Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 49, kokku 92 EsimeneEsimene ... 39474849505159 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 961 kuni 980, kokku 1822
  1. #961
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** Arvutimängud ***

    vennike viska väike update palju oled rahhi teeninud nyydseks diabloga :)

  2. #962
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    vennike viska väike update palju oled rahhi teeninud nyydseks diabloga :)
    ei mängi seda raha pärast, aga kui kõik geari ja laod tühjaks müüks, saaks mingi 2k$ USDi rahulikult

    alguses sai cashida päris korralikult, enam ei viitsi, tahaks funnida rahulikult.

  3. #963
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Tegelt ma siiani ei saa aru, kuidas see item niipalju maksab. Mis selle nii kalliks teeb - movement ja attack speed? :)

    Mul endal seljas bracerid:
    [430 armor]
    + 165 STR
    + 36% Fire Res
    + 9% Life
    + 218 armor
    + 4.5% Crit Chance
    + 4.5% Knockback

    Tean, et mul seljas saast aga sinu itemi eest ma küll ei näe, et miks peaksin rohkem maksma? Ainuke, mis on seal lahe on attack speed või ma tõesti missin midagi tähtsat või alahindan attack speedi? :P
    movement speedi nt annab ainult paar itemit, max movement speed on 25% geari pealt, tollel on 12%, +attack speed 8% mis lisab räigelt juurde,+4,5% crit change, mis lacunidel on suht rare, kuigi 6 on max, + high int ja lisaks vitality, tal on kõik mis ühelt bracersilt tahta on. high end itemit maksavadki palju, sest neid kukub vähem ja rahvas tahab võimalikult suurt dps saada. kuigi peale uut patchi ta enam ei maksa 200m ilmselt, faking drop rate pandi nii kuradima suureks, vanad grindivad üle 40 legendary päevas, mis on suht jabur. market on ***** kukkunud, irl raha seal enam küll eriti vist teenida ei saa. ainult siis, kui tõesti joppad mingi eriti rõvedalt max itemi saad oma paar biljonit, aga tõenäosus selliseid itemeid saada on nulli lähedane

  4. #964
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Arvutimängud ***

    Alati on ju võimalus, et uute expansionitega või updatedega viiakse sealne mängumajandus uuesti balanssi kuidagimoodi?
    Aga see braceri teema- kas see melee attackers take 1433 dam on hit on ka mingi kõva sõna või see ei ole nii oluline kui nt. crit või int boost nt?

  5. #965
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas vennike Vaata postitust
    sest see kinnas on täielik pask. cc / cdamage ja attack speed koos teevad asja ilusaks. + muidugi suuremad primary statid.

    näide - selle ringi müüsin nädalakese tagasi, sain 263M
    Ok. Natuke segaseks jäi. Aga on veel küsimusi tekkinud.

    Kuidas botid diablos töötavad? Kas nad joinivad public game ja siis pm. tagant korjavad itemeid ja kulda? Täna vennal miski kahtlane junn käis järgi - mitte midagi ei teinud aga ainutl järgnes talle, isegi kui vend teisele poole liikus ning kui miski "error" tekkis, siis vend wordis linna ning tuli bänneriga tagasi järgi.

    Lisaks kulla botid ju ajavad hinnad kõrgeks. S.t. kullahind pidevalt langeb, mis omakorda tõstab ju itemite hindu ehk kui täna ostad 1m eest mõõga, siis homme see sama mõõk maksab juba 2m. See ekstreemne nädie aga kas ei ole nii? Ja inflatsioon ju ei tohiks mõjutada RMAH hindu.

    Drop ratest ma ei oska midagi öelda, peale patchi leidisn oma esimesed legend itemid aga need olid ikka sitemad, kui suvaline rare v.a. see kilp, mis enam vähem OK.

    Aa ja miks aetakse dami taga? Ma olen ise ajanud omale resistance suureks + skillid paigas, siis ACT3 üksinda farmides surevad tava moodi 2-6 laksuga aga ise surma ei saa v.a. siis kui oma lollus, et spellid maas või ei viitsi revenget spammata. 2 elite packi ühes koos tapan suvalt ära nii, et elud ei kukugi alla ja elusid ainult 18k.

    Ise ajaks just selga resistance/exp/MF EQ kui grupis käiks, kui soolotan siis res + dam.

  6. #966
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: *** Arvutimängud ***

    botid ei toimeta public mängudes, see oli lihtsalt mingi 12 aastane, kes hakkama ei saanud. Neid on küll ja veel public mängudes. Ajavad koletilti.

    dmg koha pealt - point on ikkagi exp per hour, ma olen 20k dps venda näinud kellel oli 170k hp ja ressi päris hästi. ma ei viitsiks küll niimoodi saagida. Lootus saada 100 paragon level 2014 aasta jõuludeks. Pigem kärvan vahel aga enamus asju 1-hitin.

    see asi tundub huvitav, peaks uurima lähemalt, borderline illegal, aga vennad lasevad suht avalikult ja blizzardit ei koti. http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/6998629807

  7. #967
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Arvutimängud ***

    see on juba päris mitmes kord, kui D III meenutab mulle pokkeri arenguid oma "kas trackeri kasutamine on cheating või mitte" aruteludega. Lõpuks on D III ka selline high skill game äkki, kus nö fishil, kes ei "multitable" ja abiprogesid ei kasuta ja väga laialdast skillseti ei oma, ei ole lootustki läbi lüüa?
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 26.10.12 at 00:49

  8. #968
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: *** Arvutimängud ***

    to ranka: miks ajada ainult res ja hp kõrgeks, ja damage väikseks, tapad monstereid pool elu tore jah surma ei saa. parem ju dps kõrgeks ja res vit marginaalseks, tapad asjad kiirelt ära, saad ise vähem damage sisse ju, kerge balance peab olema ikka.
    see asi mis jooksis järel tüübil ja kulda korjas on üks demon hunteri skilli rune, täiesti kasutu pask, selle asemel pane 1-2 itemile pickup radiusega option.

    to vandalar: hetkel on skillgamest asi suht kaugel, kes rohkem grindib ja parem gear on see on tugev, kes vähem mänginud ja sitem gear on see on pask.

    ja kui grindite siis ärge punnitage mingi monster power 10-t, andge mp1-s hagu ja legendary pritsib nii mis jube. teine asi on see, et kui tahate effektiivselt grindida, siis ärge olge public games, see nonsense.
    enda barb on vanade ringide ja amulettidega, mingi sita main handiga ja dps on unbuffed 90k+ ei saa aru kuidas osadel tava barbidel on paragon ~20 ja dps 14k.

  9. #969
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas Poke Vaata postitust
    to ranka: miks ajada ainult res ja hp kõrgeks, ja damage väikseks, tapad monstereid pool elu tore jah surma ei saa. parem ju dps kõrgeks ja res vit marginaalseks, tapad asjad kiirelt ära, saad ise vähem damage sisse ju, kerge balance peab olema ikka.
    see asi mis jooksis järel tüübil ja kulda korjas on üks demon hunteri skilli rune, täiesti kasutu pask, selle asemel pane 1-2 itemile pickup radiusega option.

    to vandalar: hetkel on skillgamest asi suht kaugel, kes rohkem grindib ja parem gear on see on tugev, kes vähem mänginud ja sitem gear on see on pask.

    ja kui grindite siis ärge punnitage mingi monster power 10-t, andge mp1-s hagu ja legendary pritsib nii mis jube. teine asi on see, et kui tahate effektiivselt grindida, siis ärge olge public games, see nonsense.
    enda barb on vanade ringide ja amulettidega, mingi sita main handiga ja dps on unbuffed 90k+ ei saa aru kuidas osadel tava barbidel on paragon ~20 ja dps 14k.
    Kuidas pool elu? Mul dam on 40k ja ma kannan kilpi ning täiesti suvaline eq. Cleavega ACT3 löön kõik tavalised moobid kolme laksuga maha, osadele kaks laksu.

    E: just vaatasin ja kui rendi ka lasen siis terve punt sureb pm 2-3 sekiga.

  10. #970
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: *** Arvutimängud ***

    loll küsimus, aga kas tünnide jms. lõhkumise eest võib ka miskit kõvat asja leida?

  11. #971
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    loll küsimus, aga kas tünnide jms. lõhkumise eest võib ka miskit kõvat asja leida?
    väga harv, aga võib saada jah, aga sellepärast mingi tünnide asjade poole ära jooksma küll hakka, kui ta sul ees on siis löö katki ikka jah.

    no ranka, sa lööd tavalistele mobidele 3hit, aga ma ka barb ja ei pea tavaliste mobide pärast seismagi jääma, mul sprint peal +24% speed+berserker peal ja jooksen neist läbi lihtsalt ja nad kukuvad, pole shieldi ega allres ega midagi vaja. mul mingi 350 allres ilma buffita ainult ja 32k hp.

  12. #972
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: *** Arvutimängud ***

    Keegi zombie survivalit the war z pelab? Väike eestlaste grupp juba koos, väga fun mäng.

  13. #973
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas Poke Vaata postitust
    väga harv, aga võib saada jah, aga sellepärast mingi tünnide asjade poole ära jooksma küll hakka, kui ta sul ees on siis löö katki ikka jah.

    no ranka, sa lööd tavalistele mobidele 3hit, aga ma ka barb ja ei pea tavaliste mobide pärast seismagi jääma, mul sprint peal +24% speed+berserker peal ja jooksen neist läbi lihtsalt ja nad kukuvad, pole shieldi ega allres ega midagi vaja. mul mingi 350 allres ilma buffita ainult ja 32k hp.
    Oks, makes sense.

  14. #974
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: *** Arvutimängud ***

    Pole seda d3me mänginud aga d2.s oli assain, kes sai väikseid pomme panna, sellist tegelast/võimalust pole uues mängus?

  15. #975
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: *** Arvutimängud ***

    demon hunter

  16. #976
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: *** Arvutimängud ***

    lul, praegu mingid aasia pervid dupevad d3-s asju ulmeliselt vm.

  17. #977
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: *** Arvutimängud ***

    party hatte dupevad ka?

  18. #978

    Re: *** Arvutimängud ***

    +pole in teemas, aga kas dupevad tähendab. et dubleerivad itemeid lambisyt

  19. #979
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas Poke Vaata postitust
    lul, praegu mingid aasia pervid dupevad d3-s asju ulmeliselt vm.
    pole usa serverisse jõudnud veel, gemmid meil normaalse hinnaga :D

    ma ei tea, server paneb ise ka kala, ma sain nädalapäevad tagasi mingi 15 secise vahega 2 TÄPSELT samade stattidega legendari vööd - ilmselgelt seda ei saa ju juhtuda. Tõenäosus umbes sama suur kui 6-maxis kaks kätt järjest kõikidel samad lehed ja board ka kordub. Täispask vöö oli muidugi aga nomaitea. Pildid on ka kusagi, aga ei viitsi uppima hakata.

    Sain eile 200k DPS kätte ilma sharpshooterita, täiesti ulme, mis kiirusega ma läbi lähen MP4st. Saaks soliidse 2 socetiga manticore veel ja 300k++ DPS oleks tõsiasi.

    PS - sobiv post nr Diablo teemas... almost
    Viimati muudetud vennike poolt : 29.10.12 at 23:10

  20. #980
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    +pole in teemas, aga kas dupevad tähendab. et dubleerivad itemeid lambisyt
    jap, põhiliselt jauratakse hetkel gemmidega kuna neid raskem trackida, no ütleme, et parima gemi ise tegemiseks on vaja ~15mil+, aga hetkel maksab aasia serveris parim gem miski 150k

    Euroopa serveris kuskil 5mil, paar päeva tagasi oli 10mil.

    tehakse muid itemeid ka, aga neid saab diabloprogress.com vaadata, et mitmel inimesel sama item hetkel peal on jne.
    ei tea mis blizzard ette võtab. 1.0.5 keeras niigi economy perse, nüüd veel dupetakse ka lol.

    http://www.diabloprogress.com/items/...=&sortby=score

    24 aasia lohhil täpselt sama manticore:D
    Viimati muudetud Poke poolt : 29.10.12 at 23:46

Lehekülg 49, kokku 92 EsimeneEsimene ... 39474849505159 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES