Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 36

Teema: Viirustõrje

  1. #1
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Viirustõrje

    Millist viirustõrjet kasutate hetkel ja kas olete sellega rahul.

    Mul viimane situatsioon oli 2 päeva tagasi kui tartus STV ühenduses mingi jama terves linnas. Tehti asi korda ning mina ikka ilma netita. 2 päeva ootasin ja nüüd pandi tagasi alles. Küsisin, et mis värk on ja mulle öeldi, et mul arvutis mingi viirus mis segas nende serverite tööd ning seetõttu lõlitatigi mind võrgust välja. Kokku oli tartu peale olnud 4 arvutit samade viirustega. Ise seda viiruse asja eriti ei oska kommenteerida, kuna väga ei kola imelikkudes kohtades ringi samas ei saa välistada, et oligi mingi jama arvutis sees. Iseenesest andis arvuti ka otsad ning muud ei saanud kui ainult format c ning nüüd asi korras. Raal hakkas imelikke asju tegema ning parema hiireklahvi vajutuse peale oli iga jumala kord asi kotis. Peale seda tegingi formati.

    Nüüd siis otsingi korralikku viirustõrjet mis pahalasi korralikult kinni hoiaks.

    Oodates soovitusi

    Provoker

  2. #2
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Viirustõrje

    Ostsin Kaspersky endale

  3. #3

    Re: Viirustõrje

    Ei kasuta. Ei näe vajadust.

  4. #4

    Re: Viirustõrje

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk
    Ei kasuta. Ei näe vajadust.
    mõne keyloggeri saad ja account tyhjaks tehakse .. siis r22gid ilmselt teist juttu :)

  5. #5

    Re: Viirustõrje

    Asjad ei tule iseenesest.

  6. #6

    Re: Viirustõrje

    Ei kasuta aastaid. Kusagil taustal töötab spybot, mis ise ennast automaatselt uuendab ja sellest on piisanud minuarvates.

  7. #7

    Re: Viirustõrje

    NOD32, 3a. litsents ilusti olemas. Muud polegi vist öelda, kui et tegemist on turu parima viirusetõrjega.

  8. #8

    Re: Viirustõrje

    Ei kasuta mingit viirusetõrjet ja ei ole viirustega probleeme.

    Kõige lihtsam ja parem on kasutada aeg-ajalt online virus scannereid, sest üks viirusetõrje ei tõrju elu sees kõike ära, sellepärast siis lastagi aeg-ajalt nt 4-5 online scanneriga üle ja saab põhimõtselt kõigest halvast lahti.

  9. #9

    Re: Viirustõrje

    Igaksjuhuks hoian viiruse tõrjet peal, kuid ei mäleta küll, et viimase paari aasta jooksul oleks see mõnd avastanud.

    Tuleb ise ka vaadata, et mis faile ja kust tõmbad.

    Usun, et selleks juhuks sobib ka mõni kodukasutajatele tasuta programm. Sai pikalt kasutatud AVG'd, aga versiooniga 8,5 läks see hirmus ressursinõudlikuks.

    Seega nüüd kasutan Avira Antivir'i (http://www.free-av.com/en/trialpay_d...antivirus.html).

  10. #10
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: Viirustõrje

    Samuti NOD32 ja väga rahul. Resurssi ei võta. Väike aga tubli ja võimas 8)

  11. #11
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Viirustõrje

    Tsitaat Algselt postitas Tupsik
    Igaksjuhuks hoian viiruse tõrjet peal, kuid ei mäleta küll, et viimase paari aasta jooksul oleks see mõnd avastanud.

    Tuleb ise ka vaadata, et mis faile ja kust tõmbad.

    Usun, et selleks juhuks sobib ka mõni kodukasutajatele tasuta programm. Sai pikalt kasutatud AVG'd, aga versiooniga 8,5 läks see hirmus ressursinõudlikuks.

    Seega nüüd kasutan Avira Antivir'i (http://www.free-av.com/en/trialpay_d...antivirus.html).


    Avira oli mul just peal ning saatsin selle pikalt nüüdseks

  12. #12

    Re: Viirustõrje

    viirusetõrje üle vaielda on sama nagu naiste maitse üle, igal mehel omad eelistused ja omad kogemused. kasutasin ise nodi aastaid tagasi, siis tast küll suuremat kasu ei olnud, mine tea, äkki nüüd parem.
    atm on peal mcafee, ei kurda eriti.

  13. #13
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: Viirustõrje

    kasutan tooli ja klaveri vahel asuvat viirusetõrjet.. ja ca viie aasta jooksul pole ühtegi viirust olnud..

  14. #14
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Viirustõrje

    NOD32 ja vapsjee ausad poisid ostavad softi

  15. #15
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Viirustõrje

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    Ostsin Kaspersky endale
    Jah ostsin samuti ja toimib väga hästi. Lasin tasuta AVG maha.

  16. #16
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Viirustõrje

    Ikka NOD32 ja Fix juures suur suur paha piraat olen aga seevastu viirustevaba :D

  17. #17
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Viirustõrje

    Tsitaat Algselt postitas Cash87
    Ikka NOD32 ja Fix juures suur suur paha piraat olen aga seevastu viirustevaba :D
    See NOD32, mis netis vahepeal liikus, mingi seriali uuenusega koos, oli kindlalt trojaga nakatunud. Mingi sõber kasutas ja pakkus, võtsin kausta lahti kodus ja isegi AVG hakkas kohe kisama, et troja.

    Kindlasti on puhtaid cracke ka aga ei viitsi jännata igaks juhtuks enam.

  18. #18
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Viirustõrje

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    See NOD32, mis netis vahepeal liikus, mingi seriali uuenusega koos, oli kindlalt trojaga nakatunud. Mingi sõber kasutas ja pakkus, võtsin kausta lahti kodus ja isegi AVG hakkas kohe kisama, et troja.

    Kindlasti on puhtaid cracke ka aga ei viitsi jännata igaks juhtuks enam.
    hmm mul suht paljud tuttavad kasutavad ja kõik nagu ok. Me vist õnnelikud, sest kõik nagu töötab ja viiruseid on ka avastanud ikka ja arvuti ka nagu töötab pole kuulnud et kellegil probleeme oleks aga jah väga imelik oleks kui viirusetõrje mis tõrjub viiruseid on ise üks paras viirus :D

  19. #19
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Viirustõrje

    Tsitaat Algselt postitas Cash87
    hmm mul suht paljud tuttavad kasutavad ja kõik nagu ok. Me vist õnnelikud, sest kõik nagu töötab ja viiruseid on ka avastanud ikka ja arvuti ka nagu töötab pole kuulnud et kellegil probleeme oleks aga jah väga imelik oleks kui viirusetõrje mis tõrjub viiruseid on ise üks paras viirus :D
    Mitte viirusetõrje ei ole paras viirus, vaid see seriali uuendaja seal võib mõnikord olla ;D

  20. #20
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Viirustõrje

    nojah aga siis peaks ju viirusetõrje selle tuvastama :D
    kuna ta pole seda teinud järeldan et mul kõik puhas? :P

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES