Tsitaat Algselt postitas lont Vaata postitust
See läheb offtopicuks, aga nö "fish" ei püüdlegi millegi poole. Ta on hobimängur, pokker on tema jaoks meelelahutus, ajaviide. Teda ei huvita mis on rake v kui suur see on, veelvähem kas see mõni sent/protent muutus. Teda huvitavad ägedad promod, hea ja mugav mängukeskkond jne. Need mängijad moodustavad valdava enamiku klientuurist, seega on loogiline et Pokerstars panustab rohkem nendele ju.
Kuigi see on nii levinud arvamus, pole ma absoluutselt nõus sellega. Miks on nii palju erinevaid mänguformaate ja fishe jagub igasse nendest? Kuidagi kobistab esimesse mängu promo otsa (näit PLO) ja hakkabki peale tööd lõõgastades sinna oma palka matma? Ma ei tunne selliseid fishe, kõik, keda mina tunnen, on omaarust järgmised durrid, hasartmängusõltlased ja busto olles vahivad youtubest WSOP ülekandeid, mitte õppevideosid.
Pokerstars ja full tilt olid esimesed, kes sidusid prod oma saitidega ja kogusid niimoodi suure hulga mängijaid.

Samas ma arvan, et Pokerstars teab seda kõike, aga kui enam varsti stare ei teki haige rake tõttu regularide hulgast, leitakse muud viisid ja mängud, pokkeriga sarnanevad lotod ja üksikud lotovõitjad.