Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 68, kokku 92 EsimeneEsimene ... 1858666768697078 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 341 kuni 1 360, kokku 1822
  1. #1341

    Re: *** Arvutimängud ***

    dota sucks .. solitare ftw

  2. #1342
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Arvutimängud ***

    HoN 3.0 ka väljas nüüd mõned nädalad juba väljas olnud. muljeid? graafika poole pealt ikka väga sarnaseks DotA ja LoLiga tehtud.

  3. #1343

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Mis leveli vahemiku järgi süsteem konstrueerib PvP mänge ?

    Mis championitega ise mängite ja keda ostnud olete/keda osta tasub jne ?
    Ma olen aru saanud et tiim pannakse kokku niimoodi et keskmine level oleks enamvähem samasse aukku.

    Ma ise juba päris pikalt mänginud (ca 650 mängu vist tuleb ära juba). Ostnud olen ka palju, aga endale sobivad kõige rohkem Vayne,Irelia,Ryze. Champione tasub valida pigem vastavalt oma stiilile ja kui algaja oled siis mõned herod on üsna lihtsalt mängitavad. Kui championi peale vajutada siis näitab isegi raskusastme ära. Ei saa eriti öelda et üks champ oleks teisest parem, sest igale championile on niinimetatud counter, ehk mõned tegelased, kes teda totaalselt crushivad.

    Ise ostan champione juurde põhiliselt selle järgi, kus mul kõige rohkem puudu on. Üritan nii palju erinevaid kokku ajada kui võimalik. Rank mängudes on päris mõnus vastaste vastu counter picke teha siis.

  4. #1344
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas ristik Vaata postitust
    Ma olen aru saanud et tiim pannakse kokku niimoodi et keskmine level oleks enamvähem samasse aukku.

    Ma ise juba päris pikalt mänginud (ca 650 mängu vist tuleb ära juba). Ostnud olen ka palju, aga endale sobivad kõige rohkem Vayne,Irelia,Ryze. Champione tasub valida pigem vastavalt oma stiilile ja kui algaja oled siis mõned herod on üsna lihtsalt mängitavad. Kui championi peale vajutada siis näitab isegi raskusastme ära. Ei saa eriti öelda et üks champ oleks teisest parem, sest igale championile on niinimetatud counter, ehk mõned tegelased, kes teda totaalselt crushivad.

    Ise ostan champione juurde põhiliselt selle järgi, kus mul kõige rohkem puudu on. Üritan nii palju erinevaid kokku ajada kui võimalik. Rank mängudes on päris mõnus vastaste vastu counter picke teha siis.
    True solo player nagu näha. Vastavalt tiimile ikka tegelt.

  5. #1345
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    LoL is more accessible, while DotA 2 is more punishing, but also more rewarding. LoL is easier to learn, DotA 2 is a deeper and more complex experience.

    kes skilli rohkem hindavad siis soovitaks ikkagi dota-t.
    Ma ei saa aru mis inimesed need on, kellel LoL-i raskusest väheks jääb? Ma mingi 200h+ selle mängu alla pannud ja sain just level 30, tavamänge biidin hästi aga draft/ranked ei ole mõtet proovidagi, täiesti saamatu. Ma olen üsna kõva nolifer ja LoL-i pmselt quittisin sellepärast ära, et liiga palju aega läheb, et heaks saada ja ei raatsi mingi arvutimängu peale niipalju kulutada. Mis aega see Dota siis veel nõuab?

  6. #1346
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ma ei saa aru mis inimesed need on, kellel LoL-i raskusest väheks jääb? Ma mingi 200h+ selle mängu alla pannud ja sain just level 30, tavamänge biidin hästi aga draft/ranked ei ole mõtet proovidagi, täiesti saamatu. Ma olen üsna kõva nolifer ja LoL-i pmselt quittisin sellepärast ära, et liiga palju aega läheb, et heaks saada ja ei raatsi mingi arvutimängu peale niipalju kulutada. Mis aega see Dota siis veel nõuab?
    200h pole mitte midagi

    võta näiteks pokker, kui keegi ütleb "ma 200h pokkeri alla pannud, ikka saan durrilt hu-s pähe" siis see on lihtsalt lol onju

    sama on kõik competitive arvutimängud, see aeg mis sinna pannakse on meeletu top teamide poolt

  7. #1347
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: *** Arvutimängud ***

    Ma olen viimase kuu aja jooksul, kui dota2 mängima hakkasin 250h selle alla pannud. Lisaks väga mitmed aastad dota ühte ning umbes kuu HONi.
    200h on väga pisike number, mille sees ei pruugi kõiki herosidki läbi jõuda mängida.

  8. #1348
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Arvutimängud ***

    Jup, see mu point ongi, et inimesed kiidavad Dota-t, et see raskem. Tavainimese jaoks on imo see just miinus, mida lihtsam seda parem, sest isegi "lihtsa" LoL-i puhul pole 200h mitte midagi.

  9. #1349
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Jup, see mu point ongi, et inimesed kiidavad Dota-t, et see raskem. Tavainimese jaoks on imo see just miinus, mida lihtsam seda parem, sest isegi "lihtsa" LoL-i puhul pole 200h mitte midagi.
    eks seda tüüpi mängud (dota, lol, hon) ongi tegelt väga keerulised uutele mängijatele (võrreldes nt fpsidega jne)

    nii palju herosid, itemeid jne tuleb õppida, et 200h ilmselgelt vähe

  10. #1350
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Jup, see mu point ongi, et inimesed kiidavad Dota-t, et see raskem. Tavainimese jaoks on imo see just miinus, mida lihtsam seda parem, sest isegi "lihtsa" LoL-i puhul pole 200h mitte midagi.
    LoL jah casual playerile lihtsam. Surmaga ei kaota raha, denymist pole. Need kaks suurimat erinevust.

  11. #1351
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: *** Arvutimängud ***

    http://www.forbes.com/sites/johngaud...-in-the-world/

    League of Legends the MOST PLAYED pc game in the WORLD.

    Ärge hellitage siin lootusi, et Dota2 või HoN on populaarsed. Neil pole kahepeale kokku isegi 10% LoL-i playerbasest.


    Korraga online aktiivset mängijat:
    LoL 3mil+
    Dota2 200k+
    Viimati muudetud Strawberry poolt : 18.02.13 at 09:00

  12. #1352
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    http://www.forbes.com/sites/johngaud...-in-the-world/

    League of Legends the MOST PLAYED pc game in the WORLD.

    Ärge hellitage siin lootusi, et Dota2 või HoN on populaarsed. Neil pole kahepeale kokku isegi 10% LoL-i playerbasest.


    Korraga online aktiivset mängijat:
    LoL 3mil+
    Dota2 200k+
    Kes siin sellist lootust on hellitanud?

  13. #1353
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    http://www.forbes.com/sites/johngaud...-in-the-world/

    League of Legends the MOST PLAYED pc game in the WORLD.

    Ärge hellitage siin lootusi, et Dota2 või HoN on populaarsed. Neil pole kahepeale kokku isegi 10% LoL-i playerbasest.


    Korraga online aktiivset mängijat:
    LoL 3mil+
    Dota2 200k+
    IMO sama asi, kui teha PS 10k freeroll ja 10 k 1 usd sisseost turna loomulikult tuleb esimesse rohkem mängijaid aga eks nende mängudega on nagu naistega kellele tytar kellele ema( kellele mõlemad).. ise pole LOLini veel jõudnud.

  14. #1354
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: *** Arvutimängud ***

    Dota2 on üks rõve asi. Tra ma nägin eile öösel ka unes kuidas ma Luna seljas istusin ja Eclipse viskasin... fml

  15. #1355
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tehheee

  16. #1356

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    True solo player nagu näha. Vastavalt tiimile ikka tegelt.
    mis mõttes solo player ? heal juhul 2% võibolla üksi läinud mängima, ülejäänud ikka sõpradega. Champide valik on ka selle jaoks lai, et lasen ise teistel herod ära võtta ja vaatan, keda kõige rohkem vaja oleks. (tanki, maget, dammi jne)
    Viimati muudetud ristik poolt : 18.02.13 at 13:26

  17. #1357
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Arvutimängud ***

    Mul ei taha LOL dl-da millegipärast- jääb estimated time arvutama ja sinna jääbki pidama.

  18. #1358

    Re: *** Arvutimängud ***

    proovi restartida, vahel peab mitu korda kinni panema ja uuesti avama

  19. #1359
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: *** Arvutimängud ***

    Patch updateri "estimated time" paneb segast kui sa updated rohkem kui ühe patchi korraga. Vaata kas sul kõvaketas teeb tööd ja anna talle aega.

  20. #1360
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    LoL jah casual playerile lihtsam. Surmaga ei kaota raha, denymist pole. Need kaks suurimat erinevust.
    wow. ei teadnudki seda. see siis pmst sama nagu HoNi casual mode (mis on üli mõttetu). keegi itemite farmimise koha pealt oskab võrdlust tuua? palju avg mängija avg gpm on ja palju core itemid maksavad?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES