Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 12 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 240
  1. #1

    Jaanuari Offtopic

    1st

  2. #2
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Jaanuari Offtopic

    2nd

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Jaanuari Offtopic

    1st

  4. #4
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 670

    Re: Jaanuari Offtopic

    omg

  5. #5
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Jaanuari Offtopic

    CCCCCCCC-Combo breaker.

  6. #6

    Re: Jaanuari Offtopic

    http://www.postimees.ee/3042319/root...sist-lahkumast

    Ajab ikka tilti küll, kui otse sõjast tuled ja sind kusagil Rootsi pärapõrgus rahu ja vaikust kogema sunnitakse.

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Jaanuari Offtopic

    http://nihilist.fm/kuidas-minust-sai...soltlane-pt-5/

    Päris kõva blogi. Olen kõik postid läbi lugenud ning suhteliselt hirmutav on, et tegelt meie seas on ka täiesti tavalisi inimesi, kes panevadki iga päev fentanüüli.

    Toona kui 2p2-s üks narkomaan tegi detox teema, et soovis maha jätta, siis oli räige ahaaa moment. Kümnete tuhandete postitustega respektitud 2p2äerid hakkasid ka kommenteerima, et ma ka teen iga päev jne.

    Siis jõudiski kohale, et narkomaan ei peagi olema sinise silmaga allakäinud nike dressides koplielanik, vaid võib olla meie parim sõber, lähedane, pereliige, kes on oma "hobi" varjanud aastaid.

  8. #8
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Jaanuari Offtopic

    mis ainest seal juttu oli ja kas lingi leiaksid?

  9. #9

    Re: Jaanuari Offtopic

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    http://nihilist.fm/kuidas-minust-sai...soltlane-pt-5/

    Päris kõva blogi. Olen kõik postid läbi lugenud ning suhteliselt hirmutav on, et tegelt meie seas on ka täiesti tavalisi inimesi, kes panevadki iga päev fentanüüli.

    Toona kui 2p2-s üks narkomaan tegi detox teema, et soovis maha jätta, siis oli räige ahaaa moment. Kümnete tuhandete postitustega respektitud 2p2äerid hakkasid ka kommenteerima, et ma ka teen iga päev jne.

    Siis jõudiski kohale, et narkomaan ei peagi olema sinise silmaga allakäinud nike dressides koplielanik, vaid võib olla meie parim sõber, lähedane, pereliige, kes on oma "hobi" varjanud aastaid.
    Oh 2 uut osa tulnud vahepeal HAPKOMAH-lt.

  10. #10
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Jaanuari Offtopic

    Tsitaat Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
    mis ainest seal juttu oli ja kas lingi leiaksid?

    http://forumserver.twoplustwo.com/34...ction-1268964/

  11. #11

    Re: Jaanuari Offtopic

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    http://nihilist.fm/kuidas-minust-sai...soltlane-pt-5/

    Päris kõva blogi. Olen kõik postid läbi lugenud ning suhteliselt hirmutav on, et tegelt meie seas on ka täiesti tavalisi inimesi, kes panevadki iga päev fentanüüli.

    Toona kui 2p2-s üks narkomaan tegi detox teema, et soovis maha jätta, siis oli räige ahaaa moment. Kümnete tuhandete postitustega respektitud 2p2äerid hakkasid ka kommenteerima, et ma ka teen iga päev jne.

    Siis jõudiski kohale, et narkomaan ei peagi olema sinise silmaga allakäinud nike dressides koplielanik, vaid võib olla meie parim sõber, lähedane, pereliige, kes on oma "hobi" varjanud aastaid.
    Lugesin need osad läbi ja tundus imelik, et inimene tundub olevat ikka nii allakäind ja oma organismi nii ära rikkunud ja suudab veel sellist korralikku juttu kirjutada. Need rahasummad mis ta suutnud sebida, olles ise nii fucked up on ka suht huvitav. Ise õnneks aind tarbin alkoholi, aga kindlasti liiga palju(kuskil umbes aastas 36 korda joon täis/mälusse). Pluss siis umbes 50l lahjat (õlu/vein) aastas toidukõrvale ja saunas, see viimane osa ma arvan on isegi aktsepteeritav. Aga mõtlemine, et ala joon kvaliteetset alkoholi siis pole hullu midagi, tegelt ise joon õhtu jooksul 1l konjakit koolaga, pole hea. Selle aasta eesmärk võikski olla siis poole vähemaks saada alkoholi tarbimist ja leida siis sellele joomise ajala positiivne asendus tegevus(sport, õppimine, kino mida iganes), sest tegelt jooming ise kestab juba umbes 7 tundi või kuidas kunagi + siis järgmine pool päeva on selline uimane ja pole täit energiat tegutseda. Ehk siis kui olla juba hommikul virk ja energiline, siis vaja tegevust leida(ainult tööd ka ei saa teha, siis põleb teistpidi läbi). Leian muidu et mõõdukas alkoholi tarbimine on mulle elus kokkuvõttes kasulikum kui olla täis karsklane.

  12. #12

    Re: Jaanuari Offtopic

    Ma ei saa kuidagi üle mõttest, et HAPKOMAH on Kaur Kenderi alter ego.

  13. #13
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Jaanuari Offtopic

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    http://nihilist.fm/kuidas-minust-sai...soltlane-pt-5/

    Päris kõva blogi. Olen kõik postid läbi lugenud ning suhteliselt hirmutav on, et tegelt meie seas on ka täiesti tavalisi inimesi, kes panevadki iga päev fentanüüli.

    Toona kui 2p2-s üks narkomaan tegi detox teema, et soovis maha jätta, siis oli räige ahaaa moment. Kümnete tuhandete postitustega respektitud 2p2äerid hakkasid ka kommenteerima, et ma ka teen iga päev jne.

    Siis jõudiski kohale, et narkomaan ei peagi olema sinise silmaga allakäinud nike dressides koplielanik, vaid võib olla meie parim sõber, lähedane, pereliige, kes on oma "hobi" varjanud aastaid.
    loe igori juttu ka, 1 ja 2

  14. #14
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Jaanuari Offtopic


  15. #15

    Re: Jaanuari Offtopic

    Tsitaat Algselt postitas thulesiia Vaata postitust
    Lugesin need osad läbi ja tundus imelik, et inimene tundub olevat ikka nii allakäind ja oma organismi nii ära rikkunud ja suudab veel sellist korralikku juttu kirjutada. Need rahasummad mis ta suutnud sebida, olles ise nii fucked up on ka suht huvitav. Ise õnneks aind tarbin alkoholi, aga kindlasti liiga palju(kuskil umbes aastas 36 korda joon täis/mälusse). Pluss siis umbes 50l lahjat (õlu/vein) aastas toidukõrvale ja saunas, see viimane osa ma arvan on isegi aktsepteeritav. Aga mõtlemine, et ala joon kvaliteetset alkoholi siis pole hullu midagi, tegelt ise joon õhtu jooksul 1l konjakit koolaga, pole hea. Selle aasta eesmärk võikski olla siis poole vähemaks saada alkoholi tarbimist ja leida siis sellele joomise ajala positiivne asendus tegevus(sport, õppimine, kino mida iganes), sest tegelt jooming ise kestab juba umbes 7 tundi või kuidas kunagi + siis järgmine pool päeva on selline uimane ja pole täit energiat tegutseda. Ehk siis kui olla juba hommikul virk ja energiline, siis vaja tegevust leida(ainult tööd ka ei saa teha, siis põleb teistpidi läbi). Leian muidu et mõõdukas alkoholi tarbimine on mulle elus kokkuvõttes kasulikum kui olla täis karsklane.
    Seal ühe kasiinosõltlase jutus täpselt sama keiss, vana räägib kuidas ta seal mõne aastaga on maha mänginud Tallinna korteri väärtuses raha ja nimelt mainib ära, et mitte mingi Kopli urgas. Samas ise ütleb, et palk oli tal tollel ajal 8K krooni kuus. Et miljon krooni teenida ja maha mängida selleks kuluks 11 aastat. Üldse kasiinosõltlastel on komme neid summasid liialdada, mis maha mängitud on. Kui räägitaks tehtud käibest, oleks teine jutt.
    Viimati muudetud ninasarvik poolt : 03.01.15 at 15:51

  16. #16

    Re: Jaanuari Offtopic

    Mina ostsin 2002 majakese 100k eest ja maha müüsin 2007 650k eest. Vaheltkasu läks kõik auku, lisaks ka enamus igakuisest 9k-15k sissetulekust. Lisaks veel enamus sissetulekust viis aastat enne seda ja mõnda aega peale seda. Niimoodi tuleb see ümmargune miljon välja küll, aga sealsete tüüpide tekst on mitmeski kohas ebaloogiline. Üks jutuke siit, teine sealt, lisaks veel natuke ka enda kogemust juurde ja nii need jutud seal imo sünnivad.

  17. #17
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Jaanuari Offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Ma ei saa kuidagi üle mõttest, et HAPKOMAH on Kaur Kenderi alter ego.
    Kusjuures, kui eile lugesin Kenderi fentanüüli ja heroiini legaliseerimise artikli läbi tekkis ka sama mõte. Kuidagi liiga hästi oli teemaga kursis ja suht sama juttu rääkis, mis NARKOMAN: http://nihilist.fm/fentanuul-ja-sajad-miljonid-eurod/

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    loe igori juttu ka, 1 ja 2
    Ammu loetud.

  18. #18

    Re: Jaanuari Offtopic

    Samad mõtted ka minult. Kuigi kommentaaridest selgub, et kindlasti redigeerib Kender neid tekste. Aga olles lugenud Kenderi raamatuid siis kuidagi nii tuttav stiil on.
    See Igori süstimise osa kuskil sita sees on lihtsalt liiga Kender.

  19. #19
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Jaanuari Offtopic

    umbes neljast lõigust lugemisest jah sai seal aru, et see kender ise. kui kolmeraudses samal teemal rääkis ja vaheriga vaidles, siis pmslt samu vene laensõnu kasutas täpselt samamoodi

  20. #20
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Jaanuari Offtopic

    Hmmm.. Kogu see sait kuulub ka temale ? Whoisi järgi on regaja küll tema.

Lehekülg 1, kokku 12 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES