Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 26

Hübriidvaade

  1. #1
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    NL50 str@flush draw

    Mida teeksite siin? Fold,nupud või call?

    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (10 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG ($6.76)
    Hero (UTG+1) ($58.55)
    UTG+2 ($53.57) 44/13/3 400 kätt
    MP1 ($51.78)
    MP2 ($169.32)
    MP3 ($48.75)
    CO ($50.50) 22/5/3 400 kätt
    Button ($48.95)
    SB ($93.11)
    BB ($40)

    Preflop: Hero is UTG+1 with 8, 9
    1 fold, Hero calls $0.50, UTG+2 calls $0.50, 3 folds, CO (poster) checks, Button calls $0.50, SB calls $0.25, BB checks

    Flop: ($3) 6, K, 7 (6 players)
    SB checks, BB checks, Hero bets $1.50, UTG+2 raises $3, CO raises $11, 3 folds, [color=#666666][i]Hero??


  2. #2
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: NL50 str@flush draw

    obv nupud.

  3. #3

    Re: NL50 str@flush draw

    Sul on nuts ja sa tahad foldida ???

    Ship it baby

  4. #4
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: NL50 str@flush draw

    Nupud muidugi, ideaalne flopp 89s jaoks.

    Uhh, ja mina isiklikult ei limbiks, iga HUDi kasutaja ja tähelepanelikum laua uurija saab pika peale aru, et Sa limbid väikese pocketiga ja/või siis SC-dega ning sellisel juhul ei ole väga rakse Sinu vastu mängida, kui näiteks hilisemalt positsioonilt tõsta. Aga see on maitse asi ja eks ta sõltub ka lauast.

    Ja mina isiklikult oleks flopis rohkem bettinud (kuskil 2,5 näiteks), aga eks see on ka maitse asi.

    Seti vastu oled küll veits taga, aga vabalt võivad mõlemad vennad kaasa tulla ja seega tekib lisaraha potti.

  5. #5

    Re: NL50 str@flush draw

    utg+1 89s limp .. AIAIAIAI
    flopilt obv nupud

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: NL50 str@flush draw

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Uhh, ja mina isiklikult ei limbiks, iga HUDi kasutaja ja tähelepanelikum laua uurija saab pika peale aru, et Sa limbid väikese pocketiga ja/või siis SC-dega ning sellisel juhul ei ole väga rakse Sinu vastu mängida, kui näiteks hilisemalt positsioonilt tõsta. Aga see on maitse asi ja eks ta sõltub ka lauast.
    Samas kui tõsta UTG+1 nii laia rangega, siis iga HUDi kasutaja ja tähelepanelikum laua uurija 3betib sind lightilt ;D
    Endale mul meeldib võimalikult palju miksida mängu ja seda just EP-st mängides, et mingi % limp, mingi % raise ja seda kõigega mida otsustab EP mängida. Nüüd kui mõni 3bet lover tõstab, siis limp korral pole pot veel suur ja võib minna ka 89s-ga limp/raise peale ja sama saab teha ka monsteriga, võtku vastane siis kinni, et mis sul parasjagu on :)
    Aga kui open raised näiteks 89s-iga ja keegi 3betib, siis on väga raske seda kätt edasi mängida.


  7. #7

    Re: NL50 str@flush draw

    set on raudselt vastas, aga ikkagist nupud. raha on potis.

  8. #8
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: NL50 str@flush draw

    Tsitaat Algselt postitas levis
    Samas kui tõsta UTG+1 nii laia rangega, siis iga HUDi kasutaja ja tähelepanelikum laua uurija 3betib sind lightilt ;D
    Endale mul meeldib võimalikult palju miksida mängu ja seda just EP-st mängides, et mingi % limp, mingi % raise ja seda kõigega mida otsustab EP mängida. Nüüd kui mõni 3bet lover tõstab, siis limp korral pole pot veel suur ja võib minna ka 89s-ga limp/raise peale ja sama saab teha ka monsteriga, võtku vastane siis kinni, et mis sul parasjagu on :)
    Aga kui open raised näiteks 89s-iga ja keegi 3betib, siis on väga raske seda kätt edasi mängida.

    89s-iga ei tasugi ju iga kord tõsta.

  9. #9
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: NL50 str@flush draw

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Nupud muidugi, ideaalne flopp 89s jaoks.
    ...et Sa limbid väikese pocketiga ja/või siis SC-dega ning sellisel juhul ei ole väga rakse Sinu vastu mängida, kui näiteks hilisemalt positsioonilt tõsta. Aga see on maitse asi ja eks ta sõltub ka lauast.
    Miks sa arvad et ma limbin väikese poketiga?
    Selle kindla käe kohta võin öelda, et üldiselt nii ei mängi aga hetk nõudis natuke süsteemi tegema

  10. #10
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: NL50 str@flush draw

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn
    Miks sa arvad et ma limbin väikese poketiga?
    Selle kindla käe kohta võin öelda, et üldiselt nii ei mängi aga hetk nõudis natuke süsteemi tegema
    Ei olegi kindel selles, seepärast paningi ja/või :)
    Ära pahanda :)

    Lihtsalt on selline mulje jäänud starsist, et sc limpijad teevad sama pp-dega.

  11. #11

    Re: NL50 str@flush draw

    mis siis juhtus, ega sa ei foldinud ju?

  12. #12
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: NL50 str@flush draw

    kuna olin saanud haledaid biite terve päeva siis olin paigast ära ja foldisin see pärast panin ka selle käe siia üles. Muideks turni kaarti nägin kah ja see oli K

  13. #13
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: NL50 str@flush draw

    Ma läpparis puudub stove jne aga sisetunne ütleb, et see on fold.

    EDIT:

    Tsitaat Algselt postitas levis
    Samas kui tõsta UTG+1 nii laia rangega, siis iga HUDi kasutaja ja tähelepanelikum laua uurija 3betib sind lightilt ;D
    Endale mul meeldib võimalikult palju miksida mängu ja seda just EP-st mängides, et mingi % limp, mingi % raise ja seda kõigega mida otsustab EP mängida. Nüüd kui mõni 3bet lover tõstab, siis limp korral pole pot veel suur ja võib minna ka 89s-ga limp/raise peale ja sama saab teha ka monsteriga, võtku vastane siis kinni, et mis sul parasjagu on :)
    Aga kui open raised näiteks 89s-iga ja keegi 3betib, siis on väga raske seda kätt edasi mängida.
    Selle mehe jutt on õige :) See limpimine ja ka open-limpimine ei ole halb, kui seda õigesti teha aga open-raise on eelis on see, et on FEd + ei pea hakkama mixima.

  14. #14
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: NL50 str@flush draw

    fold on halb, pange tähele, et CO pani blindi mängu tulles, ehk on halb mängija, kelle ranges on igasuguseid K6o-sid jne. Samas vist toorelt calliks, lootes, et UTG+1 kütab sisse, mõlemal made handid ja equity oleks 50:25:25 ja saaks 2 stacki kui hitiks. Ehk siis 3-way actioniga monsterdraw fold flopil on crap.

  15. #15
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: NL50 str@flush draw

    natuke OT aga pealkiri on tiba eksitav

    rida mastitõmbel???

    Sisu vaadates on kõik selge.

  16. #16
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: NL50 str@flush draw

    Tsitaat Algselt postitas Provoker
    natuke OT aga pealkiri on tiba eksitav

    rida mastitõmbel???

    Sisu vaadates on kõik selge.
    @ asemel pidi olema &

  17. #17
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: NL50 str@flush draw

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    fold on halb, pange tähele, et CO pani blindi mängu tulles, ehk on halb mängija, kelle ranges on igasuguseid K6o-sid jne. Samas vist toorelt calliks, lootes, et UTG+1 kütab sisse, mõlemal made handid ja equity oleks 50:25:25 ja saaks 2 stacki kui hitiks. Ehk siis 3-way actioniga monsterdraw fold flopil on crap.
    CO-lt postitamine ei tähenda eriti midagi, seda teevad isegi 2PT/BB+ mängijad kõrgetes limiitides, rääkimata mikrotasemete nittidest.

    Ma kardan seda, et ühest küljest võib su mastitõmme olla domineeritud, teisest küljest kõik su paaride oudid surnud. CO kohta on meil ka statid, kes paistab olevat nit, me ei ole commited ja pannud sisse ainult paar big blindi (tean, et see on vale ütlemine ja see palju me sisse oleme pannud pole oluline aga nii saab paremini tuua välja asjaolu, et pot oddsid ei ole meile piisavad), taga 2 meest lähevad hulluks kui veel 3 mängijat (koos meiega) järel actida - mina ei suuda uskuda, et me kuidagi saame siin long runnis kasumit näidata.

  18. #18

    Re: NL50 str@flush draw

    Vastas set, see on kindel, kas siis ei ole meil mõtet pushida?
    potis juba ju 18 taala. Kui veel kolmas ka kaasa tuleb, siis on oddsid ju päris head?
    Mina sellist "keerulisemat" matemaatikat siin ei jaga(pigem ei taha jagada), aga kui mängin 12 kauda korraga, siis ei näe siin foldi kohta.

  19. #19
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: NL50 str@flush draw

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ma kardan seda, et ühest küljest võib su mastitõmme olla domineeritud, teisest küljest kõik su paaride oudid surnud. CO kohta on meil ka statid, kes paistab olevat nit, me ei ole commited ja pannud sisse ainult paar big blindi (tean, et see on vale ütlemine ja see palju me sisse oleme pannud pole oluline aga nii saab paremini tuua välja asjaolu, et pot oddsid ei ole meile piisavad), taga 2 meest lähevad hulluks kui veel 3 mängijat (koos meiega) järel actida - mina ei suuda uskuda, et me kuidagi saame siin long runnis kasumit näidata.
    Tõesti nii, pigem fold :o... Kuigi algul vaatasin isegi, et muidugi nuppude panemise koht. Pelgalt set'i vastu jääme siin enam-vähem mänguga tasa(võiduks ~42%+ vaja ja ~42% ka umbes on), aga kui osad oudid surnud või kolmas mängija tuleb kaasa A X , K ,X käega, siis 89s (25-26%) teeb juba selgelt -ev mängu.

  20. #20
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: NL50 str@flush draw

    CO-lt postitamine(või ükskõik kust) on täiesti -EV ja kardan, et need 2ptbb vennad, kes nii teevad lihtsalt ei viitsi BB-d oodata :) . Mis tähendab, et ~90% tõenäosusega on tegu fishiga(mina olen palju 50NL-i mänginud ja pole näinud ühtegi head mängijat vabatahtlikult blindi panemas). Ja kuna ta ei raisenud, siis pigem readin CO-i 2-pair handi peale. Teiseks UTG+2 kes minraiseb, on samamoodi tõenäoliselt halb mängija ja enamus halvad mängijad mängivad monsterdrawsid üliagressiivselt tehes oluliselt suuremaid re-raise'e kui muidu.

    Kui mu read on enam-vähem korrektne, siis oleme umbes sellises seisus:

    Hand 0: 45.736% 45.74% 00.00% 413 0.00 { 9c8c }
    Hand 1: 45.626% 45.63% 00.00% 412 0.00 { 7d7h }
    Hand 2: 08.638% 08.64% 00.00% 78 0.00 { Kh6d }

    Ja mees peab oma readi usaldama! :D

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES