Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 7, kokku 7

Teema: Agressiivsus

  1. #1
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Agressiivsus

    Kuivõrd oluliseks peate netipokkeris agressiivsust? Peab ütlema, et peale seda kui teadlikult olen agressiivsust mõnevõrra tõstnud, on ka tulemused paranenud. Seda siis nii pre- kui postflop mängus, niimoodi vähenevad oluliselt ka showdownile minevad käed.

    Mõningad regularid hammustavad selle küll läbi ja teevad ka "agressiivseid calle", kuid kindlasti mitte enamus. Tõsi küll, mängin ja räägin ainult 6-max laudadest, mitte fullringist, kus spetsiifika natuke erinev ning rohkem positsioonimängu. Olen ka täheldanud, et agressiivsus toob rohkem tulu NL200-400 laudades, vähem NL100, kus fishid teevad calle, mida nad ilmselt NL200-400 ei teeks, mistõttu on oma kaart seal ehk olulisem.

    Muidugi, agressiivsus valel ajal võib olla ekspressbuss hävingusse, kuid mida arvavad agressiivsusest kui ühtest mängu olulisest komponendist teised foorumikasutajad? Kas olete agressiivsed või pigem passite, mängite oma lehte ja ootate soodsaid olukordi? Kindlasti üks oluline agressiivse mängija eelis on ka hea kaardijooksu korral saada oma imidži tõttu head käed kõrgemalt kinni makstud.

  2. #2

    Re: Agressiivsus

    Teen mõlemat, ootan oma lehte ja mängin agressiivselt :]
    Ning kui vastane on agressiivne, siis võin ka passiivselt mängida.

    obv on agressiivne parem, sest bettides loote alati omale kaks võimalust võita poti, kas kohe maha võtta või hiljem showdownil võita. Callides on ainult üx võimalus, Teil peab lõpuks olema ette näidata parem käsi.

  3. #3

    Re: Agressiivsus

    NL200s muutusin agressiivsuse etaloniks.

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Agressiivsus

    Madalatel limiitidel pole erilist mõtet imidžit ehitada, sest nitid, fishid ja donkeyd lasevad niikuinii omasoodu edasi. Kõrgemal tuleb osata käiku vahetada, sest suurem osa vastastest kohandab suuremal või vähemal määral oma mängu sinu imidži(+statside) järgi. Võib ka ilma käiku vahetamata (lihtsam variant - rohkem ABC stiilis), aga sedasi häid mängijaid üle ei mängi, küll aga teenib stabiilselt fishide ja donkeyde pealt.

    Alati kui valime limp/bet/raise/call/check/fold vahel, siis peame oskama seletada, et miks on just see kindel valik parem teistest valikutest. Kui oskame, siis on juba kõik paigas - või noh... tasub muidugi teistega ka konsulteerida, sest võib-olla on meie loogikal mõned augud sees

  5. #5
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: Agressiivsus

    Mulle tundub, et agressiivsus peaks korreleeruma regularide arvuga lauas. Ehk kui sul on ainult 1 fish laua peale, siis sul tuleb mängida võimalikult unexploitable mängu (a la 20/18/4) ja väikseid potte võimalikult vara maha võtta, aga kui on reede õhtu ja lauas on 4 fishi, on mõttekam oma preflop aggressiooni veits järele anda (rohkem callida) ja oma postflop skill maksma panna.

    Samuti on imo pointless fishide vastu näiteks oma combodrawga IP flopil suruda (~55% equity), kui sa võid lihtsalt 2 streeti callida ja raha 95% equitiga sisse saada. (kui hitid ofc)

  6. #6
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Agressiivsus

    minu arust tasub juba imaget ja agressiivsust ka madalatel limiitidel ehitada.. mikrolaudades austatakse stacki suurust.. veidi kõrgemal siis lihtsalt aggro + kui lauas on hea image showdownide osas ja pole bluffidega vahele jäänud.. saad kenasti respecti oma cbetidele..

  7. #7

    Re: Agressiivsus

    Tavaliselt olen ma lauas kõige agressiivsem mängida, kui just välja arvata need mõningat tüüpi fishid, kes pidevalt pushivad. Siiamaani on mul enda agressiivsuse üle hea meel ja sellega saan ka regularidelt rohkem actionit. Lausa lust on teinekord vaadata, kuidas mõni reg. mind ei usu ja teeb väga kaheldava calli. Hea näide on see käsi: http://www.pokerhand.org/?4248546 Ilmselgelt pani ta mind juba preflop varguse peale ja kujundas oma mängu sellele põhinedes.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES