Augusti alguses tegin BlackWerewolfGenie/Simmo-ga mitmeid moneyswappe, mille tingimuseks oli, et ta maksab mulle kõrget intressi ja kannab raha tagasi 1,17 kordselt, kuid teeb seda nädala-paari jooksul.

Võlg sai kokku koos viiviste ja intressidega 6000$, millest 500$ kandis ta mulle 3.oktoobril ära, kuid pärast 20. oktoobrit pole ta minuga isegi kontakteerunud ega skypes olnud.


Tema Starsi kasutajad: Deveena, busto Simmo (lol)
Party kasutaja, kuhu saatsin enamuse rahast: AnunnakiKushhh3
Skrilli kasutaja, mis tema jutu järgi tema naise oma: Manesha Diyal/maneshadiyal1@gmail.com








Eriti tilting on, et oktoobris on veel 700$ kaotatud ja seda üsna soliidse winratega.

Pildid transferitest:





Siin kokku vaid 4385$, kuid siia lisandub veel lubatud intress, pluss ta lubas viivitamise eest mulle veel raha juurde panna, niiet 5500$ on mõistlik number, millega ta ise Skype chatis mulle pakkunud on.

Skype chat augusti lõpust:

( Click to show/hide )



+

Nii, et hetkel seal mingeid probleeme nii pole. Lihtsalt pole mulle arvele üle visatud mu osa. Ei teagi päris täpselt miks munevad. Aga nagu ütlesin $11,200 on selle kuu palk, lihtsalt tegelt pidi 11. juba üle olema nii et imelik. (27.august)