooniga, enamus regulaarsetel turniiridel on sisseost madalam. Minek-tulek arvesse võtta ja pool päeva on läinud. Ja puhtalt online cashi pealt tulles ei usu, et eeldatav ROI ka üle 10% jääks, turniiridel on alla 20bb mäng ja ICM päris olulised aspketid millega enamus cashimängijad kursis ei ole. Võta arvesse veel kulud, snäkid, õlled, taksoraha koju ja tüüpilist "fa-fa laivturniirid on nii lihtsad, ez print" netikangelast ootabki ees -ev õhtu. Ahjaa, nendega variatsioon ka solid, mul on online olnud suurim ca 1k BI svonks ca 30-40% ROI juures, madalama ROI juures on max swingid oluliselt suuremad, ei imestaks kui mõnel positiivse ootusega mängijal oles viie aastane ca €50-100k swonks nendes laivi kohta mikro mängudes.

    Profiti peale on mõtet mängida alates €330 laivturkasid siinkandis, aga nende jaoks oleks ka kas väga suurt bankrolli vaja või siis peaks rohkem meelelahutuse ja vaheldusena võtma.

    Edit: samas tasub ka alternatiivkulu vaadata, kui linnas läheks reede õhtul +€100 niikuinii, on turkal käimine siiski +ev :D
    Viimati muudetud muruntau poolt : 07.10.14 at 09:23

  7. #27

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    live turkasid ei taha grindida?
    Nii nagu Muru ütles. Paf Marinel osalen nagunii, sest plaan suurema seltskonnaga skype gruppist sinna pidu panema minna. Ning teine live turniiriseeria aastas on EMV, mis ka täielikult meelelahutusena mu plaanis.

  8. #28

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    Tsitaat Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
    ning tõestan, kui heast diilist te ilma jäite, kui see ei täitu siin
    Viimati muudetud 8GRN poolt : 07.10.14 at 12:03

  9. #29
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    Profiti peale on mõtet mängida alates €330 laivturkasid siinkandis, aga nende jaoks oleks ka kas väga suurt bankrolli vaja või siis peaks rohkem meelelahutuse ja vaheldusena võtma.
    Ja seal tekib nokk-kinni saba- lahti olukord. Kui sul on väga suur bankroll, siis sa saad sellega juba midagi paremat teha-ettevõtlusse või investeerimisse suunata ja kui bankrolli pole mängid sisulsiselt väikse edgega lotot

  10. #30

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    Aga mis seal siis ikka. 2 huvilist oli ja olen neile tänulik Lähen Live oma rahadega, kui bankroll on nl100-s turvalisse vahemikku jõudnud ning mixin siis live ja online. Või kui tuleb tõesti mõni privaatne hea pakkumine live cashi stakeks, siis olen avatud läbirääkimisteks seni kuni oma bankroll seda ei võimalda. Peace
    Viimati muudetud Majandaja poolt : 07.10.14 at 12:53

  11. #31

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    kui netis any good oled, siis ei ole mõtet lives aega raisata. Usu mind, sa ei pea seda läbi tegema, et sellest aru saada.

  12. #32

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    Tsitaat Algselt postitas rynno Vaata postitust
    kui netis any good oled, siis ei ole mõtet lives aega raisata. Usu mind, sa ei pea seda läbi tegema, et sellest aru saada.
    Minu põhimõte on see, et ma soovin teha enamuse oma ajast asju, mida ma naudin. Netipokker paraku enam mingit naudingut ei paku, samas kui live-le mõtlen, olen nagu väike laps, kellel on jõululaupäev homme ja ei saa magada. Samuti ma usun, et väga edukaks on võimalik saada vaid siis, kui sa teed seda, mida sa kogu südamest naudid. Lisaks sellele on sisemine rahulola, oled õnnelikum jne, sest elad ju tegelt ainult korra ja miks teha mingeid asju raha pärast ja enamuse oma päevast. Minu jaoks pole sellel pointi

    Ja nüüd ongi nii, et teen valitud inimestele siit ja õppegrupi inimestele pakkumise ja eks näis, kuidas läheb
    Viimati muudetud Majandaja poolt : 12.10.14 at 11:08

  13. #33

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    Tingimused läksid just paremaks investoritele Nimelt ostan ma ise ära 45 osakut. Kasumijaotus on nüüd nii, et 1 osak saab eduka stake korral 1% profitist. 35 osakut vaba. Osaku hind jääb samaks

  14. #34

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    Stake välja müüdud. Kajastan arengut oma päevikus ning investoritele eraldi tehtud skype grupis.

  15. #35

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    kui täna kohal oled, siis turniirilt välja kukkudes proovin ka abiks olla.

  16. #36

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    kui täna kohal oled, siis turniirilt välja kukkudes proovin ka abiks olla.
    Loodan, et seda ei juhtu(turnalt välja kukkumist). Samuti on lähipäevade õhtud bronnitud muudeks tegevusteks endal

  17. #37

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    Diil on edukalt läbi. Usun, et ka investorid jäid stakega väga rahule. Teema võib sulgeda.

  18. #38
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    Kuidas siis lõpptulem oli?

  19. #39

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Kuidas siis lõpptulem oli?
    Ajasin mahud sassi ja olin kindel, et diil oli 300 tundi ja tegingi 300, kuigi tegelt oli 240 Väike boonus investoritele. 300h-ga +10.5K euri. Hetkel uus diil käimas kõvasti paremate tingimustega ja see kestab seni, kuni saavutan oma bankrolli eesmärgi ja siis jätkan täielikult oma rahadega. Arvatavasti on uue diili pikkus 1-2 kuud ning esimesed sessid juba tehtud. Stake jäi samade investorite ringi ja osteti täielikult välja. Neil oli eesõigus osakuid osta.

  20. #40
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    Wp!

    Super tulemus!

Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES