Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 37, kokku 37
  1. #21
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Daniel Negreanu arvamus PokerStarsi kasiinomängude kohta

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Keda kurat need aluspüksid kotivad. Ma keerasin just viile inimese jõulud persse, kuna olen parajalt nõrk rott. Ausalt niimoodi ära flipanud pole ma juba ammu, aga mõni "pokkeripro" saabnüüd lapse pead silitada ja kiidelda, mida mida issi raske tööga teenis. Irl leiti mingi juua täis peaga sõltlane, keda mõnuga kooriti.
    How about enda tegude eest vastutust võtta ja mitte otsida mingeid kolmandaid isikuid kelle kaela osa süüd veeretada?

  2. #22
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Daniel Negreanu arvamus PokerStarsi kasiinomängude kohta

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    How about enda tegude eest vastutust võtta ja mitte otsida mingeid kolmandaid isikuid kelle kaela osa süüd veeretada?
    neeh, liiga keeruline. "võtke või jätke - selline ma kord juba olen" tundub parim liin

  3. #23

    Re: Daniel Negreanu arvamus PokerStarsi kasiinomängude kohta

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    ära jumala eest spetsialistidelt abi otsi. pane samamoodi ikka edasi - laste (eriti enda laste) heaolu ei ole elus tegelikult nii oluline nagu räägitakse
    Kas sa tõesti arvad, et ma pole spetsialistide juures käinud. Nemad võivad aidata depressiooni puhul või ajada selle ka hullemaks valede rohtude välja kirjutamisega või siis alkosõltuvuse puhul. hasartmängusõltuvuse puhul on neist väga väha kasu, eriti kui oled sellega alustanud 1993. aastal. Kasiinos jäisin viimati 2008. aastal Deauville, kui üks tasuta Oltmpicu turniir välja arvata. Pokkeriga läks pikemalt, viimased tõsisemad laksud jäid 2012. aastat kevadesse. See aasta panin omale ka poole aastase mängu keelu, mis lõppes oktoobri lõüuis. Eks uleb uus peale panna, sest eilne "lõbu" läks mulle maksma ümmarguselt 150 eurot, mis on 25% aasta jooksul kokku kaotatud summast.

  4. #24

    Re: Daniel Negreanu arvamus PokerStarsi kasiinomängude kohta

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    How about enda tegude eest vastutust võtta ja mitte otsida mingeid kolmandaid isikuid kelle kaela osa süüd veeretada?

    Kuna keegi mul relva pea kohal ei hoidnud ega nuga ka kõril, siis kuidas ma saan mingeid kolmandaid isikuid süüdistada. Pokkeripro leib ongi ju minusugused.

    Nüüd ma pean lihtsalt edasi mõtlema, mida teha.

  5. #25
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Daniel Negreanu arvamus PokerStarsi kasiinomängude kohta

    ma nagu natuke ei saa sellest aru. ükskõik kui pinalis ma olen, käin ka aegajalt annetamas, aga mingi autopiloot ütleb, et nüüd aitab.

    see tähendab siis seda, et oluliste rahade kallale ma ei lähe.

  6. #26

    Re: Daniel Negreanu arvamus PokerStarsi kasiinomängude kohta

    Mul ei ole vaja pinalis olla, et igasugune pii kaoks. Vahel pean ka nädal-kaks vastu, aga lõpuks ikka busto. Vahel jälle ei tunne kuu aega mingit tõmmet pokkeri vastu.

    Krt, eilne busto käis ikka väga kiirelt, peale seda tõmbasin 10 rahustit sisse ja hea pikk uni tuli. Nüüd tuleb siis kerjama hakata. Korraldege mingi jõulukorraldus ja tee ei näe mind siis foormus enam mitte kuidagi.

    15 rahustit vähem kui 24 tunni jooksul mõjub ikka päris omapäraselt.

  7. #27
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Daniel Negreanu arvamus PokerStarsi kasiinomängude kohta

    Väga keeruline on sust aru saada. Kuidas inimene saab peaaegu kõigist pahedest sõltuvuses olla jääb mulle arusaamatuks?

    edit: Eriti kummaline on sinu suust kuulda semibragi, kuidas raviarsti poolt väljakirjutatud ravimeid kuritarvitad.
    Viimati muudetud atsetoon poolt : 12.12.14 at 11:16

  8. #28

    Re: Daniel Negreanu arvamus PokerStarsi kasiinomängude kohta

    Kuritarvitan? Mulle litsalt ei mõju tavalised kogused. Maksimaalse lubatud annuse võtmine tähendab lihtsalt seda, et enamuse kuust pean ma niikuinii ilma olema. Siis ei taha ma ninagi toast välja pista. Vähemalt ma ei tea selliseid arste, kes analoogseid rohte rohkem kui korra kuus välja kirjutatksid.

    Järsku sa arvad, et ma olen nüüd pilvedes vms. Ma magasin lihtsalt ligi 14h ja olen nüüd enam-vähen rahulik.

    See ei ole semibrag, kui ma tean ja olen näinud, kuidas üks või teinerohi minu peal toimib ja kuidas ta teise peal toimib.

  9. #29

    Re: Daniel Negreanu arvamus PokerStarsi kasiinomängude kohta

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Keda kurat need aluspüksid kotivad. Ma keerasin just viile inimese jõulud persse, kuna olen parajalt nõrk rott. Ausalt niimoodi ära flipanud pole ma juba ammu, aga mõni "pokkeripro" saabnüüd lapse pead silitada ja kiidelda, mida mida issi raske tööga teenis. Irl leiti mingi juua täis peaga sõltlane, keda mõnuga kooriti.

    Siin foorumis isikliku teema ajamine on muidugi riskantne, aga ehk aitab kedagi (potsatajat).
    Aasta aega tagasi otsustasin, et hakkan kah inimeseks, otsin ametliku töö ja elan nagu tavaline inimene 8-17.
    Alustasin täiesti põhjast, kuu aja pärast sain esimese ametikõrgenduse, poole aasta pärast teise. Palk tõusis iga kuu, kuna oli osaliselt tulemuspalk, aga siis oktoobris tõmbas tervise täiesti perse (mingi vana seljahäda).
    ei saa kõndida, seista, pikaajaliselt istuda raskendatud. Koju haiguslehele, aga kuna 2013 oli must töö, siis riik maksab 200 euri kuus haigusraha.
    Arst kirjutab hunniku rohtusid, mille kõrvalmõjusid lugedes oleks lihtsam kohe valge hiinlase peale üle minna, eriarsti ajad riiklikus meditsiinis on järgmise aasta alguseni välja jagatud.
    Proovin ajada vaikselt mingit konsultatsiooniteemat, aga see aeglane alguses, võtsin siis uuesti pokkeri ette, stake küsida ei taha, ei tea, mis levelit biidin, starsis vedeles 50$, mängu ei mäletanud üldse, hakkasin tegema 1,5$ hyperturbosid. Sealt edasi 3,5$.
    ( Click to show/hide )

    Kuna pikalt istuda/grindida ei saa, siis vahepeal pikali, vahepeal taastusravi harjutused. Valuvaigisteid võtta ei saa, siis oled nagu zombi, midagi aru ei saa. Maksast on kah kahju.
    Nii asjad lihtsalt on praegu, eks valikuid on igasuguseid elus, muidugi võiks panna viina ja tabletti, põhjuseid nagu vist leiaks, aga ma ei ole üksi, lapsed on vaja inimesteks kasvatada ja lause "tee minu sõnade, mitte minu tegude järgi" ei toimi päris elus.

    Niiet potsataja, loodetavasti sain panna pildi sinu põlgava "pokkeripro" sõnaühendi taha, kes sult selle 150$ ära võttis,

  10. #30
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Daniel Negreanu arvamus PokerStarsi kasiinomängude kohta

    väga karm alaska - head paranemist!

  11. #31

    Re: Daniel Negreanu arvamus PokerStarsi kasiinomängude kohta

    wow..

  12. #32
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Daniel Negreanu arvamus PokerStarsi kasiinomängude kohta

    Mul oli ka mingi aeg seljahäda pikemat aega, nii et isegi peeretada ei saanud korralikult, valudega magada oli raske, liikumine oli aeglane ja piiratud jne jne. Täiesti reaalselt kartsin, et ei saa elu sees enam midagi tõsta ega joosta jne. Õnneks praegu liigun ja saan tõsta ja joosta jne. Selles suhtes tasub hinnata seda, kui saad liikuda ja oled terve. Ilma liikumata ma ilmselt hakkaksin mingeid drooge tarvitama, et ennast inimesena tunda.

  13. #33
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 710

    Re: Daniel Negreanu arvamus PokerStarsi kasiinomängude kohta

    gl alaska , julm

  14. #34
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Daniel Negreanu arvamus PokerStarsi kasiinomängude kohta

    Potsataja, kas sul mingi aeg diil ei olnud, et rahad seisavad naise käes?

  15. #35

    Re: Daniel Negreanu arvamus PokerStarsi kasiinomängude kohta

    ( Click to show/hide )


    Peaks tegelikult pika jutu kirjutama, aga reaalsus on tegelikult lihtne. Sa oled pika ja väga vaevarikka tee alguses. Täna jumalat või kuradit, et sellel teekonnal ei saada sind alkoholism või muu sõltuvus, aga komistuskive tuleb ikka ja jälle ette. Sinu asi on neid vältida või vähemalt näoli kukkumise asemel käsi ette saada.

    Lisaks vabandan, kui seda nö. põlgust enda isikuga seostasid. Sellised rreglina tulevad ja kaovad või tõmbavad vähemalt karjääriredelil kõvad sammud tagasi.

  16. #36

    Re: Daniel Negreanu arvamus PokerStarsi kasiinomängude kohta

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Potsataja, kas sul mingi aeg diil ei olnud, et rahad seisavad naise käes?
    Mõned diilid õnnesuvad, teised jälle mitte. Küsi Reinu käest, kui mind ei usu.

  17. #37

    Re: Daniel Negreanu arvamus PokerStarsi kasiinomängude kohta

    Pole ma mingi vaevarikka tee alguses, 5 aastat tagasi olin sama jamaga lõikuse järjekorras, aga trenni ja liikumisega sain vältida operatsiooni. Nüüd lollide asjaolude kokkusattumise tõttu ja samuti jäi trennis pikem periood vahele ja oligi tulemus käes. Keha toimib ikka normaalselt ainult nii, nagu ta kümnete tuhandete aastate jooksul on harjunud toimima. Mingi aja võib ju endale eet kujutada, et ergonoomiline tool või arenenud meditsiin aitab, tegelikult aga mitte.
    Ma ei pea ennast kindlasti mingiks winneriks, kes sulle kogemusi võib jagada, aga tegelikult on need õpetused kõik tasuta saadaval, kuidas igasugusest august välja tulla.

    Mulle väga meeldib Henry Fordi ütlus: "Olenemata sellest, kas sa arvad, et sa suudad seda, või arvad, et ei suuda-sul on õigus".

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES