Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 56, kokku 92 EsimeneEsimene ... 646545556575866 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 101 kuni 1 120, kokku 1822
  1. #1101
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas qjet Vaata postitust
    mida sa ahad strawberry? see ostetigi 7.5k euri eest, mitte mänguraha eest.
    So much drama. Apparently the guy who looted that Echoing Fury posted it in the EU RMAH for 250 EU because he needed to make rent ASAP. The lucky sniper got it just as it hit the RMAH and resold it a few days later for 40,000,000,000.

  2. #1102
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas vennike Vaata postitust
    lol demagoog, mõte jääb samaks, kulla saab alati maha müüa - enne või pärast tehingut, vahet ei ole - väärt on ta ikka 8k$
    On küll vahe.

    Suur erinevus on kas sa maksad $8000 või sa maksad 40bil gold, mille su 10 hackitud/varastatud kontot botides kokku on kühveldanud ja mille eest sa sentigi pole maksnud.

    Samuti pole $8000 eest kulla maha müümine niisama käkitegu, selle jaoks on sul vaja ikka sadakond erinevat ostjat jne.

  3. #1103
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: *** Arvutimängud ***

    Ha.ha.ha

    Paned RMAH selle 40 miljardit müüki ja järgmiseks päevaks on see müüdud. Case closed.

    Btw ma ei saa aru mida sa üritad ajada, 8000 on 8000, pole vahet kuidas see 40 miljardit kokku on aetud. Aeg ja raha kõik.

  4. #1104

    Re: *** Arvutimängud ***

    Pilti haamrist, enne kui ma hinnangu üritusele saan anda?

  5. #1105
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas Rigged Vaata postitust
    Paned RMAH selle 40 miljardit müüki ja järgmiseks päevaks on see müüdud. Case closed.
    Sinu arvates müüb RMAH iga päev $8000+ eest kulda ? $240000 eest kulda kuus ?

    O'rly ?

    I tried to sell 400k at the minimum and it didn't sell.
    Same thing here, it never sell...
    You guys must be lucky, my gold never sells, only put up <1m. Sold 10 tome of secrets though, who buys that off RMAH? Haha...
    I didn't have any luck selling my 12 mil gold listed in the RMAH...
    My sales normally take 28hrs or so, and if I list in very large chunks (20m+) then I normally will not sell all of it.
    it takes me a day and a half to sell a small portion of the gold listed.
    i've put up several gold auctions in the past few weeks, and it always takes the entire 36 hours to sell. it seems to be complete luck whether it sells or not. sometimes none will sell, sometimes all of it will sell, but usually only a small portion of it sells.
    I tried selling 2 million, but it never gets bought. I guess most people are buying gems and selling them for gold.

  6. #1106
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    On küll vahe.

    Suur erinevus on kas sa maksad $8000 või sa maksad 40bil gold, mille su 10 hackitud/varastatud kontot botides kokku on kühveldanud ja mille eest sa sentigi pole maksnud.

    Samuti pole $8000 eest kulla maha müümine niisama käkitegu, selle jaoks on sul vaja ikka sadakond erinevat ostjat jne.
    lol, sul on PS-s T$9000, tegelikult sul ei ole mitte sittagi, sest seda ei saa kohe oma pangakontole kanda?

    oh püha lihtsameelsust, googleda natuke, 40B lükkad resellerile .19$/M maha väga kiiresti. Mul algusaegadest kui kulda sai müüdud paar kontakti kelle ma selle 5 minutiga pähe määriks.
    Viimati muudetud vennike poolt : 09.12.12 at 14:00

  7. #1107
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas vennike Vaata postitust
    oh püha lihtsameelsust, googleda natuke, 40B lükkad resellerile .19$/M maha väga kiiresti. Mul algusaegadest kui kulda sai müüdud paar kontakti kelle ma selle 5 minutiga pähe määriks.
    Kõige tõenäolisem on, et mõni gold reseller oligi see kes selle ostis kuna tal on rohkem kulda kui ta $$$ eest maha suudab müüa.

  8. #1108
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Pilti haamrist, enne kui ma hinnangu üritusele saan anda?
    http://www.diabloprogress.com/item/19410870 libista üle "Echoing Fury", näed statse. päris kole relv on.

  9. #1109
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Kõige tõenäolisem on, et mõni gold reseller oligi see kes selle ostis kuna tal on rohkem kulda kui ta $$$ eest maha suudab müüa.
    ükski reseller ei grindi Diablot EU serveris lol. vaata selle venna teisi itemeid. lihtalt mingi tüüp kellel raha rohkem kui mõistust.

  10. #1110
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Arvutimängud ***

    Kas Euroopast saab us serveri RMAH kasutada, kui nt. mingi uus konto teha vms ja kas sellel oleks mingit mõtet?

  11. #1111
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Sinu arvates müüb RMAH iga päev $8000+ eest kulda ? $240000 eest kulda kuus ?

    O'rly ?
    Miks Sa edasi jaurda kui Sa ise ei tea sellest teemast ilmselgelt mitte midagi? Viimase nädalaga müünud ca 300M ja ei ole pidanud kunagi üle paari tunni ootama.

    Kas Sa kujutad ette ka milline turg Diablo 3´l on? 8000$ käivet päevas ei ole teab mis utoopiline. LOL.

  12. #1112
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Kõige tõenäolisem on, et mõni gold reseller oligi see kes selle ostis kuna tal on rohkem kulda kui ta $$$ eest maha suudab müüa.
    u play diablo? yes or no

  13. #1113
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    On küll vahe.

    Suur erinevus on kas sa maksad $8000 või sa maksad 40bil gold, mille su 10 hackitud/varastatud kontot botides kokku on kühveldanud ja mille eest sa sentigi pole maksnud.

    Samuti pole $8000 eest kulla maha müümine niisama käkitegu, selle jaoks on sul vaja ikka sadakond erinevat ostjat jne.
    Millest sa aru ei saa? Vend võib-olla ei maksnud $8000 selle eest vaid maksis eluaeg kogutud kulla, aga selle itemi väärtuseks kujunes $8000. See inimene, kes müüs itemi maha, saab kulla maha müüa 8000 taala eest.

    Tra see on sama, et kui sa leiad maast miljoni euro väärtuses kulda, ostad selle eest ziguli ära ja siis väidad, et sa ei maksnud milku ziguli eest.

  14. #1114

    Re: *** Arvutimängud ***

    Polegi küll diabloga kursis aga vōin julgelt väita, et raha saab müüdud vähemalt paari päeva jooksul.
    Ca. 5 aastat tagasi kui oli selline mäng nagu runescape, müüsin ja ostsin samuti aktiivselt kulda, ning teenisin sellega easylt 300-500 usd kuus, puhtalt pōhikooli kōrvalt. Pluss mängu jäid kinni umbes 8 partyhati, mis hetkel ostes/müües maksavad 1000$-3000$ , need oleks hetkel müües päevaga kadunud, arvuta ise strawberry mis kasum sealt tulnud oleks.
    Sorry for ot.

  15. #1115
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: *** Arvutimängud ***

    Runescape on siiamaani olemas ja proof et partyhattide hinnad on 1k-3k? Kuidagi ei usu seda.

  16. #1116

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Runescape on siiamaani olemas ja proof et partyhattide hinnad on 1k-3k? Kuidagi ei usu seda.
    Tean, et alles. Kuid eelmine aasta sain vana klassivennaga kellega koos mängisime, rääkis mis hinnad asjadel nüüd on, siis peale seda läksin kohe netti tsekkama ja nägin hindasi vahemikus 1000 usd ja kõrgeim oli sinine vist? 2850usd
    kiire google tõi selle lehe http://rs.farmer100.com/runescape-items/ ja sinise hinnaks 1320usd.
    Kuid olen endas täiesti kindel, et eelmine aasta tsekkates oli hind 2800 something sinisel vms. Sai palju selle üle tol momendil arutatud ka.
    Edit: Teine leht tõi hinnaks 1812usd
    Viimati muudetud lissavassa poolt : 09.12.12 at 22:10

  17. #1117
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: *** Arvutimängud ***



    essa korralik item mis saand olen kogu aja jooksul maast

  18. #1118
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Runescape on siiamaani olemas ja proof et partyhattide hinnad on 1k-3k? Kuidagi ei usu seda.
    Odavaima phati saab ca 450-500 eest, ülejäänud kallimad.

  19. #1119
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas Timpz Vaata postitust


    essa korralik item mis saand olen kogu aja jooksul maast
    Movement speed pask. Anna mulle, kui kirstus ruumi puudu jääb, ma kogun prügi. :P

  20. #1120
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Movement speed pask. Anna mulle, kui kirstus ruumi puudu jääb, ma kogun prügi. :P
    sa ju mängid ka barbi? peaksid teadma , mis on hea :D

Lehekülg 56, kokku 92 EsimeneEsimene ... 646545556575866 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES