Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 21, kokku 24 EsimeneEsimene ... 111920212223 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 401 kuni 420, kokku 477
  1. #401

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Omg. Kas sa lugesid ka mu posti? Kirjutasingi ju, et 100k ametlikku töövõimetut aga kuna seda antakse väga kergelt, siis karta on, et enamik neist suudab vabalt tööd teha ja mõnel vb pole midagi viga.
    http://www.stat.ee/72478

    Vaadates töövõimetuse määramise
    ekspertiise, joonistub välja kolm peamist tervisehäirete rühma: psüühika- ja käitumishäired,
    lihasluukonna ja sidekoe haigused ning mitmed vereringeelundite haigused. Ligikaudu kaks
    korda väiksema osatähtsusega on vigastused, mürgistused ja muude välispõhjuste tagajärjed.
    Proportsioonid ei ole seitsme aasta vältel eriti muutunud: ka 2013. aastal olid peamiste
    töövõimetuse põhjustajatena ülekaalus samad haigused-vigastused, mis 2007. aastal. Vahe
    seisneb ainult selles, et kui 2007. aastal olid peamisteks põhjustajateks (nii esmase kui ka
    korduva töövõimetuse puhul) psüühika- ja käitumishäired (21%), siis 2013. aastal olid esirinnas
    lihasluukonna ja sidekoe haigused (22%). Siiski pole käitumishäirete osatähtsus oluliselt
    vähenenud: 2013. aastal oli kõikidest püsivalt töövõimetuks tunnistatutest 20% psüühika- ja
    käitumishäiretega.



    Psüühika- ja käitumishäired on üldiselt ainus rühm, kus annab vassida. Kahe teise peamise tervisehäirete rühma puhul teevad põhitöö masinad (näitavad haiguse olemasolu ja ulatust), arstid ja töövõimetu ise saavad teoreetiliselt mängida töövõimekaotuse protsendiga max. 20 % ulatuses.

    http://www.delfi.ee/news/paevauudise...ti?id=64257757

    Raha on väike, seega protsendikaotus või -tõus on märgatav.

  2. #402
    Bännitud Kasutaja Dnbftwnaine avatar
    Liitus
    Nov 2014
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    32

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    btw kuidas su naine sind välja kannatab :DD. Siukse targutajaga on vist päris raske elada.
    enamus ajast ei kannatagi :P

  3. #403
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Potsataja, maal on kordades lihtsam endale mingi puue ära rääkida, sest kõik teavad kõiki ning perearst on üldjuhul peretuttav või isegi parim sõber, kes ei suuda EI öelda. Siin idablokis on päris palju selliseid väänikuid, kes tööd teha ei saa(ei viitsi või ei ole tööd). Eks igaüks otsib kust juurde saaks, maal pole elu kerge, linnaeluga maainimene ei suuda kohaneda. Samas kärbitakse puuetega inimeste toetusi, nonsenss :P

  4. #404

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    ranka korraldab turniiri ja siis hiiterdab...suht fixed tundub

  5. #405
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    maal on kordades lihtsam endale mingi puue ära rääkida, sest kõik teavad kõiki ning perearst on üldjuhul peretuttav või isegi parim sõber, kes ei suuda EI öelda.
    Perearst ei määra puuet ega pikaajalist töövõimetust.

  6. #406

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Perearst ei määra puuet ega pikaajalist töövõimetust.
    Dnbftw'le määras ja nagu näha ei eksinud

  7. #407
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Miks lifetime bänni sellele napakale pole antud juba?

  8. #408
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Dnbftw'le määras ja nagu näha ei eksinud
    Kasutan minimaalselt haigekassa teenuseid, töötukassas arvel pole, mitte ühtegi toetust ma ei saa ega kavatsegi saama hakata. Mingid trollivad tähelepanu otsivad kommentaarid võite foorumi risustamise eesmärgil minule postkasti saata.

    Ma ei tea kuidas need onklid seal maal siis grupi peale on saanud, kõik käivad perearsti juures skeemitamas ja saavad asjad jonksu. Linna nad eriarsti juurde igatahes ei lähe.

    edit: Voh, Potsataja vinge vend, suudab ka minusugusele asjad selgeks teha. Ülejäänud kargavad niisama batuudil tühja.
    Viimati muudetud Dnbftw poolt : 24.11.14 at 19:07

  9. #409

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Perearsti ära rääkimisest ei ole mingit kasu. Lisaks on vaja ka eriarsti arvamust ja pabereid, mis seda tõestavad. Seepärast ongi psühhiaater ainus, keda saab ära rääkida mingi kliiniline depressiooni vms. jutiga. Inimene käib perearsti ja eriarsti juures, teeb vastavad uuringud ja analüüsid, siis läheb Sotsiaalkindlustusametisse täidab blanketi (sellega täitmisega saab muidugi olukorda paremaks/hullemaks muuta) ja jääb vastust ootama. Sotsiaalkindlustusamet nõuab perearstilt ja eriarstilt nende arvamust ja inimese terviseandmeid ning siis läheb kogu see posu ekspertarsti(de)le hindamiseks. Lihasluukonna ja sidekoe haigused ning mitmed vereringeelundite haigusi ei saa nö. välja mõelda, need kas on või pole. Kusjuures mina arvan, et ekspertarst lähtub otsuse tegemisel 50% eriarsti, 30 % perearsti ja 20% patsiendi andmetest.

    Kusjuures mina tean hoopis mitut juhust, kus perearst on hoopis käru keeranud. Lisaks tean ka juhtumeid, kus inimesed ise kas ei taipa või ei taha töövõimetust teha. Mul endal on mingi % juba 15 aastat olnud ja ega ma oma töövõimetuspensionst ei rääkinud ühelegi tööandjale. Palk oli piisavalt hea, et igasuguste komplikatsioonide vältimiseks oli imo parem seda mitte teha. Isegi nädalase lisapuhkuse jätsin välja võtmata.

    Kallaste jt. selliste kohtade puhul on töötus nkn kõrge ja palgad nii väiksed, et võimaluse korral on töövõimetus kohe nagu mingi kindlustus selle jaoks, et iga kuu ei pea KOV ja/või Töötukassa vahet jooksma.

    E: Niiöelda komisjon on iga 2-5 aasta tagant. Seega vaevalt sa Dnbftw neil kogu aeg sabas jooksed ja jälgid, et ega nad vahepeal kogemata linnas eriarsti juures käi.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 24.11.14 at 19:08

  10. #410
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Perearst ei määra puuet ega pikaajalist töövõimetust.
    Perearst tõesti ei määra seda aga temast oleneb päris palju, sest tema saadab paberid ja kuhugi sa enam näitama ei pea minema. Otsus tehakse puhtalt selle põhjal, mis paberitel kirjas.

    Tuttav sai lampi õlaga ntx töövõimetuse. Muidu töötab täiskohaga ja pole õlal suurt häda midagi aga aegajalt tuleb hädaldamas käia, et midagi järgmisel aastal nõukogusse saata oleks ;D.

  11. #411
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Mul on talveks normaalset korterit vaja, ilgelt odava hinnaga. Praegune tuba on nagu külmkamber ja mingi weirdo naaber on ka ja üldse...

  12. #412

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust

    Tuttav sai lampi õlaga ntx töövõimetuse. Muidu töötab täiskohaga ja pole õlal suurt häda midagi aga aegajalt tuleb hädaldamas käia, et midagi järgmisel aastal nõukogusse saata oleks ;D.
    Kui vana see tuttav on? Ajaga läheb asi hullemaks. Mulle on eriarst muidugi öelnud, et pole mõtet seda asja eraldi uurida, kui asi hooti välja lööb ja tugevat füüsilist valu ei põhjusta. Samas tagaplaanil annab kogu aeg tunda ja vahel on olnud valus näiteks autoklaasi alla keerata või magamiseks parema külje peal valutut asendit leida jne. 40%+ tuleks kindlalt sealt ka ära. Pole mõtet noorena heinateol jne. üle pingutada.

  13. #413

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Pole mõtet 14 tundi päevas arvuti taga istuda pigem.

  14. #414

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    See õlateema oli mul juba enne esimese avuti ostmist ja arvutihiirt kasutan ma kindlasti vähem kui keskmine PP kasutaja.

  15. #415
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 102

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Mul on talveks normaalset korterit vaja, ilgelt odava hinnaga. Praegune tuba on nagu külmkamber ja mingi weirdo naaber on ka ja üldse...
    Raudselt naaber kuskil HV-s või buduaari foorumis kirjutab sama asja sinu kohta.

  16. #416
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Mul on talveks normaalset korterit vaja, ilgelt odava hinnaga. Praegune tuba on nagu külmkamber ja mingi weirdo naaber on ka ja üldse...
    No kui külm on siis jalad perse alt välja ja tee midagi, et soe püsiks. Näiteks kerge investeering(esimene vaste googlis): http://www.bauhof.ee/oliradiaator-ra...ibi-1500w.html

  17. #417
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    "investeering". See on kulu, mis toob omaga veel ekstra kulu kaasa ja saadav nö. kasutegur ehk soojus ei ole sugugi return on investment vaid lihtsalt mugavus, mille eest ma maksan ülemäära kallist hinda ilmselt. Kui tuba ei ole soojapidav, siis radiaatori ostmine ei ole investeering vaid mõttetu kulu, raiskamine, sest sa kütad ilma soojaks sisuliselt.

  18. #418
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Jah, see on ajutine lahendus, kui ei sobi siis kanna villasokke edasi. Otsi need kohad üles, kust külm õhk sisse pressib(akna alused jne) ja topi miskit ette. Ühikas elades sai teipi topitud aknalaua alla, mingil määral aitas, takistas edukalt suurema õhuvoolu liikumist. Ma ei tea täpselt mis situatsioon sul on ja raske aidata nii kui sa ei soovi täpsemat infot jagada. Eeldan, et elad üürikorteris, kui üürileandjaga normid suhted siis annab arvatavasti ka remondis läbi rääkida ja sellevõrra üürihinnas siis mängida.

    edit: krdi sellest vigasest töövõimetuspensioni jutust tõmbas närvipõletiku paremasse õlga tagasi, wfkingp.
    Viimati muudetud Dnbftw poolt : 24.11.14 at 20:52

  19. #419

  20. #420
    Bännitud Kasutaja Dnbftwnaine avatar
    Liitus
    Nov 2014
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    32

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Ilmselgelt on neiu niikaua ilma olnud, et tilt nii laes. Seksuaalenergia suunas kõik vihaks. Tuleb visahing peale saata, tema on ikka nõus aitama!

Lehekülg 21, kokku 24 EsimeneEsimene ... 111920212223 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES