Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 24 EsimeneEsimene ... 3111213141523 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 477
  1. #241
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Postitan asjalikku ka:

    Tsitaat Algselt postitas ivar866
    kle sul naine vaevalt üle 35 on? keda sa viitsiks ***?

    Dnbefl wrote: Dnbftwnaine on 20. Vaata, asi pole imo vanuses. Naisega tuleb häid suhteid hoida, vahel millegiga premeerida, tee talle massaaši, pane romantilise lõhnaga küünal põlema. Saan aru, et suhe nii kaugele juba arenenud, enam ei viitsi, ma ka paljusid asju enam ei viitsi, mida suhte alguses viitsisin. Kui ei viitsi, siis ega naine kah enam ei viitsi sulle miskit huvitavat pakkuda. Kui aga keha on juba väsinud, siis vaatad valesid kehaosi. Kui ise ei VIITSI, siis probleem on sinus ja tegele sellega ja FAKKING HAKKA OMA NAIST PRÕMMIMA!

    Ära nüüd palun mõtle, et mingi tattnokk tuleb õpetama, ei tule. Sa võid minna täiesti teist teed ja leida parema lahenduse oma seksuaalelu turgutamiseks aga lihtsalt proovi midagi.

  2. #242
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    Kirjutan viimased kaks tundi ühele ettevõtte(olin seal paar aastat tagasi praktikal ja suvel tööl) IT-juhile kirja sellest, kuidas ma tol ajal seda ettevõtet nägin läbi oma silmade ja mis valesti oli jne. shit. Lähen lolliks või? Samas äkki joppab ja saab uute juhtide käest tööd, kunagi sai seal IT-nooremspetsialist oldud ^^ Kas shoven kõik kirja või hoida ainult passiivsemat liini?
    Professionaalsest huvist..

    Saada mulle ka see e-mail näiteks, ma IT alal töötanud 10+ aastat ja juhtinud ka erinevaid valdkondi ja tiime, piiluks peale mis see tänapäeva mõttemaailm ja suund on.. kui soovid võin ka tagasisidet ja kommentaare anda.

  3. #243
    Bännitud Kasutaja Dnbftwnaine avatar
    Liitus
    Nov 2014
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    32

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    Postitan asjalikku ka:

    Tsitaat Algselt postitas ivar866
    kle sul naine vaevalt üle 35 on? keda sa viitsiks ***?

    Dnbefl wrote: Dnbftwnaine on 20. Vaata, asi pole imo vanuses. Naisega tuleb häid suhteid hoida, vahel millegiga premeerida, tee talle massaaši, pane romantilise lõhnaga küünal põlema. Saan aru, et suhe nii kaugele juba arenenud, enam ei viitsi, ma ka paljusid asju enam ei viitsi, mida suhte alguses viitsisin. Kui ei viitsi, siis ega naine kah enam ei viitsi sulle miskit huvitavat pakkuda. Kui aga keha on juba väsinud, siis vaatad valesid kehaosi. Kui ise ei VIITSI, siis probleem on sinus ja tegele sellega ja FAKKING HAKKA OMA NAIST PRÕMMIMA!

    Ära nüüd palun mõtle, et mingi tattnokk tuleb õpetama, ei tule. Sa võid minna täiesti teist teed ja leida parema lahenduse oma seksuaalelu turgutamiseks aga lihtsalt proovi midagi.
    jeh, jutt on hea aga ise istub ainult foorumis ja enam ei viitsi.

  4. #244
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Tehke live webcam siis saab samal ajal foorumis olla. bongacams.ee vms

  5. #245
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Nüüd ma pean viitsima, sest vaatamata minu pingutustele panna ivarit seda postitama kui anonüümselt isikult, ei kandnud mu tegevus vilja. Oh well, teen neiule õhtul massaaši, ongi tegelikult ära teeninud.

  6. #246

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    Tehke midagi selle foorumiga palun.
    profiili alt saab ära bannida kõik need mõttetud trollid nii, et nende poste ei näe.

  7. #247
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Tundub, et fanclub on suur


  8. #248
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Mehed, this is going to be huge, mis siin varsti toimuma hakkab. Stay tuned!

  9. #249
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    Mehed, this is going to be huge, mis siin varsti toimuma hakkab. Stay tuned!
    Ma siiralt loodan, et sa lased end ära bännida.

  10. #250
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    http://www.postimees.ee/2634406/maak...uuesti-arutama 2013

    http://www.postimees.ee/2991661/ader...oli-3400-eurot 2014 on uued trikid?

    edit: inb4 järgmine cv ja jutt kindlustusseltsile
    Viimati muudetud Dnbftw poolt : 14.11.14 at 18:19

  11. #251
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    ''Kui juhtub, et raha jääbki üle, ehk et ravikulud katab kindlustus ning midagi jääb annetatud rahast üle, siis otsustasin luua fondi nendele abivajajatele, kes lähevad välismaale ilma kindlustuseta ning kellel juhtub seal õnnetus."

    :DDDD ei no jah. Huvitav fond.
    ---

    Võimalik, et kerge skeemitamine seal käis. Muidugi koomas oleva poja arvelt raha kokku kraapida tundub nosense.
    Ta ise peaks olema imo üsna jõukas kui aastaid tagasi sõitis ~miljon krooni maksva Dodge Viperiga.

    ----

    Reaalsem tundub, et tegelikult ta neid annetusi niiväga ei vajanud kuna pappi oli. Küll aga nägi võimalust, et las teised maksavad kinni selle jama ja ehk jääb veel ülegi.
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 14.11.14 at 18:46

  12. #252
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Visa, loe lähemalt Viperi kohta. Sealt vingerdas end välja ja jäi süütuks. Mätsitakse kinni, nagu ütlesin, kui raha on siis võib riiki nu**ida. Kel raha pole, sel on ajud raha kättesaamiseks :P

    edit: Arvan, et paari päeva pärast võtab esimene julge pallid pihku ja treib artikli ära. Hetkel uurivad taustainfot, ei julge veel välja öelda keegi. Tuleks suht suur sitt kah ja sellise IQ-ga tüübi vastu oleks see idiootne käik, kui asi siiski peaks seal Aasias vett pidama. Tho ma ei kujuta ette kui keeruline võiks Aasias kellegagi sellist asja kokkumängida olla, korruptsioon lokkab seal muidu?
    Viimati muudetud Dnbftw poolt : 14.11.14 at 18:52

  13. #253
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    Visa, loe lähemalt Viperi kohta. Sealt vingerdas end välja ja jäi süütuks. Mätsitakse kinni, nagu ütlesin, kui raha on siis võib riiki nu**ida. Kel raha pole, sel on ajud raha kättesaamiseks :P
    Tean jah. Uurijad tõdesid, et set-up oli aga kuna aeg oli otsas, siis case closed.

  14. #254
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Heh, kui see nüüd kahtlaseks osutub siis tõmmatakse vanad armid ka lahti. Oodata on põnevat sügist! :)

  15. #255
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Codecci OPEM'i naisteturkal 13s hetkel, nice.

  16. #256

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Tundub olevat sitout. Kui regad, ei saa enam unregada. 55 eur mistake ilmselt.

  17. #257
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Mulle väitis, et pole ammu tiitlit võitnud ning arvestades väikest fieldi, siis otsustas selle kasuks lihtsalt. Türil lihtsalt on netiga nii nagu on.

  18. #258

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    Mehed, this is going to be huge, mis siin varsti toimuma hakkab. Stay tuned!

    Kuule mulle tuleb juba uni peale vaikselt. Seega anna hagu.

  19. #259
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Ära mugi oma melatoniini siis.

  20. #260

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Ma võin pool karpi populaarset zoplikooni ka sisse võtta ja ikka tatsun edasi. Melatoniin oli lihtsalt soovitus noorele suhtkoht rikkumata tervisega kehale.

Lehekülg 13, kokku 24 EsimeneEsimene ... 3111213141523 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES