Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 12 EsimeneEsimene ... 89101112 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 240
  1. #181

    Re: Jaanuari Offtopic

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Ma lugesin "Lolitat" esimest korda äkki umbes 15 aastaselt, pidasin seda mingi haige perverdi vaimusünnituseks ja pole siiamaani täpselt aru saanud, miks ta nii populaarne raamat on. Tõenäoliselt sattus avaldamise hetk õigesse aega, kus tehti raamatust mingi sõnavabaduse sümbol või midagi sellist, selleasemel et kirjanik uuringutele saata ja edaspidi lasta sahtlisse kirjutada.
    "Ühe Viini hoora elulugu" oled ikka lugenud või vaadanud?

  2. #182

    Re: Jaanuari Offtopic

    Olen lugenud, aga see ei ole kindlasti 100 maailmaklassika hulka kuuluv teos, nagu Lolita.

  3. #183
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Jaanuari Offtopic

    http://www.telegram.ee/eesti/puhapae...a#.VMDBY0esUYE

    Kui keegi pooldab kanepi legaliseerimist, siis üleval link on sulle.

    Lisaks FB: https://www.facebook.com/events/648659785260701/

    Sõber Elver Loho ajab seda aktiivselt ning siinkohal pooldajad aidaku teda võimalikult palju. Ta asju niisama ei jäta ning kunagi päästis ka mind sitast ehk mida rohkem toetate, seda rohkem ta ka viitsib.

    Toonane minu teema. http://uudisvoog.postimees.ee/?DATE=20131024&ID=324581

  4. #184
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Jaanuari Offtopic

    seda telegrammi koju ei saa tellida nagu postimeest?

  5. #185
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Jaanuari Offtopic


  6. #186
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Jaanuari Offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    http://ekspress.delfi.ee/news/paevau...ks?id=70603243

    Ühelt poolt tahaks seda “Untitled 12” lugu täies mahus lugeda ja teiselt poolt tahaks teada, et kus müüakse odavaid aga vastupidavaid pesapallikurikaid?
    Mis kuradi tegelane see Kaur Kender on? Ma ei saa vapsee pihta - üritab selline solid, viisakas härra olla kohati, välja näeb nagu mingi Lasnamäe võlanõudja ja siis kirjutab mingi Hans Luige kokaiinistooridest ja kuidas kokapaugu all suhu meeldib võtta... Ongi sassis kodanik või ma ei jaga matsu? :D

  7. #187
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Jaanuari Offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mis kuradi tegelane see Kaur Kender on? Ma ei saa vapsee pihta - üritab selline solid, viisakas härra olla kohati, välja näeb nagu mingi Lasnamäe võlanõudja ja siis kirjutab mingi Hans Luige kokaiinistooridest ja kuidas kokapaugu all suhu meeldib võtta... Ongi sassis kodanik või ma ei jaga matsu? :D
    Kirjanik, mis siin enam rohkem imestada.

    Minule tundub samasugune pohhuist tundub nagu Juku-Kalle Raid või Ruitlane.

  8. #188
    Grinder Kasutaja isenseven avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    598

    Re: Jaanuari Offtopic

    http://sport.postimees.ee/3065311/ka...idetakse-mange
    sooviks ühte kirjatükki veel täismahus

  9. #189
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Jaanuari Offtopic

    Kui mul musikaalselt kuulmist pole-Kas on mõtet kitarri osta.Paari kuuga õpib ära vast
    Naine ja laps laulavad.

  10. #190
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Jaanuari Offtopic

    Tsitaat Algselt postitas isenseven Vaata postitust
    http://sport.postimees.ee/3065311/ka...idetakse-mange
    sooviks ühte kirjatükki veel täismahus
    maksa

  11. #191
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Jaanuari Offtopic

    Kui mul musikaalselt kuulmist pole-Kas on mõtet kitarri osta.
    Kui sul muusikalist kuulmist pole siis ei õpi 10 aastaga ka ära. Ostsin endale kunagi. Käisin muusikakoolis ja puha aga kui sa ei taju kiirust ja rütmi nii nagu vaja siis pelgalt nootide tundmisest pole kasu-laulda selle järgi ikka ei saa. Suure tööga on võimalik areneda natuke aga mulle on pill ennekõike väljund, ma tunnen end hästi kui saan tinistada, pohh, et pole eriti andekas, ma teen seda endale(soovitavalt eraldi kõikidest kõrvadest).

  12. #192

    Re: Jaanuari Offtopic

    Tsitaat Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
    Kui mul musikaalselt kuulmist pole-Kas on mõtet kitarri osta.Paari kuuga õpib ära vast
    Naine ja laps laulavad.
    Akordide õppimiseks pole vaja muusikalist kuulmist.

    Paari kuuga ei õpi kahjuks midagi ära, pigem läheb paar aastat. Muidugi oleneb palju on aega ning tahtmist harjutada.

    See on kindlasti suureks abiks, kui plaanid asja käsile võtta - http://www.justinguitar.com/en/PR-09...ctPackages.php

  13. #193
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Jaanuari Offtopic

    Põhilised akordid õpib ära 15 minutiga ja siis läheb paar nädalat maksimum aega, et käsi barrega ära harjuks. Soolomist või klassikalist kitarri õpib tõesti kauem ja see vajab järjepidevat harjutamist.

  14. #194
    FPP Pro
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    232

    Re: Jaanuari Offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Põhilised akordid õpib ära 15 minutiga...
    BS

  15. #195
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Jaanuari Offtopic

    Tsitaat Algselt postitas isenseven Vaata postitust
    http://sport.postimees.ee/3065311/ka...idetakse-mange
    sooviks ühte kirjatükki veel täismahus
    Jalgpall
    Lionel Messi (vasakul) ja Xavi arutamas, kuidas lahendada järjekordne karistuslöök.
    Lionel Messi (vasakul) ja Xavi arutamas, kuidas lahendada järjekordne karistuslöök. Foto: Scanpix
    Käega suud kattes võidetakse mänge
    Postimees23. jaanuar 2015 10:56
    Pallimängudes on kohtumiseks valmistumise tavapärane osa vastasmeeskondade varasemate mängude vaatamine. Õigupoolest ollakse valmis tegema veelgi enam, et saada siseinfot konkurentide plaanide kohta. Nii võib näiteks USAs Ameerika jalgpalli profiliigas NFL kui ka pesapalliliigas MLB näha, kuidas mängijad ja treenerid katavad omavahel rääkides suu käega. Sellised võtted on tuntud ka jalgpalliväljakutelt, kui lahendamist ootab mõni karistuslöök.


    Loomulikult soovitakse niimoodi vältida seda, et vastased kuuleksid, mida räägitakse. Pikemas plaanis on vastastel niimoodi hiljem videoanalüüsi tehes vähem juhtnööre, millest kinni hakata, ning ka huultelt lugejate tööpõld jääb kitsamaks. Loomulikult tasub suu katta ka juhul, kui üle huulte peaksid tulema ebatsensuursed väljendid.

    «Vastaste tegemiste detailne jälgimine ja selle oma kasuks pööramine on NFLis juba vana trikk,» on öelnud Tampa Bay Buccaneersi peatreener Lovie Smith The New York Timesile.

    «Põhiline on kindlasti see, et kui vastane saab keelest aru, võib olla mõistlik suu katta, et sinu plaanidele jälile ei saadaks. Lisaks võidakse nii teha, et pahandusi vältida,» ütles Eesti jalgpallikoondise abitreener Janno Kivisild, vihjates sellele, et mõnikord võib väljakul mängijatel üle huulte lipsata sõnu, mida pole vaja hiljem avalikkusel arutada.

    Seega ongi suured staarid väljakul tihti üsna ettevaatlikud. Kevadise El Clasico ajal ajasid omavahel veidike juttu Madridi Reali keskkaitsja Pepe ja FC Barcelona ründaja Lionel Messi. Kuigi meeste näod olid pigem naerul, varjati rääkimise ajal hoolega suud.

    Eesti koondises pole Kivisilla sõnul aga mängijatele soovitatud karistuslöökide lahendusi arutades suu käega katta. «Selline vastane, kes eesti keelest aru saab, on juba väga tark vastane,» märkis Kivisild. «Mina analüüsin ikka vastaste mängu ja huultelt lugema pole hakanud.»


    Wayne Rooney (paremal) on kohtumises Eestiga katnud käega suu ning arutab äärekaitsja Leighton Bainesiga edasisi plaane.
    Samas tunnistas Eesti jalgpallikoondises tihti karistuslööke lööv ning ka klubisärgis sarnases rollis olev Konstantin Vassiljev, et plaane arutades on siiski targem käsi suu ette tõsta. «Aeg-ajalt tuleb ikka suu katta. Eelkõige sõltub see sellest, kas vastased võivad keelest aru saada. Kui praegu klubis poola või inglise keeles asju arutame, tuleb ikka käsi suu ette panna. Koondises on asi lihtsam, kuna nendes mängudes on võimalik rääkida eesti keeles,» tunnistas Poola kõrgliigaklubi Gliwice Piasti ridadesse kuuluv Vassiljev. «Ükski treener ei ole mulle sellist soovitust andnud, olen teinud seda omal algatusel.»

    «Mõnikord olen ikka tähele pannud, et vastased jälgivad ja üritavad aru saada, millest räägitakse. Ikka otsitakse märke ja jälgitakse kehakeelt. Tehakse kõike võimalikku, mis annaks mingi eelise,» rääkis Vassiljev.

    Üks tundmatuks jääda soovinud NFLi meeskonna abitreener tunnistas aga The Timesile, et oma karjääri jooksul on ta vastasmeeskondade videoid uurides suutnud treenerite ja mängijate katmata suude tõttu lahti muukida kümneid konkurentide skeeme. «Kui rääkides suu katta, on sinu kombinatsioonid kaitstud. Hooletuks muutudes annad aga vastastele võimaluse,» sõnas ta.

    Ajalooliselt on vastaste järele luuramist seostatud kõige rohkem pesapalliga. USA ajakirjanduses avaldatud lugude põhjal on nii mõnigi mees tõusnud legendiks (Bobby Thomson) või üles ehitanud treenerikarjääri (Joe Nossek) vaid selle peale, et on salaja välja uurinud vastaste käemärgid ja salasõnumid.

    «Pesapallis ja Ameerika jalgpallis on võrreldes jalgpalliga palju rohkem kombinatsioone ja kokkulepitud asju. Ka seisvaid olukordi on rohkem. Jalgpallis on mängu käigus kombinatsioone raske ellu viia. Standardolukorrad on aga kohad, kus saab pisemate detailideni asju kokku leppida,» võrdles Kivisild.

    Lisaks uudishimulikele vastastele võivad jalgpallurite väljakul öeldud sõnade vastu huvi tunda teisedki. Nii andis Brasiilia jalgpallikoondise peatreener Luiz Felipe Scolari suvisel MMil oma mängijatele käsu rääkida väljakul vaid käega kaetud suuga, kuna telekanali Globo saade «Fantastico» avaldas osa Scolari nõuandeid, mis ta oli mängus Horvaatiaga oma hoolealustele andnud.

    Brasiilia televisiooni kõige vaadatum pühapäevaõhtune saade «Fantastico» on aga tihti kasutanud kurte teismelisi, kes on praktiseerinud oma huultelt lugemise oskust ja toonud niimoodi televaatajateni jalgpalliväljakul aset leidnud kõnelusi. Nii leiti veel üks põhjus, miks tasub väljakul rääkides suu katta.

  16. #196
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Jaanuari Offtopic

    Tsitaat Algselt postitas CheekyMullet Vaata postitust
    BS
    Ma olen üsna kindel, et ma suudaksin veerandtunniga täiesti algajale ära seletada süsteemi akordide liikumise taga. Põhimõtteliselt on ju võimalik kõikide mažooride ja minooride kolmkõlade põhikujud mängida ära kõrgemale/madalamale liikudes ja sõrmede asendit sisuliselt muutmata ja kui sa tead kuidas toonid liiguvad (C, C#, D, D#, E, F, F#,G, G# A, A#, B) siis on võimalik kõik põhilised akordid selle põhjal välja tuletada.

  17. #197

    Re: Jaanuari Offtopic

    KUi mul oli põhikoolis muusikaõpetus järjekindel 3, kas siis isegi mina suudasin kitarri mängima õppida?

  18. #198
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Jaanuari Offtopic

    Pziz maailm ikka. Kui kunagi peaks selline asi juhtuma nagu maailma lõpp, siis for sure teeb sellele lõpu inimene ise, mitte mingi äraeksinud meteoriit v tulnukad.




  19. #199
    FPP Pro
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Pärnumaa
    Postitusi
    239

    Re: Jaanuari Offtopic

    olemas
    Viimati muudetud elrosmeero poolt : 26.01.15 at 15:05

  20. #200
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Jaanuari Offtopic

    Oskab keegi öelda, et kas alates 01.01.2015 võis Soomes jõustutada miski seadus, mis kuidagi Eesti autoomanikke peaks nüüd rohkem mõjutama Soomes arvelevõtma enda masinat?

    Tuttav nagu helistas ja ütles, et kui tolli jõuad, siis uuritakse, et kuna saabusid riiki ja maksimaalselt 2 nädalat on lubatud nüüdsest korraga viibida Soomes Eesti autoga. Et kui tahad kauem pead end tollis iga 2 nädala tagant näitamas pmst käima. Vastaseljuhul kergitad rahakotti.

    Tundub totaalne absurd ja ei taha seda uskuda, et sellepärast uuringi et teab keegi miskit? Kuna googelmoogel ei annud midagi, siis kaldun uskuma et bs.

Lehekülg 10, kokku 12 EsimeneEsimene ... 89101112 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES