Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 92 EsimeneEsimene 12341252 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 1822
  1. #21
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    Lemmikud:
    Diablo 2, single player - oh seda nostalgiat.
    Quake 3, multiplayer - railfreeze ofc.
    Counter-Strike 1.6, multiplayer - p6hiliselt sai aega veedetud Eesti serveris nimega Laborint
    Clandestine MUD - te ei taha teada.


    Vot nende peale olen oma elu raisanud. Nüüd pole umbes pool aastat tegelenud
    arvutimängudega.
    Clandestine. Tra, miks sa seda paska mängisid - Stonia, MUME ja Lost Realms olid ikka nutsid, sest seal olid tõsine PK, questid jms. Clandestine tuntud titemuda, kus tüdrukud sügasid üksteise tutte ja kui keegi kellegi leiva ära varastas, siis terve Clandestine seltskond oli su peale pahane ja enam nad su liivakasti ei pissinud, et sa märga liiva saaks.

  2. #22

    Re: *** Arvutimängud ***

    6 aastat olen Live For Speedi sõitnud ja muid simulaatoreid, mis vahepeal laineid löövad :)

  3. #23
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Clandestine. Tra, miks sa seda paska mängisid - Stonia, MUME ja Lost Realms olid ikka nutsid, sest seal olid tõsine PK, questid jms. Clandestine tuntud titemuda, kus tüdrukud sügasid üksteise tutte ja kui keegi kellegi leiva ära varastas, siis terve Clandestine seltskond oli su peale pahane ja enam nad su liivakasti ei pissinud, et sa märga liiva saaks.
    Noo põhikoolist klassivenna kaudu sattusin sinna, see oli esimene MUD ja instasõltuvus oli. Lihtsalt
    väga sick sõltuvus. Alustasin mustvalgelt Telnetis, mingi hetk sain ikkagi CMUDi, hiljem wxMUDi installeeritud.
    Kui koju tuli püsiühendus, siis oli pmst olemas. 5 aastat matsin selle alla. Pulli sai, PKd sai. Viimased paar
    aastat olin kõige suurema PKwinide arvuga tüüp seal. Vahepeal sai Clande kokkutulekuid tehtud teiste
    eestlastega, joodud jms. Ei, fun oli.

    MUMEi olen ka proovinud - sitaks raske ja mõnus tundus.

    Ülejäänud asju ka proovinud, aga ei ole paelunud.

  4. #24
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    Noo põhikoolist klassivenna kaudu sattusin sinna, see oli esimene MUD ja instasõltuvus oli. Lihtsalt
    väga sick sõltuvus. Alustasin mustvalgelt Telnetis, mingi hetk sain ikkagi CMUDi, hiljem wxMUDi installeeritud.
    Kui koju tuli püsiühendus, siis oli pmst olemas. 5 aastat matsin selle alla. Pulli sai, PKd sai. Viimased paar
    aastat olin kõige suurema PKwinide arvuga tüüp seal. Vahepeal sai Clande kokkutulekuid tehtud teiste
    eestlastega, joodud jms. Ei, fun oli.

    MUMEi olen ka proovinud - sitaks raske ja mõnus tundus.

    Ülejäänud asju ka proovinud, aga ei ole paelunud.
    MUD'a sõltuvus oli mul ikka väga räme, see oli täielik narkomaania. Kui mudas ei olnud, siis muule ei mõelnud, kui mudale. Vaba aeg kulus mõtisklemisele, et mis järgmisena mängus teen või sai õpitud pähe kaarte ja teid, kust saab head expi, varutust jms. Ning mida rohkem mudast eemal olid, seda hullemaks sõltuvus läks ja lõpuks, kui said arvuti taha, siis oli räige rahulduse tunne, et nüüd see ongi elu ja siia ma jääks eluks ajaks. Kooliaeg sai isegi tundidest nii ära käidud ning mõningad mehed said gümnaasiumist kinga.

    ÕNNEKS sõltuvus kadus peale mõnda aastat ja sellest sai lihtsalt mõnus hobi ning meelelahutus.

  5. #25
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    Ahjaa Colin Mcrae rally2 sai ka paar aastat tagasi mängitud, aga kui netist leitud Eesti rekordajad olid ülesõidetud, siis enam ei jätkunud motivatsiooni.
    colinite seeria on ikka omaette teema.. Colin 2 puhul oli nuts see, et sai eesti keelse co-driveri panna.. kohe palju parem oli sõita.. colin 3 puhul oli see täiesti perses, et ei saanud autot seadistada sõiduks.. no krt igayhel oma stiil.. selleks on vaja autot ka vastavalt seadistada..

  6. #26
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: *** Arvutimängud ***

    Civilization 3 on vaieldamatu lemmik, seda on lastud ikka päevade kaupa. Hetkel küll olemas Civ 4 ja seda saab ka vahest torkida, aga minu arvamus on, et see mäng ei ole nii hea kui Civ 3, liiga palju graafikat rikkus asja ära.

  7. #27
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    colinite seeria on ikka omaette teema.. Colin 2 puhul oli nuts see, et sai eesti keelse co-driveri panna.. kohe palju parem oli sõita.. colin 3 puhul oli see täiesti pe**es, et ei saanud autot seadistada sõiduks.. no krt igayhel oma stiil.. selleks on vaja autot ka vastavalt seadistada..
    Kunagi sai mängitud Colinit ja see oli täielik nuts. Kunagi aega saan, mingi 5 aasta pärast, siis läheb kõvemaks Colini mängimiseks ;D

  8. #28
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    Noo põhikoolist klassivenna kaudu sattusin sinna, see oli esimene MUD ja instasõltuvus oli. Lihtsalt
    väga sick sõltuvus. Alustasin mustvalgelt Telnetis, mingi hetk sain ikkagi CMUDi, hiljem wxMUDi installeeritud.
    Kui koju tuli püsiühendus, siis oli pmst olemas. 5 aastat matsin selle alla. Pulli sai, PKd sai. Viimased paar
    aastat olin kõige suurema PKwinide arvuga tüüp seal. Vahepeal sai Clande kokkutulekuid tehtud teiste
    eestlastega, joodud jms. Ei, fun oli.

    MUMEi olen ka proovinud - sitaks raske ja mõnus tundus.

    Ülejäänud asju ka proovinud, aga ei ole paelunud.
    Nõo?
    Clandestine?



  9. #29
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** Arvutimängud ***

    Ei ma ei ole õppinud Nõos, aga sealt tuli jah päris hea hulk neid inimesi.

  10. #30

    Re: *** Arvutimängud ***

    Enamik erinevate mängude mängimist oli 486 aegadel. Hot Rod 1/2, PoP, Doom 1/2. Duke. Uuemal ajal gta 1/2, San Andreas. Red Alert 1/2. Põhiline aeg, aga uue arvutiga läks CS 1.6 peale. HEtkel kiired ajad aga siiamaani pealan seda. Oma 5-s aasta jookseb vist.

  11. #31

    Re: *** Arvutimängud ***

    olen viimasel ajal õlle kõrvale sõbraga PS3-e peal hokit teinud ca 1x nädalas. suht fun.
    väiksena jooksin nina mullane õues ringi, käisin peotantsus, jalgpallis, poksis, males, purjetamas, sõitsin zapakaga mööda külateid ja ajasin tüdrukuid taga. arvutimänge ei mänginud- vedas.

  12. #32
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100

    väiksena jooksin nina mullane õues ringi, käisin peotantsus, jalgpallis, poksis, males, purjetamas, sõitsin zapakaga mööda külateid ja ajasin tüdrukuid taga. arvutimänge ei mänginud- vedas.
    +1 kusjuures. Pole ühtegi arvutimängu mänginud, no väiksena mängisin supaplexi aga muid ei ole. Pokker on teine teema obv.

  13. #33
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: *** Arvutimängud ***

    esimene mäng mida mängisin oli Transport tycoon nuts mäng ma ütlen
    Teine oli Settlers mis siiani üks lemmikuid
    Siis avastasin Red alerti mis on üks mängudes mille olen lõppu teinud.
    Warcraft 3 sai mängitud ööde kaupa 12h tööl siis koju ja mängima 3h magamist ja tagasi tööle nii see käis kuni läbi sai tehtud.
    Civilizationi suur austaja olen kah.

    paar aastat nüüd pole enam pea üldse mänginud.

    tahtsin omale PS3 ja minu õnneks tuli unibeti poodi PS3, xboxs ja wii nii et saan punnide eest tellida selle sealt

  14. #34
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** Arvutimängud ***

    Kõige rohkem olen mänginud erinevaid jalkasimulaatoreid (CM ja ka FM). Aga nüüd pole neid ammu puutunud. Diablo II oli ka üks lemmikutest. Viimasel ajal olen ainult FIFA-t ja NBA-d lasknud, aga mitte just eriti tihti.

  15. #35

    Re: *** Arvutimängud ***

    Kas kellelgi shot-onlines on character? Olen seal lvl 74, aga pole juba vist aasta aega ühtegi levelit teinud ;D

    Transport Tycooni mängisin ka kunagi räigelt, 486 mängud olid ka ikka räiged nutsid!

  16. #36

    Re: *** Arvutimängud ***

    Kõige rohkem olen aega kulutanud omal ajal Civilization seeria mängudele. Ja oli periood kus ei suutnud MUD'ast välja tulla. Internet oli siis (a.1996) meil dial-up ja telefoni arved (tööandja kulul) kuus 2 tonni ringis. Siiani imestan, kuidas firma direktor selle välja kannatas, aga ei teinud isegi vihjeid mitte. Väärt Boss oli!

  17. #37
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Kas kellelgi shot-onlines on character? Olen seal lvl 74, aga pole juba vist aasta aega ühtegi levelit teinud ;D

    Transport Tycooni mängisin ka kunagi räigelt, 486 mängud olid ka ikka räiged nutsid!
    mu lemmikmäng läbi aegade

  18. #38

    Re: *** Arvutimängud ***

    viimased paar aastat olen suht arva mängind vahepeal oli xbox360 mis seisis enamus aja nurgas.
    aga ennem seda mängisin suht palju Warcraft 3

  19. #39
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: *** Arvutimängud ***

    Ma olen pmst ~10 aastat oma elust ainult arvutimängude peale ära raisanud ja ei kahetse. Algas asi Doom II juures ja umbes 5 aasta jooksul sai vist kõiki hitte mängitud. Meeldisid just turn-based ja realtime strateegiamängud, muidugi ka shooterid. Natuke on ka RPGsid nuusutatud. Et siis mängitud sai ID Software toodangut, Westwood studiose omi, Rockstari omi muidugi, Jagged Alliance seeria, Homm seeria jne jne jne.
    Viimase ~5 aasta jooksul olen küll läbi mänginud kümneid uusi mänge, kuid lemmikuid pole tekkinud (erandiks GTA uued osad), samas on asi ka viimasel ajal soiku jäänud, viimane uuem mäng oli Crysis.
    Onlines on mängitud kümneid erinevaid browseripõhiseid mänge, mõned rpgd ja shooterid.
    Konsoolide aeg jääb mul enne PC aega, siis sai mängitud mingi 8bitisel hiina imel ja ka Spectrumit sai omatud.
    Ma vist kuskil mainisin ka, et arvutimängude aeg hakkab minu jaoks ümber saama, osaliselt sellepärast, et uued mängud on kuidagi teistsugused, vbolla mõttetöö osas liiga lihtsakoelised ja rõhuvad ainult graafikale, ei teki sellist erilist tunnet neid mängides. Suurem põhjus on see, et on aeg elust ka muid asju otsida.
    Praegu on olukord selline, et ei mänginud paar kuud ühtegi mängu, nüüd aga panin peale paar konkurentsitut lemmikut - Homm3 ja Aoe2. Kui keegi suudab nende mängude mängimist organiseerida olen käpp.

  20. #40

    Re: *** Arvutimängud ***

    anno oli äge m2ng

Lehekülg 2, kokku 92 EsimeneEsimene 12341252 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES