Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 24 EsimeneEsimene ... 5678917 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 477
  1. #121
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Keegi neid pastilaa videosid alla on saanud laadida? Homme lõppeb rsk litsents ära, et kas jätan videod lahti ja ei tee never enam resa?

  2. #122
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    Keegi neid pastilaa videosid alla on saanud laadida? Homme lõppeb rsk litsents ära, et kas jätan videod lahti ja ei tee never enam resa?
    Ei saa alla laadida :(

  3. #123
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ei saa alla laadida :(
    Suht juut värk siis ju.

  4. #124
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ei saa alla laadida :(
    lol

  5. #125

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
    sureb välja foorum? :(

    No Ranka veel tõmbleb, aga teised moded ja muidu huvitavad isiksused on vist lihtsalt enamjaolt välja surnud või siis ennast surnuks joonud.

    Ranka võib ju soovi korral välja tuua koguni päevade lõikes klikkide ja foorumipostituste arvu. Mul on tunne, et pokkeri hiigelajad on hetkel möödas, aga kalale.ee ja militaar.net tüübid möllavad tõenäoliselt endiselt edasi. Mina olen enamjaolt ümber kolinud perekooli ja üritan enne surma naisi paremini mõistma hakata. Militaaria ja kalad pole mind kunagi huvitanud, aga naised küll.

    E: just vaatasin, et perekoolis on tänaseid postitusi 3000 kanti.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 10.11.14 at 18:01

  6. #126
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    ma buduaaris

  7. #127

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Mõistetav, aga minu jaoks on on sealsed naised liiga noored ja rumalad. Muide, omamoodi paradoks on see, et kõik ülejäänud jututoad on välja surnud, kuid #armastusesaal ikka veel tegutseb.

  8. #128
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    ma teesklengi et ma olen üks nendest

  9. #129
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    teeskled?

  10. #130
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Geneetiline naistepeksja tsillib perekooli foorumis, oi jumala autttttta. Mina sain tänaõhtused krambid kätte, aitäh :D

  11. #131
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    ma teesklengi et ma olen üks nendest
    Tuleb hästi välja see, siin foorumis ka enamus arvavad, et oskad mängida ja oled täisealine.

  12. #132
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Kellegil kodus mõnda meeste doktori/medõe vms kostüümi ei leidu üle? Või teab kust mõnda normaalse hinna eest hankida saaks, kuskil <30€.
    Kas näiteks haiglatest oleks võimalik kasutatud riideid saada, teab keegi?

  13. #133
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Ära jumala eest neid kasutatuid riideid selga topi, saad veel Ebola. Kindlasti võta uued kui leiad.

    edit: See ei lähe selga? http://kaisumaa.eu/index.php/riided/...oekostuum.html

    http://www.rreede.ee/hurmav-medode

    Meeste seas vist pole medõe amet väga popp, seega ei leia kostüümi kah.
    Viimati muudetud Dnbftw poolt : 10.11.14 at 23:35

  14. #134

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Krt, ma olen oma elust 2+ aastat haiglas viibinud, aga ühtegi meessoost õde pole veel kohanud. Doktoreid olen muidugi kohanud ja kirurgide seas peaks mehed isegi enamuses olema. Valge kitli peaks kusagilt ikka 30€ eest saama.

  15. #135
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Ses suhtes et kui muidu ei saa, siis valge linaga ütle head aega ja läheb käiku. Pritsi ketšupit ka peale, et reaalsem oleks.

    Ole leidlik ja saad parema kostüümi kui mistahes laenutusest, lisaks jääb see sulle alles ja saab ka edaspidi trollimas käia.

    Potsataja, kas sa oleksid nii hea ja tutvustaksid äkki alaskale ja atsetoonile ka perekooli foorumit?
    Viimati muudetud Dnbftw poolt : 10.11.14 at 23:51

  16. #136
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Kole raske on ikka kõigile meelejärgi olla - et kas nüüd postitada juurde või paluda rankalt paaripäevast pokkeridieeti(jõledasti oleks vaja tegelikult volüümi anda ja boonust treida). Kõige mõistlikum oleks vast vote teha, aga mõtlen veel. Igasugused hate meilid, gifid, laulud ja luuletused on postkasti teretulnud. Võib obv ka homme ahju all kokku saada ja teineteisele molli sõita keset final tablet. Igatahes, kõik toredad sellid lennake homme Triobet Live Freerollile Tartu, kuuldavasti pidi päris mitu vallalist neiukest platsis olema.

    edit: Btw, kõige lihtsam viis trollist vabaneda on järgida põhimõtet: "Dont feed the f'ing troll". Aga siinsed metagamerid vist ei taju noodivõtit absull.
    Viimati muudetud Dnbftw poolt : 11.11.14 at 02:01

  17. #137

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Dnbftw, kas sa oma andmesisestuse probleemi said ära lahendatud?

  18. #138
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Kuna tööpakkuja on naissoost isik siis on asjalood veidi keerulisemad. Põhimõtteliselt sobis see .pdf variant, siis jälle ei sobinud ja mõtles, et pusib ise need 2000 tundi ära andmetega. Siis sõimas, et ma midagi ei teinud(sest ometigi uue lahenduse välja mõtlemine ei ole mingigi kasulik tegevus). Siis läksin kalale, edasi tulin kalalt, sest räigelt oli minu abi vaja aia püsti panemisel. Obv vaadati pahaselt, et kala ei saanud, sest esimest korda merikat püüdma minnes peaks tunni ajaga obv 70kend kilo välja tirima. Aia püsti panemisel vahtisin obv niisama pealt(traa oleks võinud kalale ju jääda????), siis võtsin trelli meeste käest ära ja laksasime aia 30 mintsaga püsti. Aeg oli kodupoole nahhui tõmmata ja siis nagu öeldi, et detsis tagasi ja hakkan neid .pdfe skänneerima. Ühesõnaga. Jep. Mida me mehed küll ilma naisteta teeks? Fakking 100 korda ratsionaalsemalt saaks aega kasutada.

    Nüüd mõtlen siin, et peaks vist pokkerivideo tegema mängust. Muidu ei biidi. Fking fishimeri on küll aga ei biidi, video aitab. Ma olen surmkindel!

    Unustasin mainida, et tööpakkuja on ämm, seega igasugune persesaatmine on välistatud.

  19. #139

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Imo on ka oma ema pikalt saatmine lihtsam, kui ämma puhul.

  20. #140
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** Movembri OFFTOPIC ***

    Ei noh, enda ema võin ma vabalt sinna saata kust ma ise kah tulin ja ei teki mingeid probleeme. Asja võetakse huumoriga ja üks päev tullakse lambist poole tööpäeva pealt koju ja öeldakse, et lasti töölt lahti. 2 tundi hiljem sain teada kust mu trolligeenid pärit. Kurat kus oskab ikka näo mul täis valetada.

    Üritasin ennist naist magama panna aga mul ei jäänud suu vait, mõlemad ei saanud magada. Lampi koitis mõte mingi chatroom käima tõmmata, et A&A minust rahu saaks lõpuks. Ikka üritan kõigiga läbi saada ja kompromissi leida. Mis arvate kamraadid?

Lehekülg 7, kokku 24 EsimeneEsimene ... 5678917 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES