Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 92 1231151 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1822
  1. #1
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    *** Arvutimängud ***

    hey... Arvutimänge mängite? mis mänge? kui palju? discuss..

    Minu vaieldamatult lemmik on Call of Duty 4: Modern Warfare


    Kiirülevaade: Mängu arsenal koosneb kõrgtehnoloogilistest ja võimsatest relvadest ning masinatest, mida kasutatakse tänapäeva sõjas. Sellel korral on mängu peategelasteks Ameerika merejalaväe ning Briti eriteenistuse liikmed, kes peavad võitlema ohtliku vaenlasega, kasutades uusimat tehnoloogiat ning koostööd. Call of Duty 4 keskmes on täiustatud koostöö võimalus, sest enam ei piisa võitmiseks ainult tulistamisest. Tuleb planeerida, kooskõlastada ning viia läbi täpsed rünnakud just nii nagu päris sõdurid seda teevad

    Pilidid/videod spoileris:
    ( Click to show/hide )

  2. #2
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Arvutimängud ***

    keegi võiks mu videod ära fixida

  3. #3

    Re: *** Arvutimängud ***

    Mulle just cod 4 ei meeldi, varasemad osad on ok.
    Eelistan ikkagi Medal of honorit, eriti viimast airborne'i.

  4. #4
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: *** Arvutimängud ***

    tegin läbi Call of duty: World at War vist oli, Xboxi peal oli väga pro lasta

  5. #5
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Arvutimängud ***

    muidugi ma mängin ainult multiplayersit/onlines.

  6. #6

    Re: *** Arvutimängud ***

    Multiplayeris ma mängin quake 3-me, kuigi mõned ütlevad, et nagu multikas ja vana mäng, mulle siiski meeldib. Piisavalt kaua seda mänginud juba ja mõnus kommuun ka tekkinud, kahju ainult, et ilmselt sureb quake 3-me mp välja, sest parajalt juba uuemaid mänge välja tulnud.

  7. #7

    Re: *** Arvutimängud ***

    Lemmikuid on palju, aga kõige rohkem on meelde jäänud Fallout ja Fallout 2. Kogu selline post-nuclear maailm on väga paeluv.

  8. #8

    Re: *** Arvutimängud ***

    Pokerstars on mu lemmik arvuti mäng hetkel aga kui see tilti ajaab siis mängin fifat

  9. #9
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Arvutimängud ***

    Lemmik läbi aegade - Mafia: The City of Lost Heaven

    Hetkel mängin X360 peal Guitar Hero 3 ja World Touri.

  10. #10
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    keegi võiks mu videod ära fixida
    Parandasin ära, nautige.

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    tegin läbi Call of duty: World at War vist oli, Xboxi peal oli väga pro lasta
    Kas Xbox on hea asi? On talle normaalseid mänge ja kas on mõtet seda PokerStarsist tellida või kasulikum poest osta?

  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    ...kas on mõtet seda PokerStarsist tellida või kasulikum poest osta?
    Starsis hind 35,000 FPP-d ja kuna mul on ühe FPP hind $0.016 ($4000/250,000 FPP) siis XBox elite hinnaks oleks: $560, mis tänase Eesti Panga kursiga teeb Xboxi hinnaks Starsist tellist $560 x 11,4367 = 6404.552 krooni. Tegin otsingu ja esimene netipoe viide (enter -> http://www.enter.ee/et/review/product/list/id/1471/?p=3) andis hinnaks 5197 krooni. Võit rohkem, kui 1200 krooni. Otsiks rohkem, võib leida isegi soodsamaid hindasid ning võit suureneb pluss PokerStarsist tellidest ei saa kaasa garantiid ning mängukonsooli kätte saamiseks kulub tunduvalt rohkem aega.

  12. #12

    Re: *** Arvutimängud ***

    Päris lahe on ise ühes postis küsida ja siis järgmises vastata :D



    (minu lemmikmängud on Age of empires 2 ja Heroes of might and magic varasemad osad, praegu mängin üldjuhul ainult browseripõhiseid mänge harva)

  13. #13
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    Päris lahe on ise ühes postis küsida ja siis järgmises vastata :D
    Lootsin, et saan tunni aja jooksul vastuse teistelt. Aga kuna keegi ei vastanud ja huvi püsis, siis pidin ise kontrollima. Oleks olnud Xbox starsis soodsam, oleskin kohe ära tellinud.

  14. #14
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** Arvutimängud ***

    Heroes of might and magic kolmas ja neljas osa. Icewind dale II, Etherlords. Viimane meeldib seepärast et battle toimub kaardimängu Magic the gathering reeglite järgi. Live kaardimängudest on vaieldamatult tegemist lemmikuga.

  15. #15
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: *** Arvutimängud ***

    pole aega sellise jamaga tegeleda

  16. #16

    Re: *** Arvutimängud ***

    teeks äkki foorumi Homm3 turniiri kui nii palju selle mängu austajaid on enda ajatu lemmik homm3

  17. #17
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: *** Arvutimängud ***

    oioioi.. HOMMisid mängisin esimesest osast alates.. III oli üks parimaid.. V osas olin ma juba oma skilli nii alla lasknud.. et arvuti tegi lahinguid paremini kui ma ise..

    Duke Nukem 3D ja Quake II ja III olid tegijad, Enemy Territory mängisin, siis GTA kõiki osasid olen tugevalt fännanud.. GTA IV'st pidi saama esimene arvutimäng mille ma legaalselt ostan ja kasutan.. aga kahjuks või õnneks kukkusin enne pokkeri küüsi..ehk ma pole GTA IV siiani ostnud ja hetkel on arvutis ainult paar Colinit ja Need4Speedi selle jaoks, kui sõbrad külla tulevad ja tahavad mu Logitechi rooliga rallida...

    ühesõnaga.. suhtkoht ei jagu enam üldse aega millegi mängimiseks... 9-6ni tööl, siis söön, võibolla magan tunnikese paar.. siis grindin pokkerit.. siis 1st magama.. ja hommikul tööle.. nädalavahetustel käin kohati trennis või tibinaga kuskil väljas või üritustel..

  18. #18

    Re: *** Arvutimängud ***

    q3-me sai kooli ajal kõvasti toksitud netis, peale seda wowi päris kaua, nüüd pokker. sõltuvuse asendamine sõltuvusega pmst.

  19. #19
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** Arvutimängud ***

    Lemmikud:
    Diablo 2, single player - oh seda nostalgiat.
    Quake 3, multiplayer - railfreeze ofc.
    Counter-Strike 1.6, multiplayer - p6hiliselt sai aega veedetud Eesti serveris nimega Laborint
    Clandestine MUD - te ei taha teada.


    Vot nende peale olen oma elu raisanud. Nüüd pole umbes pool aastat tegelenud
    arvutimängudega.


  20. #20
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: *** Arvutimängud ***

    1. Duke Nuken
    2. StarCraft
    3. Quake II
    4. GTA San Andreas
    5. Call of Duty Sniper rifle MP servers
    6. Mängimata, aga ostetud on kõige uuem GTA, aga arvuti eivea välja.

    Enam millegipärast ei suuda/ei taha ühtegi uut mängu ära õppida. Vahel harva veel toksin Call of Duty II. Läbi aegade kõige lemmikum mäng on siiski StarCraft. Ahjaa Colin Mcrae rally2 sai ka paar aastat tagasi mängitud, aga kui netist leitud Eesti rekordajad olid ülesõidetud, siis enam ei jätkunud motivatsiooni.

Lehekülg 1, kokku 92 1231151 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES