Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 12 EsimeneEsimene ... 45678 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 240
  1. #101
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Jaanuari Offtopic

    Tsitaat Algselt postitas muttaja Vaata postitust
    Kuidas Eestis pokkerilaudadega on? Põgusa guugeldamise peale leidsin vaid ühe pakkuja: http://pokkerilaud.ee/. Kellelgi kogemusi nende laudadega? Kas kuskilt Euroopast annab ka tellida või on kohaletoimetamine ebaproprtsionaalselt kallis?
    Home game jaoks endale?

    Imo vb eksin aga liiga kirved hinnad ikka. Selle mini eest küsitakse juba 320, standard laud 800 eur.

    Kui endale koju tahad, siis ma teesin nii, et ostaksin ise materjalid ja laseksin kellegil oskajal see valmis meisterdada ( kui ise ei oska ). Materjelaid maksimaalselt 100 eur ja tegemise eest viskaks ka midagi. Saaksid sisuliselt 4xodavamalt endale täpselt sellise laua nagu soovid. Internetis on õpetusi ka, et kuidas see teha.

  2. #102
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 114

    Re: Jaanuari Offtopic

    Ma ei saa aru miks peab olema home-game jaoks pokkerilaud? Selle jaoks on 0 põhjust. Erandisk on, et kui tõesti on olemas eraldi ruum, siis miks mitte (sama nagu piljardialud).

  3. #103
    Räme Fish
    Liitus
    Dec 2011
    Asukoht
    viljandi
    Postitusi
    2

    Re: Jaanuari Offtopic

    Tegin endale sellise laua
    http://www.upload.ee/files/4456096/p...laud1.JPG.html
    http://www.upload.ee/files/4456098/p...laud2.JPG.html
    Muidu tavaline söögilaud aga kui kaane eemaldad siis on pokkerilaud.
    Mõõt on umb. 150x90cm Hinnaks tuli umbes 660+km

  4. #104
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 114

    Re: Jaanuari Offtopic

    Selle töö eest said mul like (foorumi repi)

  5. #105
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 114

    Re: Jaanuari Offtopic

    Päevalause: You are lucking fuckbox!

  6. #106

    Re: Jaanuari Offtopic

    ranka, tee mingi foorumi 2014 aasta kokkuvõte: populaarsemad teemad ja aktiivsemad postitajad ja muu selline värk. kõige rohkem huvitab, kuidas külastajate arv on muutunud. annab mingi indikaatori kas ja kui intensiivselt on pokkeri eestis tõusu- või langustrendis.

  7. #107
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Jaanuari Offtopic

    Populaarseim teema: Jan - Dets. Offtopic.

  8. #108
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Jaanuari Offtopic

    Kellel tartusehambad on välja tõmmatud (mitte lõigatud/opereeritud), kaua läks aega kuni normaalselt jälle tahkeid toite kannatas süüa ja gaseeritud/käärinud jooke juua?

  9. #109

    Re: Jaanuari Offtopic

    1 päev minu mäletamist mööda. Aga mul tulid väga kergesti välja need.

  10. #110

    Re: Jaanuari Offtopic

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Populaarseim teema: Jan - Dets. Offtopic.
    5162 postitust ehk ma hakkan vaikselt kahtlema oma optimistlikus hinnangus, et koguni mingi 5% kõigist PP foorumi postitustest tehti eelmisel aastal.

  11. #111
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Liquicity avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    454

    Re: Jaanuari Offtopic

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Home game jaoks endale?

    Imo vb eksin aga liiga kirved hinnad ikka. Selle mini eest küsitakse juba 320, standard laud 800 eur.

    Kui endale koju tahad, siis ma teesin nii, et ostaksin ise materjalid ja laseksin kellegil oskajal see valmis meisterdada ( kui ise ei oska ). Materjelaid maksimaalselt 100 eur ja tegemise eest viskaks ka midagi. Saaksid sisuliselt 4xodavamalt endale täpselt sellise laua nagu soovid. Internetis on õpetusi ka, et kuidas see teha.
    Kui tahad klassikalist sarnast standard lauda ehitada nagu pokkerilaud.ee pakub, siis kindlasti ei saa sa materjale 100€ eest. Ainuüksi korralik waterproof speed cloth maksab päris korraliku summa. Olen ükskord kunagi ammu tellinud katteriide ja topsihoidjad ebayst hinnaks oli kokku kuskil 150€ koos saatmiskuludega. Klassikalise laua jaoks kulub 2 tahvlit vineeri (1 serva tegemiseks, teine põhja jaoks) see umbes lisaks 60€. Lisaks vaja veel serva tegemiseks poroloni ja kunstnahka vms. Lõpp materjali hinna määrab see, kui toekad jalad osta või teha. Seega standard laua puhul materjali kulu ca 300€. Õiglane hind koos tööga peakski std laua puhul jääma 500-600€ kanti. Kindlasti saab odavamalt kui ise meeldib ehitada ja viitsimist jännata aga 100€ eest mingit fancyt lauda küll ei saa.

  12. #112
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Jaanuari Offtopic

    Siin erinevad lauad koos õpetuste,hindadega.

    http://www.homepokertourney.com/tables_build.htm

  13. #113
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Jaanuari Offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Kellel tartusehambad on välja tõmmatud (mitte lõigatud/opereeritud), kaua läks aega kuni normaalselt jälle tahkeid toite kannatas süüa ja gaseeritud/käärinud jooke juua?
    tõmmati ca 2 aeg, pool kuus jõudsin happy hour'ile ning sama päev võtsin tommi grillis prae kah.

  14. #114

    Re: Jaanuari Offtopic

    http://www.postimees.ee/3051115/paas...astutustundetu

    Lõpmatud on vaid maailmaruum ja inimlik rumalus, seejuures on mul kahtlused esimese lõpmatuse suhtes.

    Meil oleks tõesti uut päästeameti peadirektorit vaja.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 10.01.15 at 22:29

  15. #115

    Re: Jaanuari Offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Kellel tartusehambad on välja tõmmatud (mitte lõigatud/opereeritud), kaua läks aega kuni normaalselt jälle tahkeid toite kannatas süüa ja gaseeritud/käärinud jooke juua?

    Minul tõmmati (st mingit õmblemist polnud, augud täiesti lahtised), esimestel päevadel ei söönud tahkeid asju, kartsin hüübe liikumist. Kahjuks tuli verd nii palju, et ajas oksele (sülitamine oli keelatud, aga reflekside vastu ei saanud) ning hüüve tegi ikka minekut. Augud jäid avatuks ning valu oli põrgulik (arsti sõnul olid mul ka väga pikad juured, seega augud päris sügavad, sikutas neid kah ikka pikalt). Tahkeid asju hakkasin vist kolmandal päeval sööma, kuna tõmmati korraga ühelt poolt, siis teise poolega sai hakkama küll. Õlut jõin ka vist kolmandal või neljandal päeval. Kogu paranemine võttis ca kuu aega.

  16. #116

    Re: Jaanuari Offtopic

    see viimane juhtum on küll pisut ekstreemne. kui tahke toidu all pead silmas ka nt kartuliputru, siis seda võid hakata kohe sööma (jahedana soovitatavalt). tõmmatakse ikka ühelt poolt ja teine suupool terve, nii et suurt probleemi ei ole. kuskil kolmandal päeval võib valutama hakata haav ja tekkida palavik, mis on keha tavaline kaitsereaktsioon ehk siis senikaua (ja pisut kauem) kindlasti väldiks kääritatud jooke. ja ibukat võtaks ka igaks juhuks regulaarselt väljatõmbamise järgsetel päevadel isegi kui enesetunne ok tundub. üldiselt arst peaks sulle enne väljatõmbamist niikuinii andma paar näpunäidet ja õpetussõna.
    Viimati muudetud pokkerisheriff poolt : 11.01.15 at 12:49

  17. #117

    Re: Jaanuari Offtopic

    home game jaoks midagi sellist lauale ja korras
    http://www.ebay.com/itm/Poker-Table-...item4877e4810b

  18. #118
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: Jaanuari Offtopic

    Kui ma tahaks ise selle laua valmis meisterdada, siis ma ka teeks seda. Kui ma tahaks köögi laua taga mängida, siis ma ei tunneks pokkerilaua vastu huvi. Kui mulle köögilaud ei sobi, aga sobib köögilaud, millele on roheline lina peale pandud, siis ma uuriks, kust sellist lina saaks osta. Kui ma tahaks selle lina ise valmis teha, siis ma küsiks, kus selle lina valmistamise õpetus on ja millised on kaasfoorumlaste kogemused erinevate kangastega. Aga mina, kõige kiuste, tahaks just valmis lauda :(

    3 aastat teeninud Triobet Openi laud on oma aja ära elanud. Kas keegi seda pokkerilaud.ee lauda käega on katsunud? Tuhlasin eile ka netis, aga ega soliidseid laudu on ka väljamaal raske leida. http://www.pokerstore.nl/poker-table...l#.VLKL6yuUc1Q on päris kena, aga transport Eestisse 175 euri :/

  19. #119
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 114

    Re: Jaanuari Offtopic

    Tsitaat Algselt postitas muttaja Vaata postitust
    Kui ma tahaks ise selle laua valmis meisterdada, siis ma ka teeks seda. Kui ma tahaks köögi laua taga mängida, siis ma ei tunneks pokkerilaua vastu huvi. Kui mulle köögilaud ei sobi, aga sobib köögilaud, millele on roheline lina peale pandud, siis ma uuriks, kust sellist lina saaks osta. Kui ma tahaks selle lina ise valmis teha, siis ma küsiks, kus selle lina valmistamise õpetus on ja millised on kaasfoorumlaste kogemused erinevate kangastega. Aga mina, kõige kiuste, tahaks just valmis lauda :(

    3 aastat teeninud Triobet Openi laud on oma aja ära elanud. Kas keegi seda pokkerilaud.ee lauda käega on katsunud? Tuhlasin eile ka netis, aga ega soliidseid laudu on ka väljamaal raske leida. http://www.pokerstore.nl/poker-table...l#.VLKL6yuUc1Q on päris kena, aga transport Eestisse 175 euri :/
    Aga miks sa ei räägi Burgetiga? Isiklikult kui tahaksin mistahes pokkeri tavaari, siis ma ka tema poole pöörduksin. Temal on kontakte ja teadmisi.

  20. #120
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Jaanuari Offtopic

    Rändom vene vaal võidab 1mil. spin and go, ma pole päeva challangetelt sentigi saand-elu ei ole aus.

Lehekülg 6, kokku 12 EsimeneEsimene ... 45678 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES